Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Piątek 26 czerwca 2026 07:11   tydzień gry: 1139  imieniny:  Jana, Pauliny, Rudolfiny
 
 
Wiadomosci


Zacięte ćwierćfinały !!
Do przerwy w meczach ćwierćfinałowych poza meczem kwiatoo - LOdzio jeszcze nie zapadły decydujące rozstrzygnięcia. ...

2007-08-30 00:06:30
skomentuj (10)

kwiatoo 2007-08-30
17:26:32
Dlaczego poza meczem kwiatoo - Lodzio? Kiedy admini łaskawie odpowiedzą mi czemu moje typy nie zostały wyświetlone w meczu ćwierćfinałowym? Dwa maile to za mało by doczekać się odpowiedzi? Liczę na szybką reakcję, bo póki co przegrywam z Lodziem

admin 2007-08-30
18:22:36
Nie dostaliśmy, żadnego e-maila ?!

czesio2 2007-08-30
19:12:22
Moje przypuszczenia sie sprawdzily:):) Smutny byl ten puchar bez p. kwiatoo.....:):) I oto czarny konik sie pojawil!!!:)

kwiatoo 2007-08-30
19:53:25
Ja niestety nie mam żadnego wpływu na to że podany przez was adres nie działa jak należy. Być może wina leży gdzieś poza nami wszystkimi, ale trzeba coś z tym szybko zrobić, nie można dopuścić, żebym po raz kolejny nie z mojej winy odpadł z rozgrywek. Jak udowodnić to że maila z typami wysłałem? Mogę wysłać np screena obrazującego wysłanego (z datą i godziną wysłania) przeze mnie maila. Myślę że to wystarczający dowód. Tylko na jaki adres, skoro na typer@typer.z.pl maile nie dochodzą?

Admin 2007-08-30
21:13:27
Kwiatoo !!! nie rozumiemy całej sytuacji. Skoro nie mogłeś wytypować swoich meczy, nie zależnie od przyczyny, to logiczne było wysłanie e-maila na Nasze konto i oczywiście wpisanie swoich typów jako komentarz do którejkolwiek wiadomości. My jako administracja chcemy , aby nikt nie czuł się pokrzywdzony, dlatego zawsze staramy się zatwierdzić Wasze typy nawet, gdy nie są wpisane do systemu. Przykładem tu może być oczywiście sprawa mariusza148, który późno typował swoje mecze. Ratując się przekazał Swoje typy jako komentarz 3 min po czasie. Oczywiście my i nasi gracze muszą mieć jakieś dowody, że mecze były wytypowane we właściwym czasie. Niestety w tym momencie nie możemy już nic zrobić i niestety musimy przyjąć zastaną sytuację, że po prostu nie wytypowałeś spotkań.

kwiatoo 2007-08-30
22:30:57
Nie rozumiem, jak możecie nie rozumieć zaistniałej sytuacji?! Spóźniłem się z typowaniem z przyczyn ode mnie niezależnych więc wysłałem typy mailem co mogę udowodnić, czego tu nie rozumiecie? W komentarzach typów nie wpisywałem bo nie miałem takiego obowiązku (czyt. regulamin waszej ligi - tam jest jasno napisane "wysłać maila LUB podać typy w komentarzach", ja wybrałem tą pierwszą opcję). Jak można stwierdzić że nic nie możecie zrobić, skoro w identycznych przypadkach robiliście i to wiele. Jesli nie zareagujecie tak jak w innych przypadkach będe pewny co do opinii na wasz temat od niektórych graczy, których próbowaliście niesłusznie dyskwalifikować, zresztą mnie już raz tu wyrolowano i to nie mnie jednego. W kazdej chwili moge wyslac dowód moich typów i nie uznaję tłumaczenia ze nie mozecie nic zrobic bo moja sytuacja jest taka sama jak inne przypadki, ktore rozwiazywaliscie jak nalezy.

Luki 2007-08-30
22:50:48
Akurat ty kwiatoo nie powinieneś narzekać na złe sędziowanie. Do tej pory wszystkie rozstrzygnięcia były na Twoją korzyść.

dzidek 2007-08-30
22:52:56
Gratulacje dla pół-finalistów, choć trzeba przyznać że poziom mizerny!!!! (pewnie tylko kwiatoo trafił więcej niż dwa trafienia, ale tego chyba się już nie dowiemy:)) ) Kwiatoo naprawde współczuje, tylko zastanawia mnie fakt dlaczego wczoraj o tym nie napisałeś, skoro było pare minut po czasie???? Najdroższa trzymam kciuki:)) lodzio wygrywa tylko z pustymi:) hehe... Pozdrawiam.

kwiatoo 2007-08-30
23:01:22
Do Luki: Na moją korzyść? Oszukanie mnie co do ilości spotkań barażowych, co spowodowało brak awansu do wyższej ligi nazywasz "na moją korzyść"? Do dzidka: Dla Twojej wiadomości trafiłem dwa mecze (tyle co Lodzio), nie liczyłem kursu wiec nie wiem kto wygrał, ale nie o wygraną mi chodzi. Chodzi mi o to żeby admini zaczęli wreszcie przestrzegać przepisów które sami stworzyli, od kilku miesięcy nie udało mi sie do tego doprowadzić. Po co miałem pisać komentarz że cos jest nie tak kilka minut po czasie, skoro w tym czasie wysłałem redakcji maila z moimi typami?

pepe.nh 2007-08-30
23:33:33
Widze ze znowu problemy.... Teraz znowu maile nie dochodza.... A za brak pradu u kwiatoo tez admin bedzie odpowiadal??:) Ech a taki byl spokoj:):) Pozdrawiam:)



Od dziś do Środy
Przypominamy, że od dziś tj. Poniedziałek do Środy godz. 16:00 obstawiamy ćwierćfinały !!!
Obstawiamy mecze Środowe i Czwartkowe. Przypominamy, że rozgrywany jest tylko jeden mecz, zwycięzca awansuje dalej. Przy wyniku remisowym decyduje kurs trafionych spotkań. Przy wyniku 0:0 decyduje kurs ogólny kuponu. ...

2007-08-27 17:55:23
skomentuj (6)

biszkopt 2007-08-28
11:03:11
Jak mam obstawiać skoro wyświetla mi się komunikat: W bieżącym tygodniu brak możliwości typowania !!!

Admin 2007-08-28
12:07:14
Już można !!

czesio 2007-08-28
13:25:09
jusz moszna....to fajowsko...

czesio2 2007-08-29
18:20:18
Czuje kolejna awanture!! Kwiatoo nie obstawi:):) Pewnie biedny nie wiedzial albo regulamin znow posiada luki.... hehe:)

dzidek 2007-08-29
18:27:42
Ojojoj, ale się bedzie działo!!!! Nie moge się doczekać;)))

LOdzio 2007-08-30
00:10:20
Cały drżę ze strachu ....



Ostatnia kolejka !!
W meczach na szczycie :
Pegaz spokojnie ograł romana_c 3:2
Doberman łatwo przegrał z Lukim, jednak to nie miało już znaczenia. Doberman w fazie pucharowej!
Kwiatoo dostał od Kaprala, ale i w tym przypadku wysiłek Kaprala nie przyniósł wymiernych korzyści. ...

2007-08-26 19:59:39
skomentuj (1)

olszaczek 2007-08-26
23:32:18
Chciałem pogratulować biszkoptowi i roksanie za walke do końca:) Gratulacje!!! Mam nadzieje że któres z was dojdzie do finału i wygra ten Puchar.



Walka do końca !!
Czekamy z niecierpliwością !! czekamy na wynik Barcelony !!! To ona zdecyduje czy do fazy pucharowej trafi Dzidek czy Micio !!! ...

2007-08-26 19:54:37
skomentuj (1)

micio 2007-08-26
20:27:59
Dzidek !!! wygrał. bez względu na wynik Barcelony Ja odpocznę przed LIGĄ.- URLOPIK



Uwaga ważne !!
Od następnego tygodnia typujemy w systemie (Środa,Czwartek) - (Sobota,Niedziela).
Za 2-a tygodnie ruszają normalne rozgrywki ligowe !!! Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do 3-ej ligi ...

2007-08-24 20:20:12
skomentuj (0)



Gratulacje !!
2-gim rozstawionym graczem w Pucharze Lata został sławny kwiatoo. ...

2007-08-24 20:17:59
skomentuj (1)

haha 2007-08-25
10:59:55
hihi



Gratulacje !!
Dla Dobermana za awans do fazy pucharowej.
Jako pierwsza zawodniczka zostaje rozstawiona i zagra z najsłabszą z 2-ch drużyn, które zajmą 2-ie miejsca. ...

2007-08-14 23:32:00
skomentuj (2)

dzidek 2007-08-16
15:56:06
Gratulacje Najdroższa;))

big 2007-08-21
21:20:35
gratulacje dla najpiekniejszej zawodniczki.



Czerwona dla DreamCatchera
Z uwagi na czerwoną kartkę jaką ujrzał DreamCatcher tabela B została zaktualizowana. ...

2007-08-14 23:27:00
skomentuj (0)



Przypomnienie !!!
Przypominamy, że 2-ie ostatnie kolejki rozgrywane są bez czerwonych kartek.
Tak więc wyniki drużyny, która nie obstawi ostatnich 2-ch kolejek nie zostaną anulowane. ...

2007-08-14 23:23:53
skomentuj (0)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: