Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 05:48   tydzień gry: 1139  imieniny:  Łucji, Witolda, Wilhelma
 
 
Wiadomosci


Zapisy do Pucharu LATA 2008
Wszystkich chętnych zachęcamy do zapisywania się do Pucharu LATA 2008. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 28-go czerwca godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do Pucharu LATA 2008 zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do Pucharu Lata. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 23.06.2008 do Soboty 28.06.2008 typuj swoje mecze. Jeżeli nie wiesz jak wytypować to wpisz swoje propozycje jako komentarz do tej wiadomości. Pamiętaj, że kurs ogólny twoich 5-ciu typów musi być większy od 35
Czekamy !! ...

2008-06-14 11:59:34
skomentuj (8)

dzidek 2008-06-15
18:59:55
Hutnik-Stal 4-0!!!!!!!

pepe.nh 2008-06-15
20:16:13
Szkoda ze to koniec....

kapral 2008-06-15
20:37:39
Górnik Łęczna 0:0 KSZO Ostrowiec Naprzód Jędrzejów 1:1 Okocimski KS Przebój Wolbrom 1:2 Kolejarz Stróże Hutnik Kraków 4:0 Stal Rzeszów Resovia Rzeszów 1:0 Wisłoka Dębica Łada Biłgoraj 0:3 v.o. Hetman Zamość gospodarze nie byli w stanie zorganizować meczu, umowę wypowiedziała firma ochroniarska Avia Świdnik 1:2 Sandecja Nowy Sącz Wierna Małogoszcz 0:3 Górnik Wieliczka

tosieek 2008-06-23
12:59:52
fajnie się bawicie . załozyłem konto ale nie mogę sie zalogować. Zagram w Puchar Lata zobaczę jak to się gra . Mam nick tosieek

tosieek 2008-06-23
13:06:57
mój adres to tosieek*****.eu

morasiem 2008-06-24
07:17:18
Adminie, Adminie, witam i poproszę o dopisanie mnie do pucharu lata. Niestety link z głównej strony mi nie działa nie wiedzieć dlaczego...

Admin 2008-06-24
09:00:54
Tosieek !! Błąd z Twojej strony polegał na złym wpisaniu adresu e-mail na twoim koncie. Wpisałeś e-mail przez jedno e. Na przyszłość prosimy nie wpisywać jawnie swoich adresów e-mail w komentarzu !! Grozi to zapchaniem sobie skrzynki spamem !!! Roboty spamerskie penetrują każdą stronę w poszukiwaniu niezabezpieczonych adresów e-mail.

Admin 2008-06-24
09:02:52
Tosieek !!! Otrzymałeś na e-mail list do potwierdzenia i zakończenia rejestracji !!



Baraże
Tradycyjnie przypominamy, iż rozgrywane są dwa mecze barażowe. Wygrywa ten który trafi więcej meczy, a przy remisie liczyć się będzie ogólny kurs trafionych meczy. ...

2008-06-13 10:50:49
skomentuj (2)

morasiem 2008-06-22
11:02:12
No to klops. Nie wytypowałem meczu barażowego - rewanżowego grrrrrrr gratulki Mista. Mnie i tak sie należał spadek...

Mista 2008-06-23
00:18:24
Dzięki. Szkoda ze nie typowałeś. Pozdrawiam



Regulamin !!
dodano punkt 17 rozgrywka o treści: Niedopuszczalne jest obstawienie zdarzenia, które by się zazębiało z innym na kuponie gracza. Na przyklad: MU - WHU 1 i MU strzeli gola ...

2008-06-11 16:26:02
skomentuj (1)

simao 2008-06-11
21:09:27
no to zajebiscie bo przez cos takiego ja nie awansuje do 2 ligi, a polski klub do Ligi mistrzow;d bo my zawsze mamy te poj***ne przepisy



Przypominamy o reklamacjach !!
Do piątku włącznie czekamy na reklamacje dotyczące rozgrywek mijającego właśnie sezonu ligi typera. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do pucharu LATA 2008. Następny sezon ligowy rozpocznie się prawdopodobnie w sierpniu 2008. ...

2008-06-10 17:18:45
skomentuj (8)

simao 2008-06-10
22:33:50
Czy mozna postawic 2x na Niemcy w jednej kolejce?? Tak chyba nie mozna !? 1. Niemcy - Polska 1 2. Niemcy wygraja do zera 1 prosze to sprawdzic, poniewaz lozik tak obstawil co z tą sprawą?? dla mnie to wazne

kreeg 2008-06-11
07:09:53
Czy pierwsza kolejka baraży jest grana w środę (dzisiaj) czy w sobotę?

Admin 2008-06-11
16:15:54
Gramy kolejkę sobotnią

Admin 2008-06-11
16:27:38
Regulamin niestety dopuszczał takie rozwiązanie, a właściwie to nie zabraniał. Już zostało to uzupełnione patrz wyżej.

Icelander 2008-06-13
01:01:19
Jeśli o mnie chodzi to z chęcią zagram w PUCHARZE LATA 2008

dzidek 2008-06-13
10:40:44
Gram w Pucharze!

pepe.nh 2008-06-13
12:15:08
Rowniez pogram w pucharze:)

motyl 2008-06-14
11:22:46
Zapisany.



Awanse i baraże !!!
do 1-ej ligi awansowali: kapral i byłabababiga gratulacje !!!
W barażach o ekstraklasę zagrają:
Pegaz
RysioNH
HKS
LOdzio
dzidek
włatca móch
motyl
mały

do 2-ej ligi awansowali: Icelander,ikson,Perez2012 gratulacje !!!
W barażach zagrają:
big
krasnalek22
morasiem
vipek
piomiciu
kreeg
lozik
pm36
cracovia1992
Mista

do 2-ej ligi spadają: kempes i pavlo
do 3-ej ligi spadają: Alex1992,basia86 i krzysiek (mniej strzelonych goli od morasiem)
...

2008-06-10 16:56:10
skomentuj (0)



Mamy mistrza !!!!
Gratulacje dla pepe.nh-a za wywalczenie pierwszej korony !!! Zwycięstwo swoje odniósł dzięki zaskakującym rozstrzygnięciom ostatniej kolejki. Pewnie pokonał RysioNH 5:2, a w pojedynku korespondencyjnym HKS postarał się o super sensację i pokonał pawgaw-a również w stosunku 5:2 !!! ...

2008-06-10 16:43:17
skomentuj (2)

dzidek 2008-06-11
20:06:26
gratulacje!!!!

pepe.nh 2008-06-13
12:21:12
Dzieki i powodzenia w barazu:):)



Czerwona kartka !!!
Z uwagi na czerwoną kartkę dla Janusza72 !! Wyjaśniła się już sprawa awansu i barażu. Stąd rozegranie ostatniej kolejki w grupie C 3-ciej ligi nie miałoby żadnego sensu. Awans do 2-ej ligi wywalczył Perez 2012 a w barażu zagra Mista !! ...

2008-06-10 16:28:04
skomentuj (0)



Gratulacje !!!
Dla byłejbabybiga za zwycięstwo w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 31-en goli.
Gratulacje dla HKS i pepe-nh-a za ustrzelenie 5-ki. ...

2008-06-09 15:06:59
skomentuj (9)

Micio 2008-06-09
16:11:38
Mam pytanko !! kto ustawia i czy jest jakis przepis na ustawianie BARAŻY !!!!! Według mnie Roksana i Rysio NH ( miejsce5i6) powinni zagrać z miejscami 3 drugiej ligi i to roksana z tym od móch bo ma gorszy stosunek od małego. Dzidek jest lepszy od motyla to powinien grać z Lodzio Panowie Administratorzy myślę że czas to przemysleć. Myślę że to byłoby czytelne i sprawiedliwe!!!!!!!

napster 2008-06-09
18:17:52
Czy mozna postawic 2x na Niemcy w jednej kolejce?? Tak chyba nie mozna !? 1. Niemcy - Polska 1 2. Niemcy wygraja do zera 1 prosze to sprawdzic, poniewaz lozik tak obstawil

była 2008-06-10
11:21:22
no sie postrzeleło.......

dzidek 2008-06-11
20:02:23
Gratulacje!!!!

pepe.nh 2008-06-13
12:18:28
GRATULUJE!!:)

Pharmg796 2012-04-13
01:54:13
Hello! dkaegge interesting dkaegge site! I"m really like it! Very, very dkaegge good!

Pharmg649 2012-04-13
01:55:01
Very nice site!

Pharme0 2012-04-13
01:55:23
Hello! ekeadkg interesting ekeadkg site! I"m really like it! Very, very ekeadkg good!

Pharmd630 2012-04-13
01:56:15
Very nice site!



Prosimy !!
Nie obstawiać zdarzeń, które nie zostaną rozstrzygnięte do Poniedziałku 23:59, ponieważ takie zdarzenie zostanie uznane jako odwołane. Patrz regulamin punkt 14 rozgrywka. Dlatego na przykład zdarzenie Chorwacja - Polska Grupa B, czyli kto zajmie miejsce wyższe w ogólnej klasyfikacji będzie zdarzeniem odwołanym. ...

2008-06-04 09:11:41
skomentuj (8)

kwiatoo 2008-06-07
15:46:41
Witam, odwołano mecz Stali Głowno z Ruchem Wysokie Mazowieckie, stąd chciałem zmienić swój typ - czy jest możliwość uzyskania dostępu do kursów i listy meczów?

kwiatoo 2008-06-07
15:54:38
Chociaz nie, w zasadzie wycofuje sie z tego co napisalem. Mecz zakonczy sie walkowerem, wiec swoj typ pozostawiam :)

dzidek 2008-06-07
18:24:26
U bukmacherów raczej nie ma walkowerów;) i dostaniesz mecz za zawieszony 1,3 który już jest prawie wygrany. Pozdrawiam.

kwiatoo 2008-06-07
21:43:20
Kurcze niezle, wg Ligi Typera Portugalia zremisowała z Turcją 0-0, dlaczego mam uznany ten mecz za nietrafiony skoro mecz trwa!!?

pepe.nh 2008-06-07
22:16:49
kwiatoo to jakies klopoty techniczne:) jak trafisz wynik to bedziesz mial go NA PEWNO poprawnie naliczonego:) Pozdrawiam:)

napster 2008-06-08
13:32:37
Chcialem sie zapytac dlaczego nie mam zaliczonego meczu Los Angeles Galaxy z Colorado?? LA wygralo 3:2. Prosze o sprawdzenie tegp

ikson 2008-06-09
23:21:11
Estudiantes - Colon 0-0, uff jednak awansik :) dziękuje Kreeg za słowa otuchy po poprzedniej kolejce.

kreeg 2008-06-09
06:44:19
iskon - i sprawiedliwości stało się zadość :) gratulacje z bezpośredniego awansu i mam nadzieję że spotkamy się w 2 lidze po wygraniu przeze mnie baraży :> A, no i gratulacje dla simao który ze strefy barażowej wypchnął Ironusa!

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: