| |
|
| Dzisiaj:Sobota 27 czerwca 2026 09:42 tydzień gry: 1139 imieniny:
Cypriana, Emanueli, Władysława
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Po jednym remisie !!!
Zakończyła się pierwsza kolejka naszej ligi. Zgodnie we wszystkich ligach padło tylko po jednym remisie. Jedni mieli duże szczęście (DreamCatcher oraz misioo23 po 1:0 w meczu z nikim , mariusz148 - Legia_Warszawa 1:1) inni dużego pecha (Rambo 0:0 w meczu bez przeciwnika). Widać, że każdy się starał poza nielicznymi przypadkami (nie obstawił swojego meczu Arkan w 1-ej lidze !!!). ...
2006-12-04 10:19:20 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Typowanie do 15:30
Ze względu na spóźnialskich oraz na atrakcyjność rozgrywek odblokowujemy typowanie do 15:30 !!! Uwaga !! prosimy o nie typowanie meczy już rozpoczętych. W przeciwnym razie będziemy takie mecze wycinać z kuponów. ...
2006-12-02 15:11:04 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| DreamCatcher |
2006-12-02 20:10:42 |
Myslalem ze wszyscy w Ekstraklasie podejda do walki powaznie a tu BACH. Arkan mam nadzieje ze to tylko wypadek przy pracy. Nie lubie wygrywac walkowerem ale trudno. Nie powiem,ze jest mi jakos strasznie przykro z tego powodu, ale jest tak jakos niesmacznie :/ |
|
| big |
2006-12-03 19:45:22 |
może coś poważnego..................... moi przeciwnicy nigdy nie olali obstawiania...:)))))) |
|
| arkan |
2006-12-08 21:07:11 |
Wypadek przy pracy:):):):):):):):) |
|
|
Zmiany w układzie 3-ej ligi
Ze względu na małą liczbę ekip w 3-ej lidze grupa B (2), Polski Związek Piłki Naszej :) PZPN zdecydował na walnym nadzwyczajnym spotkaniu o zmianach w rozgrywkach tej ligi. Zmiany: - utworzono 2-ie III-ie ligi po 6-ć drużyn - drużyny rozgrywać będą swoje mecze w systemie każdy z każdym mecz i rewanż. - awans do 2-iej ligi otrzymają automatycznie 3-y pierwsze drużyny bez meczy barażowych. - spadek z 2-iej ligi uzyskują automatycznie 3-y ostatnie drużyny bez meczy barażowych.
Za wynikłe problemy zarząd serdecznie przeprasza. ...
2006-12-02 13:20:35 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| dzidek |
2006-12-02 13:47:56 |
Witam, może lepiej wypier.......... z 3 ligi tych co nie obstawili i zrobić jedną grupe???? |
|
| Admin |
2006-12-02 14:19:45 |
Dzidek !!! ale jesteś ostry.... bry.. |
|
| dziki |
2006-12-02 15:09:12 |
No właśnie! popieram admina!A może "dzideczku"
ktoś miał naprawde ważny powód i nie mógł obstawić to dlaczego skazywać go odrazu na zagłade?! Dopadne cie w drugiaj lidze zanim sie obejrzysz :) |
|
|
Zasady spadków i awansów
Z 1-ej ligi spadają automatycznie 4-ry ostatnie zespoły, a w barażach grają zespoły z miejsc 5,6.
Druga liga: awans uzyskują automatycznie 2-ie drużyny, a 3-cia rozgrywa baraż o wejście do ekstraklasy. Z ligi spadają 3-y ostatnie drużyny a drużyna 4-ta od końca rozgrywa baraż z drużyną z miejsca 4-go III-ej ligi. Podobnie rzecz ma się do rozgrywek lig niższych.
Baraże: odbywają się po zakończeniu rozgrywek ligowych według zasady 5I z 3IIA i 6I z 3IIB oraz 7IIA z 4IIIA i 7IIB z 4IIIB... gdzie cyfry rzymskie oznaczają ligę, cyfry arabskie miejsce w niej. ...
2006-11-27 11:41:52 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Gratulacje !!
Mamy wszystkich pierwszoligowców !! Do 3-ch drużyn dołączyli: Roman_c, Icelander, Mariusz148, Arkan, Legia_Warszawa, DreamCatcher, oraz Big Do drugiej ligi grupa A: Wprost, Michu310, Szary_wilk, Doberman, Bababiga, Citas, Misioo23, Kapral, Rambo, gieru. Do 2-iej ligi grupa B: Jurant, Wierzba112, Misia, Singus, Roksana, Saint, Dzidek, Huragan_Wołomin, Motyl, LOdzio. Zapraszamy chętnych do zapisów do 3-ej ligi grupa A,B lub jeżeli nie zdążysz to do ligi 4-ej. ...
2006-11-26 23:46:20 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| arkan |
2006-11-27 09:49:53 |
czemu pisze ze jestem w pierwszej lidze jak w tabeli jestem w 2?????????????????????????? prawidłowo jestem w 1 |
|
| admin |
2006-11-27 09:55:53 |
Odśwież stronkę .... :) |
|
|
Marsylia dała D...y
O zawiodła Marsylia naszych typerów :( Nie wiemy skąd taki pomysł (8-m typów na Marsylię) może ktoś nam wyjaśni. ...
2006-11-25 19:40:51 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Liga A zawiodła
Niestety nie wszyscy podeszli do ostatniej kolejki z pełnym zaangażowaniem. W grupie A nie obstawiło swoich meczy 4-ch !!! zawodników !!! Bohater ostatniego posta też zawiódł (citas :( ). Na wyrazy uznania zasłużył natomiast Singus, który gra do końca !! ...
2006-11-25 15:04:33 |
skomentuj (13) |
|
|
|
| dzidek |
2006-11-25 17:44:34 |
Witam, chciałem zapytać czy są jacyś uprzywilejowani gracze krórych regulamin nie dotyczy???? o godz 13.10 LOdzio nie miał obstawionych meczy a teraz ma???? Pozdrawiam. |
|
| dzidek |
2006-11-25 18:07:06 |
Witam ponownie, apropo ligi A jurant, michu i wprost nie typują od 3 kolejki, to samo citas z ligi C. Proponuje aby ich zdyskwalifikować na 25 lat z możliwością ponownego typowania po 10 latach karencji:)) |
|
| kapral |
2006-11-25 18:26:41 |
Popieram Dzidka goscie którzy nie typują do końca olewają pozostałych graczy!!!!!!
Wytypowanie I ligi uważam za niesprawiedliwe. Powinno się wytypować I ligę z ilosci strzelonych Bramek. np teraz pierwsza dwunastka
1 DreamCatch 14 2.12
2 LOdzio 14 2.06
3 roksana 13 1.73
4 bababiga 12 1.91
5 mariusz148 12 1.83
6 misioo23 11 2.22
7 big 11 2.19
8 Legia_Wars 11 2.07
9 grotołaz 11 2.03
9 grotołaz 11 2.03
10 doberman 11 1.96
11 Rambo 10 2.2
12 arkan 10 1.98
Nie daję jak widać tej propozycji abym sam załapał sie do pierwszej ligi.
Punkty zdobywane gdy przeciwnik nie obstawia zamazują fachowość graczy
Wrto się jeszcze zastanowić nad powołaniem I ligi-BYŁOBY SPRAWIEDLIWIEJ
|
|
| kapral |
2006-11-25 18:48:04 |
Pisząc dalej o powstaniu pierwszej ligi - uważam największym dziadostwem bedzie jak do w/w załapią się Biszkopt oraz Roman C
obydwie te formacje albo dostawały walkowera albo grały same ze sobą tzn nie mieli przeciwników. Biszkopt prowadzi w Lidze A ale nie typował i uzyskał remis natomiast roman C zdobywał punkty tylko raz a ma 9 a skąd ano przeciwnicy nie typowali !!!Dziwy układ dziwna Grupa. Jeszcze raz powtarzam było by sprawiedliwiej awansować za bramki a nie za grę z przeciwnikiem. W ten sposób zostali by wyeliminowani goscie którzy przestają typować. Albo jeszce inaczej prowadzić tylko ilośc strzelonych bramek i po dziesięciu tygodniach mamy mistrza . Dobra spadam!!!! pozdrawiam tych wsystkich którzy typowali wszystkie mecze i zawsze mieli przeciwnika |
|
| Admin |
2006-11-25 19:31:30 |
Widze, że nasi kochani gracze bardzo się rozpisali.
Widać,że pierwsza liga wprowadza wiele emocji do gry.
Odpowiadam na poszczególne posty:
- Typ LOdzia 13:10 wynika z błędu serwera na którym była ustawiona inna godzina więc przyjmował zakłady do 13:15 (poprawiono już godzinę na serwerze :)
- LOdzio postawił wszystkie mecze regulaminowo, czyli jeszcze przed ich rozpoczęciem.
- A propo dyskwalifikacji .... hi hi hi
- Bardzo fajna propozycja kaprala odnośnie awansu do pierwszej ligi (gość naprawdę wyznaje zasadę fair play tak trzymać !!! masz u nas dodatkowe punkty)
- Stwierdzamy jednak i podkreślamy, że jest to prawdziwa liga typera a nie zestawienia graczy !!, stąd taki a nie inny system premiowania !
- W poszczególnych liga nie będzie już meczy o nic, ponieważ z każdej ligi będzie spadać wiele zespołów (propozycja 4-ch), oraz z II i ew. III będą minimum 2-a miejsca premiowane!
Wniosek: gracze, którzy nie będą obstawiać automatycznie spadną do niższej ligi.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej zabawy |
|
| kapral |
2006-11-25 20:31:53 |
w dalszym ciągu uważam że niesprawiedliwym jest awansowanie do pierwszej ligi drużyny która zdobywa punkty walkowerem / roman c /to po pierwsze. Po drugie jesli jest to LIGA TYPERA to nie powinni awansować do pierwszej ligi ludzie nie typujący/ biszkopt/. Po trzecie te dodatkowe punkty przyznane przez administratora proszę podarować romanowi C on lubi taki łatwy Łup. Pozdrawiam wszystkich trzecioligowców hehe. |
|
| DreamCatcher |
2006-11-26 00:21:45 |
Ja wiem, ze nie nie zalapie do I ligi (musialbym z Legia warszawa wygrac roznica 2 bramek). Wszystkim ktorzy sie oburzaja odnosnie walkowerow mowie tak: nie przejmujcie sie. Dwa sezony i walkowerowicze beda w ostatnich ligach. A ja bede sie cieszyl jezeli utrzymam sie w 2 lidze, bo poziom wysoki. Pozdrawiam. |
|
| roman_c |
2006-11-26 00:28:01 |
Kapralu !! chyba roman_c nie jest winny, że nie chcą z nim grać ! |
|
| kapral |
2006-11-26 09:48:12 |
Ja nie twierdze że winę ponosi Biszkopt lub roman C. Ale tak na logikę roksana ma 15 goli na tę chwilę a na 99 % nie załapie sie do pierwszej ligi, To samo dotyczy Lodzia i Bababiga po 14 bramek toż to chore jest. Niech napiszą wszyscy i mnie przekonają ze Biszkopt i Roman C jest lepszy od tych zawodników. Jeżeli to ma być LIGA TYPERA to najlepiej typowali CI co mają najwięcej Bramek . Dla mnie klasyfikacja strzelców powinna być klasyfikacą Ligi typera. |
|
| biszkopt |
2006-11-26 12:34:43 |
Kapral! Ty chyba nie znasz zasad tej zabawy, po pierwsze nie możesz mieć pretensji do wygrywających walkowerem, po drugie propozycja podziału według ilości strzelonych bramek w zabawie na zasadach rywalizacji takich jak w lidze to jest paranoja, może i ROKSANA strzeliła 15 bramek, ale przegrała swoje 2 mecze. Według Twojej teorii to w Orange Ekstraklasie Lech Poznań zajmujacy 8 miejsce powinien być wiceliderem bo strzelił aż 29 bramek. Śmieszny jesteś. Wszystko i tak się wyjaśni jak 1 liga powstanie, słabi odpadną a mocni z 2 awansują.
|
|
| kapral |
2006-11-26 14:47:14 |
biszkopt Lech gdyby nie przyjechał na mecz z \Jurantem to nie uzyskałby jednego punktu tak jak ty . Akurat ty nie powinieneś wypowiadać się w tej sprawie. po pierwsze sam nie obstawiłeś i masz z tego korzysć . Po drugie jestes zainteresowany całą tą sytuacją. Wiem że robię zamieszanie ,wiem też że nic to nie zmieni ,ale chciałem pokazać administratorowi tej gry o paranojach regulaminowych. Oczywiście jak Mi nie odpowiada też jest wyjscie mogę nie grać . Ale nie o to tu chodzi. Myślę ze powinien wypowiedzieć się BIG, Dream Catcher, mariusz 148/ załapie się w tej wersji / załapał by się w proponowanej |
|
| biszkopt |
2006-11-26 20:07:32 |
Kapral, po pierwsze ja obstawiałem wszystkie kolejki ale prawdopodobnie sieć mi sie zwiesiła przy zapisywaniu moich typów i przez moje niedopatrzenie system nie wykazł moich typów, po drugie nie typujący ma świadomośc że może przehrać dany pojedynek, a po trzecie ten "niesprawiedliwie" dodany pkt nic by nie zmienił. Jeszcze raz powtarzam nie mozna miec pretensji do ludzi których przeciwnicy olali sobię tą zabawe. DObrze napisłeś, jak sie komus nie podobaja reguły to nie spada |
|
| roman_c |
2006-11-26 21:25:37 |
widzę, że wynikła zażarta dyskusja, a ponieważ po części jestem jej bohaterem pozwolę sobie zabrać w niej głos.
Otóż nie wiem czy szanowny kolega kapral zauważył, że aby zwyciężyć w lidze A wystarczyło w zasadzie strzelić 3-y gole (poza jednym meczem) w meczu. Tak też czyniłem w meczach bez przeciwnika, dlatego zarzut odnośnie nie etyczności moich wygranych jest mocno naciągany, jak również to że awansować wbrew regulaminowi powinni ludzie z listy (..szara sieć układów sic J.Kaczyński...) |
|
|
Witamy w pierwszej lidze !!!
Biszkopta, Kempesa i Grotołaza. Właśnie ci trzej zawodnicy zapewnili sobie już udział w elitarnych rozgrywkach. W tym tygodniu mecz na szczycie w lidze D Legia_Warszawa - DreamCatcher, który zdecyduje o awansie. W lidze E "wielki" Big w meczu na szczycie zagra o pierwszą ligę z "lodowatym" LOdziem. Bardzo fajnie zapowiada się ta kolejka w ligach B i C gdzie wszyscy oprócz Singa (B) i Citasa (C) mają szansę na awans. Liczymy na to że nikt nie będzie "odpuszczał" nawet ci co pogrzebali już swoje szanse na 1-szą ligę. ...
2006-11-20 09:18:59 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| dzidek |
2006-11-20 19:28:01 |
Witam, w grupie C szanse mają tylko saint i arkan, grają ze sobą więc jeden z nich będzie miał 8 lub 9 pkt. Mam pytanko o klasyfikacje strzelców. Dlaczego jest tam "31" kopaczy???? |
|
| kempes |
2006-11-20 23:37:26 |
No tak czułem, że tracę dziwne bramki-racja Dzidek to sprawka 31 kopacza XPEREK.Jakim cudem ustrzelił 4 gole?!!! |
|
| admin |
2006-11-21 08:57:13 |
Dzieje się tak, ponieważ w pierwszej kolejce mogli typować wszyscy !!! |
|
|
Big najlepszy !!
Na półmetku zmagań o 1-wszą ligę drużyna Biga najlepsza !!! Najwięcej strzelonych goli i największa średnia kursowa. ...
2006-11-13 00:09:09 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| kapral |
2006-11-13 07:25:42 |
niekoniecznie najlepsza ! legia jest już w pierwszej lidze. kempes raczej też - walczymy dalej . Gratulacje |
|
| kempes |
2006-11-13 09:52:51 |
Prowadzenie Biga mnie nie dziwi,ani mnie nie zaskoczyło.Dlaczego?-zostawie to dla siebie.
Swojego awansu jeszcze nie mogę być pewien(dalej za plecami czuje oddech goniących mnie konkurentów),ale dzięki Kapral za dobre słowo.Pozdrawiam! |
|
| big |
2006-11-13 21:22:34 |
Zawstydziłem sie ale to czysty przypadek..... |
|
| LOdzio |
2006-11-25 14:57:21 |
Big !! jesteś wielki. |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
1
|
|