| |
|
| Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 01:36 tydzień gry: 1139 imieniny:
Łucji, Witolda, Wilhelma
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Liga testowa !!!!
W związku z dużym zainteresowanie grą w lidze typera zawodników spóźnionych, postanowiliśmy uruchomić dla nich ligę testową (IV ligę). Gracze Ci będą się mogli tam sprawdzić i jednocześnie przetestować Naszą grę. Gra będzie miała takie same zasady jak liga główna (od Ekstarklasy do 3-ej ligi) i obowiązywał będzie w niej taki sam regulamin z wyjątkiem prawa awansu. Dlatego jeżeli spodobała ci się nasza zabawa zapraszamy do zapisów link poniżej: Zapisz się do 4-ej ligi (testowej). ...
2008-09-10 12:45:10 |
skomentuj (18) |
|
|
|
| adik241282 |
2008-09-10 21:57:58 |
To od kiedy zaczynamy typowanie? |
|
| Admin |
2008-09-11 23:30:38 |
Od dziś do soboty 14:00 typujemy pierwszą kolejkę w lidze 4 grupa A.
|
|
| Admin |
2008-09-11 23:31:37 |
W każdej chwili tworzymy kolejną ligę. Zapraszamy !!! |
|
| kwiatoo |
2008-09-12 16:05:46 |
Tuż przed godziną 15 wytypowałem swoje pięć spotkań, ale jak dotąd nie otrzymałem maila a moje typy (pomimo, że jeszcze pół godziny temu były) zniknęły. Oczekuję nadesłania maila z moimi typami oraz przywrócenie moich typów. |
|
| motyl |
2008-09-12 18:33:43 |
No i pewnie zapomniałeś co obstawiłeś;)) i nie możesz jeszcze raz tego zrobić!!!! A w poniedziałek napiszesz elaborat że miałbyś "piątke" i Cię oszukali!!!!
PS Patrząc na Twój dorobek to się nie dziwie że tak płakałeś.
Pozdrawiam. |
|
| Admin |
2008-09-12 19:26:47 |
Niestety kwiatoo, ale nie mamy Twoich typów. Dla przypomnienia dodajemy, że mail jest generowany automatycznie po poprawnym zapisie typów gracza. Niestety, gdy mecze danej osoby nie zapiszą się na bazach, to nie ma możliwości ich podglądnięcia !!! |
|
| kwiatoo |
2008-09-13 11:00:07 |
Do Admin: No ok, ale dlaczego typy były jeszcze na stronie pół godziny po ich dokonaniu, w międzyczasie zrestartowałem kompa i ponownie wszedłem na stronę i typy były. Po godzinie nagle zniknęły. Znikanie typów to w poprzednim sezonie chleb powszedni, przydałoby się coś z tym zrobić.
Do motyl: twój dorobek jest faktycznie imponujący, masz trzy punkty wiecej ode mnie, naprawde jesteś swietny, poza tym nie pyskuj bo nikt do ciebie sie o zdanie nie zwracał. troche kultury chłopcze. |
|
| kwiatoo |
2008-09-13 13:16:47 |
Pragnę poinformować, że dziś ok g.12 wytypowałem swoje mecze ponownie. Typy po ok godzinie ponownie samoistnie zniknęły. Oczekuję na konkretne działania umożliwiające mi wytypowanie spotkań. |
|
| motyl |
2008-09-13 18:09:45 |
Ja nie pyskuje chłopczyku tylko stwierdzam fakty!!!! Inna sprawa że cienki jesteś jak dupa wężą i grzejesz ogony w trzeciej lidze!!!! Na pocieszenie powiem cI bo może nie wiesz, że nie spadniesz, bo już nie bardzo jest gdzie!!!!
Pozdrawiam chłopczyku. |
|
| Admin |
2008-09-13 21:27:26 |
Kwiatoo nie rozumiemy dlaczego tak się dzieje. Spróbuj obstawiać przy użyciu innej przeglądarki np FireFox |
|
| adik241282 |
2008-09-15 00:58:26 |
Chcialbym juz typowac 2 kolejke IV ligi, ale nie moge.. Dlaczego? |
|
| Admin |
2008-09-15 09:25:15 |
Typujemy od poniedziałku ok 12:00 bo wtedy pojawiają się typy z kursami u bukmacherów. |
|
| adik241282 |
2008-09-17 22:28:13 |
Do KORONY. Korona, obstawiles jeden mecz tak samo jak ja, ten sam wynik, a regulamin mowi ze nie mozna obstawiac tego samego wyniku w tym samym meczu... Sprawdz to... |
|
| Admin |
2008-09-18 09:37:08 |
Adik przeczytaj dokładniej regulamin. ROZGRYWKA punkt 7 |
|
| kreeg |
2008-09-18 19:20:37 |
Do Admina - a czemu ostatnio nie ma posumowań kolejki? Jakoś tak pusto na stronie bez waszych podsumowań i opinii ... |
|
| kwiatoo |
2008-09-19 15:12:11 |
Do Admin: W końcu za czwartym razem (w zeszłym tygodniu się udało), ja używam tylko przeglądarki Firefox, większość pozostałych jest do kitu. Miejmy nadzieje, że pozostałe tego typu niespodzianki nie będą się przytrafiały właśnie mnie, bo to że będą to niestety chyba jasne :( |
|
| kwiatoo |
2008-09-22 00:22:53 |
Do Admin: Gdzie są wyniki kolejki bieżacej? Wszedzie wyswietla sie tylko tabela i zestaw par nastepnej kolejki. Nie ma mozliwosci sprawdzenia czy wygralem w tej bieżacej kolejce czy nie. Czemu juz po raz kolejny tak sie dzieje? |
|
| kwiatoo |
2008-09-22 00:26:10 |
Ok, już mam. Trzeba tą "fajeczkę" kliknąć przy zestawie par. Cofam zatem pytanie :) |
|
|
Podsumowanie kolejki !!
I-a liga: Zachowany status quo na pozycji lidera niepokonana roksana !! gratulacje. Ekipa typera już w tym momencie zastanawia się, jakie oznaczenie dać za ewentualne zwycięstwo tej zawodniczki, bo następna gwiazdka już się nie zmieści. Mecz na szczycie roksana - byłabababiga 3:2 dostarczył wiele emocji i pewnie wszyscy żałują (oczywiście oprócz roksany), że nie zakończył się remisem. Na uwagę zasłużył również mecz motyl - dzidek, gdzie w brato-bójczym boju nikt nie poległ (3:3). (20-goli poprzednio 23-gole, śr.4.00) II-a liga: Grupa A: W meczu na szczycie lozik - Luki 3:2 ten pierwszy pokazał klasę i ograł dotychczasowego lidera Luki-ego. Odnotować należy przebudzenie Icelander-a (widocznie pomogło ochłodzenie, upały mu nie służą ;-)) i zwycięstwo nad Pegaz-em 3:1 (17 goli poprzednio 23, śr.3.40) Grupa B: Rozpędzony lider lozik został wyhamowany i nie potrafił pokonać HKS-a 2:2. Skorzystał na tym Perez2012 wygrywając tylko 1:0, oraz kreeg 2:0 z DreamCatcher-em. (10 goli !! poprzednio 14, śr.2.00) III-liga: Grupa A: Po porażce liderów krasnalek22 - roman_c 4:2 i morasiem - biszkopt 2:0 !!! zakotłowało się w tej lidze. (10 goli śr 3.33) Grupa B: cracovia1974 - piomicu 3:1 co daje cracovii 1-e miejsce w swojej grupie, gratulacje.Nadal blisko trzyma się Qdlaty 2:1 z big-iem. (8 goli , śr.2.67) Grupa C: Mecz na szczycie nie zawiódł bobparis - lasot 4:3 i uzmysłowił pozostałym graczom, że żarty się skończyły !!! Pobudka wierzby112 4:1 z simao. (14 goli , śr. 4.67 !!!) Grupa D: Mecz o tron na swoją korzyść rozstrzygnął Ironus pokonując krzyśka 3:2 (9 goli, śr. 3.00 gola na mecz) ...
2008-09-09 14:53:26 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Już 3-y tygodnie gry za nami
Oj pisanki...pisanki. Biszkopt, Lebork, LOdzio, Wojtas i doberman dołączyli do grona pisankowiczów gratulacje ;-( Tym samym średnia ogólna goli na mecz 3.26 (88 goli) jest mniejsza od średniej z poprzedniego tygodnia 3.63(98 goli) . Najlepszą średnią zanotowała 3-cia liga grupa C (4.67), a najmniejszą 2-ga liga grupa B (2.00 !!) ...
2008-09-09 14:19:58 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Piersza kolejka
1-sza liga : Odbył się szybki podział na dwie grupy mistrzowską i spadkową ? Świetnie zagrali motyl 4:0, byłabababiga i pepe.nh po 3:0 !!?? Niestety dziwnym zrządzeniem losu przeciwnicy nie obstawili swoich meczy. Pierwszy przypadek w historii ligi, aby tak duża absencja była w 1-ej lidze. Kochani gracze pierwsza liga zobowiązuje !!! (17 goli, średnia 3.4 !!!! wstyd.... najniższa średnia ze wszystkich lig)
2-ga liga Grupa A: Pierwszy przypadek pisanki zanotował pretendent do awansu Icelander. Miejmy nadzieję, że pierwsze koty za płoty. Emocje były tylko w meczy RysioNH-Pegaz 3:2, oraz doberman-micio 2:3. Nasz mistrz Lata jest tak mocno podbudowany, ponieważ nie dał szans silnemu Doberman-owi. Oby tak dalej. (19 goli, średnia 3.8) Grupa B: Tu już było dużo lepiej 4:0, 3:0, 3:1 i 3:2. To wyniki godne 2-ej a nawet 1-ej ligi. Wspaniałą skutecznością popisał się zawodnik z finału pucharu lata misioo23. Widać, że ligą chce sobie powetować stratę mistrzowskiego tytułu. (20-goli, średnia 4.0)
3-a liga: Grad goli w grupie A. Wspaniale biszkopt i roman_c po 4:3. Przeciwnicy mieli pecha bo strzelenie 3-ch goli często daje zwycięstwo, a już na pewno remis. (19-goli, śr. 6.33 !!!!! ) Silni gracze pokazali, że i tym razem trzeba na nich uważać (cracovia1974 i big). (12-goli, śr. 4.0) Nowi na topie !!! Gratulacje dla bobparis 4:3 i lasot20 3:2 za wejście z pompą do naszej gry. Starsi muszą uważać (simao, Alex1992) (16-goli, śr.5.33 !!!) Bardzo dobrze zaczęła się liga dla Janusz72 i thomas71. Wyniki 3:0 i 4:3 są godne uwagi. (14-goli śr.4.67) ...
2008-08-25 19:43:25 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| vipek |
2008-09-06 23:57:18 |
nie moge typowac!! nie widze meczow do typowania i kursow!! |
|
| lasot20 |
2008-09-06 18:57:41 |
Widzieliscie ten zalosny mecz Polska-Slowenia? I to ma byc reprezentacja?Siegnelismy dna Leo i to poczatek konca... |
|
|
Zaczęło się !!
W końcu zaczęło się !! Ruszyła XI-a edycja ligi typera. Wiele osób na pewno z tęsknotą wypatrywała wiadomości o rozpoczęciu ligi. Kilku graczy niestety spóźniło się z zapisami i niestety muszą czekać 11-cie tygodni na okazję do następnych zapisów. Pierwsza kolejka dostarczyła niemało wrażeń i kontrowersji. Pierwszy bodajże raz mieliśmy zawieszone spotkanie z powodu znajomości wyniku. Jeszcze raz przy okazji przypominamy za regulaminem: "Można obstawiać wydarzenia, które się jeszcze nie rozpoczęły. Jeżeli mecz został rozegrany w terminie wcześniejszym i znany jest już wynik zawodów to nie można już takiego wydarzenia obstawiać, nawet gdyby system to umożliwiał". Oczywiście nie podejrzewamy nikogo o złą wolę, a jedynie o nie sprawdzenie tego faktu. W takim przypadku zawsze system będzie zamieniał takie zdarzenie na mecz z listy rezerwowej. ...
2008-08-25 19:10:50 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Wyniki uaktualnione !!
Prosimy o sprawdzenie swoich wyników. Od tej chwili przyjmujemy reklamacje dotyczące 1-ej kolejki ligowej. ...
2008-08-25 18:58:41 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Przypomnienie
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem nie obstawienie 1-ej kolejki rozgrywek przez zawodników 3-ej ligi oznacza wykluczenie z gry. ...
2008-08-23 13:21:23 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| Icelander |
2008-08-23 22:14:09 |
super zacząłem sezon - nie ma jak pisanka. Może lepiej było nie obstawić i mieć kartkę? Mówi się trudno i trzeba się zrehabilitować:-))). |
|
| simao |
2008-08-25 00:35:30 |
FT Vitoria Guimaraes 1 - 1 Vitoria Setubal
FT Kryvbas Krivyi Rig 1 - 1 FC Kharkiv
mialem obstawione te 2 remisy, jeden mam nie zaliczony, a w drugim zmienone spotkanie, na inne, dlaczego??
|
|
| Admin |
2008-08-25 10:32:50 |
Mecz FT Vitoria Guimaraes 1 - 1 Vitoria Setubal był obstawiony przez 2-ch graczy w sobotę, gdy rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w piątek. Stąd zawieszenie meczu. Zgodnie z regulaminem mecz zawieszony jest zamieniany na inny z listy meczy "zazawieszone".
Mecz typowałeś w piątek o 9:18 typ 1. Następnie dokonałeś zmiany w Sobotę 9:17 typ X |
|
| pepe.nh |
2008-08-25 14:29:26 |
pepe.nh-pawgaw 3-0!! a nie 2-0!! Metalurg D-Tavrija 2-1 !! Moj typ 1!!Prosze o sprostowanie:) |
|
|
Przypominamy o trwających zapisach !!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XI edycji ligi typera. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 23-go sierpnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do 3-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 18.08.2008 do Soboty 23.08.2008 typuj swoje mecze. Jeżeli nie wiesz jak wytypować to wpisz swoje propozycje jako komentarz do tej wiadomości. Pamiętaj, że kurs ogólny twoich 5-ciu typów musi być większy od 35 Czekamy !! ...
2008-08-17 19:54:45 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| HKS |
2008-08-23 23:07:56 |
Witam, nie mogę typować!! Pozdrawiam. |
|
| motyl |
2008-08-23 23:43:56 |
Ja też nie moge typować, oto moje typy:
1900 x-3,75, 1590 x-3,75, 1504 1- 1,45, 1904 2- 1,45, 1529 1- 1,37 kurs ogólny 40,505. Pozdrawiam. |
|
| Admin |
2008-08-23 23:56:07 |
To taki mały błędzik, że od 23:00 do 0:00 system nie pozwala typować. Po 0:00 już powinno być ok. |
|
| piomiciu |
2008-08-23 12:57:02 |
lechia -Cracovia x , fulham -arsenal 2, gorzów- lęczna 2,lech -górnik 1, lks -polonia 2, kurs 38,3 pozdrawiam |
|
|
Mamy mistrza !!!
Gratulujemy micio-wi wygrania w elitarnych rozgrywkach Pucharu LATA !!! Z wielką radością przyklejamy gwiazdkę przy nicku MICIO !!! ...
2008-08-17 19:51:52 |
skomentuj (6) |
|
|
|
| Luki |
2008-08-17 20:07:09 |
Micio gratki !!! Zagramy razem w lidze i myślę, że ten sukces przewróci Ci troszkę w głowie i odpuścisz sobie ligę :-))) |
|
| MICIO |
2008-08-17 20:28:17 |
taaaak ! dzięki za gwiazkę. Chciałem podziękować Artkowi za to że powiedział mi o tej grze. Namawiał mnie na różne ciekawe zabawy w których swietnie się bawię. Dzięki Artek :) |
|
| misioo23 |
2008-08-17 21:39:27 |
No to gratulacje !!!!! |
|
| big |
2008-08-18 10:13:42 |
gratulacje |
|
| pepe.nh |
2008-08-18 12:57:22 |
Gratuluje Gwiazdki przy nicku:):):) |
|
| micio |
2008-08-18 21:36:09 |
dzięki !!!! wszystkim .
Jeszcze dla ststystyk to trafiłem 4 razy w finale !!! pozdrawiam :) |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|