| |
|
| Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 23:59 tydzień gry: 1139 imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Zabawmy sie zbukami
Proponuje postawienie zakładów, które są najczęściej u nas typowane i nie mają statusu niebezpiecznych: Polska - Belgia 1 Czechy - Slowacja 1 Peru - Brazylia 2 Za 100PLN, czyli do wzięcia 324PLN Czekamy na wasze rozsądne kuponiki. Wpisujcie je jako komentarz do tej wiadomości. ...
2007-11-16 17:14:18 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| dzidek |
2007-11-17 11:09:08 |
Witam, ja proponuje
1. 1415 Polska-Belgia X
2. 1417 Serbia-Kazachstan 1
Kurs 3.96 za 100 -10 % = 356.40
lub 1415 X2 kurs 2.21 x 100 - 10% = 198.90.
Albo historyczny awans stanie się faktem albo zostanie coś na otarcie łez i czekamy na środe:) |
|
|
Przypominamy
zawodnikom 3-ej ligi, że zgodnie z regulaminem podpunkt 13, nie obstawienie meczy pierwszej kolejki jest równoznaczne z usunięciem zawodnika z ligi. Witamy wszystkich nowych zawodników i życzymy miłej zabawy, oraz samych sukcesów. ...
2007-11-16 10:51:07 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| dzidek |
2007-11-16 13:52:34 |
Witam, mam nadzieję że się admin nie obrazi :) ale jest tu link http://pilka.sniezka.pl/uzytkownicy/go:zarejestruj/ na typowanie dwóch ostatnich kolejek wszystkich meczów eliminacji do ME 2008. Może być ciekawie. |
|
| dzidek |
2007-11-17 01:51:34 |
Admin, co jest z kursem 1414 Holandia - Luksemburg X2 9.00?? |
|
|
Nie typujemy
Prosimy o nie typowanie zwycięzców grup eliminacyjnych. W tym momencie dostępne są typy na opcję: "kto wygra daną grupę eliminacyjną". Ponieważ typy automatycznie ściągane są od bukmacherów, stąd brak możliwości eliminowania zakładów, które nie dotyczą naszej gry. Z uwagi na to, że typ "kto zajmie jakie miejsce w grupie" najprawdopodobniej nie rozstrzygnie się już w weekend, prosimy naszych graczy o nie umieszczanie go na swoich kuponach. Zauważone typy będą uznawane jako przegrane, jeżeli do Niedzieli godz24:00 nie będą znane rozstrzygnięcia. Także opcję czy typować te zdarzenia, czy nie pozostawiamy w gestii graczy. ...
2007-11-14 17:22:51 |
skomentuj (13) |
|
|
|
| DreamCatcher |
2007-11-14 18:26:24 |
Dziwne ale w 3 lidze mamy zawodnika kwiatoo i kwiatooo, zbieg okolicznosci czy ktos sobie jaja robi. Prosze Adminow o powolanie odpowiedniech komisji sledczej :D |
|
| Luki |
2007-11-14 19:51:34 |
To podobno rodzina (jeden to bliźniak 2-u a drugi 3-y jajowy :-)) Ostatnio jeden znich pisał w komentarzach do tego drugiego -nie rób jaj rodzinie.. czy coś w tym guście. |
|
| byłebabyligiTypera |
2007-11-14 19:59:53 |
kwiatoo to zawodnik/ kłótliwy ale zawodnik./ a kwiatooo to rodzina motyla który podszywa sie pod kaiatoo-tak myślę
bo nie obstwił aby motyl pozostał w lidze |
|
| thomas71 |
2007-11-14 20:25:43 |
nie można typować.......żaden mecz nie mogę obstawić |
|
| Luki |
2007-11-14 21:10:01 |
A ja przed chwilą obstawiłem !! |
|
| Admin |
2007-11-14 21:18:18 |
Jeżeli masz przeglądarkę FireFox to musisz poczekać, aż wczytają się wszystkie ligi i nie będzie już widać poszczególnych meczy. |
|
| beelzeboss |
2007-11-14 23:30:16 |
Dziś sie zarejestrowałem i zapisałem do 3 ligi. Otrzymalem od was maila potwierdzającego udzial w 3 lidze. Dodaliscie dwie nowe grupy ale w zadnej z czterech istniejących mnie nie ma? O co chodzi? |
|
| Admin |
2007-11-15 00:23:59 |
Jesteś w grupie D. W proces rejestracji do ligi macza palce admin, a to może chwilę potrwać .. |
|
| byłebabyligiTypera |
2007-11-15 00:44:36 |
a idąc dalej moimi spekulacjami, big to rodzina dla monvon 69 bo nie obstawił aby monvon zagrał w barażach o I lige, a micio-basia 86 i ###burak### i chyba jeszcze piomiciu?? to też jakaś rodzina bo zawsze obstawiają prawie to samo i prawie o jednej porze!! |
|
| dzidek |
2007-11-15 10:20:16 |
Zapomniałeś dopisać że mariusz148 i darnar55 mają największą rodzine i są najbardziej oddani, bo nie obstawiali wogóle. Buchahahaha szkoda że nasz śledczy się nie podpisał i chowa się za babami hehe... |
|
| kapral |
2007-11-15 15:19:53 |
micio to mój brat blizniak, basia 86 córka,piomiciu syn, ale oświadczam nie mam nic wspólnego z burakiem, choć gratulacje za awans zawsze mogę złożyć. |
|
| Luki |
2007-11-15 15:51:08 |
A do biednego buraka to się już nikt nie przyzna.
Cholera !co za czasy... :-) |
|
| Nomad |
2007-11-16 00:35:19 |
Nie chca mi wejsc moje typy. Jezeli cos nie tak z moimi typami prosze dac znac na maila:
1 1415 Polska - Belgia 1 1.50
2 1574 Kazachstan (strz./nie strz.) 1 2.40
3 1827 Urugwaj - Chile (il.g) 2 1.85
4 1837 Peru - Brazylia (inny) 1 3.00
5 1582 Wenezuela (strz./nie strz.) 2 1.80
Kurs ogólny 35.96 |
|
|
Zapraszamy
Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do 3=ej ligi ...
2007-11-13 16:14:48 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Rozgrywki ligi Włoskiej
Z uwagi na niejasną sytuację co do rozgrywek ligi włoskiej prosimy naszych typerów o nie obstawianie meczy tej ligi. Zawieszone mecze ligi włoskiej będą rozstrzygane w tym tygodniu i do odwołania jako porażka (do tej chwili było to zwycięstwo). Także każdy gracz bierze na siebie ryzyko. ...
2007-11-13 16:13:18 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Mamy juz prawie
wszystkie rozstrzygnięcia dogrywek barażowych. Do pierwszej ligi awansował monvon69, a doberman i bardzo szczęśliwie roksana. Roksana uzyskała kurs ogólny 2.646 przy 2.572 micio, czyli różnica 0.074. jeszcze nigdy w historii typera nie było tak dramatycznego rozstrzygnięcia. Do drugiej ligi awansowali MARTEL, ###burak### i mały. Pozostaje w drugiej lidze motyl, gdyż zawodnik kwiatooo nie raczył obstawić swoich spotkań. ...
2007-11-11 21:18:28 |
skomentuj (11) |
|
|
|
| Icelander |
2007-11-11 23:45:13 |
gratulacje dla awansujących, dla spadkowiczów (wszystkich) szybkich powrotów. Dla wszystkich dużo radości z typowania dobrej zabawy. Dla siebie utrzymania w lidze(mistrzowie co pokazuje życie szybko spadają). POWODZENIA |
|
| wielbiciel LIGI |
2007-11-12 10:25:31 |
wiemy,wiemy dlaczego heeeee heeeee !!!!wszystko zostaje w rodzinie jak zreszta cała liga typera !!! Mimo wszystko fajna zabawa i zycze wszystkim samych 5-tek |
|
| brawo |
2007-11-12 20:41:52 |
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA ,
MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA |
|
| beelzeboss |
2007-11-13 01:27:23 |
Czy można się jeszcze zapisać do ligi? Czy już za późno? |
|
| precel |
2007-11-13 08:30:31 |
a tu dalej biszkopt !!!!!
MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY MISTRZA , MAMY MISTRZA ,MAMY |
|
| dzidek |
2007-11-13 10:09:22 |
Do beelzeboss: jeśli się zarejestrowałeś, to teraz "zapisz się do ligi" i powodzenia. Typowanie do soboty godz 14!! |
|
| beelzeboss |
2007-11-13 18:10:16 |
ale czy można się właśnie jeszcze zarejestrować? |
|
| dzidek |
2007-11-13 20:12:51 |
Tak można, jest o tym wyżej napisane;) |
|
| beelzeboss |
2007-11-13 21:27:17 |
Ty napisałes że jesli sie wczesniej zarejestrowalem to moge sie logowac. wyzej jest tez napisane ze do soboty mozna sie logowac a nie rejestrowac a to duza roznica ale dzieki za wiadomosc |
|
| Admin |
2007-11-14 11:04:50 |
Rejestracja na stronie odbywa się 24h na dobę i codziennie. Patrz prawy górny róg strony (tam gdzie logowanie !!).
1. Zarejestruj się
2. Potwierdź emaila, którego dostaniesz
3. Zaloguj sie do serwisu
4. Zapisz się do rozgrywek |
|
| beelzeboss |
2007-11-14 18:33:49 |
Ok obawialem sie ze po prostujesli zarejestruje sie w trakcie rozgrywek to nie dolaczycie mnie do biezacego sezonu ale skoro mowicie ze mozna sie zawsze rejestrowac to dzis to zrobie bo zalezy mi na starcie w tym sezonie |
|
|
Spóźnione gratulacje !!
Dla Mista i lozika za trafienie "5" w ostatni kolejce zasadniczej. ...
2007-11-11 15:58:11 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Do przerwy
Mamy w pierwszej lidze micio, monvon69, dobermana, czyli więcej awansów. W drugiej lidze MARTEL-a, ###burak###-a, małego i motyl-a, czyli znów przewaga awansów 3 do 1-go ...
2007-11-11 15:55:08 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| Micio |
2007-11-11 19:28:46 |
gratulacje dla R O K S A N Y - powodzenia w pierszej lidze |
|
| roksana |
2007-11-11 20:29:59 |
Dziękuje;) ale fuxik;) |
|
|
Przypominamy
O rozstrzygnięciu meczu barażowego decydują w kolejności: 1. Strzelone bramki 2. Kurs ogólny trafionych meczy Nie rozstrzygnięte w ten sposób mecze będą ponownie rozegrane w Środę. Przypominamy również, że w barażach jest rozgrywany tylko jeden mecz. Dlatego wszystkich, którzy planują odpuszczenie meczu na wyjeździe pragniemy zmartwić, że nie będzie już meczu rewanżowego. ...
2007-11-10 13:07:04 |
skomentuj (28) |
|
|
|
| kwiatoo |
2007-11-11 00:35:37 |
Brawo Admini: Podoba mi się treść powyższego newsa. Naprawdę, nie brak wam poczucia humoru, szkoda że nie jest ono obiektywne. Nie dość że nie przyznaliście się do licznych błędów, to teraz jeszcze bezczelne teksty o braku meczu rewanżowego, buhaha. Ciekaw jestem tylko dlaczego pozmienialiście przepisy po tym jak krzyczałem że nie przestrzegacie własnych regulaminów. No nic, łamiąc własny regulamin nie wpuściliście mnie do I ligi, to teraz spadłem tam gdzie mnie zesłaliście (nie ujmując oczywiście tym wszystkim, którzy byli ode mnie lepsi w tym sezonie) albo tam gdzie chcieliście mnie mieć - do 3 ligi. Tam będę sobie skromnie typował mecze, byle tylko nie opuścić ostatniego miejsca w tabeli. Lepiej nie dawać wam pretekstu do kolejnych uszczypliwych tekstów (jak ten powyżej) noi oczywiście do przestrzegania przepisów - prawda? Pozdrawiam nielicznych spośród tu obecnych. |
|
| pepe.nh |
2007-11-11 12:41:57 |
Kwiatoo do 3-ej ligi spadles dzieki swoim i TYLKO swoim nieudolnym typowaniem meczy!!!!! Taka jest prawda!!! Nara. |
|
| Admin |
2007-11-11 15:37:23 |
To prawda, że powyższy post był poniekąd sugerowany twoimi wypowiedziami kwiatoo. Jednak nigdy nie chcieliśmy, żebyś grał w najniższej lidze. Szanujemy wszystkich graczy bez znaczenia co wypisują na forum. Jesteśmy z Tobą i liczymy, że już w niedługim czasie powrócisz do elity, gdzie twoje miejsce. |
|
| thomas71 |
2007-11-11 17:06:53 |
Kwiatoo proszę nie psuj miłej atmosfery .od jutra rusza kolejna edycja ligi i zyczę Ci powrotu do drugiej ligi ,a następnie awans do ekstraklasy |
|
| kwiatoo |
2007-11-11 17:54:08 |
DO PEPE.NH: Ehh, szkoda ze po raz kolejny pokazałeś że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, no ale trudno akurat od Ciebie wymagać tak wiele. Twoją odpowiedź na mój tekst skwituje tylko uśmiechem :) DO THOMAS71: Popieram co napisałeś, zauważ że atmosferę popsuł news zamieszczony przez adminów, który był prowokacją w moim kierunku, do czego zresztą sami się przyznali. ADMINOM dziękuję za miłe słowa, choć i tak w nie nie wierzę. No nic, to tyle. Miłej walki w nowym sezonie życzę. |
|
| pepe.nh |
2007-11-11 19:11:36 |
Cytat z kwiatoo----"spadłem tam gdzie mnie zesłaliście (nie ujmując oczywiście tym wszystkim, którzy byli ode mnie lepsi w tym sezonie) albo tam gdzie chcieliście mnie mieć - do 3 ligi" Czyz nie sugerujesz ze ktos Cie tam chcial widziec i do tego dazyl????? A ktoz to Ci zabronil trafiac po 5 meczy?? Spadles do 3-ej ligi bo JESTES CIENKI!!! A ze z tym sie nie mozesz pogodzic to Twoj problem! A smiej sie smiej ale ze swojej chorej i paranoicznej wyobrazni! Zal mi Ciebie i to powaznie mowie! Zycze dalszego szukania teorii spiskowych!! Powodzenia:) |
|
| kwiatoo |
2007-11-11 23:22:16 |
DO ADMINÓW: Wiem, że gdyby chodziło o kogo innego, zareagowalibyście należycie, no ale naiwnie poproszę jeszcze raz. Uprzejmie proszę o ukaranie PEPE.NH za to że mnie obraża na forum!! Czy tylko mnie można tu obrażać? Są na to jakieś punkty w regulaminie? O ile pamiętam wspominaliście coś o tym, że nie będziecie tego tolerować, a jestem obiektem obelg nie pierwszy już raz. DO PEPE.NH: Wolałbym już skończyć ten temat, no ale dla ciebie powtórzę to jeszcze raz. Gdyby Ciebie pozbawiono szansy awansu do I ligi, zmieniając w tym samym czasie istniejące przepisy, gdyby w twoim przypadku zdarzały się błędy w tabeli (nie mówię tu o tych przypadkach kiedy zgłaszałem nieścisłości w trakcie aktualizacji tabel) itd, itd, ciekawe czy miałbyś motywację do ponownej walki o awans. W tym sezonie spadłem po uczciwej walce i tego nie neguję choć nie ukrywam że typowałem tylko po to by typować. Niemniej jednak nie ma się co tłumaczyć, przegrałem i zostałem zdegradowany. Obsypałbym cie teraz stekiem epitetów, no ale śmiem twierdzić że w przeciwieństwie do ciebie, mnie by od razu ukarano. Więc nie zniżę się do twojego poziomu. Prowokuj dalej, a ten temat nigdy się nie skończy. |
|
| Icelander |
2007-11-11 23:37:58 |
sam obrażasz ludzi piszą -pozdrawiam nie których-sam prowokujesz póżniej zbierasz owoce przecież to staje się nudne. Nie widzisz tego czy jak? |
|
| Admin |
2007-11-12 01:25:08 |
W wypowiedzi pepe.nh-a nie zauważyliśmy słów obraźliwych. Stwierdzenie "jesteś cienki" jest opinią innego gracza, a nie słowem uważanym za obraźliwe. |
|
| kwiatoo |
2007-11-12 16:14:11 |
Do ADMIN: Subiektywizm już zaślepia wam oczy! Czemu wzięliście pod uwagę nieobraźliwe słowo cienki, a nie obelgi zawarte w wypowiedzi pepe?? Jeśli uważacie że "chora i paranoiczna wyobraźnia" to określenie neutralne, to od tej pory zacznę was tak "nazywać". DO ICELANDER: Nie rozumiem dlaczego czepiasz się mnie? Nie widzisz, że Admini sami dokonali prowokacji w moim kierunku automatycznie wracając do tego nudnego tematu? W dodatku obrażać mnie zaczął PEPE.NH. Wiem, że gracie w tej lidze całą ekipą i jeden drugiego broni, ale ja nie dam się stłamsić bezpodstawnymi tekstami. Ja obrażam? Stwierdzenie że pozdrawiam niektórych jest obelgą? No nie, wybacz, nie wiedziałem że jeśli się pozdrawia - to obowiązkiem jest pozdrowienie dosłownie wszystkich. DO ADMIN: Wiem, że sami gracie w tej lidze i sobie szkody nie chcecie wyrządzać, ale choć odrobina sprawiedliwości, obiektywizmu i umiarkowanie w prowokacyjnych tekstach - byłoby jak najbardziej wskazane. Dyskryminujecie mnie i wasze stwierdzenia że tak nie jest, jest wyrazem grubej bezczelności. Czekam na przykładne ukaranie PEPE.NH za pisane już nie po raz pierwszy obelgi pod moim adresem. |
|
| Cienias |
2007-11-12 16:54:36 |
Tak sformułowanie wypowiedzi przez pepe.nh-a było kwintesencją ambiwalentnego stosunku jaki żywi do zawodnika kwiatoo. Jednakże nie można w żaden sposób przypisywać tym sformułowaniom znamion obelżywych. Pisanie,że "chora i paranoiczna wyobraźnia to określenie neutralne" jest mylnym zlepieniem odmiennej tożsamości określeń. Chora wyobraźnia nigdy nie będzie określeniem neutralnym, bo jest wyrażeniem stosowanym w potocznym języku i na pewno nie należy do kanonu słów obelżywych. |
|
| dzidek |
2007-11-12 17:17:24 |
Miodek przy Was to "leszcz" i "cienias" hehehe ale się uśmiałem:)) dobre... |
|
| pepe.nh |
2007-11-12 18:23:29 |
Kolejny cytat Kwiatoo ----"Gdyby Ciebie pozbawiono szansy awansu do I ligi, zmieniając w tym samym czasie istniejące przepisy, gdyby w twoim przypadku zdarzały się błędy w tabeli (nie mówię tu o tych przypadkach kiedy zgłaszałem nieścisłości w trakcie aktualizacji tabel) itd, itd, ciekawe czy miałbyś motywację do ponownej walki o awans." Odpowiedz--- Tak mialbym jeszcza wieksza motywacje do dalszej walki by udowodnic ze ten awans mi sie nalezal!!!! Bo trzeba byc twardym nie"MIETKIM" Zacisnacz zeby i walczyc!! Lecz jak pokazuja Twoje posty wolisz plakac na forum wiec ja na to nic nie poradze:) |
|
| Icelander |
2007-11-12 22:48:48 |
Szkoda słów to jak walenie grochem o ścianę. Daje sobie spokój. Skoro człowiek nie rozumie co pisze to komentarze jego tekstów nie mają sensu. Od dziś bez komentarzy;-))))))))))). |
|
| kwiatoo |
2007-11-13 01:01:38 |
DO PEPE.NH: No to gratuluje, zaciskasz zęby i walczysz ponownie. W następnym sezonie znów cie wykiwają i co? Zaciskasz zęby i walczysz ponownie? I dokąd tak? Czy nie lepiej domagać się sprawiedliwości za pierwszym razem? Oczywiście pochwalam mobilizację i ponowną walkę, ale po uprzednim naprawieniu błędów, których w tym przypadku dopuścili się organizatorzy ligi. Idąc Twoim tokiem myślenia, mogą Cie "dymać" co sezon a Ty nic z tym byś nie robił? DO ICELANDER: SKąd stwierdzenie że nie rozumiem co piszę? Zaskoczyłeś mnie tym. Otóż oświadczam że doskonale rozumiem swoje teksty. DO CIENIAS: Jestem pod wrażeniem Twojego zasobu słów :) Ja osobiście nie zgadzam się z Twoją opinią. DLa mnie określanie zdrowego człowieka - chorym czy z paranoiczną wyobraźnią jest obelgą bez przekleństw. Nie zamierzam oczywiście polemizować z Twoim wywodem bowiem jak to mówią: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. |
|
| Admin |
2007-11-13 16:02:35 |
Kwiatoo ! masz tendencje do fałszowania rzeczywistości. Przyświeca ci motto, że kłamstwo wypowiadane wiele razy staje sie prawdą.
Nigdy nie zostałeś oszukany, jak już to oszukałeś się sam (jeden mecz barażowy a wiele meczy barażowych rozumianych nie jako rewanże, ale mecze rozgrywane równocześnie). Regulamin został zmieniony tylko po to żeby uściślić terminy właśnie meczy barażowych. Nigdy nie naliczono ci złej ilości punktów lub goli. Mogło się to zdarzyć tylko w trakcie rozgrywki, nigdy na końcu rozgrywek. Dlatego prosimy cię byś pisał prawdę a nie powielał kłamstw. Nie mamy zamiaru w żaden sposób szykanować Twojej osoby, ani nie zamierzamy pouczać innych co mają pisać bo nie studiowaliśmy cenzury. Jedynie wyrażenia przyjęte jako niecenzuralne będziemy piętnować. |
|
| Admin |
2007-11-13 16:04:29 |
Wbrew pozorom dziękujemy ci bardzo za wszelkie uwagi, ponieważ właśnie w takich dyskusjach możemy korygować i uściślać regulamin rozgrywek. |
|
| pepe.nh |
2007-11-13 16:43:10 |
Kwiatoo jak wiem to po calej aferze wywolanej przez Ciebie zostal regulamin stal sie bardziej czytelny wiec o wielokrotnym "dymaniu" (a uwazam ze takowego nie bylo!!) nie ma mowy!! W tamtych "slawnych" barazach nie tylko Ty przegrales lecz tylko Ty dalej ciagniesz temat! Przypadek czy moze klopoty ze zrozumieniem slowa pisanego czy moze interpretacja pod wlasna osobe? Jezeli nawet przyjac ze Cie "wydymali :):) (jak sam sie wyraziles) to Twoj spadek to juz tylko Twoja wina!! I dlatego nie moge zrozumiec o co masz jeszcze pretensje? Moze Cie jeszcze gdzies "dymali" (powtarzam -jak sam to okresliles) ale uwazam ze nie w tej grze!!! |
|
| kwiatoo |
2007-11-13 18:25:31 |
DO PEPE.NH: Noi nadal uważacie że ze mną jest coś nie tak? Zarówno Ty jak i ICELANDER wciąż powtarzacie że to ja ciągnę ten temat. Dlaczego nie czepiacie się adminów, bo to oni a nie ponowiłem ten temat. Ja nie miałem najmniejszego zamiaru tego czynić, ale jeśli admini sami prowokują tekstami do mnie pijącymi, to zwróćcie uwagę im a nie mnie. A co do rozumienia słowa pisanego, to jeśli dla Ciebie |
|
| pepe.nh |
2007-11-13 19:52:18 |
I tu wlasnie Kwiatoo mam problem!!!!! Bo to ze moja edukacja nie skonczyla sie na szkole podstawowej to wiem natomiast nie wiem czy Ty jestes zdrowy czy chory?? Wiec nie wiem czy Cie obrazilem czy nie?? A jezeli Ty uwazasz przypomnienie admina o zasadach rozgrywki barazowej za prowokacje to klep dalej swoje posty! Uwazam ze wykorzystales to przypomnienie by przypomniec o swojej osobie( nie lubisz jak nie jestes w swietle jupiterow) bo niestety wynikami tego nie mogles zrobic!!!! Koncze ta polemike! A tak na marginesie lubisz sobie tak pisac i uwazac sie za czlowieka wszystko wiedzacego, nieomylnego i zawsze majacego racje? To pisz sobie i zyj we wlasnej rzeczywistosci:):) |
|
| kwiatoo |
2007-11-13 20:33:21 |
DO PEPE.NH: Noi nadal uważacie że ze mną jest coś nie tak? Zarówno Ty jak i ICELANDER wciąż powtarzacie że to ja ciągnę ten temat. Dlaczego nie czepiacie się adminów, bo to oni a nie ponowiłem ten temat. Ja nie miałem najmniejszego zamiaru tego czynić, ale jeśli admini sami prowokują tekstami do mnie pijącymi, to zwróćcie uwagę im a nie mnie. A co do rozumienia słowa pisanego, to jeśli dla Ciebie "mecze barażowe" i "mecz barażowy" to to samo, to jakim prawem piszesz że ja nie rozumiem słowa pisanego? DO ADMIN: W regulaminie nie było napisane "wiele meczy barażowych", a "mecze barażowe" a to jak najbardziej zasadnie MOŻNA interpretować jako mecz i rewanż. Skoro nieścisłość powstała z winy organizatora, takie sytuacje zawsze rozwiązuje się na korzyść "klienta". Jeśli chodzi o błędy w tabelach na moją niekorzyść, to takowe się zdarzały w trakcie rozgrywek (i nie mówię tu akurat o tych sytuacjach kiedy w poniedziałek te błędy zgłaszałem, a o sytuacje w których błędy "trwały" kilkanaście dni) - wszystkie na bieżąco zgłaszałem. Natomiast jeśli chodzi o odwieczne obsypywanie mnie obelgami, to skoro nie skończyliście podstawówki i nie wiecie, że nazywanie zdrowego człowieka - chorym, nie jest obelgą, to sugeruję dokończyć edukację na poziomie podstawowym. Zapewne napiszecie też, że "sk********" (cenzura)i "po****" (cenzura) jakie sypały się na mnie przed poprzednim sezonem, też są ciężkie do oceny pod względem cenzury. Do dziś czekam na ukaranie rzucających obelgami. I nie kompromitujcie się tekstami że nie szykanujecie, bo to widać gołym okiem z kilometra! JESTEŚCIE NIESPRAWIEDLIWI! |
|
| Admin |
2007-11-13 20:35:23 |
Wcześniejsza wypowiedz kwiatoo została ocenzurowana |
|
| kwiatoo |
2007-11-13 21:34:02 |
Jakim prawem ocenzurowaliście moją wypowiedź? Za chwilę napiszecie że mnie nie szykanujecie i traktujecie tak samo jak innych, tak? WIęc odpowiedzcie mi ludzie z chorą i paranoiczną wyobraźnią dlaczego nie cenzurowaliście tylko cytowanych przeze mnie, które padały wcześniej wielokrotnie pod moim adresem? Dlaczego jesteście parszywi i bezczelni w moim stosunku? Czy naprawdę mszczenie się na człowieku, który prosi o odrobinę sprawiedliwości i równe traktowanie - jest słuszną ripostą? Czym wam zawiniłem? Zaznaczam że zwracam się do Adminów a nie do mieszających się w nieswoje sprawy niektórych tu obecnych. |
|
| Admin |
2007-11-13 21:42:45 |
Prawem silniejszego :)
Przypominamy, że to my administrujemy portalem. Pisaliśmy już wcześniej, że używanie słów niecenzuralnych będzie napiętnowane. |
|
| kwiatooo |
2007-11-13 22:10:45 |
Kuzynie!!!! Przestań nas kompromitować!!!! Zostaliśmy zaadoptowani przez tą wspaniałą rodzinę a Ty dajesz takie jaja. Zastanów się nad Swoim postępowaniem, a jeżeli masz zamiar dalej tu robić taki kwas to może lepiej wyrzeknij się tej rodziny i odejdź, bo oni na to nie zasłużyli. |
|
| kwiatoo |
2007-11-14 00:47:03 |
DO ADMIN: Fajnie że piętnujecie niecenzuralne wypowiedzi, ale pytam się po raz n-ty czemu tylko moje? I to ja ich nie używam celem obrażenia kogokolwiek, a tylko cytowałem słowa używane pod moim adresem! Czemu nie piętnowaliście niecenzuralnych słów, która padały pod moim adresem? DO KWIATOOO: Ładnie to napisałeś, ale po pierwsze łatwo się pisze jeśli to Ciebie nie dotyczy, gdybyś był na moim miejscu, być może chciałbyś domagać się równych praw z pozostałymi uczestnikami. Po drugie prosiłem, aby nie mieszać się w wymianę zdań pomiędzy mną a adminami. Oczywiście nie mam prawa wam tego zabronić, ale ja tylko o to proszę. |
|
| big |
2007-11-14 10:19:02 |
Brawo .teraz czytam forum codziennie przed lektura dziennika i interi...........niedowiary |
|
| Belzeeboss |
2007-11-15 11:58:22 |
W Końcu!
Kwiatoo oto jetem w końcu:) Idę z odsieczą:) Razem sprawimy, że Świat wyjdzie z piekielnych czeluści zła pod postacią obrażania Cię i oszukiwania;) Posadzimy Cię dożywotnio na tronie Mistrza:)
i przejmiemy Administrację:)hehe !!! Trzymaj się |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|