Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Piątek 26 czerwca 2026 22:45   tydzień gry: 1139  imieniny:  Jana, Pauliny, Rudolfiny
 
 
Wiadomosci


Czerwona kartka dla vip-a i woytekNH
zółta dla kossmar!! ...

2007-04-22 20:17:48
skomentuj (0)



Mariusz148 ciąg dalszy...
Kochany Mariuszu niestety Twoje typy dają kurs ogólny 28.86. Z uwagi na to, że kempes i mariusz148 nie osiągneli kursu 35 proszeni są o podanie po jednym meczu, który zostanie wstawiony zamiast meczu jeszcze nie rozegranego. Oczywiście dla takiego rozwiązania wymuszona jest zgoda ich przeciwników. Dlatego dzidek i micio proszeni są o wyrażenie swojej zgody lub odmowy. W przypadku odmowy zawodnicy otrzymają anulację wszystkich meczy. ...

2007-04-22 15:56:56
skomentuj (5)

mariusz148 2007-04-22
17:09:45
mój typ to Ruch Ch. - Piast - X o ile wyrazi zgode przeciwnik :)))

mariusz148 2007-04-22
17:10:52
zamiast wisły

pepe.nh 2007-04-22
20:01:29
Proszę o równe traktowanie wszystkich grających zadowników:):) W 1-szej kolejce Filip11 nie miał wymaganego kursu 35 i dostał walkowera!! Nikt mu nie proponował nowych typów za zgoda przeciwnika!! Nie róbmy w tej zabawie równych i "równiejszych"!! Spóznione typowanie bez wymaganego kursu i jeszcze się daje szanse?? To jak ma się poczuć w tym wypadku Filip11?? Pozdrawiam:):)

dzidek 2007-04-22
22:39:23
Sorki że tak późno ale mnie nie było, jak dla mnie to Kempes może zostawić swoje typy, "to tylko zabawa" chodzi mi o to aby przestrzegać przepisów które są jasno przedstawione. 1. Typujemy do 14 w sobote 2. kurs ogólny ponad 35. Pozdrawiam, szczególnie Kempesa:))))

micio 2007-04-23
08:13:48
Proszę aby od dziś były sztywne reguły gry tzn głosujemy do czasu wyznaczonego przez administratora no i oczywiscie kurs ponad 35. Jeśli chodzi o wynik meczu z mariuszem 148 zaliczyłbym przysłane typyCracovia - Gornik 1 Widzew - Wisla K. 2 Plymouth - Southend 1 Utrecht - PSV 2 Stuttgart - Bayern 2 . wszak to tylko zabawa pozdrawiam



Głos w sprawie późnego typowania !!
Przepraszam bardzo, że tak późno zareagowałem na sprawę typowania po czasie, ale nie miałem w sobotę dostępu do strony administracyjnej.
Oczywiście jak wcześniej informowaliśmy, gra liga typera ma być świetną zabawą. Dobro gracza stawiane jest na pierwszym miejscu. Stąd dla naszych kochanych graczy robimy wszelkie ułatwienia, nie stawiając żadnych przeszkód.
We wcześniejszych postach informowaliśmy, że dopuszczamy obstawianie po czasie pod warunkiem, że mecze się jeszcze nie rozpoczęły, a typy gracza pojawią się na stronie lub na e-mailu do nas.
W związku z powyższym uznaliśmy roszczenia mariusza148. ...

2007-04-22 15:21:14
skomentuj (3)

mecenas 2007-04-22
16:02:05
dobro gracza !!!!!!!! CIEKAWE !!!! . Czas najwyższy roman c zrobić cos z tymi przpadkami . system w toto jest taki że jak zamykają to juz nik na kolanie nie skrobie wyników

Admin 2007-04-22
16:44:43
Dlatego właśnie nie działamy jak system toto :-)

Admin 2007-04-22
16:46:55
Bo jakbyśmy tak działali to już dawno nie prowadzilibyśmy tej ligi, tylko siedzieli sobie na jakiejś fajnej wyspie na Pacyfiku. :-)))



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla adm21, SzychaKrotoszyn, Adi, Niech nam żyją 100 lat !!!!!!! ...

2007-04-21 00:01:01
skomentuj (18)

mariusz148 2007-04-21
14:27:39
prosze o wpisanie moich typów ponieważ troche sie spóżniłem oto typy : Cracovia - Gornik 1 Widzew - Wisla K. 2 Plymouth - Southend 1 Utrecht - PSV 2 Stuttgart - Bayern 2 z góry dzieki

mariusz148 2007-04-21
21:11:48
admin i co nie wpiszesz moich typów sam nie raz pisałeś ze po czasie jak sie napisze przed rozpoczeciem meczy to zaliczysz a tu dalej nic

2007-04-21
21:14:29
cały tydzień był na typowanie .

mariusz148 2007-04-21
21:33:02
a co ci do tego nie z toba rozmawiam a tak pozatym nastepnym razem sie podpisz :))) jak tak odważnie piszesz

micio 2007-04-21
21:41:50
kolego Mariuszu 148 tylko z tobą są problemy z typowaniem po czasie , Nie jest to pierwszy raz że typujesz po czasie i jeszcze masz pretensje. powiem tak że moje typy były uzaleznione od twojego typowania. Nie zmiesciłeś się w czasi to i Ja nie zmieniałem swoich typów. No i teraz wiesz co mi do tego mały cwaniaku. policz ile razy z tobą były kłopoty

2007-04-21
21:46:15
Mam nadzieje że w nowej edycji Typera jak typujemy do 16.00 to będzie przestrzegany regulamin:):) Parę dni na obstawienie to chyba dużo czasu? Ostatnio typowania pokazuja sie o "dziwnych" porach! A to ma byc przecież zabawa:) Pozdrawiam:) tak napisał po twoim wybryku pepe n.h

2007-04-21
21:48:41
W 1-ej lidze znów rozstrzelali się Doberman, Roksana i Mariusz148, choć ten ostatni powinien wcześniej wpisywać swoje wyniki, bo niektórzy mogą czuć się pokrzywdzeni. a to napisał adm

2007-04-21
21:50:10
-------------------------------------------------------------------------------- mariusz148 2007-02-24 14:10:09 prosze o zamieszczenie moich typow poniewaz pozno wrocilem z pracy i nie zdarzylem pozdrawiam !!!!! Osasuna - Espanyol 1 Bochum - Aachen (il.g) 2 MBrough - Reading 1 Alkmaar - Ajax 1 Roda - Heerenveen 1 -------------------------------------------------------------------------------- 2007-02-24 17:43:11 koniowi zamelduj !!! typuj w Piątek -------------------------------------------------------------------------------- mariusz148 2007-02-24 21:53:14 10 min spożnienia napisalem maila i typy przed czasem i co nie zostaną one zaliczone a ty kozaq nawet sie nie podpiszesz taki jestes cwany a nick ukrywasz co za lama :))) --------------------------------------------------------------------------------

2007-04-21
21:54:38
Przykro nam Mariusz148 ale nasz regulamin nie pozwala nam przyjąć kuponu po czasie. Ponieważ wcześniej były problemy z późniejszym zapisem kuponów postanowiliśmy twardo zamykać przyjmowanie do 14:00. Gdybyś przysłał nam na e-maila swoje typy powiedzmy do 16:00 a Twoje mecze jeszcze nie rozpoczęłyby się to nie ma sprawy. (dobro gracza najważniejszą wartością). Powodem nie zapisania twoich typów nie był błąd systemu a jedynie blokada czasowa 14:00. Z naszych serwerów wynika,że została do ciebie wysłana poczta z typami o godz 14:05:10, a odpowiedz z twojego serwera pocztowego o 14:05:11 o treści W tej chwili nie możesz wysłać listu do mariusz.... spróbuj za chwilę. więc o tej właśnie porze następował zapis Twoich typów. Na przyszłość prosimy wszystkich graczy, którzy spóźnili się o przesyłanie swoich typów na nasz adres e-mail. Prosimy również o wcześniejsze typowanie.

MICIO 2007-04-21
21:58:41
przeglądając komentarze natrafiłem na interesujące wpisy-parę skopiowałem poczytaj sobie ,a jest ich więcej. A więc jak jest to zabawa to ty fałlujesz w tej grze

pepe.nh 2007-04-21
23:10:12
Zostałem "zacytowany" przez Micio (o co zresztą sie nie gniewam:):) ) więc chciałbym coś zaproponować! Usztywnijmy godzinę typowania! 14 to 14 i koniec typowania! Nie róbmy furtki że jak ktoś nie zdążył to...... I będzie po sprawie!!! 168 godz. by wpisać typy to chyba wystarczająco dużo czasu! Pozdrawiam:)

dzidek 2007-04-22
02:12:24
hłe,hłe, a ja chciałem zasugerować żółtą katrkę dla pana KEMPESA!!!! kurs ogólny typów nie przekracza 35!!!! co cytując admina "w momencie gdy system dopuści obstawienie typów nie zwalnia to gracza od przestrzegania tego przepisu" Pozdrawiam.

kapral 2007-04-22
06:41:25
Biorę KEMPESA w obronę - on typuje wtorek ,sroda kursy są wtedy wyższe nawet o 0,1 .Dodać 0,05 do jakiegokolwiek meczu da kurs 35 Pozdrawiam

mariusz148 2007-04-22
08:25:39
wszyscy piszecie że ma to być tylko zabawa itd wiec co wam zrobi różnica 26 min ??? jezeli jesteście tu dla zabawy to w czym problem nie zabiore wam pieniedzy ani nic a micio wiadomo ze nie chce wpisać typów bo narazie przegrywa i nie zanosi sie na zwyciestwo wiec wcale mu sie nie dziwie no ale ok trudno nie chcecie to nie myślalem ze jak przed rozpoczeciem to tez sie nic nie stanie nie dalem typów o 19 tylko 26 min po czasie i wielkie mi halo pozdro

micio 2007-04-22
09:02:21
koniec typowania to koniec typowania!!!! nie wiem jak administrator zapatruje się na tą sprawę i czy powinien Ci odpuscic. Ok powiedzmy że dopisze twoje typy ale żeby od dziś było tak że nie przyjmuje się po końcu typowania żadnych zgłoszeń na maila albo w komentarzach. Bo to ma być zabawa i zawsze jest dreszczyk emocji !!!

dzidek 2007-04-22
12:24:44
Niestety Kapral jesteś w błędzie, kursy po wytypowaniu i zatwierdzeniu się nie zmieniają!!!! a regulamin trzeba przestrzegać!!!! Pozdrawiam.

kapral 2007-04-22
13:59:24
a toooooooooo sory!!! Dzidek pozdrawiam i czekam na Rojach

kempes 2007-04-22
21:43:10
Niedziela wieczór-wchodzę na strone Typera a tu afera!Co gorzej mnie dotyczy! Mogę powiedzieć tylko tyle ,że typuje w tzw. "szybkim typowaniu" i zaznaczone typy meczów system mi zatwierdził na kurs 35 (równe i wyświetlone na zielono).Nigdy nie sprawdzam systemu dodatkowo. Fakt ,że dzisiaj podliczyłem kurs i wychodzi troche mniejszy niż 35 tj.dokładnie 34,919... Jak juz wspomniałem nie liczę kursów typów swoich (widząc zieloną akceptację systemu) jak również typów rywala (może to źle). Decyzję w taj sprawie pozostawiam administracji TYPERA! Z góry każdą akceptuję.Pozdrawiam.



3+3
Trzy czerwone i trzy żółte kartki ujrzeli zawodnicy w bieżącej kolejce spotkań arkan, wierzba112, Legia_Warszawa oraz vip, Pegaz, woytekNH. ...

2007-04-14 23:50:05
skomentuj (0)



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla michalg, outtacontrol, Sir_Misiek, michael007acm, deco, sopel86lodz, kempes69, michu310, wierzba112, wislak93, mrybka24, Niech nam żyją 100 lat !!!!!!! ...

2007-04-10 00:01:02
skomentuj (4)

monvon69 2007-04-10
11:55:05
Wielkie dzięki za życzenia i fajną zabawę w Typerze!

dzidek 2007-04-10
19:25:10
monvon69, ale Ciebie tu nie wymieniono;)!! ale typer to fajna zabawa więc ja też dziękuje za życzenia;))))

monvon69 2007-04-11
18:15:16
To prawda nie wymieniono mnie ,ale życzenia dostałem na e-mail od ekipy typera więc dziękuję w tym miejscu!

kempes 2007-04-11
19:52:58
Dziękuję-pozdrawiam.



Kolorystyka !
Przypominamy kolory w tabelach.
Zielony - awans bezpośredni do ligi wyższej
Czerwony - spadek bezpośredni do ligi niższej
Niebieski - baraże o 1-szą lub 2-gą ligę
...

2007-04-09 10:45:39
skomentuj (0)



Młode wilki żądzą ?
Od sensacji rozpoczęły się rozgrywki I-ej ligi. Na czele tabeli znalazły się młode wilki, pokonując starych wyjadaczy. Czyżby zapowiadało to zmianę warty ? Icelander łatwo został ograny przez monvon69 2:4, roksana pogubiła się w meczu z darmarem55 2:4. Bardzo ciekawie było w spotkaniu beniaminków pepe.nh-LOdzio 3:3.

Godne odnotowania w tej kolejce były również mecze kwiatoo-kempes 4:2 oraz morasiem-RysioNH 3:4 ...

2007-04-09 10:40:17
skomentuj (0)



Zółta kartka dla filip11
Żółtą kartkę ujrzał w pierwszej połowie filip11 spowodowane jest to tym, że kurs ogólny jego meczy był poniżej 35. Filip prosimy cię o uwagę podczas typowania swoich meczy. System pilnuje aby kurs był większy niż 35, ale gdy dopuści nie zwalnia to gracza z przestrzegania tego przepisu. ...

2007-04-08 10:08:47
skomentuj (0)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: