| |
|
| Dzisiaj:Sobota 27 czerwca 2026 02:14 tydzień gry: 1139 imieniny:
Cypriana, Emanueli, Władysława
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Od nowego sezonu !!!
Zdecydowaliście w głosowaniu, że od nowego sezonu 2-a walkowery automatycznie wykluczają drużynę z zabawy. Taki gracz automatycznie spada do najniższej ligi, a wszystkie mecze danej drużyny są anulowane !! ...
2007-03-28 23:18:29 |
skomentuj (7) |
|
|
|
| pepe.nh |
2007-03-28 23:58:31 |
Fiu fiu!!!! Kobieta MISTRZEM:):):) Doberman gratuluje:):):):) |
|
| kapral |
2007-03-29 07:38:05 |
dobra decyzja i jeszcze regulamin powinien być przestrzegany -wczoraj typowalismy do 16 o godz 16.30 nie było jeszcze typów luki-ego GRATULACJE DLA MISTRZA tym bardziej że przeciwnicy grali z pustakami |
|
| kempes |
2007-03-29 09:03:27 |
GRATULACJE DLA DOBERMANA !!!
Popieram Kapral,to samo zauważyłem np. LOodzio.
Nowy regulamin OK, ale przestrzeganie.......! |
|
| LOdzio |
2007-03-29 09:21:08 |
Przesłałem swoje typy adminowi, bo nie miałem czasu wcześniej zatypować !!! Admin pisał wcześniej, że jeżeli sie nie zdąży wytypować to należy przesłać swoje typy do Admina !! |
|
| dzidek |
2007-03-29 12:14:08 |
Doberman Mistrz!!!!! Sto lat, sto lat niech żyje żyje nam!!!! Gratulacje również dla Roksany za utrzymanie w elitarnym gronie!!!! Kocham Was Moje Panie!!!! |
|
| kapral |
2007-03-29 15:54:17 |
to już wszyscy z rodzinki byli MISTRZAMI GRATULACJE |
|
| pepe.nh |
2007-03-29 17:12:45 |
Mam nadzieje że w nowej edycji Typera jak typujemy do 16.00 to będzie przestrzegany regulamin:):) Parę dni na obstawienie to chyba dużo czasu? Ostatnio typowania pokazuja sie o "dziwnych" porach! A to ma byc przecież zabawa:) Pozdrawiam:) |
|
|
Gratulacje dla agusia !!
Witamy w gronie 2-go ligowców. Baraże o 2-ga ligę rozegrają piomiciu, micio, kapec, RysioNH. Typowanie baraży od piątku do soboty godz 16:00 ...
2007-03-26 16:02:09 |
skomentuj (7) |
|
|
|
| pawgaw |
2007-03-27 00:17:00 |
Szczególne brawa dla micia, który zachował się bardzo fair...Co prawda mnie bezpośrednio ta sprawa nie dotyczyła ale wypaczanie walki o baraże poprzez odpuszczanie przeciwnikowi nie jest powodem do dumy.Wolałbym żeby takie sytuacje sie nie powtarzały, bo to zniechęca do zabawy. |
|
| mariusz148 |
2007-03-28 17:39:31 |
ale bzdura czemu nie ma moich typów wczoraj wieczorem dawałem typy ;/// co jest admin ?? |
|
| Admin |
2007-03-28 19:52:55 |
Proszę podać swoje typy tutaj !! |
|
| Admin |
2007-03-28 20:04:39 |
Mariusz148 jak typowałeś ? nowym czy starym sposobem ? i jakiej używasz przeglądarki, bo niestety nie ma w systemie twoich typów ! |
|
| Admin |
2007-03-28 20:06:37 |
Podaj również z jakiego IP typowałeś i o której godzinie sprawdzimy w logach na serwerze !! |
|
| mariusz148 |
2007-03-28 21:05:10 |
wczoraj godziny wieczorne a z tego samego ip co zawsze nigdy poza domem nie typuje a typów zabardzo nie pamietam wiem ze polska 1p -1 chyba czechy 1p - 1 kurde naprawde nie pamietam a nie chce kłamać, a klikalem zapisz i chciałem dziś sprawdzić co stawiałem bo zapomniałem i patzre a tu nie ma moich typów a typowałem starym systemem z przeglądarki mozilla |
|
| Admin |
2007-03-28 23:20:59 |
Bardzo nam przykro z tego powodu, dlatego prosimy wszystkich graczy o stosowanie nowego schematu typowania, oraz sprawdzania swoich postawionych typów. |
|
|
Witamy !!
w 1-ej lidze pepe.nh gratulacje !!! Do 2-ej ligi awansowali: pawgaw, kwiatoo, oraz dzidek. W barażach zagrają pciomiciu oraz micio. ...
2007-03-25 00:09:37 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| Icelander |
2007-03-26 13:42:16 |
Gratulacje dla tych co awansują-szczególnie pepe.nh i będzie lepiej dla tych co spadają. |
|
| misioo23 |
2007-03-26 15:16:21 |
Witam.
Do kiedy typujem ostatnia kolejke ?? |
|
| Admin |
2007-03-26 15:57:04 |
Do środy 16:00 |
|
|
Od nowego sezonu zmiany !!
Myślimy nad wprowadzeniem zmiany w regulaminie dotyczące spadków. Drużyna, która odda 3-y mecze walkowerem automatycznie spada do najniższej ligi. Prosimy o głosowanie, może macie inne zdanie. ...
2007-03-19 22:08:09 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| Luki |
2007-03-19 22:11:39 |
Legia do 3-ej ligi ... aaaa tak tak tak !!! |
|
|
2007-03-20 07:06:47 |
Nareszcie !!!!! tylko dlaczego po trzech meczach -dwa mecze walkowerem i Jazda. Mili państwo to ma być zabawa . Jedynym usprawiedliwieniem może być kontakt z administratorem |
|
|
Terminarz
W tym tygodniu rozgrywka w Sobotę i Niedzielę. Następna Środa i Czwartek to ostatnia kolejka 1-ej i 2-iej ligi. Następna Sobota i Niedziela to baraże. ...
2007-03-19 22:02:04 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Zapowiedź 124 tygodnia
Nowy tydzień zapowiada się na pasjonujący !! Absolutny hit tej kolejki to mecz na szczycie 2-iej ligi LOdzio - monvon69, kto z tej pary wygra zajmie fotel lidera. Bardzo ciekawie będzie na 1-szym froncie. Tu dojdzie do prawdziwej walki na szczytach !! Spotkają się ze sobą Icelander - misio23, mariusz148 - doberman, oraz bababiga - roksana , każdy zawodnik z tej 6-ki ma szanse stać się królem polowania.
W 2-iej ligi równie ciekawe mecze rozegrają roman_c - darmar55, oraz motyl-kossmar. Nie zapominamy o 3-ej lidze, gdzie spotkają się w meczu na szczycie lozik z agusia ...
2007-03-17 13:05:30 |
skomentuj (5) |
|
|
|
| życzliwy |
2007-03-18 21:39:36 |
Witam, w meczu Leverkusen - MGladbach (1p.) było X (0-0) a kolega Mariusz148 ma zaliczone 1 (1-0). Pozdrawiam. |
|
|
2007-03-19 05:54:03 |
hola -hola roman_c zagra z Kapralem. |
|
|
2007-03-19 21:31:33 |
WAZNE!!! Do Admina. W meczu Sevilla - Celta (1p.) bylo X (0-0) a mi nie zaliczyliście i przez to tylko zremisowałem a powinienem wygrać i zdobyć 3 pkt. co daje mi awans na 3 pozycję w tabeli. |
|
| kossmar |
2007-03-19 21:33:08 |
Zapomniałem się podpisać "WAZNE..." pisał kossmar (2 liga grupa B) |
|
| Admin |
2007-03-19 22:04:26 |
Bardzo przepraszamy !! Powinno już wszystko być OK !! |
|
|
Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla klapy88, Niech nam żyje 100 lat !!!!!!! ...
2007-03-17 00:01:02 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Przepraszamy
W tym tygodniu pojawiły sie przez przypadek do typowania mecze z środy i czwartku. W tym momencie system przyjmuje już właściwe spotkania. Za wynikłe niedogodności serdecznie przepraszamy.
p.s. Prosimy tych co już wykonali swoje kupony o postawienie ich jeszcze raz. ...
2007-03-13 09:27:15 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Icelander + 6-ciu goniących
W 1-ej lidze staje się coraz ciekawiej. Na nowy tydzień mamy nowego lider, a stał się nim Icelander. Aż 6-ciu graczy depcze mu po piętach i wzajemnie się tasują. Do takiej sytuacji przyczyniły się nasze kobiety rozgrywając chyba najsłabsze spotkanie bababiga-doberman tylko 0:1, oraz mariusz148-arkan 3:3 (to już panowie :) ). W drugiej lidze nie mamy już nikogo bez straty punktu. Jedyny do tej pory monvon69 zremisował z pavlo 2:2. Ciekawie było również w meczu pepe.nh-michu310 4:2.
Na 3-cim froncie podziwialiśmy spotkanie dzidek-agusia, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:3. Można to było jednak przewidzieć bo dzidek już w środku tygodnia zaprezentował klasę wygrywając w sparingu 4:0 z ligą mistrzów. ...
2007-03-12 22:37:22 |
skomentuj (2) |
|
|
|
|
2007-03-13 06:04:22 |
do kiedy typujemy w 1,2 lidze |
|
| misioo23 |
2007-03-13 07:01:55 |
Ale jest mozliwosc typowania pucharu UEFA , wiec jak nie ma srodowej kolejki??
O co tutaj chodzi ?? |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|