| |
|
| Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 03:08 tydzień gry: 1139 imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Wyjaśnienie sprawy tośka !!
Była 5-ka jest 3-ka !! Jak pisaliśmy wcześniej kmita-pruszków 0:0, czyli 4-ry trafienia ? Niestety nic z tego !! Bukmacherzy zawiesili mecz Świnoujście-Łęczna (typ:2 kurs:2.70), stąd zamiana meczu na najbliższy na liście za zawieszone. Meczem tym było spotkanie Arka-Jagiellonia(1p) typ:1 kurs:2.80 , który niestety nie wszedł. ...
2008-08-11 20:50:44 |
skomentuj (10) |
|
|
|
| Micio |
2008-08-12 07:07:20 |
bukmacherzy zawiesili ale mecz się odbył wygrała łęczna !!! Mecz był do obstawiania i nie widzę powodu aby karać tośka |
|
| tosieek |
2008-08-12 09:59:29 |
mecz się odbył wygrał Górnik łęczna 1-0 . Nie rozumiem całego zamieszania trafiłem cztery wyniki i chyba nikt nie może mieć pretensji. Ppzdrawiam |
|
| Admin |
2008-08-12 10:04:41 |
Mecz oficjalnie zawieszony z powodu zmiany gospodarza zawodów, a co za tym idzie zmianie kursów. |
|
| Admin |
2008-08-12 10:07:04 |
Regulamin ewidentnie mówi, że mecz zawieszony automatycznie zostaje zastąpiony meczem rezerwowym. |
|
| tosieek |
2008-08-13 11:32:46 |
jeszcze coś na temat mojej dyskwalifikacji-tak to odbieram!!! po pierwsze sami nie przestrzegacie swoich przepisów. mecz lecznej nie był zawieszony tylko nastapila zmiana kursu. W meczach typowanych które w histori ligi typera jest wielokrotna zmiana kursu i nikt z tego powodu nie zostaje zdyskwalifikowany /kurs zapisany w danym momencie typowania obowiązywał,pomimo że inny zawodnik typował i miał inny kurs tego samego meczu !!!/ Panowie adminowie proszę uściślić regulamin bo tu jest poważna jak widać luka, |
|
| Admin |
2008-08-13 11:48:03 |
Nie chodzi o kurs !!! Mecz w www.sts.pl (bukmacher z którego kursów korzystamy) ma status zawieszonego. I nie chodzi o zawieszenie przed Sobotą, czy Niedzielą, ale o zawieszenie już po jego rozegraniu !!!! Chodzi prawdopodobnie o to, że kursy dla tego zdarzenia były ustalane w oparciu o to, że gospodarzem zawodów nie będzie Górnik Łęczna !!! W przypadku, gdyby gospodarzem był Górnik Łęczna to kurs by oscylował w granicach 1.40 a nie 2.70. Zawieszenie nastąpiło nie przez naszą złą wolę, ale automatycznie. Nasz system automatycznie w poniedziałek aktualizuje wyniki właśnie ze strony www.sts.pl |
|
| LOdzio |
2008-08-13 11:59:09 |
Flota nie ma zgody na rozgrywanie meczów u siebie (kwestia płotu okalającego stadion) Stąd zamiana gospodarza z rundy rewanżowej. Pozdrowienia dla Tośka !!! Tosiu nie bierz tego do siebie !! Miałeś po prostu za****stego pecha !!! |
|
| Fajny gość |
2008-08-13 12:02:53 |
Lub stwierdził, że kurs 2.70 na Górnik Łęczna to super wisienka z której trzeba skorzystać. Może nikt się nie połapie, że zmienili gospodarza ;-) |
|
| tosieek |
2008-08-14 09:53:09 |
do kolegi który nie umie się podisać swoim nickiem -- fajny gość-- tak dla wyjasnienia gram z wami pierwszy raz ,nie mam pojęcia o układach tu panujących,sympatiach i tym podobnych. Nie mam zamiaru nikogo obrażać nie wiem co to są wiśienki tu w lidze typera, Myślę jednak że brak Ci odwagi bo nie umiesz się wisienko podpisać swoim NICKIEM. Ja nie pisałem nic anonimowo no i oczywiście miałem pecha. |
|
| dzidek |
2008-08-14 13:54:48 |
Tosieek miałeś ogromnego pecha, życze powodzenia w przyszłym sezonie i trzymam za Ciebie kciuki;) |
|
|
Pomyłka
Niestety w niektórych serwisach internetowych (www.soccerway.com) wynik spotkania kmita-pruszków brzmi 1:0, a w rzeczywistości był wynik 0:0. Dlatego też 5-kę trafił nie tosiek tylko micio GRATULACJE!!! Gorzej, że tosiek nie trafił 5-ki to jeszcze mniejszym kursem nie znalazł się w finale !!!!! Za błędne informacje, a co za tym idzie zamieszanie w finale przepraszamy !!! ...
2008-08-11 19:35:58 |
skomentuj (1) |
|
|
|
|
2008-08-11 20:32:01 |
panowie tosieek trafił cztery wyniki a ktoś kombinuje i zmienił mecz tośkowi. bo gratulacje były z piątkę a teraz ma tylko 3 mecze zaliczone. nie trafił tylko kmity !!!! |
|
|
Mamy 2-go finalistę !!
Gratulacje dla Tośka za awans do wielkiego finału Pucharu LATA 2008, oraz ustrzelenie 5-ki. ...
2008-08-10 21:48:17 |
skomentuj (1) |
|
|
|
|
2008-08-11 11:36:48 |
hm , myślę że Kmita zremisowała w meczu z Pruszkowem. Piątkę ustrzelił Micio . Tośkowi gratuluję wielkiego FINAŁU . |
|
|
Zapisy (nowy sezon)!!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XI edycji ligi typera. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 23-go sierpnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do 3-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 18.08.2008 do Soboty 23.08.2008 typuj swoje mecze. Jeżeli nie wiesz jak wytypować to wpisz swoje propozycje jako komentarz do tej wiadomości. Pamiętaj, że kurs ogólny twoich 5-ciu typów musi być większy od 35 Czekamy !! ...
2008-08-10 12:39:09 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Gratulacje dla micio
Awans do finału stał się faktem !!! Czekamy na drugiego finalistę. ...
2008-08-10 12:28:53 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| micio |
2008-08-10 16:08:43 |
wielkie dzięki :) |
|
|
Niesamowita skuteczność
Podczas półfinałów do przerwy nasi gracze imponują skutecznością. 2-ch półfinalistów zanotowało po 3-y trafienia. Pozostali dwaj po 2-a. Jedynie pepe.nh 2-a razy spódłował !! ...
2008-08-10 12:27:35 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Wakacje , wakacje !!
W związku z okresem wakacyjnym aktualizacja 1/8 pucharu Ligi bardzo się ślimaczyła, ale już w tym momencie znani są ćwierćfinaliści. Za zwłokę serdecznie przepraszamy. Już w tym momencie można typować spotkania !!! ...
2008-07-29 12:20:20 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| ikson |
2008-07-30 16:42:59 |
Widze ze to prawda ze tu sie nie przestrzega zasad, pytam kiedy beda poprawione bledy w naszej grupie o ktorej wspominalem wczesniej, przeciez to zakrawa o chamstwo zeby szefowie strony znikneli nagle bez zadnej zapowiedzi a w ligach porobil sie burdel, to jest az smieszne... a teraz przepraszacie za brak szacunku dla graczy - dobrze rozumiem? |
|
| micio |
2008-08-01 07:50:43 |
uwaga, uwaga nie mam możliwości typowania !!!! proszę o pomoc |
|
|
Puchar Lata
W Pucharze Lata rozgrywamy jeden mecz, w przypadku remisu awansuje ten który ma wyższy kurs trafionych spotkań. ...
2008-07-23 12:08:27 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| dzidek |
2008-07-25 11:59:29 |
PS Pierwsza kolejka Ligi Polskiej jest odwołana!!!! Proponuje zmiany;)) |
|
|
Pierwsza kolejka
Rewelacyjną średnią 5 bramek/mecz uzyskali nasi gracze w pierwszej kolejce. Najlepiej pod tym względem wypadły grupy D i G gdzie zanotowano średnią 6 bramek/mecz. W niektórych grupach już uwidocznili się faworyci np. Korona, misioo23, morasiem, DreamCatcher, Icelander, micio, Perez2012, ikson, big, a w niektórych jakby nic się nie stało. Najciekawiej pod tym względem wygląda grupa E (grupa "śmierci"). Padły dwa wysokie remisy co stanowi, że żaden z graczy nie odpuści, a ponieważ umiejętności graczy oceniane są na wysokie możemy spodziewać się sporych emocji. Miło nam donieść, że padło aż 6-ć "czwórek"!!! Gratulacje dla misioo23 i morasiem za zdobycie mistrza kolejki. Gratulacje również dla basia86 za imponującą średnią 3.07 ...
2008-07-07 15:00:42 |
skomentuj (16) |
|
|
|
| roman_c |
2008-07-07 15:14:10 |
Gratulacje..... dzidek czuje sie zwycięzcą naszego meczu. Wszak miałem lepszy kurs ogólny. Może by tak jakiś mały punkcik ;-) |
|
| kwiatoo |
2008-07-07 19:11:26 |
Zagłosowałem właśnie w sondzie. Postawiłem że Polska będzie mistrzem... nie wiem czego bo Euro już dawno się skończyło, ale mam nadzieję ze w tej tajemniczej sondzie trafię w taki sposób jak w I kolejce pięć meczów które admini wyrzucili do kosza nie bacząc na sprawiedliwość i szkody uczestników :) P.S. Bardzo proszę uczestników Ligi Typera o nie komentowanie tego posta. On dotyczy adminów! |
|
| LOdzio |
2008-07-07 21:44:37 |
Kwiatoo !!! daj se siana !! |
|
| kwiatoo |
2008-07-08 17:51:54 |
LOdzio, gdyby Ciebie po raz czwarty w perfidny sposób oszukano w ciągu bodaj dwóch sezonów - to nie wiem czy dałbyś sobie siana. Tym razem sytuacja była troszkę inna, bo nawalił serwer - ale to nie zmienia postaci rzeczy że admini postąpili sprzecznie z duchem zdrowej rywalizacji. Nie chodzi mi o to, że nie zależy im na równym traktowaniu zawodników, ale o to że za każdym razem kończy się właśnie moją szkodą. PS. Pamiętaj, że prosiłem o nie komentowanie poprzedniego postu, każda riposta od któregoś z graczy prowokuje do nawiązania większej dyskusji, a ja chce tylko dać znać adminom, że ku ich uciesze po raz kolejny dali mi do zrozumienia jakie prawa tu panują. Nie chce dyskusji. |
|
| LOdzio |
2008-07-09 12:52:31 |
Taki już twój los i wielki pech !! Ale pech ma to do siebie, że zawsze sie odwraca. :-) |
|
| morasiem |
2008-07-14 22:02:21 |
Adminie, Adminie jakiś taki bałagan wdarł się w wyniki i tabele... |
|
| Icelander |
2008-07-15 00:16:15 |
kuknę jutro czy wszystko już oki :-))) |
|
| kreeg |
2008-07-15 09:36:52 |
No no no ... zróbcie z tymi wynikami ... bo ja wygrałem dwa mecze a mam zero, a nie chce pisanki ;E no i do tego w grupach bałagan |
|
| pepe.nh |
2008-07-15 16:42:24 |
Moze admin na urlopie?:):) |
|
| Icelander |
2008-07-16 21:52:25 |
Mógłby już to ktoś naprawić:-))). Nie wiem jak w tabeli plasuje się mój dzisiajszy przeciwnik. A i ja powinienem mieć 6 punkcików. Czy jest jakaś grupa która ma wszystko oki? |
|
| pepe.nh |
2008-07-20 14:42:46 |
W pierwszej kolejce w meczu byłabababiga-pepe.nh padł wynik 3-3 a nie jak jest w tabeli 3-2!! W meczu Keflavik-Hafnarfjordur padł wynik 1-0 a nie jak jest 0-2!! Wiec po 2-giej kolejce powinienem miec 4 pkt i bramki 5-4 a byłabababiga 2 pkt i bramki 6-6!! Prosze o sprostowanie tego w tabeli!! Dziekuje:) |
|
| Icelander |
2008-07-20 18:03:25 |
Nie ma Wielkanocy a trafiła mi się pisanka:-)))). Może przeciwnik sie postara i uratuje honor trafiając. No DreamCatcher dawaj:-))) |
|
| morasiem |
2008-07-21 07:16:32 |
czy ktoś wie co z Adminkiem? zasłabł czy co? |
|
| ikson |
2008-07-21 19:46:46 |
Chcialem zapytac jakim prawem odebrano mi 2 punkty z meczu I kolejki gr. G z kwiatoo. Wygralem przeciez 4-3. Zle wpisaliscie wynik meczu Kashiwa - Gamba, bylo 1-0 a nie 0-2. Co to ma byc?? |
|
| kreeg |
2008-07-21 21:37:30 |
a mnie się dalej wydaje, że jakoś tak jakby adminów nie było, i tylko ktoś ich zastępuje ... niedobrze się dzieje, niedobrze ... |
|
| admin 2 |
2008-07-22 09:42:01 |
kreeg ma 100% racji, jak admin będzie w kraju to naprawi ewentualne błedy. W przypadku iksona i pepe.nh nie zmienia to awansu z grupy. ikson będzie miał 3pkt i trzecie miejsce a kwiatoo spada na ostatnie miejsce w tej grupie, a w meczu pepe.nh-byłabababiga oboje awnsują do dalszej fazy. |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|