Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Piątek 26 czerwca 2026 08:36   tydzień gry: 1139  imieniny:  Jana, Pauliny, Rudolfiny
 
 
Wiadomosci


Dyskwalifikacja PIOMICIU
Zgodnie z regulaminem zawodnik piomiciu (kurs ogólny34.003125) zostaje w tej kolejce zdyskwalifikowany.
We wcześniejszych wiadomościach poruszaliśmy już temat typowania meczów poniżej kursu ogólnego 35. System próbuje nie dopuścić do sytuacji, w której zawodnik mający kurs ogólny mniejszy od 35 zapisuje swoje typy, jednak takie przypadki się zdarzają. Nie zwalnia to oczywiście uczestnika gry od sprawdzania swojego kuponu. ...

2007-08-11 21:38:58
skomentuj (10)

piomiciu 2007-08-12
09:29:46
nigdy nie liczyłem kursów!!!! i liczyć nie zamierzam !!!!!po prostu kończę tą zabawę zacznę grać jak sytem nie będzie walił w GUMY!!!

Admin 2007-08-12
12:53:04
Bardzo nam przykro, że tak stawiasz sprawę.

piomiciu 2007-08-12
13:44:00
a dlaczego mecz lecha zaliczono mi jako 1,55 skoro podczas obstawiania miałem 1,6 i dlatego system gra w gumy lub operator

Admin 2007-08-12
14:49:35
Twoje typy są zapisany 11.08.2007 godz.12:08. Być może typowałeś w inny dzień niż Sobota, a w Sobotę po prostu nacisnąłeś zapisz i system uaktualnił twoje kursy !!!

piomiciu 2007-08-13
16:55:28
w LIDZE TYPERA znam przypadki gdzie proszono o zmianę pary/ juz podczas rozgrywki w niedzielę /, znam przypadek ze po obstawieniu meczu zmuszano zmianę pary / bo mecz anulowano Super Puchar Polski / robiono to dla dobra zawodnika kochanego teraz moja dyskwalifikacja choć pewien jestem że kurs był ponad 35. dyskwalifikacja jest dla dobra zwodników / moich przeciwników/

Admin 2007-08-14
08:34:04
Z uwagi na prawdopodobieństwo opisanych przez Ciebie zdarzeń (kurs 1.60) przychylamy się do nie wymierzania kary dyskwalifikacji.

giertych 2007-08-14
09:06:05
brawo dla admina

drukarze 2007-08-14
23:13:18
gosc obstawia 2 mecze z kursem 3 75 a pozostałe pewniaki i gdzie tu zabawa a ogólnie to gosc mial kurs 1.55 w meczu lecha powodzenia dalszym typowaniu

Admin 2007-08-14
23:17:13
Myślę, że Salomonowym wyjściem będzie anulować z kuponu mecz LECH - GORNIK. Proszę zainteresowanych o wypowiedzi.

piomiciu 2007-08-15
12:13:04
Jacy DRUKARZE !!! obstawiam jak chcę aby kurs był ponad 35 i tyle!!! a tobie nic do tego i oczywiscie brak Ci cywilnej odwagi podpisać się. I tym razem miałem kurs powyżej 35 i jakbyś mmiał trochę inicjatywy lub inteligęcji małe deczko zuwazyłbys że wszyscy mieli kurs meczu lecha 1,6 a mnie jakos dziwnie 1,55 zaliczyło choć pewny jestem ze wyświetliło się 1,6



2-ie zagadki ?
Pierwsza została rozwiązana Piast Gliwice - Motor Lublin mecz odbył się w Piątek jednak obstawiający to zdarzenie typowali w Czwartek stąd administracja zalicza te zdarzenia.
Problem zrobił się z meczem Livar Ivancna Gorica ? - ? NK Domzale, który został zawieszony !! Administracja niestety nie zna powodu zawieszenia i czy informacja o zawieszeniu była dostępna dla graczy przed 14:00 w Sobotę ??
Prosimy wszystkich znających temat o informacje. ...

2007-08-05 12:09:56
skomentuj (1)

dzidek 2007-08-05
20:00:14
Z przykrością musze stwierdzić iż nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale z tego co pamiętam to typowałem w piątek... Pozdrawiam



Mecze rewanżowe
Rozpoczęła się faza rewanżowa.
Niestety już 12-tu zawodników odpadło z rywalizacji o Puchar Lata otrzymując czerwone kartki.
Pierwszy tydzień rewanży przyniósł wiele ciekawych zdarzeń. Zaczynając od grupy A w meczu na szczycie Luki zremisował z Icelanderem 3:3 i z takiego rozwiązania na pewno ucieszył się tylko Doberman umacniając się na fotelu lidera.
W grupie B super topowy mecz Olszaczek - Roksana zakończył się niespodziewanie wysoką wygraną Olszaczka aż 4:1 i gdyby nie to, że DreamCatcher przysnął nie obstawiając swoich meczy prawdopodobnie już dziś byłby liderem grupy.
W grupie C lider grupy nie sprostał singusowi remisując 1:1 co skwapliwie wykorzystał LOdzio pokonując gieru 2:0 i zbliżył się na 1-en punkt do lidera.
W grupie E dzidek wykorzystał swoją szansę i pokonał basie86 2:1 i tym samym przedłużył swoje nadzieje na awans.
W najciekawszej grupie F po krótkotrwałej hegemonii roman_c zawodnicy zrównali się punktami i aż 4-ch graczy ma szansę na awans. Chcielibyśmy wyróżnić zawodników: RysioNH i Pawgaw , którzy nie zrażając się małą ilością zwycięstw grają wytrwale do końca !!! Gratulacje i tak trzymać !!
...

2007-08-01 11:44:12
skomentuj (2)

dzidek 2007-08-02
14:39:27
Aco z grupą D?!?! Czyżby jakaś prowokacja ze strony admina???? Zaraz będzie dym.....

LOdzio 2007-08-02
15:07:56
W D jest konstans.



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla DreamCatcher, Niech nam żyje 100 lat !!!!!!! ...

2007-08-01 00:01:02
skomentuj (0)



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla Roman_ag Niech nam żyją 100 lat !!!!!!! ...

2007-07-31 00:01:02
skomentuj (0)



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla Pegaz, Kris860128, Krycol, Krzysiek_17, Niech nam żyją 100 lat !!!!!!! ...

2007-07-25 00:01:01
skomentuj (1)

big 2007-07-26
17:57:57
100 LLLLLLLLAAAAAATTTTTT !!!!!



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla michalg, xtreme, outtacontrol, Sir_Misiek, michael007acm, deco, sopel86lodz, kempes69, wislak93, mrybka24, wierzba112, michu310, Niech nam żyją 100 lat !!!!!!! ...

2007-07-24 00:01:02
skomentuj (0)



Gratulacje dla pepe.nh !!!
Za trafienie 5-ki !!!!!!!!!!!!
Ostatnie trafienie 5-ki miało miejsce chocho albo jeszcze dawniej :-) ...

2007-07-23 14:58:18
skomentuj (0)



Wszystkiego najlepszego !!
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla przemcio123 Niech nam żyją 100 lat !!!!!!! ...

2007-07-20 00:01:02
skomentuj (7)

biszkopt 2007-07-20
22:14:02
Halo!!!!! o co chodzi? wyskoczył mi komunikat : Masz czerwoną kartkę w tej edycji już nie typujesz a ja nie typowałem tylko w jedenj kolejce, w zestawieniu kartek w oknie MISTRZ RADZI amm tylko żółtą.

Admin 2007-07-20
22:56:52
Przepraszamy, już powinno być ok.

kwiatoo 2007-07-22
23:18:17
Wiem że za chwilę odezwą się ci którzy mnie zwyzywają za to że domagam się przestrzegania regulaminu tej ligi, wiem że jest to zabawa, ale jeśli trzeci tydzień z rzędu admini popełniają błędy zawsze na moją niekorzyść to naprawdę przestaje to być zabawą. Domagam się znaczących zmian w tej lidze, chciałbym aby od tej pory równo traktować wszystkich uczestników rozgrywek, czy naprawdę zabawa ta polega na tym że co tydzień mam prosić o dodanie mi punktów w tabeli które mi się należą? Wygrałem mecz 2:1 a w tabeli uwzględniono mi remis 1:1. Oczekuję szybkiej poprawki i "do zobaczenia" za tydzień, kiedy zapewne znów będę prosił o nieodejmowanie mi bezprawnie punktów.

Admin 2007-07-22
23:37:56
Nie wiem o co właściwie kwiatoo ci chodzi ? Wyniki są aktualizowane dopiero po wprowadzeniu wszystkich meczy. Ponieważ, system sam wprowadza wyniki spotkań, a aktualizacja tabel wykonywana jest przez admina (przez naciśnięcie funkcji aktualizuj tabele), dlatego wynik spotkania może pojawić się wcześniej od aktualizacji tabeli. Na przyszłość prosimy o zgłaszanie reklamacji po zakończeniu wszystkich spotkań. Na pewno je uwzględnimy, apropo to jeszcze się nie zdarzyło, aby jakiemuś zawodnikowi nie zaliczono poprawnie trafionych meczy...

kwiatoo 2007-07-22
23:38:43
Dziękuję za bardzo szybką reakcję, szkoda że była ona po raz n-ty konieczna.

kwiatoo 2007-07-22
23:44:23
Nie zdarzyło się? W poprzednim sezonie zgłaszałem tego typu problem przynajmniej raz, a w Pucharze Lata np. w poprzednim tygodniu źle zaliczono mecz Legii w Pucharze Intertoto. Poza tym (dzisiejsza) tabela była źle zaktualizowana już po zakończeniu wszystkich meczów w grupie D. Jeśli mowa o skończeniu meczów we wszystkich grupach, to nie miałem o tym bladego pojęcia. Zresztą, ważne ze juz jest ok, pewnie za tydzień i tak się spotkamy tu "w komentarzach", niestety. Pozdrawiam i mam nadzieję że mimo wszystko tak się nie stanie.

Luki 2007-07-23
14:29:42
hI, hI :))))

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: