Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Piątek 26 czerwca 2026 05:38   tydzień gry: 1139  imieniny:  Jana, Pauliny, Rudolfiny
 
 
Wiadomosci


Zaczęło się !!
Od dziś można już typować mecze w nowej edycji LIGI TYPERA ...

2007-09-10 20:09:54
skomentuj (12)

basia86 2007-09-10
22:10:56
nieprawda - lipa i tyle

kwiatooo 2007-09-10
22:17:05
Dokładnie!!!! Zaczyna się od skandalu!!!!

Luki 2007-09-10
22:52:13
Ja wytypowałem swoje o 22:30

kwiatoo 2007-09-11
00:16:51
Skandalem jest to że ktoś podszywa się pode mnie, dla niepoznaki dodając jedno "o" do mojego rzeczywistego nicka.

czesio 2007-09-11
11:05:00
który kwiat.....jest prawdziwy??/

kwiatooo 2007-09-11
14:32:31
Chłopie, ja się pod Ciebie nie podszywam!! Nie jednemu psu Burek;) Czy nikt oprócz Ciebie nie może napisać SKANDAL??!! Czy tylko Ty masz do tego Prawo?? Po co te nerwy?? Pozdrawiam Wszystkich

##### 2007-09-12
11:18:18
do kwiatooo-ty nie jestes burak/burek/ tylko palant !!! i prowokator a prowokatora nie napisze buraku co trzeba

kwiatooo 2007-09-12
12:30:35
Burak to jest z ciebie, palancie zza krat ##### -co to za podpis?? Piszesz z Ruszczy???? i co to za zdanie?? "a prowokatora nie napisze buraku co trzeba" O co tu chodzi??

##### 2007-09-13
11:26:40
mały jesteś kwiatooo. A w ruszczy pewnie bywałeśale po tamtej stronie krat. Graj i daj poznać sie z gry oootaiwk .

kwiatooo 2007-09-13
20:26:53
Szkoda buraku że nigdy nie dowiemy się kto był lepszy, jak narazie nie widze na liście zawodnika zza krat ###### ani lustrzanego odbicia mojej osoby!!!! i dalej nie odpowiedziałeś co to za wypociny?? "a prowokatora nie napisze buraku co trzeba" Może ty jesteś jakiś ćpun??

roksana 2007-09-13
20:53:17
hehehe ale jazda, robi nam się kwiaciarnia:-)

dzidek 2007-09-14
09:40:26
he he dobre... ale się uśmiałem;) czekam na dalsze odcinki;)))



Mamy mistrza !!!!
W fantastyczny sposób Biszkopt pokonał LOdzia i tym samy stał się wyjątkowy. Jako pierwszy został Mistrzem rozgrywek o Puchar Lata !!!
Fantastyczne 2-a gole do przerwy (Słowacja - Irlandia 3.00 i Portugalia - Polska 3.50) świadczą, że zwycięstwo jest zasłużone i obala mit krążący w Lidze, że mecze z kursem 1.30 i 1.20.... to pewniaki!! (Islandia - Hiszpania 1.30 Źle ).
...

2007-09-09 13:04:30
skomentuj (10)

Icelander 2007-09-08
23:11:52
Biszkopt GRATULACJE!!!!!!!! i słowo POCIESZENIA dla LOdzia!!!!!!!

dzidek 2007-09-09
00:29:58
Gratulacje ,i powodzenia na w nowym sezonie!!

Micio 2007-09-09
08:03:11
B I S Z K O P T - Gratulacje

pepe.nh 2007-09-09
09:21:55
Przegrana z NAJLEPSZYM nie przynosi ujmy!!:) GRATULACJE Biszkopt!!

LOdzio 2007-09-09
13:42:34
Biszkopt jesteś wielki !!! Liczę już tylko na honorowe trafienie.

biszkopt 2007-09-09
21:13:06
Dziękuje Wszystkim zarówno za grę jak i gratulacje, co prawda osiągnęłem już w tej grze wszystko, bo wygrałem lige, puchar a także koronę króla strzelców (troche to było nieskromne :p ) niemniej wydaje mi się że nietrudno będzie znaleść mobilizację do dalszej gry. Cel na przyszły sezon wrócić do Ekstraklasy. Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia.

big 2007-09-10
08:36:28
gratulacje....(kwiaty..) do stóp.....składam

kapral 2007-09-10
08:44:56
BISZKOPT-mistrza kolejki zdobyłeś jeszcze-pozdrawiam

basia86 2007-09-10
08:59:14
zagram pierwszy mecz z mistrzem lata -hihi pogoda paskudna i tu upatruję swojej szansy !!!! Biszkopt pozdrawiam i gratuluję wygranej w Pucharze Lata !!!

doberman 2007-09-10
19:42:16
gratulacje.



Oświadczenie !!
W związku z aferą znów wywołaną przez kwiatoo oświadczamy co następuje:
- Email z typami (skan skrzynki pocztowej nie email !?!) gracza kwiatoo dotarł do Nas w Sobotę godz 10:37, a miał dotrzeć najpóźniej w Środę lub Czwartek przed rozpoczęciem obstawionych meczy. Takiego e-maila napewno byśmy uznali (przykład mariusz148)!!!
- Skan skrzynki jest dla nas dowodem niewiarygodnym (pisaliśmy już o tym), poza tym przyszedł już za późno by móc jeszcze coś zrobić (zaczynały sie półfinały).
- Zdrowy rozsądek podpowiada, że jeżeli znikąd nie ma potwierdzenia odebrania e-maila należałoby wpisać swoje typy jako komentarz bo wtedy gracz zostałby uwiarygodniony przez datę i godzinę wpisu, której sam nie może podrobić. Tłumaczenia w kółko, że email został dopuszczony jako forma typowania nie zwalnia od myślenia i dbania o "swoje".
- Regulamin nie jest doskonały, jak to w życiu zdarzają sie różne sytuacje, a my nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich i nie zatrudniamy na etacie prawnika.
- Nie zrozumienie sformułowania "mecze barażowe" jest również dowodem na to, że znajdą się gracze, którzy inaczej ten zapis zrozumieją, tak jak np. mówione słowo może/morze zrozumieć można różnie. Niestety takie wpadki były i będą.
- graczu KWIATOO !! przedstawiamy po raz ostatni Naszą wersję wydarzeń i nie zamierzamy już do tego wracać. Jeżeli nie odpowiada Ci ten rodzaj administracji prosimy Cię o zaprzestanie uczestnictwa w Naszej zabawie. Niestety żadne argumenty do Ciebie nie trafiają i bezcelowo "bijemy wszyscy pianę". Temat uważamy za zamknięty i nie chcemy aby był on już poruszany na naszych łamach. No cóż przyjmujemy, że wszystkim dogodzić sie nie da (choć myśleliśmy że tak będzie). Czujemy się dotknięci Twoimi oskarżeniami starając się zawsze patrzeć na sprawy obiektywnie.
...

2007-09-05 16:54:10
skomentuj (5)

kwiatoo 2007-09-05
20:05:34
Zgadzam się że nie ma się co kłócić, widać nigdy nie zrozumiecie co oznacza hasło przestrzeganie regulaminu. Pisaliście że oczekujecie maila z potwierdzeniem (dowodem) czym miał być mail z datą wysłania typów. No ale nie ważne. Nie macie się czym bronić - ale i tak was nie przekonam. Temat zamykamy co nie zmienia faktu że czuje się po raz kolejny oszukany. To mój ostatni post dotyczący tego meczu. PS. JEŚLI jesteście konsekwentni, domagam się ostrzeżenia dla PEPE.NH za to że mnie obraża i obsypuje obelgami. Zrozumiem jeśli ostrzeżenie nie dostanie, są przecież równi i równiejsi. Prosze też przemówić temu gościowi do rozumu żeby nie wtrącał się w nieswoje sprawy.

pepe.nh 2007-09-05
21:15:05
Jak napisalem nie mnie oceniac czy cwaniaczek jest bardziej obrazliwe od barana:):) Szczegolnie ze ja "baran" napisalem tylko do ciebie a ty wyzwales od cwaniaczkow pare osob(BO NAWET NIE WIEDZIALES KTO WRZUCI JAKIS KOMENTARZ) Kazde ostrzezenie od admina przyjme z pokora (CZY SIE Z TYM ZGODZE CZY NIE) bo potrafie wymowic takie slowo jak PRZEPRASZAM!! A twoje zakonczenie tematu w poczuciu oszukanego czlowieczka jest poprostu zalosne tak jak i ty!! P.S. Czy ty kiedykolwiek przyznales komukolwiek racje lub zgodziles sie z jego pogladami? Czytajac twoja ogolna tworczosc nie znalazlem takiego zdarzenia!! Po to jest forum by sie wypowiadac co czynie!I zapamietaj to sobie ze ty "najmadrzejszy z madrych"jestes tak samo traktowany jak wszystcy bioracy udzial w tej zabawie!! A ze nie znosisz krytyki pod swoim adresem przekonuje mnie jakim jestes "malym malutkim czlowieczkiem"!! Ostrzezenie dam sobie sam bo wiem co pisze i zdaje sobie sprawe ze cie obrazilem!! I tym sie roznimy!!Przyznaniem do popelnionych bledow!! Ja to ppotrafie ty nie!! narka:):)

Icelander 2007-09-05
23:11:56
Wiem jedno. Gdybym to ja miał takie problemy jak - nie uwzględniane typy (nie zagłebiam się już czy słuszne czy nie bo nie ma to sensu) - rzekome dyskryminowanie gracza ("równi równiejsi") i inne o których nie chce mi się pisać. To DAWNO JUŻ BYM ZREZYGNOWAŁ. Nawet gdybym cierpiał na przerost własnego EGO, czy coś w tym guście. Więc teraz z innej beczki- Przyznaje racje kwiatoo, niech się zapisze do PiS-u. Może minister Ziobro ma haki na adminów. Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha. Podejrzewam jednak że cdn..

Icelander 2007-09-05
23:15:13
Przepraszam to jeszcze raz ja, zapomniałbym. Pozdrowienia dla adminów i graczy przed nowym sezonem z wietrznej Islandii.

czesio 2007-09-06
22:04:29
widze że paru graczy jest jak lokata......



Oświadczenie
Wszelkie komentarze zawierające nieprzyzwoite słownictwo, lub formułujące kalumnie będą automatycznie usuwane z systemu. Użytkownik Kwiatoo otrzymuje ostrzeżenie. Proszę przemyśl całą sprawę a nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń. Strona Ligi Typer-a została stworzona dla rozrywki wszystkich nie pomijając ludzi związanych z jej tworzeniem. W swoich działaniach kierujemy się dobrem wszystkich zawodników i nie dyskryminujemy nikogo. W przyszłości nie zamierzamy popierać i uginać się pod presją pieniaczy !! ...

2007-09-04 11:34:40
skomentuj (1)

kwiatoo 2007-09-05
15:34:39
No to już jest skandal. Człowiek walczy o swoje prawa, a ucisza się go ostrzeżeniem. Co mam przemyśleć? Zaprezentowałem dowody że typy wysłałem, przedstawiłem "czarne na białym" gdzie macie błędy w regulaminie - a Wy zamiast przyznać się do błędu, brniecie dalej pozbawiając tej gry ducha fair play. Wskażcie mi co w moich oskarżeniach jest bezpodstawne. Bo bardziej dobitnych i klarownych dowodów już chyba nikt by nie wydobył z waszych praktyk. I to jeszcze ja mam coś przemyśleć? Po raz kolejny proszę o uwzględnienie moich typów w przegranym przeze mnie (przez niższy kurs) zremisowanym meczu ćwierćfinałowym. Zrozumcie że chodzi mi o uczciwość i zasady a nie chęć wygrania czy podporządkowania sobie kogokolwiek.



Poczatek ligi przełożony !!!
Z uwagi na mecze reprezentacji, a co za tym idzie mała liczba ligowych spotkań przekładamy start ligi na Poniedziałek 10.09.2007. Od tego dnia będzie możliwe typowanie meczy. (Sobotnich lub Niedzielnych).
W związku z powyższym wprowadzamy możliwość typowania finału PUCHARU LIGI w Piątek lub Sobotę do 16:00 (mecze Sobotnie lub Niedzielne). Jeżeli, któryś z graczy (Biszkopt, LOdzio) nie obstawi swojego kuponu na mecze Środowe i Czwartkowe automatycznie będzie to oznaczało, że decydujące o zwycięstwie w Pucharze będą typy na Sobotę lub Niedzielę. ...

2007-09-03 19:53:56
skomentuj (16)

kwiatoo 2007-09-04
11:05:23
Widzę że admini już nie mają odwagi ani argumentów by odpisywać mi na maile i komentarze. Mam potwierdzenia że maile z moimi typami do was dotarły. Potwierdzenia przyszły od niejakiego (do wiadomości redakcji). Zbliża się kolejna edycja ligi. Zastanawiam się kiedy i za co znów zostanę oszukany. Łamiąc własne regulaminy odebraliście mi szanse na awans do I ligi i do półfinałów Pucharu Ligi. Nic dziwnego, z tego co wiem sami macie w tych rozgrywkach swoje drużynki i decyzje podejmujecie takie, aby nie miały negatywnego wpływu na wasze zespoły - często nie przejmując się własnym regulaminem. Gdyby gra toczyła się o pieniądze, to spotkalibyśmy się w sądzie, ale że jest to zabawa a Wy jesteście tu szefami, pozostaje mi tylko przyglądać się tym oszustwom. Wiem, za chwilkę kilku cwaniaków się odezwie że zawsze moge zrezygnować, ale ja mam zamiar wciąż walczyć i spróbować udowodnić że mogę mimo waszej walki ze mną poza sportową - awansować do I ligi.

dzidek 2007-09-04
11:24:33
Witam, jako pierwszy z cwaniaków mam zamiar zabrać głoś. Po pierwsze admin wrzucil twoje typy w temacie 'GRATULACJE" jako 13 wpis pod którym zresztą dopisałeś swój komentarz zaraz po MICIO. Po drugie byłby remis 2-2 a twój kurs 2,04 był gorszy niż kurs przeciwnika 2,275 i PRZEGRAŁEŚ cWANIACZKU!!!!!! Więć jak śmiesz mowić że zostałeś oszukany i nie awansowałeś do połfinału!!!! P.S. Może zrób Lige Typera na swojej stronie, chętnie bym zagrał i przeczytał regulamin. Pozdrawiam.

czesio 2007-09-04
11:53:25
Czesio pozdrawia KWIATOO......

pepe.nh 2007-09-04
13:33:04
Grzecznie prosze "zakompleksionego" kwiatoo o zwracanie uwagi na to co pisze i w jakim tonie!! Na prawie 50 osob tu grajacych nikt nie ma tu zadnego powodu do "szkalowania" Twojej osoby!! Sam zaczynalem tu gre od 3-iej ligi i jakos nigdy nie mialem powodu by wysuwac tak paranoiczne oskarzenia!! A dla adminow jestem anonimowa osoba tak jak i Oni dla mnie!! ( to zreszta sie tyczy wiekszosci zawodnikow - tak przynajmniej uwazam!!)Znaja mnie tylko z pseudo!! Uwazam rowniez ze nalezy sie szacunek osoba redagujaca ta strone!! Ale widocznie to slowo jest ci NIEZNANE!!

kwiatoo 2007-09-04
23:09:48
Do Dzidka: Jak śmiesz przekręcać moje wypowiedzi i wysnuwać z nich śmieszne wnioski. No ale skoro dla Ciebie "pozbawienie szans na awans" a "pozbawienie awansu" to jest to samo, to pozostaje mi Cie tylko pozdrowić. To że przegrałem jest dla mnie jasne już od niedzieli, zresztą pisałem o tym już w komentarzach. Po co mi moje typy wrzucone przez admina w komentarzach??? Zastanów się!! Ja chce żeby zostały wrzucone do rozgrywki i aby wynik meczu był 2:2 a nie 0:2. Nie obchodzi mnie czy wygrałem z Lodzio czy nie, mi chodzi o to tajemnicze dla Ciebie słowo: ZASADY. Powtarzam jeszcze raz, moim skromnym marzeniem jest to, żeby admini przestrzegali SWOICH zasad!!

Icelander 2007-09-04
23:10:34
Oczywiście!!!!!!! Nie podoba się to s....... Nikt cię na siłę nie bedzie uszczęśliwiał!!!!!!!!!!!!!!!.

kwiatoo 2007-09-04
23:12:51
Do pepe: No tak, skoro hasło "mecze barażowe" dla adminów oznacza jeden mecz, a przepis mówiący o tym że spóźnione typy przesłane mailem będą uwzględniane - nie jest stosowany tylko i wyłącznie dla mojej osoby - i Ty uważasz że moje oskarżenia są paranoiczne? Naprawdę przeczytaj to co napisałeś i przemyśl, bo jestem zaskoczony twoją wypowiedzią.

Icelander 2007-09-04
23:13:25
Kwiatoo ma marzenia ? Chyba takie żeby każdy i zawsze mu przyklaskiwał. POZDRAWIAM.

Icelander 2007-09-05
00:14:22
PRZEPRASZAM za nieprzyzwoite słownictwo ale tylko za to. Poniosło mnie. Gdy człowiek czyta wypociny kwiatoo tak bywa.

maćko 2007-09-05
02:08:42
dobry! nie biore obecnie udzialu w rozgrywkach ale postanowilem zabrac glos w dyskusji i udzielic glosu poparcia dla Kwiatoo! Tak tak, ow Kwiatoo ma w mojej opini slusznosc zarowno w sprawie barazy "mecze barażowe" jak i w sprawie "typow mailowych";) W memencie gdy uczestniczylem w ZABAWIE! admini niejednokrotnie uwzgledniali typy po czasie wysylane mailem, nie jest wina Kwiatoo ze mail nie dotarl do redakcji, wrecz przeciwnie. Widac, ze Kwiatoo jest czlowiekiem ambitnym i mimo faktu ze uwzglednienie Jego typow nie zmieni sprawy awansu na Jego korzysc to uwazam ze na to zasluguje (w zgodzie z regulaminem i wlasnymi przekonaniami). Na koniec proponuje: zaprzestancie nagonki na Kwiatoo i zacznijcie go sluchac, bo madrze prawi :) stara sie sprecyzowac niescislosci regulaminu co ulatwi zycie wszystkim bioracym udzial w zabawie, a zwlaszcza poczatkujacym. Na koniec chcialem dodac, ze nie bylo moim zamiarem kogokolwiek urazic, ja spokojny chlopak jestem :) Kwiatoo 3maj sie, jestem z Toba, walcz z "wiatrakami" do skutku... zarcik :) pozdro dla typerow i adminow, nie walczcie ze soba tylko wspolnymi silami ulepszajcie LIGE TYPERA, dobra juz sie zmywam papa

pepe.nh 2007-09-05
08:55:41
Witam ponownie:) Aby nie dochodzilo do takich sytuacji jak ta obecna przychylam sie do propozycji admina odnosnie zatwierdzenia typow wrzucanych w jakikolwiek komentarz (z braku innej mozliwosci) ale tylko gdy zostana one wpisane przed godzina konca typowania i trzymanie sie sztywno tej zasady!! P.S. Jezeli dla ciebie kwiatoo wytypowanie 5-ciu meczy w czasie 7-miu dni jest zadaniem ktore przekracza twoje skromne mozliwosci to sorry ale bedziesz mial zawsze problemy:):)

czesio 2007-09-05
09:58:21
może jakieś spotkanie integracyjne wszystkich uczestników w krakowie..??

Obserwator 2007-09-05
10:50:09
Słowniczek dla inteligentnych inaczej: Słowo mecze barażowe -liczba mnoga od mecz barażowy. Oznacza przynajmniej 2 mecze, czyli mecze rozgrywane równolegle, bynajmniej nie można interpretować słowa mecze barażowe jako mecz i rewanż, lub mecz i rewanż plus rewanż rewanżu z rewanżem lub jeszcze inaczej. Określając rozgrywkę składającą się z dwóch meczy decydujących o awansie lub spadku pomiędzy 2 drużynami, powinno się użyć sformułowania typu: spotkanie barażowe pomiędzy 2 drużynami z zasadą mecz i rewanż.

dzidek 2007-09-05
13:55:07
No to teraz "obserwator" podpadłeś panu kwiatoo!!! Ludzie wy nie wiecie z kim zadzieracie!!!! pan kwiatoo to moderator strony www.futbol.org .Wystarczy wpisać kwiatoo do google i opad szczeny!!!! jak dobrze poszukacie to i foto pana Piotra można zobaczyć;)) W sumie ciekawa strona tylko troche mi tam brakuje LIGI TYPERA!!!! ale jedno jest pewne regulamin byłby czytelny a nad wszystkim czuwałby szef-szefów "kwiatoo" który oczywiście nie miałby w lidze żadnej drużynki, bo wtedy byłby stronniczy. Do czesio, proponuje spotkanie na boisku T.S. Tramwaj zagramy mecza, potem kiełbaska i browar a na drugi dzień poczytamy o tym na stronie www.futbol.org . ps. Ta reklama była darmowa, oświadczam że nie znam pana kwiatoo i nie otrzymałem z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych. Pozdrawiam

kwiatoo 2007-09-05
15:27:42
Do OBSERWATORA: Cieszę się ogromnie że czytujesz słowniczki dla inteligentnych inaczej. Ja z reguły korzystam ze standardowych. Zgadzam się z jedną z Twoich interpretacji, że mecze barażowe MOGĄ oznaczać kilka równolegle rozgrywanych meczów, ale nie masz racji twierdząc ze nie można tego zinterpretować jako mecz i rewanż. Jak mógłby brzmieć ten punkt regulaminu aby nikt nigdy nie miał żadnych wątpliwości - już podawałem. Do PEPE.NH: Zastanowiłeś się jaki jest sens podawania typów w komentarzach pod warunkiem że są podawane przed godziną "zamknięcia" typowania? Wtedy wypadałoby typować normalnie. Co do 7 dni które mi nie wystarczały - to nie ma to żadnego znaczenia. Jest zapis w regulaminie że można się spóźnić z typami i tylko to się liczy. Ja się spóźniłem (po raz pierwszy w tej grze) i pomimo działań wskazanych przez regulamin, admini po raz drugi względem mojej osoby mają w głębokim poważaniu przepisy które sami stworzyli. Dzięki MAĆKO za poparcie kimkolwiek jesteś!

pepe.nh 2007-09-05
15:53:25
Kwiatoo BARANIE (bo juz inaczej nie moge napisac-przepraszam) chodzi mi o to ze jak nie mozesz typowac meczy tych ktorych chcesz (np. brak mozliwosci typowania , itp bo wyskakuja tez komunikaty ze juz obstawiles cala 5-tke meczy a dopiero wstawiasz 1-szy bo mialem takie przypadki) wrzucasz swoje typy w komentarze i jest oki!!! Nie mozesz tego zrozumiec????? Olow masz w glowie czy co?? P.S. Nie do mnie nalezy ocena czy baran jest bardziej obrazliwe od cwaniaczek!



Biszkopt czy pepe.nh
Jeżeli Real wygra to Biszkopt w finale. Jeżeli nie to powitamy w finale pepe.nh-a ...

2007-09-02 19:35:19
skomentuj (2)

LOdzio 2007-09-02
23:50:37
Biszkopt gratulacje ! Niech wygra lepszy.

pepe.nh 2007-09-04
07:00:32
Biszkopt gratuluje zwyciestwa i zycze szczescia w finale:) Pozdrawiam.



Mamy pierwszego finalistę !!!
Został nim LOdzio !! Gratulacje !
Choć do przerwy prowadzi 4:0, a Doberman ma jeszcze 4-ry mecze do rozstrzygnięcia to w tym momencie zaważył kurs ogólny trafionych meczy 11 dla LOdzia, gdy Doberman ma tylko 9.31 ...

2007-09-01 22:10:28
skomentuj (4)

LOdzio 2007-09-01
23:29:13
Dzięki za gratulacje Doberman !! Wygrana z tak dobrym graczem to zaszczyt.

doberman 2007-09-02
01:13:05
Gratulacje Lodzio!!!! "5" wypadła w ostatniej minucie!! Nie było szans!!!! Pozdrowienia dla wszystkich. p.s. Twoje gratulacje są szybsze odemnie!!!! Wywierasz na mnie presje!! Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich graczy i życze powodzenia w przyszłym sezonie, "oczywiście tym którzy awansują do wyższych lig bo Mistrzostwo jest MOJE" ....

LOdzio 2007-09-02
09:51:42
Zobacz komentarz pod poprzednią wiadomością Doberman !!! Wyjaśni się dlaczego dałem swój. Na nikim nie wywieram presji :) , chyba że w meczu LIGI TYPERA :))

doberman 2007-09-02
11:18:28
No przecie wiem!! ;)) dlatego przepisałam początek do tego tematu!! a reszta to był żarcik:))



Gratulacje !!
Dla Biszkopta, pepe.nh-a, LOdzia i Dobermana za awans do elitarnej grupy półfinalistów.
Duże szczęście mieli szczególnie Doberman i pepe.nh, którzy swoje spotkania rozstrzygnęli lepszym kursem ogólnym trafionych meczy. ...

2007-08-30 22:45:50
skomentuj (16)

dzidek 2007-08-30
23:04:40
Gratulacje dla pół-finalistów, choć trzeba przyznać że poziom mizerny!!!! Najdroższa trzymam kciuki:)) lodzio wygrywa tylko z pustymi:) hehe... Pozdrawiam. p.s. wycinek z wcześniejszego komentarza, tutaj bardziej pasuje....

pepe.nh 2007-08-30
23:16:46
Dzieki za gratulacje:):) fuksik nie powiem:) Dzidzio ale w sts-ie FULLIK!!!!!:):) Micio dzieki za walke:):)

dzidek 2007-08-30
23:26:08
U mnie też z fartem!!!! Sevilla w 90 minucie na 2-1!!! Jako ostatnia do wypłaty!!!!

dzidek 2007-08-30
23:27:10
Nie Sevilla tylko Sofia!!!!!

pepe.nh 2007-08-30
23:35:47
No to Dzidzio mamy razem farta bo ja tez to gralem!!!:):):)

Icelander 2007-08-31
00:24:25
Ja także gratuluje. Biedny kwiatoo dam ci kwiatka:):)

micio 2007-08-31
08:09:53
dzięki :) Miło było grać w takim towarzystwie. Mam małą satysfakcję 1 micio 30 1.76 . Ale ta średnia. pozdrawiam wszystkich półfinalistów,kciuki trzymam i kibicuje DOBERMANOWI.

czesio 2007-08-31
10:32:35
DOBERMAN !!! trzymamy kciuki !!!

roksana 2007-08-31
11:34:15
Mamo, gratuluje i oczywiście trzymam kciuki;))

kwiatoo 2007-08-31
19:00:08
Wysłałem po raz trzeci moje typy ze środy i czwartku, tym razem w postaci screena wysłanego w środę maila z typami. Może tym razem doczekam się ich wrzucenia i rozstrzygnięcia mojego meczu z Lodzio.

Icelander 2007-08-31
22:42:01
Nie odbierając honoru innym graczom marzy mi się finał rodzinny:):):):):):)

kwiatoo 2007-09-01
11:37:39
Wysłałem po raz czwarty moje typy z ćwierćfinałów. Zgodnie z regulaminem, domagam się ich dodania nawet jeśli mecz przegrałem. Nie wierzę, że żadna z czterech wiadomości mailowych do was nie dotarła.

Admin 2007-09-01
12:45:41
Typy KWIATOO na ćwierćfinały, które dotarły do nas dzisiaj Sobota 10:37
Dynamo K. - Sarajewo 1 ((było 3:0)
Szahtar - SalzburgX(3:1)
Celtic - Spartak(1p.)2(1:1)
Sampdoria - Hajduk1(1:1)
Honka - VPS1(1:0)

M I C I O 2007-09-01
16:00:52
po prostu to są moje typy- Micio . Piotrka znam i powiedział mi że posyła moje typy ponieważ nie zdążył do godziny 14,00 a było to około godz 16-17 Pozdrawiam Oczywiście uważam że powinien do godz 14.00 wytypować . W regulaminie powinno być jasno napisane na stronie widać typy i je uznajemy.

kwiatoo 2007-09-01
16:24:00
Gwoli ścisłości micio, typowanie było do g.16 a nie 14. Poza tym reszta sie zgadza. Wysłałem te typy 4 razy a tylko raz doszły, co w związku z tym? I tak prawdopodobne przez nizszy kurs przegram z Lodzio, ale domagam sie sprawiedliwosci, typy wysłałem niewiele po czasie mailem tak jak stoi w regulaminie i z nieznanych mi przyczyn nie zostaly one uwzglednione!

doberman 2007-09-01
21:06:07
Gratulacje Lodzio!!!! "5" wypadła w ostatniej minucie!! Nie było szans!!!! Pozdrowienia dla wszystkich.



Z dniem dzisiejszym !!
Wprowadzamy zasadę, że tylko typy wpisane jako komentarz do jakiejkolwiek wiadomości będą uznawane w przypadku braku możliwości wytypowania w normalnym trybie. ...

2007-08-30 21:16:30
skomentuj (8)

dzidek 2007-08-30
22:59:18
Ja proponuje żeby nie było żadnej możliwości późniejszego typowania, bo zawsze są z tego powodu jakieś problemy!!!! Jest wystarczająco dużo czasu żeby obstawiać wcześniej a później robić ewentualne korekty. Sobota do 14, a jeśli typujemy sroda-czwartek to do 16. Pozdrawiam.

LOdzio 2007-08-30
23:03:26
Popieram Cię Dzidziu, no ale wiesz... Przypalone grzanki, tramwaj nie chodził, była silna burza z wyładowaniami .... sytuacje losowe no wiesz.... SAMO ŻYCIE !!!

kwiatoo 2007-08-30
23:04:34
Fajnie że wprowadziliście nową zasadę "z dniem dzisiejszym", ale my nie rozstrzgnęliśmy sytuacji z dnia wczorajszego, kiedy nie obowiązywała ta nowa zasada (prawo nie działa wstecz). Na mocy regulaminu który widnieje na stronie rację mam ja i oczekuję szybkiego uwzględnienia moich typów, które przesłałem (mogę przesłać po raz kolejny lub przesłać dowód wysłania maila w dniu wczorajszym) do redakcji typera.

dzidek 2007-08-30
23:12:13
Kwiatoo, ja tutaj niczego nie wprowadzam, to jest tylko moja propozycja na przyszły sezon. Pozdrawiam.

Admin 2007-08-30
23:17:01
Kwiatoo !! jest tylko takie małe ale. Do tej chwili nie otrzymaliśmy od Ciebie żadnego e-maila stąd problem z uznaniem Twoich typów, a nie łamanie regulaminu. Nie wnikamy w tym momencie czy wina za nie dostarczenie e-maila leży po Naszej, Twojej czy kogoś innego (operatora serwera z.pl), problem jest tylko taki, że w tym momencie trudno uwierzyć w dowód przesłania e-maila, chyba że logi serwera pocztowego, do których nie mamy dostępu.

pepe.nh 2007-08-31
00:14:14
PROPONUJE przerwac gre i przyznac "LETNI PUCHAR" p.kwiatoo za Jego ciagla walke z przeciwnosciami losu!! "Ktos" Go tu ewidentnie "dyskryminuje":):) ps. To juz staje sie nudne.... Pozdrawiam:)

pepe.nh 2007-08-31
00:20:41
To pewnie LOdzio przechwycil tego maila:):) hehe

pepe.nh 2007-08-31
00:21:30
Pozdrawiam LOdzia:):)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: