Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 18:44   tydzień gry: 1139  imieniny:  Łucji, Witolda, Wilhelma
 
 
Wiadomosci


Tylko LOdzio i RysioNH
dowiedzą się dziś lub jutro kto awansuje do 1-ej ligi pozostali gracze baraży o 1-szą ligę rozegrają swoje mecze w Sobotę i Niedzielę. ...

2008-01-23 21:06:50
skomentuj (3)

micio 2008-01-24
11:37:58
nie mogę obstawiać swoich typów !

Admin 2008-01-24
12:03:41
W tym momencie mamy kolejkę środowo-czwartkową. Będziesz mógł obstawić w piątek i sobotę.

micio 2008-01-24
12:50:43
dzięki



Serdecznie zapraszamy
Wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się do ligi typera. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 2-go lutego godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do 3=ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę, a nastepnie zapisz się do gry. Czekamy !! ...

2008-01-21 21:57:13
skomentuj (0)



Zaczęły się emocje !!!
Dla niektórych naszych graczy zaczęły się prawdziwe emocje. W pierwszej rundzie baraży o 1-szą ligę formą zabłysną LOdzio, w pięknym stylu pokonując RysioNH aż 4:2. Micio i pawgaw również zaliczyli po 3-y punkty wygrywając swoje mecze z agusią 4:3 i tomasem71 3:2. Jedynie nie rozstrzygnięty został mecz byłejbabybiga z pavlo, który zakończył się podziałem punktów i bramek 2:2. Do rywalizacji barażowej przystępują w tę środę i czwartek zawodnicy walczący o 2-gą ligę. Emocji na pewno nie zabraknie. ...

2008-01-21 21:45:19
skomentuj (9)

kwiatoo 2008-01-21
22:15:27
Chciałbym sprawdzić, jakie mecze typowali zawodnicy w pierwszym spotkaniu barażowym o awans do I ligi. Jak to zrobić?

Admin 2008-01-21
22:41:21
Proszę kliknąć w aparat przy słowie: Baraż o 1-szą ligę

kwiatoo 2008-01-22
16:06:23
Fajno, szkoda że wczoraj pod aparacikiem były tylko rewanże. Widzę że nadal nie nauczyliście się przyznawania do błędów. Przecież Bóg i stwórca (tej ligi) błędów nie popełnia :( Ważne że już to naprawiliście, dziękuje.

Admin 2008-01-22
17:17:28
Twoje pytanie brzmiało: Chciałbym sprawdzić, jakie mecze typowali zawodnicy w pierwszym spotkaniu barażowym o awans do I ligi. Jak to zrobić? Nasza odpowiedź: Proszę kliknąć w aparat przy słowie: Baraż o 1-szą ligę. Czy widzisz w tym jakąś niezgodność ? Nie zgłosiłeś, że jest jakiś przekręt...., albo błąd, więc nie rozumiemy twoich pretensji. Nie wiem czy musimy ci też pisać w jakim języku napisana jest strona i z jakiej bazy danych korzystamy ??

kwiatoo 2008-01-22
18:56:46
Nie zgłosiłem że jest/był jakiś błąd? Polecam przeczytać mojego poprzedniego posta, na którego zresztą zdążyliście już odpisać. Po raz kolejny kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem, albo przynajmniej całości wypowiedzi. Tak właśnie reagujecie na potrzeby użytkowników. Już dwóch moich znajomych wyleciało z tej ligi, bo nie chcieliście reagować na znikające w tajemniczych okolicznościach typy wyżej wymienionych oraz innych graczy którzy zgłaszali ten problem. Na mojego posta odpisaliście tak, jakby w ogóle problemu nie było, jakby typy z pierwszego meczu barażowego o I ligę można było zobaczyć, a gracze są niewidomi. Wypadałoby może wyjaśnić dlaczego wczoraj dostępne były same rewanże, bez możliwości wglądu na pierwszy mecz.

Icelander 2008-01-23
21:50:57
Do ADMINA Proponuję niektórym graczom odpisywać w formie pisma (języka) obrazkowego. Może wtedy wszystkie niejasności zostaną wyjaśnione. Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej propozycji. Pozdrawiam WSZYSTKICH graczy i administrację

kwiatoo 2008-01-24
14:04:50
Icelander: O co CI chodzi? Dałem jasno do zrozumienia adminom, że jest BŁĄD, bo nie można było sprawdzić typów z pierwszego meczu barażowego o I ligę. Tymczasem admini odpisują że nie rozumieją bo nie zgłaszałem że jest błąd. Skoro uważasz że to mi nalezy obrazkowo odpowiadać, to sugeruję kompleksowe leczenie, bo najwyrazniej dla Ciebie zgłaszanie błędu jest równoznaczne z niezgłaszaniem błędu... dla mnie to nie to samo, a wręcz przeciwieństwo :) Zajmij się sobą a nie ograniczoną inteligancją administratorów tej ligi.

Admin 2008-01-24
14:20:11
Ostrzeżenie !!! kwiatoo po raz ostatni cię ostrzegamy. Jeżeli będziesz kogokolwiek jeszcze obrażał na tym forum w tym administracje portalu, zostaniesz zbanowany.

kwiatoo 2008-01-24
15:33:50
Na jakiej podstawie mnie zbanujecie? Jeśli za obelgi to będzie szczyt waszej bezczelności. Jak można twierdzić, że jesteście obiektywni, skoro byłem notorycznie obrażany słowami wybitnie wulgarnymi, a zamiast karania agresorów - śmialiście mi się w twarz, a teraz gdy po raz pierwszy dopuściłem się delikatnej uszczypliwości - grozicie mi banem? To jest sprawiedliwe? Oj chętnie spotkałbym się z wami osobiście, chciałbym zobaczyć kim są ludzie którzy prowadzą tą ligę. Gotuje się we mnie jak piszecie że traktujecie wszystkich jednakowo po tym jak oszukaliście mnie kilkakrotnie (nie bede wymienial ponownie) oraz po tym jak już dwóch moich znajomych wyleciało z ligi bo znikały ich typy, a wy perfidnie olewaliście ich prośby i zgłoszenia o tych błędach. Wiem, że to wszystko jest już nudne, ale sami prowokujecie, a to uszczypliwościami na mój temat, a to oszustwami, a to bezzasadnymi groźbami, a to obracanie waszych błędów w ośmieszanie tych co je zgłaszają. Przepraszam, że dzięki moim skargom tak wiele zmian wprowadziliście, przepraszam że wytykam wam błędy, jesteście bożyszcze i nikt nie ma prawa się niczego domagać, dziękuje wam.



Kolejka w Środę !!!
Przypominamy, że kolejka barażowa o2-gą ligę 1-e mecze w Środę !!!
Rewanże o 1-szą ligę mogą być obstawiane również na Środę. ...

2008-01-21 11:37:42
skomentuj (4)

Alex1992 2008-01-21
13:51:58
Prosze cos zrobic w mojej sprawie!! przed ostatnio kolejka mialem 21pkt zremisowalem mecz z olszaczkiem (19pkt mial) i mamy teraz obaj 20pkt a on wygrywa lepszym stosunkiem goli problem w tym ze ja mam 7 zwyciestw i remis czyli mam 22pkt!! a nie 20 prosze o korekte

Alex1992 2008-01-21
13:54:02
zauwazam takze ze odjeto mi gola nie wiem czemu

Alex1992 2008-01-21
14:12:28
3259 Alex1992 - Ironus 3 : 3 koniec wczesniej byl tu wynik 4:3 bo trafilem 4 zdarzenia a teraz jest 3:3 o co chodzi?? bo nadal 4 zdarzenia sa na zielono

Admin 2008-01-21
15:15:04
Przepraszamy !! Już powinno być ok !!! Reklamacja jak najbardziej zasadna.



Szalona 3-cia liga !!
W pierwszej grupie szary_wilk spokojnie ustrzelił 3 gole i przy niespodziewanej porażce morasiem-michu310 1:2 zapewnił sobie 2-ga ligę. W barażach zagra pokonany morasiem.
W pozostałych 3-ch ligach już istne szaleństwo. Jeszcze chwilę przed zakończeniem meczy Barcelony i Lens w 2-ej lidze mieliśmy Alex1992 i pm36, a tu bach... Awans zapewnia sobie vipek 2:0 i
olszaczek 1:1 z Alex1992 i HKS 2:0 z kwiatooo. Wszyscy awansowali tylko większą różnicą bramek nad Alex1992, ARO i pm36. W kolejności 3-ma, 6-ma i 5-ma bramkami różnicy. ...

2008-01-20 22:43:53
skomentuj (3)

morasiem 2008-01-21
23:23:44
Gratulację dla szary_wilk za wspaniałą walkę o II ligę. Przy odrobinie szczęścia (jak baraże pójdą po mojej myśli), to jeszcze się spotkamy i wtedy postaram się zrewanżować :D

Alex1992 2008-01-21
04:02:01
tak ogladam sobie australian open i patrze a tu, przed ostatnia kolejka remis dawal mi awans bo mialem 21 pkt, a po tej kolejce mam 20pkt, prosze o porekte

szary_wilk 2008-01-21
13:46:14
morasiem mam nadzieję, że przebrniesz przez baraże i będziemy razem w II lidze pozdrawiam



W tym tygodniu baraże o ekstraklasę
Przypominamy, że w tym tygodniu rozegramy pierwszy z dwóch meczy o ekstraklasę z jednym zastrzeżeniem. Wzorem poprzednich rozgrywek dajemy szansę wyboru. I tak jeżeli jeden z graczy walczących w barażach o pierwszą ligę nie obstawi w tym tygodniu swoich typów mecz zostanie przełożony na następny tydzień i zostanie rozegrany razem z meczami o 2-gą ligę. Jeżeli zostanie rozegrany normalnie to mecz rewanżowy będzie mógł zostać przełożony na rewanże 2-ej ligi. W przypadku przełożenia pierwszego spotkania, drugiego już nie będzie można przełożyć. Dość to zawiłe ale zrozumieć to można w ten sposób, że na baraże mamy 3-kolejki (ostatnia kolejka 3-ch lig tydz.173(19-20.01), 1-sza kolejka baraży o 2-gą ligę 174(23.01) i 2-ga kolejka o 2-gą ligę tydz.175(26-27.01)) ...

2008-01-14 00:30:14
skomentuj (6)

micio 2008-01-18
07:39:46
czas na baraże!! powinien być czas na wyjasnienie dokładnie regulaminu awansu. Przykładowo gram z zawodniczka agusia w pirwszym meczu remis 2-2 w drugim meczu remis 3-3 kto awansuje!! tych pytań jest więcej. wynik 1-4 a w drugim meczu 3-0 . itd....Bardzo proszę o wyjasnienia przed meczami

micio 2008-01-18
10:38:20
biorąc pod uwage system pucharowy, to moge sobie sam wytłumaczyć przykłady które podałem ale co gdy wyniki są takie same np 1-0 u siebie i przegrana 0-1 w drugim meczu?? Pozdrawiam.

Admin 2008-01-18
18:39:06
Oczywiście tak jak to zawsze w barażach było o zwycięstwie decyduje: - więcej strzelonych goli. - większy kurs ogólny strzelonych goli. W przypadku równej ilości bramek i równym kursie o zwycięstwie zdecyduje dodatkowy mecz.

micio 2008-01-18
19:34:30
tak dla pewności - bramki strzelone na wyjeżdzie nie liczą się podwójnie

Admin 2008-01-18
19:46:58
W naszej lidze brak niestety lub stety meczy wyjazdowych !!!

Alex1992 2008-01-20
17:07:41
62' Levadiakos 1 - 0 Panionios jeszcze 28minut;d;d;d;d; i awans do 2 ligi!!



Awanse i porażki w 3-ej lidze
Duże kłopoty w grupie pierwszej, zafundował sobie szary_wilk przegrywając 3:4 z PREZESEM. Morasiem wykorzystał tą wpadkę do zajęcia fotela lidera. Ewentualna wygrana w ostatniej kolejce z michu310 da awans morasiem-owi (w pierwszym meczu 4:3 dla morasiem). Będzie o to trudno ponieważ michu310 przeżywa szczyt formy ("5" w ostatniej kolejce).
W drugiej grupie podobnie jest z Alex1992 i olszaczek. Ten pierwszy pokonał w meczu na szczycie Ironus-a 4:3 i wyeliminował go z walki o pierwsze miejsce. Tak dobrze się składa, że mecz o bezpośredni awans rozegra się między dwoma zainteresowanymi (olszaczek-Alex1992 1:2 w pierwszym meczu).
W trzeciej grupie w meczu o sześć punktów HKS pokonał ARO 3:2 i tylko kwiatooo może nie dopuścić do pewnego awansu HKS-a ( w pierwszym meczu 2:2).
W 4-ej grupie po remisie vipek-basia86 3:3 już raczej vipkowi nic nie zagrozi. Chyba, że on sam !!
Przypominamy, że ostatnią kolejkę rozgrywamy jak zwykle bez zółtych kartek. ...

2008-01-14 00:17:18
skomentuj (1)

szary_wilk 2008-01-14
01:21:17
cóż bywa, trzeba grać do końca



Gratulacje dla michu310
za ustrzelenie 5-ki !!! ...

2008-01-14 23:57:23
skomentuj (0)



No i rozstrzygnęło się
Z przykrością żegnamy z Ekstraklasy Icelander-a i Dobermana.
Ten pierwszy mimo zwycięstwa 3:2 z Thomas71 nie utrzymał 1-ej ligi. Doberman w meczu o utrzymanie tylko zremisowała 3:3 z LOdzio.
Pavlo po porażce 1:2 ?! z monvon69 spadł z pewnego utrzymania miejsca do baraży. Misioo23 i pepe.nh po zwycięstwach w swoich meczach utrzymali się w ekstraklasie, gratulujemy !!
Po wycofaniu się ###burak### z rozgrywek rzutem na taśmę do baraży awansowali micio i byłabababiga gratulujemy !!
Witamy w barażach również RysioNH i pawgaw-a !!!
Kjasko niestety niespodziewanie wypadł z baraży po nieobstawieniu zawodów z motylem 1:0 ?!!
Mimo zwycięstw 2:0 i 1:2 piomicu i mały będą grali o 2-gą ligę. W drugiej grupie już od dawna było wiadomo, że o drugą zagra Luki i kempes. ...

2008-01-14 23:36:08
skomentuj (0)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: