| |
|
| Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 05:48 tydzień gry: 1139 imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Zapisy do Pucharu LATA 2008
Wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się do Pucharu LATA 2008. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 28-go czerwca godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do Pucharu LATA 2008 zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do Pucharu Lata. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 23.06.2008 do Soboty 28.06.2008 typuj swoje mecze. Jeżeli nie wiesz jak wytypować to wpisz swoje propozycje jako komentarz do tej wiadomości. Pamiętaj, że kurs ogólny twoich 5-ciu typów musi być większy od 35 Czekamy !! ...
2008-06-14 11:59:34 |
skomentuj (8) |
|
|
|
| dzidek |
2008-06-15 18:59:55 |
Hutnik-Stal 4-0!!!!!!! |
|
| pepe.nh |
2008-06-15 20:16:13 |
Szkoda ze to koniec.... |
|
| kapral |
2008-06-15 20:37:39 |
Górnik Łęczna 0:0 KSZO Ostrowiec
Naprzód Jędrzejów 1:1 Okocimski KS
Przebój Wolbrom 1:2 Kolejarz Stróże
Hutnik Kraków 4:0 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 1:0 Wisłoka Dębica
Łada Biłgoraj 0:3 v.o. Hetman Zamość
gospodarze nie byli w stanie zorganizować meczu, umowę wypowiedziała firma ochroniarska
Avia Świdnik 1:2 Sandecja Nowy Sącz
Wierna Małogoszcz 0:3 Górnik Wieliczka |
|
| tosieek |
2008-06-23 12:59:52 |
fajnie się bawicie . załozyłem konto ale nie mogę sie zalogować. Zagram w Puchar Lata zobaczę jak to się gra . Mam nick tosieek |
|
| tosieek |
2008-06-23 13:06:57 |
mój adres to tosieek*****.eu |
|
| morasiem |
2008-06-24 07:17:18 |
Adminie, Adminie, witam i poproszę o dopisanie mnie do pucharu lata. Niestety link z głównej strony mi nie działa nie wiedzieć dlaczego... |
|
| Admin |
2008-06-24 09:00:54 |
Tosieek !! Błąd z Twojej strony polegał na złym wpisaniu adresu e-mail na twoim koncie. Wpisałeś e-mail przez jedno e. Na przyszłość prosimy nie wpisywać jawnie swoich adresów e-mail w komentarzu !! Grozi to zapchaniem sobie skrzynki spamem !!! Roboty spamerskie penetrują każdą stronę w poszukiwaniu niezabezpieczonych adresów e-mail. |
|
| Admin |
2008-06-24 09:02:52 |
Tosieek !!! Otrzymałeś na e-mail list do potwierdzenia i zakończenia rejestracji !! |
|
|
Baraże
Tradycyjnie przypominamy, iż rozgrywane są dwa mecze barażowe. Wygrywa ten który trafi więcej meczy, a przy remisie liczyć się będzie ogólny kurs trafionych meczy. ...
2008-06-13 10:50:49 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| morasiem |
2008-06-22 11:02:12 |
No to klops. Nie wytypowałem meczu barażowego - rewanżowego grrrrrrr gratulki Mista. Mnie i tak sie należał spadek... |
|
| Mista |
2008-06-23 00:18:24 |
Dzięki. Szkoda ze nie typowałeś. Pozdrawiam |
|
|
Regulamin !!
dodano punkt 17 rozgrywka o treści: Niedopuszczalne jest obstawienie zdarzenia, które by się zazębiało z innym na kuponie gracza. Na przyklad: MU - WHU 1 i MU strzeli gola ...
2008-06-11 16:26:02 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| simao |
2008-06-11 21:09:27 |
no to zajebiscie bo przez cos takiego ja nie awansuje do 2 ligi, a polski klub do Ligi mistrzow;d bo my zawsze mamy te poj***ne przepisy |
|
|
Przypominamy o reklamacjach !!
Do piątku włącznie czekamy na reklamacje dotyczące rozgrywek mijającego właśnie sezonu ligi typera. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do pucharu LATA 2008. Następny sezon ligowy rozpocznie się prawdopodobnie w sierpniu 2008. ...
2008-06-10 17:18:45 |
skomentuj (8) |
|
|
|
| simao |
2008-06-10 22:33:50 |
Czy mozna postawic 2x na Niemcy w jednej kolejce?? Tak chyba nie mozna !? 1. Niemcy - Polska 1 2. Niemcy wygraja do zera 1 prosze to sprawdzic, poniewaz lozik tak obstawil
co z tą sprawą?? dla mnie to wazne |
|
| kreeg |
2008-06-11 07:09:53 |
Czy pierwsza kolejka baraży jest grana w środę (dzisiaj) czy w sobotę? |
|
| Admin |
2008-06-11 16:15:54 |
Gramy kolejkę sobotnią |
|
| Admin |
2008-06-11 16:27:38 |
Regulamin niestety dopuszczał takie rozwiązanie, a właściwie to nie zabraniał. Już zostało to uzupełnione patrz wyżej. |
|
| Icelander |
2008-06-13 01:01:19 |
Jeśli o mnie chodzi to z chęcią zagram w PUCHARZE LATA 2008 |
|
| dzidek |
2008-06-13 10:40:44 |
Gram w Pucharze! |
|
| pepe.nh |
2008-06-13 12:15:08 |
Rowniez pogram w pucharze:) |
|
| motyl |
2008-06-14 11:22:46 |
Zapisany. |
|
|
Awanse i baraże !!!
do 1-ej ligi awansowali: kapral i byłabababiga gratulacje !!! W barażach o ekstraklasę zagrają: Pegaz RysioNH HKS LOdzio dzidek włatca móch motyl mały
do 2-ej ligi awansowali: Icelander,ikson,Perez2012 gratulacje !!! W barażach zagrają: big krasnalek22 morasiem vipek piomiciu kreeg lozik pm36 cracovia1992 Mista
do 2-ej ligi spadają: kempes i pavlo do 3-ej ligi spadają: Alex1992,basia86 i krzysiek (mniej strzelonych goli od morasiem) ...
2008-06-10 16:56:10 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Mamy mistrza !!!!
Gratulacje dla pepe.nh-a za wywalczenie pierwszej korony !!! Zwycięstwo swoje odniósł dzięki zaskakującym rozstrzygnięciom ostatniej kolejki. Pewnie pokonał RysioNH 5:2, a w pojedynku korespondencyjnym HKS postarał się o super sensację i pokonał pawgaw-a również w stosunku 5:2 !!! ...
2008-06-10 16:43:17 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| dzidek |
2008-06-11 20:06:26 |
gratulacje!!!! |
|
| pepe.nh |
2008-06-13 12:21:12 |
Dzieki i powodzenia w barazu:):) |
|
|
Czerwona kartka !!!
Z uwagi na czerwoną kartkę dla Janusza72 !! Wyjaśniła się już sprawa awansu i barażu. Stąd rozegranie ostatniej kolejki w grupie C 3-ciej ligi nie miałoby żadnego sensu. Awans do 2-ej ligi wywalczył Perez 2012 a w barażu zagra Mista !! ...
2008-06-10 16:28:04 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Gratulacje !!!
Dla byłejbabybiga za zwycięstwo w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 31-en goli. Gratulacje dla HKS i pepe-nh-a za ustrzelenie 5-ki. ...
2008-06-09 15:06:59 |
skomentuj (9) |
|
|
|
| Micio |
2008-06-09 16:11:38 |
Mam pytanko !! kto ustawia i czy jest jakis przepis na ustawianie BARAŻY !!!!!
Według mnie Roksana i Rysio NH ( miejsce5i6) powinni zagrać z miejscami 3 drugiej ligi i to roksana z tym od móch bo ma gorszy stosunek od małego. Dzidek jest lepszy od motyla to powinien grać z Lodzio Panowie Administratorzy myślę że czas to przemysleć. Myślę że to byłoby czytelne i sprawiedliwe!!!!!!! |
|
| napster |
2008-06-09 18:17:52 |
Czy mozna postawic 2x na Niemcy w jednej kolejce?? Tak chyba nie mozna !?
1. Niemcy - Polska 1
2. Niemcy wygraja do zera 1
prosze to sprawdzic, poniewaz lozik tak obstawil |
|
| była |
2008-06-10 11:21:22 |
no sie postrzeleło....... |
|
| dzidek |
2008-06-11 20:02:23 |
Gratulacje!!!! |
|
| pepe.nh |
2008-06-13 12:18:28 |
GRATULUJE!!:) |
|
| Pharmg796 |
2012-04-13 01:54:13 |
Hello! dkaegge interesting dkaegge site! I"m really like it! Very, very dkaegge good! |
|
| Pharmg649 |
2012-04-13 01:55:01 |
Very nice site! |
|
| Pharme0 |
2012-04-13 01:55:23 |
Hello! ekeadkg interesting ekeadkg site! I"m really like it! Very, very ekeadkg good! |
|
| Pharmd630 |
2012-04-13 01:56:15 |
Very nice site! |
|
|
Prosimy !!
Nie obstawiać zdarzeń, które nie zostaną rozstrzygnięte do Poniedziałku 23:59, ponieważ takie zdarzenie zostanie uznane jako odwołane. Patrz regulamin punkt 14 rozgrywka. Dlatego na przykład zdarzenie Chorwacja - Polska Grupa B, czyli kto zajmie miejsce wyższe w ogólnej klasyfikacji będzie zdarzeniem odwołanym. ...
2008-06-04 09:11:41 |
skomentuj (8) |
|
|
|
| kwiatoo |
2008-06-07 15:46:41 |
Witam, odwołano mecz Stali Głowno z Ruchem Wysokie Mazowieckie, stąd chciałem zmienić swój typ - czy jest możliwość uzyskania dostępu do kursów i listy meczów? |
|
| kwiatoo |
2008-06-07 15:54:38 |
Chociaz nie, w zasadzie wycofuje sie z tego co napisalem. Mecz zakonczy sie walkowerem, wiec swoj typ pozostawiam :) |
|
| dzidek |
2008-06-07 18:24:26 |
U bukmacherów raczej nie ma walkowerów;) i dostaniesz mecz za zawieszony 1,3 który już jest prawie wygrany. Pozdrawiam. |
|
| kwiatoo |
2008-06-07 21:43:20 |
Kurcze niezle, wg Ligi Typera Portugalia zremisowała z Turcją 0-0, dlaczego mam uznany ten mecz za nietrafiony skoro mecz trwa!!? |
|
| pepe.nh |
2008-06-07 22:16:49 |
kwiatoo to jakies klopoty techniczne:) jak trafisz wynik to bedziesz mial go NA PEWNO poprawnie naliczonego:) Pozdrawiam:) |
|
| napster |
2008-06-08 13:32:37 |
Chcialem sie zapytac dlaczego nie mam zaliczonego meczu Los Angeles Galaxy z Colorado?? LA wygralo 3:2. Prosze o sprawdzenie tegp |
|
| ikson |
2008-06-09 23:21:11 |
Estudiantes - Colon 0-0, uff jednak awansik :) dziękuje Kreeg za słowa otuchy po poprzedniej kolejce. |
|
| kreeg |
2008-06-09 06:44:19 |
iskon - i sprawiedliwości stało się zadość :) gratulacje z bezpośredniego awansu i mam nadzieję że spotkamy się w 2 lidze po wygraniu przeze mnie baraży :> A, no i gratulacje dla simao który ze strefy barażowej wypchnął Ironusa! |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|