Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Sobota 27 czerwca 2026 09:42   tydzień gry: 1139  imieniny:  Cypriana, Emanueli, Władysława
 
 
Wiadomosci


Po jednym remisie !!!
Zakończyła się pierwsza kolejka naszej ligi. Zgodnie we wszystkich ligach padło tylko po jednym remisie. Jedni mieli duże szczęście (DreamCatcher oraz misioo23 po 1:0 w meczu z nikim , mariusz148 - Legia_Warszawa 1:1) inni dużego pecha (Rambo 0:0 w meczu bez przeciwnika). Widać, że każdy się starał poza nielicznymi przypadkami (nie obstawił swojego meczu Arkan w 1-ej lidze !!!). ...

2006-12-04 10:19:20
skomentuj (0)



Typowanie do 15:30
Ze względu na spóźnialskich oraz na atrakcyjność rozgrywek odblokowujemy typowanie do 15:30 !!!
Uwaga !! prosimy o nie typowanie meczy już rozpoczętych. W przeciwnym razie będziemy takie mecze wycinać z kuponów. ...

2006-12-02 15:11:04
skomentuj (3)

DreamCatcher 2006-12-02
20:10:42
Myslalem ze wszyscy w Ekstraklasie podejda do walki powaznie a tu BACH. Arkan mam nadzieje ze to tylko wypadek przy pracy. Nie lubie wygrywac walkowerem ale trudno. Nie powiem,ze jest mi jakos strasznie przykro z tego powodu, ale jest tak jakos niesmacznie :/

big 2006-12-03
19:45:22
może coś poważnego..................... moi przeciwnicy nigdy nie olali obstawiania...:))))))

arkan 2006-12-08
21:07:11
Wypadek przy pracy:):):):):):):):)



Zmiany w układzie 3-ej ligi
Ze względu na małą liczbę ekip w 3-ej lidze grupa B (2), Polski Związek Piłki Naszej :) PZPN zdecydował na walnym nadzwyczajnym spotkaniu o zmianach w rozgrywkach tej ligi.
Zmiany:
- utworzono 2-ie III-ie ligi po 6-ć drużyn
- drużyny rozgrywać będą swoje mecze w systemie każdy z każdym mecz i rewanż.
- awans do 2-iej ligi otrzymają automatycznie 3-y pierwsze drużyny bez meczy barażowych.
- spadek z 2-iej ligi uzyskują automatycznie 3-y ostatnie drużyny bez meczy barażowych.

Za wynikłe problemy zarząd serdecznie przeprasza. ...

2006-12-02 13:20:35
skomentuj (3)

dzidek 2006-12-02
13:47:56
Witam, może lepiej wypier.......... z 3 ligi tych co nie obstawili i zrobić jedną grupe????

Admin 2006-12-02
14:19:45
Dzidek !!! ale jesteś ostry.... bry..

dziki 2006-12-02
15:09:12
No właśnie! popieram admina!A może "dzideczku" ktoś miał naprawde ważny powód i nie mógł obstawić to dlaczego skazywać go odrazu na zagłade?! Dopadne cie w drugiaj lidze zanim sie obejrzysz :)



Zasady spadków i awansów
Z 1-ej ligi spadają automatycznie 4-ry ostatnie zespoły, a w barażach grają zespoły z miejsc 5,6.

Druga liga: awans uzyskują automatycznie 2-ie drużyny, a 3-cia rozgrywa baraż o wejście do ekstraklasy. Z ligi spadają 3-y ostatnie drużyny a drużyna 4-ta od końca rozgrywa baraż z drużyną z miejsca 4-go III-ej ligi.
Podobnie rzecz ma się do rozgrywek lig niższych.

Baraże: odbywają się po zakończeniu rozgrywek ligowych według zasady 5I z 3IIA i 6I z 3IIB oraz 7IIA z 4IIIA i 7IIB z 4IIIB... gdzie cyfry rzymskie oznaczają ligę, cyfry arabskie miejsce w niej.
...

2006-11-27 11:41:52
skomentuj (0)



Gratulacje !!
Mamy wszystkich pierwszoligowców !!
Do 3-ch drużyn dołączyli: Roman_c, Icelander, Mariusz148, Arkan, Legia_Warszawa, DreamCatcher, oraz Big
Do drugiej ligi grupa A:
Wprost, Michu310, Szary_wilk, Doberman, Bababiga, Citas, Misioo23, Kapral, Rambo, gieru.
Do 2-iej ligi grupa B:
Jurant, Wierzba112, Misia, Singus, Roksana, Saint, Dzidek, Huragan_Wołomin, Motyl, LOdzio.
Zapraszamy chętnych do zapisów do 3-ej ligi grupa A,B lub jeżeli nie zdążysz to do ligi 4-ej. ...

2006-11-26 23:46:20
skomentuj (2)

arkan 2006-11-27
09:49:53
czemu pisze ze jestem w pierwszej lidze jak w tabeli jestem w 2?????????????????????????? prawidłowo jestem w 1

admin 2006-11-27
09:55:53
Odśwież stronkę .... :)



Marsylia dała D...y
O zawiodła Marsylia naszych typerów :(
Nie wiemy skąd taki pomysł (8-m typów na Marsylię) może ktoś nam wyjaśni. ...

2006-11-25 19:40:51
skomentuj (0)



Liga A zawiodła
Niestety nie wszyscy podeszli do ostatniej kolejki z pełnym zaangażowaniem. W grupie A nie obstawiło swoich meczy 4-ch !!! zawodników !!!
Bohater ostatniego posta też zawiódł (citas :( ).
Na wyrazy uznania zasłużył natomiast Singus, który gra do końca !! ...

2006-11-25 15:04:33
skomentuj (13)

dzidek 2006-11-25
17:44:34
Witam, chciałem zapytać czy są jacyś uprzywilejowani gracze krórych regulamin nie dotyczy???? o godz 13.10 LOdzio nie miał obstawionych meczy a teraz ma???? Pozdrawiam.

dzidek 2006-11-25
18:07:06
Witam ponownie, apropo ligi A jurant, michu i wprost nie typują od 3 kolejki, to samo citas z ligi C. Proponuje aby ich zdyskwalifikować na 25 lat z możliwością ponownego typowania po 10 latach karencji:))

kapral 2006-11-25
18:26:41
Popieram Dzidka goscie którzy nie typują do końca olewają pozostałych graczy!!!!!! Wytypowanie I ligi uważam za niesprawiedliwe. Powinno się wytypować I ligę z ilosci strzelonych Bramek. np teraz pierwsza dwunastka 1 DreamCatch 14 2.12 2 LOdzio 14 2.06 3 roksana 13 1.73 4 bababiga 12 1.91 5 mariusz148 12 1.83 6 misioo23 11 2.22 7 big 11 2.19 8 Legia_Wars 11 2.07 9 grotołaz 11 2.03 9 grotołaz 11 2.03 10 doberman 11 1.96 11 Rambo 10 2.2 12 arkan 10 1.98 Nie daję jak widać tej propozycji abym sam załapał sie do pierwszej ligi. Punkty zdobywane gdy przeciwnik nie obstawia zamazują fachowość graczy Wrto się jeszcze zastanowić nad powołaniem I ligi-BYŁOBY SPRAWIEDLIWIEJ

kapral 2006-11-25
18:48:04
Pisząc dalej o powstaniu pierwszej ligi - uważam największym dziadostwem bedzie jak do w/w załapią się Biszkopt oraz Roman C obydwie te formacje albo dostawały walkowera albo grały same ze sobą tzn nie mieli przeciwników. Biszkopt prowadzi w Lidze A ale nie typował i uzyskał remis natomiast roman C zdobywał punkty tylko raz a ma 9 a skąd ano przeciwnicy nie typowali !!!Dziwy układ dziwna Grupa. Jeszcze raz powtarzam było by sprawiedliwiej awansować za bramki a nie za grę z przeciwnikiem. W ten sposób zostali by wyeliminowani goscie którzy przestają typować. Albo jeszce inaczej prowadzić tylko ilośc strzelonych bramek i po dziesięciu tygodniach mamy mistrza . Dobra spadam!!!! pozdrawiam tych wsystkich którzy typowali wszystkie mecze i zawsze mieli przeciwnika

Admin 2006-11-25
19:31:30
Widze, że nasi kochani gracze bardzo się rozpisali. Widać,że pierwsza liga wprowadza wiele emocji do gry. Odpowiadam na poszczególne posty: - Typ LOdzia 13:10 wynika z błędu serwera na którym była ustawiona inna godzina więc przyjmował zakłady do 13:15 (poprawiono już godzinę na serwerze :) - LOdzio postawił wszystkie mecze regulaminowo, czyli jeszcze przed ich rozpoczęciem. - A propo dyskwalifikacji .... hi hi hi - Bardzo fajna propozycja kaprala odnośnie awansu do pierwszej ligi (gość naprawdę wyznaje zasadę fair play tak trzymać !!! masz u nas dodatkowe punkty) - Stwierdzamy jednak i podkreślamy, że jest to prawdziwa liga typera a nie zestawienia graczy !!, stąd taki a nie inny system premiowania ! - W poszczególnych liga nie będzie już meczy o nic, ponieważ z każdej ligi będzie spadać wiele zespołów (propozycja 4-ch), oraz z II i ew. III będą minimum 2-a miejsca premiowane! Wniosek: gracze, którzy nie będą obstawiać automatycznie spadną do niższej ligi. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej zabawy

kapral 2006-11-25
20:31:53
w dalszym ciągu uważam że niesprawiedliwym jest awansowanie do pierwszej ligi drużyny która zdobywa punkty walkowerem / roman c /to po pierwsze. Po drugie jesli jest to LIGA TYPERA to nie powinni awansować do pierwszej ligi ludzie nie typujący/ biszkopt/. Po trzecie te dodatkowe punkty przyznane przez administratora proszę podarować romanowi C on lubi taki łatwy Łup. Pozdrawiam wszystkich trzecioligowców hehe.

DreamCatcher 2006-11-26
00:21:45
Ja wiem, ze nie nie zalapie do I ligi (musialbym z Legia warszawa wygrac roznica 2 bramek). Wszystkim ktorzy sie oburzaja odnosnie walkowerow mowie tak: nie przejmujcie sie. Dwa sezony i walkowerowicze beda w ostatnich ligach. A ja bede sie cieszyl jezeli utrzymam sie w 2 lidze, bo poziom wysoki. Pozdrawiam.

roman_c 2006-11-26
00:28:01
Kapralu !! chyba roman_c nie jest winny, że nie chcą z nim grać !

kapral 2006-11-26
09:48:12
Ja nie twierdze że winę ponosi Biszkopt lub roman C. Ale tak na logikę roksana ma 15 goli na tę chwilę a na 99 % nie załapie sie do pierwszej ligi, To samo dotyczy Lodzia i Bababiga po 14 bramek toż to chore jest. Niech napiszą wszyscy i mnie przekonają ze Biszkopt i Roman C jest lepszy od tych zawodników. Jeżeli to ma być LIGA TYPERA to najlepiej typowali CI co mają najwięcej Bramek . Dla mnie klasyfikacja strzelców powinna być klasyfikacą Ligi typera.

biszkopt 2006-11-26
12:34:43
Kapral! Ty chyba nie znasz zasad tej zabawy, po pierwsze nie możesz mieć pretensji do wygrywających walkowerem, po drugie propozycja podziału według ilości strzelonych bramek w zabawie na zasadach rywalizacji takich jak w lidze to jest paranoja, może i ROKSANA strzeliła 15 bramek, ale przegrała swoje 2 mecze. Według Twojej teorii to w Orange Ekstraklasie Lech Poznań zajmujacy 8 miejsce powinien być wiceliderem bo strzelił aż 29 bramek. Śmieszny jesteś. Wszystko i tak się wyjaśni jak 1 liga powstanie, słabi odpadną a mocni z 2 awansują.

kapral 2006-11-26
14:47:14
biszkopt Lech gdyby nie przyjechał na mecz z \Jurantem to nie uzyskałby jednego punktu tak jak ty . Akurat ty nie powinieneś wypowiadać się w tej sprawie. po pierwsze sam nie obstawiłeś i masz z tego korzysć . Po drugie jestes zainteresowany całą tą sytuacją. Wiem że robię zamieszanie ,wiem też że nic to nie zmieni ,ale chciałem pokazać administratorowi tej gry o paranojach regulaminowych. Oczywiście jak Mi nie odpowiada też jest wyjscie mogę nie grać . Ale nie o to tu chodzi. Myślę ze powinien wypowiedzieć się BIG, Dream Catcher, mariusz 148/ załapie się w tej wersji / załapał by się w proponowanej

biszkopt 2006-11-26
20:07:32
Kapral, po pierwsze ja obstawiałem wszystkie kolejki ale prawdopodobnie sieć mi sie zwiesiła przy zapisywaniu moich typów i przez moje niedopatrzenie system nie wykazł moich typów, po drugie nie typujący ma świadomośc że może przehrać dany pojedynek, a po trzecie ten "niesprawiedliwie" dodany pkt nic by nie zmienił. Jeszcze raz powtarzam nie mozna miec pretensji do ludzi których przeciwnicy olali sobię tą zabawe. DObrze napisłeś, jak sie komus nie podobaja reguły to nie spada

roman_c 2006-11-26
21:25:37
widzę, że wynikła zażarta dyskusja, a ponieważ po części jestem jej bohaterem pozwolę sobie zabrać w niej głos. Otóż nie wiem czy szanowny kolega kapral zauważył, że aby zwyciężyć w lidze A wystarczyło w zasadzie strzelić 3-y gole (poza jednym meczem) w meczu. Tak też czyniłem w meczach bez przeciwnika, dlatego zarzut odnośnie nie etyczności moich wygranych jest mocno naciągany, jak również to że awansować wbrew regulaminowi powinni ludzie z listy (..szara sieć układów sic J.Kaczyński...)



Witamy w pierwszej lidze !!!
Biszkopta, Kempesa i Grotołaza.
Właśnie ci trzej zawodnicy zapewnili sobie już udział w elitarnych rozgrywkach.
W tym tygodniu mecz na szczycie w lidze D Legia_Warszawa - DreamCatcher, który zdecyduje o awansie. W lidze E "wielki" Big w meczu na szczycie zagra o pierwszą ligę z "lodowatym" LOdziem.
Bardzo fajnie zapowiada się ta kolejka w ligach B i C gdzie wszyscy oprócz Singa (B) i Citasa (C) mają szansę na awans.
Liczymy na to że nikt nie będzie "odpuszczał" nawet ci co pogrzebali już swoje szanse na 1-szą ligę. ...

2006-11-20 09:18:59
skomentuj (3)

dzidek 2006-11-20
19:28:01
Witam, w grupie C szanse mają tylko saint i arkan, grają ze sobą więc jeden z nich będzie miał 8 lub 9 pkt. Mam pytanko o klasyfikacje strzelców. Dlaczego jest tam "31" kopaczy????

kempes 2006-11-20
23:37:26
No tak czułem, że tracę dziwne bramki-racja Dzidek to sprawka 31 kopacza XPEREK.Jakim cudem ustrzelił 4 gole?!!!

admin 2006-11-21
08:57:13
Dzieje się tak, ponieważ w pierwszej kolejce mogli typować wszyscy !!!



Big najlepszy !!
Na półmetku zmagań o 1-wszą ligę drużyna Biga najlepsza !!!
Najwięcej strzelonych goli i największa średnia kursowa. ...

2006-11-13 00:09:09
skomentuj (4)

kapral 2006-11-13
07:25:42
niekoniecznie najlepsza ! legia jest już w pierwszej lidze. kempes raczej też - walczymy dalej . Gratulacje

kempes 2006-11-13
09:52:51
Prowadzenie Biga mnie nie dziwi,ani mnie nie zaskoczyło.Dlaczego?-zostawie to dla siebie. Swojego awansu jeszcze nie mogę być pewien(dalej za plecami czuje oddech goniących mnie konkurentów),ale dzięki Kapral za dobre słowo.Pozdrawiam!

big 2006-11-13
21:22:34
Zawstydziłem sie ale to czysty przypadek.....

LOdzio 2006-11-25
14:57:21
Big !! jesteś wielki.

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
1
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: