| |
|
| Dzisiaj:Piątek 26 czerwca 2026 02:49 tydzień gry: 1139 imieniny:
Jana, Pauliny, Rudolfiny
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Kolejka Środowa
Na następna Środę i Czwartek zaplanowana została ostatnia kolejka ligowa (6-7.11.07). Kolejka barażowa odbędzie się 10-11.11.07 (Sobota-Niedziela). Od Poniedziałku 12.11.2007 rozpoczynamy kolejną edycję ligi typera. Już w tym momencie rozpoczynamy zapisy chętnych 3-cio ligowców. ...
2007-10-30 11:38:22 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| dzidek |
2007-11-03 17:48:29 |
Hutnik-Stróże 2-1!! |
|
|
Awans do 2-ej ligi
uzyskali: piotrek11, Pegaz, kapral, kjasko gratulacje !!! Szczególnie awans kaprala należał do wyjątkowych. do ostatniej chwili prowadził w lidze mały(pokonał bartekp102 3:0), rzutem na taśmę (1:2 z morasiem) kapral awansował strzelając o 3-y gole więcej niż mały. Szalenie zacięty pojedynek w grupie A między piotrek11 - MARTEL 4:3 zdecydował, że właśnie Piotrek awansował do 2-ej ligi ...
2007-10-29 22:07:13 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| kempes |
2007-10-29 23:09:09 |
No KAPRAL ,gratulacje !!!Zaczynasz marsz w dobrym kierunku (czyt. Ekstraklasa). Tam Twoje miejsce. Pozdrawiam.
Pozostałym awansującym też winszuje. |
|
| kapral |
2007-10-30 08:45:34 |
:) dzieki |
|
| dzidek |
2007-10-30 17:32:12 |
Moje gratulacje. |
|
|
Tradycyjnie
Ostatnia kolejka bez żółtych kartek. Trwają ostatnie mecze 3-ej ligi. Tak się złożyło, że ostatnie mecze rozgrywają między sobą główni faworyci do awansu do 2-ej ligi: Grupa A: piotrek11 -MARTEL Grupa B: Pegaz - krasnalek22 Jedną nogą w 2-ej lidze na chwilę obecną jest MARTEL (prowadzi 1:3),mały oraz Pegaz, jednak ten trzeci musi jeszcze strzelić jednego gola by być pewnym awansu. Natomiast już awansował kjasko nasze gratulacje !! ...
2007-10-27 22:09:28 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| Admin |
2007-10-28 11:42:14 |
Wbrew wcześniejszym informacjom Pegaz już awansował do 2-ej ligi gratulacje !! O baraże w tej grupie walczy burak (Wisła musi wygrać lub zremisować). |
|
|
Podsumowanie tygodnia
W pierwszej lidze nadal bardzo ciekawie.Nadal wszyscy mają możliwość wygrać albo spaść różnica punktowa między pierwszym a ostatnim to tylko 6 punktów. W meczu na szczycie mieliśmy zażarty pojedynek między misioo23 - pawgaw 4:4, w którym nie poznaliśmy rozstrzygnięcia. W pojedynku rodzinnym Doberman - Roksana 2:0 lepsza okazała się ta pierwsza i tym samym wydostała się ze strefy spadkowej. Swoje aspiracje potwierdził pepe.nh, który pokonał LOdzia 4:2. W 2-ej lidze w grupie A zaskakująca porażka dotychczasowego lidera Lukiego z dotychczasowym outsliderem byłąbabąbiga 3:4. Wykorzystał tą sytuację thomas71 wygrywając minimalnie z lozik 1:0. Sławny kwiatoo ponownie nie sprostał, tym razem równie sławnemu dzidkowi. W grupie B RysioNH nie dał żadnych szans basia86 5:3 i przy jednoczesnym remisie monvon69 z Mista 3:3 zachował fotel lidera. Goniący go DreamCatcher musiał zwolnić na rzecz agusi po porażce z nią 3:4 W trzeciej lidze godne odnotowania jest kolejne zwycięstwo kjasko 4:2 tym razem nad dobrze znanym wierzba112 (kolejny wygrany mecz na szczycie przez Kjasko !!) oraz zwycięstwo Buraka nad kossmar-em 4:2 ...
2007-10-22 11:23:10 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| roman_c |
2007-10-22 11:58:05 |
Dzidek jesteś wielki. |
|
|
Gratulacje
Dla Kaprala i RysioNH za trafienie piąteczki !! Zdobywając tytuł mistrza kolejki Kapral jednocześnie zdetronizował dotychczasowego lidera klasyfikacji strzelców Luki-ego. ...
2007-10-22 09:20:18 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Czerwień dla mariusza148
Z uwagi na czerwoną kartkę mariusz148 przeliczono tabelę 1-ej ligi. tym samym mamy już komplet spadkowiczów do 2-ej ligi. ...
2007-10-21 22:59:50 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| pepe.nh |
2007-10-22 01:05:16 |
Na jakich zasadach została przeliczona tabela 1-szej ligii? Bo za nic tego nie rozumie! Bo jezeli odjac punkty za mecze z dyskwalifikowanymi przeciwnikami to tabela powinna wygladac inaczej! |
|
| Admin |
2007-10-22 09:06:17 |
Mariuszowi zostały wyzerowane wszystkie strzelone bramki i właśnie w taki sposób owstała nowa tabela !! |
|
| pepe.nh |
2007-10-22 09:42:44 |
Moje pytanie wzielo sie stad ze tabela byla troszke inna niz teraz (moj blad ze nie poczekalem na uaktualnienie tabeli ) ale jest juz oki!:) Pozdrawiam:):) |
|
|
100 % trafności
Mamy 5-ć na pięć !! Pięć najbardziej popularnych typów trafione. kurs ogólny 8.81 razy standardowe 50zł daje 396 zł wyciągnięte od bukmacherów. ...
2007-10-21 22:53:52 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Podsumowanie 158 tygodnia
W tym tygodniu mieliśmy tylko lub aż 6-ć czwórek. Na uznanie z tej szóstki najbardziej zasłużył LOdzio. Pokonał dotychczasowego lidera pierwszej ligi Pavlo 4:2. Tym sposobem udowodnił jak silna jest pierwsza liga, gdzie outslider może pokonać lidera. W ogóle w tej kolejce teoretycznie silniejsi (zawodnicy z wyższych miejsc) przegrywali ze słabszymi Doberman(8) - pepe.nh(2) 3:2 ; Icelander(7) - roksana(3) 1:0. Pięknie choć samotnie typował pawgaw 4:0 Słowenia - Albania X i Armenia - Serbia X stając się tym samym typerem tygodnia - gratulacje !! W 2-ej lidze w meczu na szczycie Luki(1) - thomas71(2) padł remis 2:2. W drugiej grupie doszło do zatrzymania dotychczasowego lidera RysioNH przez monvon69 1:3 i tym samym gra w tej grupie robi się ciekawsza. Między piątym a pierwszym miejscem powstała tylko 2-u punktowa różnica. Na koniec należy przypomnieć,że jedynym zawodnikiem bez straty punktu pozostaje kjasko - gratulacje!!. ...
2007-10-16 18:21:26 |
skomentuj (5) |
|
|
|
| lozik |
2007-10-19 11:02:40 |
Admin - mam problemy z typowaniem - od wczoraj mimo prób nie mogę zapisać swoich typów (ani na Firefoxie ani na Explorerze - wyświetla mi, że moje typy zostały zapisane, ale potem nie widać ich w zestawieniu - podaję typy i proszę o ich uwzględnienie i wyjaśnienie. Moej typy:
ŁKS - Górnik X, MC - Birmingham 1, Valenciennes - PSG 1, Nancy - Sochaux 1, Karslucher - Arminia 1
|
|
| Admin |
2007-10-19 17:56:53 |
Niestety kurs ogólny Twojego kuponu to 34.97 !!
Nie spełnia więc warunków do jego zapisania (kurs powyżej 35) |
|
| Ironus |
2007-10-19 21:53:45 |
sorki. dopiero się zarejestrowalem ale napisales m na maila :
Dziekujemy Ironus!!!
Za chec uczestnictwa w Naszej LIDZE.
Twoja prosba o wpis do ligi typera zostala przeslana do administratora.
Ostatnia edycja rozpoczela sie 2.07.2007 wiec nastepna mozliwosc wpisania Ciebie do ligi pojawi sie 7.09.2007. Twoje zgloszenie zostalo przyjete i zostales(as) zapisany do 3-ej ligi.
Od Piatku 7.09.2007 do soboty godz 16:00 po zalogowaniu sie bedziesz mogl(a) wytypowac swoje mecze.
Zyczymy Ci milej zabawy.
Juz w tym momencie dla Naszych graczy podwojenie pierwszej wplaty w BetAndWin, 140 PLN gratis !!!.
Prosimy Cie rowniez o zapoznanie sie z regulaminem rozgrywek.
a mamy juz pazdziernik :), jak mam to rozumiec? |
|
| Admin |
2007-10-19 23:17:23 |
Oczywiście zapisujemy cię do 3-ej ligi ale w następnej edycji, która rozpocznie się prawdopodobnie 12.11.2007
Pozdrawiam |
|
| RysioNH |
2007-10-20 16:34:27 |
Dla zainteresowanych HUTNIK NOWA-HUTA : kszoki 2;0 |
|
|
Mecze Piątkowe !!
W przypadku, gdy mecz zamieszczony w zestawie par zostanie rozegrany w Piątek, o jego ważności decyduje czas w którym został wstawiony do kuponu gracza. Mecz Odra-Ruch został właśnie rozegrany w Piątek. Trzech zawodników wytypowała go na swym kuponie. Dwóch graczy zrobiło to prawidłowo, natomiast zawodnik krasnalek22 obstawił go po czasie. Prosimy gracza krasnalek22 o poprawienie swojego kuponu. W przypadku braku reakcji będziemy zmuszeni anulować mecz z zestawu. WAŻNE !! od dnia dzisiejszego wprowadzamy dodatkowy punkt regulaminu: W przypadku obstawienia przez zawodnika meczu dla którego godzina rozpoczęcia jest wcześniejsza od daty zapisu kuponu następuje: 1. Anulowanie tego meczu z kuponu w przypadku, gdy kurs pozostałych zdarzeń wyniesie minimum 19 2. Anulowanie całego kuponu w przypadku, gdy kurs pozostałych zdarzeń będzie mniejszy niż 19 Punkt regulaminu wchodzi w życie z dniem 8.09.2007 (Poniedziałek) ...
2007-10-06 10:01:54 |
skomentuj (7) |
|
|
|
| dzidek |
2007-10-06 10:14:29 |
Chyba od 08.10.2007. Dobrze że zdążyłem bo zaraz by ktoś rozkręcił afere że prawo działa w stecz i znowu go ktoś chce oszukać;) Pozdrowienia z Nowej Huty. |
|
| Admin |
2007-10-06 10:29:59 |
Oczywiście 08.10.2007 :))) |
|
| Icelander |
2007-10-06 12:32:51 |
Dzidek samych piąteczek i kopania w ekstraklasie |
|
| pepe.nh |
2007-10-06 13:47:27 |
Icelander boisz sie??:):):) Podzrowienia z Nowej Huty do dalekiej i chlodnej Islandii:):):) ps. Dzidek czujny jak zawsze:):) |
|
| Icelander |
2007-10-06 20:10:28 |
Na razie jest tylko 1:2 więc nie bądż kozak;-))) |
|
| maly |
2007-10-15 02:43:42 |
czy tabela była uaktualniona po dzisiejszej kolejce... sorki, ale robię na hucie na drugiej zmianie i nie wiem czy "kapral" dostał punkty za nazwę - nie ujmując "kapral'owi" czy będzie jakaś korekta.
pozdrawiam
Mały |
|
| Admin |
2007-10-15 16:30:31 |
W tym momencie tabele są uaktualnione |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|