| |
|
| Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 09:47 tydzień gry: 1139 imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Tydzień 188 podsumowanie.
Aż miło patrzeć jak rozstrzelali się nasi gracze. W 1-ej lidze: Co za wyniki !! Tylko jeden gracz poniżej 3-ch trafień i dwóch z piątką !! Miał w tym tygodniu pecha monvon69 i HKS z trzema trafieniami nawet nie załapali się na remis. Jedynie pavlo nadal nie może się odnaleźć i znów przytrafiła się jedynka. Gratulacje dla beniaminka Pegaz-a za zdobycie pierwszego zwycięstwa w najwyższej klasie rozgrywkowej. 2-ga liga: Grupa A: Wspaniały mecz w wykonaniu dobermana z morasiem 5:3. Doberman tym samym odgryzł się za porażkę 2:5 z byłabababiga w pierwszej kolejce. Równie ciekawie było w meczu Luki - bylabababiga 4:4. Grupa B: Tylko 2-ki i 3-ki. Nikt specjalnie nie zachwycił. Drużyny remisujące w pierwszej kolejce prawie wszystkie odgryzły się i zdobyły po 3-y punkty. 3-a liga: Staży znajomi dali znać o sobie. Zapowiada się, że Icelander-owi, biszkopt-owi i Mista-cie nie uśmiecha się (nieprzystoi :)) być w 3-ej lidze i jak najszybciej chcą awansować. Na odnotowanie zasługuje fakt, że "młodzi" nie dają się "starym" przykład Perez2012-ARO 4:2 (sensacja !!). MARTEL i ARO okupują ostatnie miejsca w tabeli to jest prawdziwy szok !! ...
2008-04-21 12:45:23 |
skomentuj (12) |
|
|
|
| Luki |
2008-04-21 12:59:05 |
Gratulacje dla byłej !! Namęczyłem się srodze, żeby choć zremisować. Była i big to dwie wielkie drużyny. Pozazdrościć !! |
|
| dzidek |
2008-04-21 13:56:21 |
I jeszcze nikt nie zaliczył "0"!!!! |
|
| pm36 |
2008-04-21 20:47:39 |
5. 2526 Levadiakos - Veroia X2 3.43 2(5:3) - Wojtas z ktorym gralem ma ten mecz zaliczony jako trafiony ???!!! Fryzjer na wolnosci i sie zaczelo ! |
|
| Admin |
2008-04-21 21:08:26 |
I już naprawione !!! |
|
| big |
2008-04-23 12:18:32 |
Oj niespodziewałem sie takiego wyniku dwa remisy była i ja ale warto..zabawa na 102.. |
|
| napster |
2008-04-26 16:30:40 |
1411 Ruzomberok - Petrzalka 2 1.90
1925 Sporting L. - Maritimo 1 1.45
1212 Gornik - Korona X 3.15
1499 Sosnowiec - Lubin (1p.) 2 2.45
1967 Livorno - Milan 2 1.65
Kurs ogólny: 35.08
Proszę o umieszczenie moich typów, ponieważ wczesniej nie moglem. Z góry dziękuje |
|
| Alex1992 |
2008-04-26 18:42:34 |
ja rozumiem ze tak mozna ale czy to ma sens , chodzi mi o to ze wladca moch ma dokladnie taakie same typy jak bylabababiga, rozumiem ze ma dobra passe, ale wtedy gra z zawodnikiem ktory nic od siebie nie wnosi, traci sens
(Typy
1. 1859 M.Boleslav - Plzen 1 1.70 --
2. 1387 Petersburg - Terek Grozny 1 1.35 --
3. 1934 Lok.Moskwa - Spartak N. 1 1.40 --
4. 1436 Aarau - Basel X 3.15 --
5. 1511 Lille - Toulouse (1p.) 2 3.50 --
Kurs ogólny: 35.49) |
|
| kreeg |
2008-04-27 10:05:40 |
A ja z prośbą o rozpatrzenie mojej sytuacji którą opisałem na forum, a mam nadzieję że moja prośba nie umknie adminom.
http://www.renaks.pl/~typer/?idx=fid&fid=21 |
|
| Alex1992 |
2008-04-27 18:12:58 |
lol, jeden mecz moze sie powtorzyc, a jak zaznaczysz drugi taki sam to jest wtedy blad, jeden mecz taki sam moze byc!! |
|
| kreeg |
2008-04-27 19:11:33 |
No cóż - ja pkt 8 zrozumiałem inaczej ... Zmylił mnie prawdopodobnie przykład spotkania podany w regulaminie, który wyraźnie sugeruje inny typ meczu pomiędzy zawodnikami. |
|
| basia86 |
2008-04-28 06:55:29 |
PROROK CZY CO!. Panie Artku juz mam pisankę. Serdecznie pozdrawiam:):):) |
|
| włatca móch |
2008-04-30 15:24:24 |
oj aleksik1992 Ty masz hyba jakies kompleksy!!! to sie hyba jakos tak muwi " zlej baletnicy pszeszkadza rombek spudnicy" pozdro |
|
|
Już tylko...
RysioNH, dzidek, biszkopt, Icelander i Mista pozostają z kompletem punktów. Na drugim biegunie: pavlo, morasiem, mały, krzysiek, Korona, caviar, emaa21, MARTEL i ARO pozostają nadal bez punktów. Na pierwszym miejscu w tabeli strzelców byłabababiga z 9-cioma trafieniami i ładną średnią 2.09 . Z najwyższą średnią big z 5-ma trafieniami 2.41 . Na ostatnim włatca móch z 2-ma trafieniami i najmarniejszą średnią 1.38 (jedyny gracz z zółta kartką). ...
2008-04-21 09:56:07 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| pepe.nh |
2008-04-21 15:21:40 |
Oby tak dalej!! Gratuluje 5-tek:) |
|
| włatca móch |
2008-04-21 21:25:38 |
Ostatni bendom pierfszymi!!!! |
|
|
Kwietniowy wysyp
Zauważyliśmy, że wraz ze wzrostem temperatur zwiększa się poziom skuteczności. W tamtym tygodniu mieliśmy do czynienia z wysypem 5-kowiczów. Gratulacje dla doberman-a, RysiaNH i pepe.nh-a za ustrzelenie piątki. ...
2008-04-21 09:18:36 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| monvon69 |
2008-04-21 11:56:57 |
Gratuluję pepe.nh!!! Dostałem niemiłosiernie!
"Piątka" to jest COŚ! Pozdrawiam. |
|
| dzidek |
2008-04-21 13:49:26 |
Gratulacje dla calej Trójki. |
|
| pepe.nh |
2008-04-21 20:30:15 |
Eeeee tam udalo sie i juz:):) |
|
|
Gratulacje !!
Dla byłejbabybiga za ustrzelenie 5-ki !!! ...
2008-04-14 10:00:34 |
skomentuj (8) |
|
|
|
| byłabababiga |
2008-04-14 11:11:50 |
Sie UDAŁO ;) |
|
| byłabababiga |
2008-04-14 11:27:56 |
pozdrowienia dla PEGAZA :)))) |
|
| pepe.nh |
2008-04-14 21:42:10 |
Gratuluje:) |
|
| dzidek |
2008-04-15 15:04:33 |
Grtulacje. |
|
| Mista |
2008-04-19 15:01:57 |
Proszę o uzupełnienie moich meczów bo obstawiłem mecze a typy znikneły, moje id podałem na forum brak typów.pozdrawiam |
|
| Lebork |
2008-04-19 19:26:05 |
Twoje typy ID=312393484
E-MAIL WYSŁANY Z WITRYNY WWW
************************************************
Twoje typowane mecze:
West Ham - Derby 1 1.35
St.Liege - Anderlecht 1X 1.33
Odra W. - Legia X 3.15
Fiorentina - Palermo 1 1.70
Milan - Reggina X 3.75
e-mail wysłany automatycznie przez system
prosze nie odpowiadaj na niego. |
|
| Alex1992 |
2008-04-20 17:56:46 |
co z tym pucharem, jesli bedzie to czy od tego sezonu?? |
|
| Admin |
2008-04-20 21:20:20 |
Z przyczyn technicznych puchary w tym sezonie nie zostaną rozegrane. Prawdopodobnie dopiero po pucharze lata. |
|
|
Jeszcze do 16:00
czekamy na Wasze typy !!! ...
2008-04-12 14:51:47 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| kreeg |
2008-04-12 19:12:00 |
Poniższe zażalenie napisałem też na forum w temacie: "Brak typów"
A gdzie sie kurcze podziały moje typy? Admini? CO JEST GRANE? Dostałem przecież nawet maila z potwierdzeniem typów w dniu 09-04-2008 20:15 !! !! !! Twoje typy ID=303033380 Twoje typowane mecze: Sturm Graz - Tirol 1 1.80 Betis - Levante 1 1.50 Real M. - Murcia X 3.75 Jagiellonia - Wisla K. 2 1.65 Juventus - AC Milan 1 2.20 Proszę o PILNE wyjaśnienie sprawy!
|
|
| Admin |
2008-04-12 19:22:22 |
Zostałeś wpisany do 3-ej ligi grupa A |
|
| kreeg |
2008-04-12 20:49:30 |
a moje typy zostaną przywrócone? ;) |
|
|
Przypominamy !!!
Zawodnicy 3-ej ligi, którzy nie obstawią swoich pierwszych meczy zostaną wycofani z rozgrywek. Tabele zostaną przeorganizowane w taki sposób, aby zapwenić ciągłe rozgrywki pozstałym graczom. ...
2008-04-12 10:57:51 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Zmiana adresu !!
Nastąpiła zmiana adresu naszego portalu z typer.z.pl na liga.typera.pl lub www.liga.typera.pl. Prosimy od tej chwili o używanie nowego adresu. Za wynikłe stąd niedogodności serdecznie przepraszamy. ...
2008-04-10 21:55:30 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| kreeg |
2008-04-11 14:29:21 |
Kurcze, a nie lepiej o takiej zmianie powiadamiać mailowo? Po raz kolejny miałem problemy z dostępem do typera. Już w poprzedniej lidze przez to żółtą kartkę zaliczyłem. |
|
| Admin |
2008-04-12 10:19:51 |
Oczywiście nadal dostępne są adresy:
www.renaks.pl/~typer do bezterminowo
www.typer.z.pl do 30.04.2008
|
|
|
Czekamy na Wasze typy !!
Juz można typować w nowej edycji Ligi Typera. ...
2008-04-07 12:38:28 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| Alex1992 |
2008-04-07 21:11:04 |
co z moja ubieglosezonowa propozycja? pucharu? |
|
| Admin |
2008-04-10 22:00:40 |
Bardzo dobry pomysł !! Ale przygotowanie do tych rozgrywek zajmie jeszcze chwilkę. Pozdrawiamy i czekamy na równie fajne pomysły. Tym czasem zapraszamy do sondy na temat pucharów. |
|
|
pawgaw i monvon69 w 1-ej lidze !!
Gratulacje. Mamy też rozstrzygnięcia w 2-ej lidze. Pozostaje w niej byłabababiga, oraz włatca móch. Po podliczeniu kursów w meczu remisowym mały - pm36 okazało się, że w 2-ej lidze znajdzie się mały (kurs 20.1 przy tylko 5.84 pm36). ...
2008-04-06 21:52:34 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| monvon69 |
2008-04-06 22:11:01 |
Dzięki! Po słabym sezonie udało się utrzymać. |
|
| morasiem |
2008-04-07 23:06:13 |
Gratulacje monvon69. Jeszcze się spotkamy w 1 lidze :D |
|
| monvon69 |
2008-04-07 10:00:32 |
Mam nadzieję! |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|