| |
|
| Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 22:47 tydzień gry: 1139 imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Ważna decyzja !!
Decyzją naszych graczy utrzymujemy zapis, o zaliczeniu zawieszonego meczu na korzyść gracza. ...
2007-12-03 23:16:25 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Gratulacje !!
dla Olszaczka za pierwszą piątkę w tym sezonie. Piękna średnia jak do tej pory 4,33 bramki na mecz. ...
2007-12-03 23:12:45 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| Luki |
2007-12-03 23:20:02 |
Gratulacje !!
Zapraszamy do drugiej ligi. |
|
|
Prosimy o powściągliwość
Prosimy wszystkich naszych wspaniałych graczy o powściąganie emocji. Jeszcze raz prosimy o nie używanie słów wulgarnych, nawet w formie zawaluowanej. Prosimy o nie obrażanie. ...
2007-11-25 13:58:04 |
skomentuj (5) |
|
|
|
| kwiatoo |
2007-11-25 15:49:37 |
DO ADMIN: Uprzejmie proszę o przykładne ukaranie DZIDKA za to że obraża mnie na forum. Określenie "pajac" jest powszechnie uznane za obraźliwe. Wszyscy zdają sobie sprawę z tego że moje prośby o to byście przestrzegali waszych własnych zasad jest nudne, ale szczerze mnie też nudzi już wasza bierność w tej sprawie. To już jednak wasza sprawa. Jak dotąd zamiast karać tych którzy mnie wyzywają, ukaraliście cenzurą mnie, chyba tylko za to że te obelgi jestem przez was zmuszony przyjmować. Jeśli nie ukarzecie Dzidka i jego poprzedników, dojdę do wniosku że określenia: popierd..ony, ch.j, posiadający chorą i paranoiczną wyobraźnie, pajac - nie są w waszym mniemaniu obraźliwe i sam zacznę ich na forum używać. Rozumiem oczywiście, że wasze zapewnienia że jesteście sprawiedliwi - sprawią że nie ukarzecie mnie nawet wtedy gdy zacznę ich używać pod waszym adresem. Czekam zatem na przykładne kary dla tych którzy mnie obrażają, mało tego udzielają się w temacie który na dobrą sprawą nie powinien ich obchodzić. |
|
| Icelander |
2007-11-25 17:42:05 |
czytałem wypowiedż kwiatoo wczoraj. Obiecałem kiedyś brak komentarzy i tak robię (choć od wczoraj się męczę). Ale wychodzę z propozycją -zbieram na wieniec kto się do rzuci?. |
|
| ###burak### |
2007-11-25 19:50:02 |
po co są komentarze!!!! skandal -kwiato o co Ci biega odpusć. Graj albo paszoł won.Nie znam Cię ale jeteś bardzo upierdliwy |
|
| thomas71 |
2007-11-30 07:53:45 |
Panowie proszę o spokój to tylko zabawa |
|
| Luki |
2007-12-01 16:58:04 |
Obstawiałem w tygodniu, ale nie widzę swoich typów oto one:
Zlin-Most 1
Zilina-B.Bystrica 1
Aston Villa-Arsenal X
Espanyol-Barcelona 2
Nijmegen-Heerenveen 1
kurs ogólny 36,20 |
|
|
Gratulacje dla misioo23
za ustrzelenie "5"-czki. ...
2007-11-19 11:00:04 |
skomentuj (15) |
|
|
|
| pepe.nh |
2007-11-19 16:09:49 |
Gratuluje misioo23!!:) |
|
| kwiatoo |
2007-11-21 16:55:42 |
DO ADMIN: Pytam z ciekawości. O ile czegoś nie przegapiłem, z 3 ligi zostali usunięci ci którzy nie typowali w I kolejce, zostali wyrzuceni z rozgrywek. Czemu nie dotknęło to Rezerwy A, B i C, które też nie wytypowały w I kolejce? Poza tym, kiedy uzyskam odpowiedź na moje poprzednie pytanie - dlaczego ocenzurowaliście moją wypowiedź w której przytaczałem obelgi pod moim adresem, zaznaczam: przytaczałem, a gdy sypały się one od innych użytkowników, cenzury nie było. Czemu cenzurujecie tylko moje wypowiedzi? |
|
| Beelzeboss |
2007-11-23 16:34:37 |
wiem ze to obecnie drazliwy temat, mowie o tym ze macie na pienku z kwiatoo, ale musze go chyba czesciowo poprzec. dlaczego po tym jak wygralem z rezerwą B 3:0 to tydzien po tamtej kolejce wciaz mam w tabeli stosunek bramek 3-1? juz pomijam to ze w trakcie kolejki zmieniono mi przeciwnika, niby na jakiej zasadzie? wy faktycznie cos tu kombinujecie. |
|
| Admin |
2007-11-24 13:56:18 |
Jak to na "pieńku" przecież to nasz najlepszy gracz !!!
Odnośnie bramek i innych związanych z tabelą: to nikt nie jest nieomylny. System sam wylicza gole i punkty. Robi to zawsze po danej kolejce. Stąd gdy punkty lub bramki są źle naliczone to i tak wyrówna sie to wszystko w następnym tygodniu.
Gdyby jednak tak sie nie stało to po to właśnie są reklamacje i Wasze czujne oko, które jak widać jest lepsze od maszyny.
Do kwiatoo: Kolego pisaliśmy już, że nie będziemy tolerować wulgaryzmów na naszej stronie, stąd cenzura. Rezerwa A,B i C została wprowadzona, żeby zapełnić tabele. Drużyny te nie mają prawa obstawiać.
Pozdrawiam |
|
| kwiatoo |
2007-11-24 15:35:11 |
DO ADMIN: Dziękuję za wyjaśnienia odnośnie Rezerwy A, B, C, dziękuje także za kolejną prowokację i uszczypliwy tekst pod moim adresem. Możecie być zatem pewni, że będzie nadal wojna u was na stronie, dopóki nie zakończycie nagonki na moją osobę. Jeśli chodzi o cenzurę, to po raz kolejny proszę o czytanie moich pytań, a nie wybranych ich fragmentów. Pytam DLACZEGO cenzurujecie moje wypowiedzi, a nie obelgi, wyzwiska i parszywe przekleństwa pod moim adresem. Rozumiem że jesteście niezrównoważeni psychicznie, ale błagam - usiądźcie spokojnie i wspólnymi siłami postarajcie się przeczytać te kilka linijek przeze mnie napisanych i może uda wam się w ciągu paru dni zrozumieć o co chodzi w pytaniu. Pozdrawiam was serdecznie środkowym palcem. |
|
| admini |
2007-11-24 22:02:42 |
Gościu zastanów się nad sobą, chociaż i tak te słowa nie dotrą do ciebie. Piszemy dobrze o tobie to źle, tłumaczymy ci całą sytuację 10-y raz, a do ciebie nic nie dociera. Napisaliśmy po słowach bodajrze pepe.nh-a, że nie bedziemy tolerować wulgaryzmów. Wyjeżdzasz z takimi, niby cytując innych i dziwisz się na naszą reakcję. nie obrażamy cię i prosimy byś nieobrażał nas. Słowo "najlepszy gracz" nie było bynajmniej sarkazmem. Uważamy cię za jednego z najlepszych ponieważ, jesteś dla nas bardzo wartościowy. Lubimy cie za to, że dostarczasz nam wszystkim innego spojrzenia na grę i przyczyniasz się do jej poprawiania (wiele z twoich reklamacji zostało uwzględnionych w regulaminie). Nie wieżę już, że zrozumiesz nasze intencje i racje. Masz widzę odmienne zdanie na wiele spraw, a twoje zacietrzewienie nie pozwala ci popatrzeć na sprawę obiektywnie, tak jak my staramy się to robić. |
|
| dzidek |
2007-11-25 00:37:05 |
kwiatoo!!!! Co?? Ty ku.......wo!!!! |
|
| kwiatoo |
2007-11-25 13:01:25 |
DO ADMIN: Do mnie nie dociera? Proszę o karanie graczy, którzy wyzywają mnie od najgorszych a wy zamiast ich karzecie mnie za to że przytaczam ich, powtarzam - ich obelgi. I do kogo tu nie dociera najprostsza prawda? I wy bedziecie pisac ze nie jestescie uszczypliwi? Najlepszym graczem jest Icelander, bo to on wisi na czołówce stronki, a nazywanie najlepszym zawodnika III-ligowego oraz pisanie newsów o odpuszczaniu baraży - nie jest bynajmniej przejawem sympatii. To że nasunąłem wam wiele uwag dotyczących regulaminu to chyba o czymś świadczy, prawda? Wiem że sie nie domyslicie, ale podpowiem wam. Oznacza to ze mialem racje w tym co pisalem, szkoda ze brakuje wam odwagi przyznac sie do błedów i dziur w regulaminach, które zapełnialiscie moim kosztem. Acha, domagam się ukarania użytkownika DZIDEK, który wyzywa mnie od kur... Jeśli nie domyślacie się co ten cudak miał na myśli, to chętnie wam podpowiem, pod warunkiem że zamiast mnie ukarzecie wreszcie winowajcę! Tobie Dzidek odpisze tylko tyle. Nie jestes godzien nawet czyscic mi butów. A nawet gdybymi ci na to pozwolil, nie omieszkałbym kopnąć cie w twarz. A swoje kur(w)y wsadź sobie tam gdzie masz mózg i podetrzyj to miejsce papierem toaletowym. Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. |
|
| dzidek |
2007-11-25 14:38:56 |
Więc może wytłumaczysz cieniasku "któremu nie godzien jestem nawet czyścić buty, i nie omieszkałbyś kopnąć mnie w twarz" (buhaha to było dobre) co miałeś na myśli pisząc "pozdrawiam was serdecznie środkowym palcem". Może Wy wszyscy tutaj zebrani, bracia i siostry macie jakieś inne wytłumaczenie tego co ten pajac napisał?? Bo ja znam tylko jedno!! |
|
| kwiatoo |
2007-11-25 15:40:45 |
DO DZIDEK: Odpowiedź na Twoje pytanie znajdziesz w moim poprzednim poście niedouczony człowieczku. Jak nauczysz się czytać uważnie, możesz zacząć ze mną dyskutować. Poza tym nie rozumiem, czemu wtrącasz nos w nie swoje sprawy. Taka już twoja natura? |
|
| motyl |
2007-11-25 16:37:06 |
Dzidek, zgadzam się z Tobą w 100% bracie, ale popełniłeś jeden błąd, mianowicie zbyt słabo zaszyfrowałeś to "słowo" i cienias w jakiś sposób je rozszyfrował!!!! Inna sprawa jak on na to wpadł???? Chłop ma łeb!!!! Powinieneś to zrobić tak subtelnie jak on z tym palcem!!
Kwiatoo!!!! Co?? Ty pani lekkich obyczajów!!! |
|
| włatca móch |
2007-11-25 18:44:25 |
Dzień dobryyyy. Nazywam sie czesioo i hcialem powiedziec rze czóje sie urarzony przez pana cieniasa i cały czas mam pżed oczami jego wyprostowany palec!!!! I bardzo misie to niepodoba i nie bede mug zasnoć!! Wiec w ramah rewanrzu mam coś dla niego.
cienias!!! co? ty tirufko!!!! |
|
| Belzeeboss |
2007-11-27 15:47:46 |
Witam jakże serdecznie. Jak zrozumiałem drużyny "REZERWA A,B I C" są dorzucone do rozgrywek III ligi bez możliwości typowania, a więc mecze przeciwko tym drużynom są wygrywane walkowerem? Rozegrałem taki mecz w I kolejce z drużyną "Rezerwa B" wygrywając 3-0, ale już w II kolejce grający przeciwko "Rezerwie B" niejaki "Big" wygrał 4-0. Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam niekoniecznie w stylu Kwiatoo:) |
|
| Admin |
2007-11-27 16:32:58 |
Gracze Rezerwowi nie obstawiają, ale bramki strzelone przez nich są ważne. Czyli np.jeżeli nie strzelisz z takim zawodnikiem gola to wynik spotkania zakończy się 0:0 |
|
|
2007-11-27 22:24:09 |
Skoro "REZERWY" nie typują to skąd mają mieć strzelone bramki, które ku mojemu zdziwieniu maja się jeszcze liczyć...? heh. Ale rozumiem już jak wygląda mecz z takim przeciwnikiem,choć nie jest to najprecyzyjniejsza odpowiedź jaką otrzymałem. Pozdrawiam |
|
|
Chcemy udoskonalać grę
i właśnie w tym celu czekamy na wasze głosy w sprawie meczy zawieszonych. Oddajemy decyzję w Wasze ręce. ...
2007-11-19 10:49:35 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Zgodnie z głosami
Zgodnie z Waszym głosowaniem (9-3-1) wprowadzamy dwu mecz barażowy, czyli mecz i rewanż. Suma tych dwu meczy daje awans lub spadek. ...
2007-11-19 10:48:14 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Tydzień pod znakiem zawieszenia
Tydzień zakończył się wieloma meczami zawieszonymi co niestety wpłynęło na wyniki spotkań. Stało się tak, że niektórzy gracze zwyciężyli głównie za sprawą właśnie tych zawiasów. No cóż takie życie. W nowym tygodniu ze względu na zimową aurę zawieszamy do odwołania typowanie meczy 2-ej i 3-ej ligi polskiej, oraz wszystkie ligi włoskie. Oczywiście gracz może zdecydować się na wytypowanie wyżej wymienionych lig, jednak w przypadku nie rozegrania spotkania w takim przypadku zostanie naliczona przegrana. ...
2007-11-19 10:44:29 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Dla kuponów z kursem <35
Przyjmujemy od dnia dzisiejszego zasadę, że dla kuponów zapisanych z kursem ogólnym poniżej 35 będziemy usuwać mecze z najniższym kursem i w to miejsce wstawiać losowo wygenerowane spotkania tak aby kurs ogólny kuponu był powyżej 35. Także punkt regulaminu o dyskwalifikacji takiego gracza jest już nieaktualny. ...
2007-11-17 13:12:33 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| Alex1992 |
2007-11-17 13:44:37 |
kiedy mnie przyporzadkuje do jakies linki bo nie moge zatypowac
napisal bym tu typy ale nie znam kursow |
|
| Admin |
2007-11-17 14:38:54 |
Od 20min możesz typować |
|
|
Uwaga ważne !!
Prosimy wszystkich graczy, którzy obstawili mecz dla którego kurs jest większy od 4.00 o zmianę swoich typów. Dla was właśnie zmieniamy możliwość typowania do godziny 16:00. Już w tym momencie zamieniamy kursy na właściwe. Dla kuponów które nie spełniają zasady kursu ogólnego >35 usuwamy mecze o najmniejszym kursie i wstawiamy losowo mecz spełniający kryteria. ...
2007-11-17 12:28:49 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| dzidek |
2007-11-17 13:20:59 |
Admin, gdy skorygowałeś X2 na 2,95 to przez jakiś błąd wskoczyło też 2,95 na 1X na tych meczach!! 1399, 1411, 1413, 1414, 1417, 1419 same pewniaki!!!! kurs 659,07 x 10 - podatek = 5931,63!! |
|
| monvon69 |
2007-11-17 17:35:33 |
Panowie co jest grane?Typowałem dzisiaj koło 12:00 lub parę minut po i widząc ostrzeżenie żeby nie typować meczów o kursie wyższym niż 4,00 między innymi postawiłem na mecz Finlandia - Azerbejdżan 1x (kurs 2,95).Teraz patrzę a mecz ten ma kurs 1,10 co zaniżyło ogólny kurs i wpakowano mi Senegal - Mail 2 (2,50).Nieładnie...
|
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|