Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Czwartek 25 czerwca 2026 01:36   tydzień gry: 1139  imieniny:  Łucji, Witolda, Wilhelma
 
 
Wiadomosci


Liga testowa !!!!
W związku z dużym zainteresowanie grą w lidze typera zawodników spóźnionych, postanowiliśmy uruchomić dla nich ligę testową (IV ligę). Gracze Ci będą się mogli tam sprawdzić i jednocześnie przetestować Naszą grę. Gra będzie miała takie same zasady jak liga główna (od Ekstarklasy do 3-ej ligi) i obowiązywał będzie w niej taki sam regulamin z wyjątkiem prawa awansu.
Dlatego jeżeli spodobała ci się nasza zabawa zapraszamy do zapisów link poniżej:
Zapisz się do 4-ej ligi (testowej). ...

2008-09-10 12:45:10
skomentuj (18)

adik241282 2008-09-10
21:57:58
To od kiedy zaczynamy typowanie?

Admin 2008-09-11
23:30:38
Od dziś do soboty 14:00 typujemy pierwszą kolejkę w lidze 4 grupa A.

Admin 2008-09-11
23:31:37
W każdej chwili tworzymy kolejną ligę. Zapraszamy !!!

kwiatoo 2008-09-12
16:05:46
Tuż przed godziną 15 wytypowałem swoje pięć spotkań, ale jak dotąd nie otrzymałem maila a moje typy (pomimo, że jeszcze pół godziny temu były) zniknęły. Oczekuję nadesłania maila z moimi typami oraz przywrócenie moich typów.

motyl 2008-09-12
18:33:43
No i pewnie zapomniałeś co obstawiłeś;)) i nie możesz jeszcze raz tego zrobić!!!! A w poniedziałek napiszesz elaborat że miałbyś "piątke" i Cię oszukali!!!! PS Patrząc na Twój dorobek to się nie dziwie że tak płakałeś. Pozdrawiam.

Admin 2008-09-12
19:26:47
Niestety kwiatoo, ale nie mamy Twoich typów. Dla przypomnienia dodajemy, że mail jest generowany automatycznie po poprawnym zapisie typów gracza. Niestety, gdy mecze danej osoby nie zapiszą się na bazach, to nie ma możliwości ich podglądnięcia !!!

kwiatoo 2008-09-13
11:00:07
Do Admin: No ok, ale dlaczego typy były jeszcze na stronie pół godziny po ich dokonaniu, w międzyczasie zrestartowałem kompa i ponownie wszedłem na stronę i typy były. Po godzinie nagle zniknęły. Znikanie typów to w poprzednim sezonie chleb powszedni, przydałoby się coś z tym zrobić. Do motyl: twój dorobek jest faktycznie imponujący, masz trzy punkty wiecej ode mnie, naprawde jesteś swietny, poza tym nie pyskuj bo nikt do ciebie sie o zdanie nie zwracał. troche kultury chłopcze.

kwiatoo 2008-09-13
13:16:47
Pragnę poinformować, że dziś ok g.12 wytypowałem swoje mecze ponownie. Typy po ok godzinie ponownie samoistnie zniknęły. Oczekuję na konkretne działania umożliwiające mi wytypowanie spotkań.

motyl 2008-09-13
18:09:45
Ja nie pyskuje chłopczyku tylko stwierdzam fakty!!!! Inna sprawa że cienki jesteś jak dupa wężą i grzejesz ogony w trzeciej lidze!!!! Na pocieszenie powiem cI bo może nie wiesz, że nie spadniesz, bo już nie bardzo jest gdzie!!!! Pozdrawiam chłopczyku.

Admin 2008-09-13
21:27:26
Kwiatoo nie rozumiemy dlaczego tak się dzieje. Spróbuj obstawiać przy użyciu innej przeglądarki np FireFox

adik241282 2008-09-15
00:58:26
Chcialbym juz typowac 2 kolejke IV ligi, ale nie moge.. Dlaczego?

Admin 2008-09-15
09:25:15
Typujemy od poniedziałku ok 12:00 bo wtedy pojawiają się typy z kursami u bukmacherów.

adik241282 2008-09-17
22:28:13
Do KORONY. Korona, obstawiles jeden mecz tak samo jak ja, ten sam wynik, a regulamin mowi ze nie mozna obstawiac tego samego wyniku w tym samym meczu... Sprawdz to...

Admin 2008-09-18
09:37:08
Adik przeczytaj dokładniej regulamin. ROZGRYWKA punkt 7

kreeg 2008-09-18
19:20:37
Do Admina - a czemu ostatnio nie ma posumowań kolejki? Jakoś tak pusto na stronie bez waszych podsumowań i opinii ...

kwiatoo 2008-09-19
15:12:11
Do Admin: W końcu za czwartym razem (w zeszłym tygodniu się udało), ja używam tylko przeglądarki Firefox, większość pozostałych jest do kitu. Miejmy nadzieje, że pozostałe tego typu niespodzianki nie będą się przytrafiały właśnie mnie, bo to że będą to niestety chyba jasne :(

kwiatoo 2008-09-22
00:22:53
Do Admin: Gdzie są wyniki kolejki bieżacej? Wszedzie wyswietla sie tylko tabela i zestaw par nastepnej kolejki. Nie ma mozliwosci sprawdzenia czy wygralem w tej bieżacej kolejce czy nie. Czemu juz po raz kolejny tak sie dzieje?

kwiatoo 2008-09-22
00:26:10
Ok, już mam. Trzeba tą "fajeczkę" kliknąć przy zestawie par. Cofam zatem pytanie :)



Podsumowanie kolejki !!
I-a liga: Zachowany status quo na pozycji lidera niepokonana roksana !! gratulacje. Ekipa typera już w tym momencie zastanawia się, jakie oznaczenie dać za ewentualne zwycięstwo tej zawodniczki, bo następna gwiazdka już się nie zmieści.
Mecz na szczycie roksana - byłabababiga 3:2 dostarczył wiele emocji i pewnie wszyscy żałują (oczywiście oprócz roksany), że nie zakończył się remisem. Na uwagę zasłużył również mecz motyl - dzidek, gdzie w brato-bójczym boju nikt nie poległ (3:3). (20-goli poprzednio 23-gole, śr.4.00)
II-a liga:
Grupa A: W meczu na szczycie lozik - Luki 3:2 ten pierwszy pokazał klasę i ograł dotychczasowego lidera Luki-ego. Odnotować należy przebudzenie Icelander-a (widocznie pomogło ochłodzenie, upały mu nie służą ;-)) i zwycięstwo nad Pegaz-em 3:1
(17 goli poprzednio 23, śr.3.40)
Grupa B: Rozpędzony lider lozik został wyhamowany i nie potrafił pokonać HKS-a 2:2. Skorzystał na tym Perez2012 wygrywając tylko 1:0, oraz kreeg 2:0 z DreamCatcher-em.
(10 goli !! poprzednio 14, śr.2.00)
III-liga:
Grupa A: Po porażce liderów krasnalek22 - roman_c 4:2 i morasiem - biszkopt 2:0 !!! zakotłowało się w tej lidze.
(10 goli śr 3.33)
Grupa B: cracovia1974 - piomicu 3:1 co daje cracovii 1-e miejsce w swojej grupie, gratulacje.Nadal blisko trzyma się Qdlaty 2:1 z big-iem.
(8 goli , śr.2.67)
Grupa C: Mecz na szczycie nie zawiódł bobparis - lasot 4:3 i uzmysłowił pozostałym graczom, że żarty się skończyły !!! Pobudka wierzby112 4:1 z simao.
(14 goli , śr. 4.67 !!!)
Grupa D: Mecz o tron na swoją korzyść rozstrzygnął Ironus pokonując krzyśka 3:2
(9 goli, śr. 3.00 gola na mecz) ...

2008-09-09 14:53:26
skomentuj (0)



Już 3-y tygodnie gry za nami
Oj pisanki...pisanki. Biszkopt, Lebork, LOdzio, Wojtas i doberman dołączyli do grona pisankowiczów gratulacje ;-(
Tym samym średnia ogólna goli na mecz 3.26 (88 goli) jest mniejsza od średniej z poprzedniego tygodnia 3.63(98 goli) .
Najlepszą średnią zanotowała 3-cia liga grupa C (4.67), a najmniejszą 2-ga liga grupa B (2.00 !!)
...

2008-09-09 14:19:58
skomentuj (0)



Piersza kolejka
1-sza liga : Odbył się szybki podział na dwie grupy mistrzowską i spadkową ? Świetnie zagrali motyl 4:0, byłabababiga i pepe.nh po 3:0 !!?? Niestety dziwnym zrządzeniem losu przeciwnicy nie obstawili swoich meczy. Pierwszy przypadek w historii ligi, aby tak duża absencja była w 1-ej lidze. Kochani gracze pierwsza liga zobowiązuje !!!
(17 goli, średnia 3.4 !!!! wstyd.... najniższa średnia ze wszystkich lig)

2-ga liga
Grupa A: Pierwszy przypadek pisanki zanotował pretendent do awansu Icelander. Miejmy nadzieję, że pierwsze koty za płoty. Emocje były tylko w meczy RysioNH-Pegaz 3:2, oraz doberman-micio 2:3. Nasz mistrz Lata jest tak mocno podbudowany, ponieważ nie dał szans silnemu Doberman-owi. Oby tak dalej.
(19 goli, średnia 3.8)
Grupa B: Tu już było dużo lepiej 4:0, 3:0, 3:1 i 3:2. To wyniki godne 2-ej a nawet 1-ej ligi. Wspaniałą skutecznością popisał się zawodnik z finału pucharu lata misioo23. Widać, że ligą chce sobie powetować stratę mistrzowskiego tytułu.
(20-goli, średnia 4.0)

3-a liga:
Grad goli w grupie A. Wspaniale biszkopt i roman_c po 4:3. Przeciwnicy mieli pecha bo strzelenie 3-ch goli często daje zwycięstwo, a już na pewno remis.
(19-goli, śr. 6.33 !!!!! )
Silni gracze pokazali, że i tym razem trzeba na nich uważać (cracovia1974 i big).
(12-goli, śr. 4.0)
Nowi na topie !!! Gratulacje dla bobparis 4:3 i lasot20 3:2 za wejście z pompą do naszej gry. Starsi muszą uważać (simao, Alex1992)
(16-goli, śr.5.33 !!!)
Bardzo dobrze zaczęła się liga dla Janusz72 i thomas71. Wyniki 3:0 i 4:3 są godne uwagi.
(14-goli śr.4.67) ...

2008-08-25 19:43:25
skomentuj (2)

vipek 2008-09-06
23:57:18
nie moge typowac!! nie widze meczow do typowania i kursow!!

lasot20 2008-09-06
18:57:41
Widzieliscie ten zalosny mecz Polska-Slowenia? I to ma byc reprezentacja?Siegnelismy dna Leo i to poczatek konca...



Zaczęło się !!
W końcu zaczęło się !! Ruszyła XI-a edycja ligi typera. Wiele osób na pewno z tęsknotą wypatrywała wiadomości o rozpoczęciu ligi. Kilku graczy niestety spóźniło się z zapisami i niestety muszą czekać 11-cie tygodni na okazję do następnych zapisów.
Pierwsza kolejka dostarczyła niemało wrażeń i kontrowersji. Pierwszy bodajże raz mieliśmy zawieszone spotkanie z powodu znajomości wyniku. Jeszcze raz przy okazji przypominamy za regulaminem: "Można obstawiać wydarzenia, które się jeszcze nie rozpoczęły. Jeżeli mecz został rozegrany w terminie wcześniejszym i znany jest już wynik zawodów to nie można już takiego wydarzenia obstawiać, nawet gdyby system to umożliwiał". Oczywiście nie podejrzewamy nikogo o złą wolę, a jedynie o nie sprawdzenie tego faktu. W takim przypadku zawsze system będzie zamieniał takie zdarzenie na mecz z listy rezerwowej. ...

2008-08-25 19:10:50
skomentuj (0)



Wyniki uaktualnione !!
Prosimy o sprawdzenie swoich wyników. Od tej chwili przyjmujemy reklamacje dotyczące 1-ej kolejki ligowej. ...

2008-08-25 18:58:41
skomentuj (0)



Przypomnienie
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem nie obstawienie 1-ej kolejki rozgrywek przez zawodników 3-ej ligi oznacza wykluczenie z gry. ...

2008-08-23 13:21:23
skomentuj (4)

Icelander 2008-08-23
22:14:09
super zacząłem sezon - nie ma jak pisanka. Może lepiej było nie obstawić i mieć kartkę? Mówi się trudno i trzeba się zrehabilitować:-))).

simao 2008-08-25
00:35:30
FT Vitoria Guimaraes 1 - 1 Vitoria Setubal FT Kryvbas Krivyi Rig 1 - 1 FC Kharkiv mialem obstawione te 2 remisy, jeden mam nie zaliczony, a w drugim zmienone spotkanie, na inne, dlaczego??

Admin 2008-08-25
10:32:50
Mecz FT Vitoria Guimaraes 1 - 1 Vitoria Setubal był obstawiony przez 2-ch graczy w sobotę, gdy rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w piątek. Stąd zawieszenie meczu. Zgodnie z regulaminem mecz zawieszony jest zamieniany na inny z listy meczy "zazawieszone". Mecz typowałeś w piątek o 9:18 typ 1. Następnie dokonałeś zmiany w Sobotę 9:17 typ X

pepe.nh 2008-08-25
14:29:26
pepe.nh-pawgaw 3-0!! a nie 2-0!! Metalurg D-Tavrija 2-1 !! Moj typ 1!!Prosze o sprostowanie:)



Przypominamy o trwających zapisach !!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XI edycji ligi typera.
Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 23-go sierpnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do 3-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 18.08.2008 do Soboty 23.08.2008 typuj swoje mecze. Jeżeli nie wiesz jak wytypować to wpisz swoje propozycje jako komentarz do tej wiadomości. Pamiętaj, że kurs ogólny twoich 5-ciu typów musi być większy od 35
Czekamy !! ...

2008-08-17 19:54:45
skomentuj (4)

HKS 2008-08-23
23:07:56
Witam, nie mogę typować!! Pozdrawiam.

motyl 2008-08-23
23:43:56
Ja też nie moge typować, oto moje typy: 1900 x-3,75, 1590 x-3,75, 1504 1- 1,45, 1904 2- 1,45, 1529 1- 1,37 kurs ogólny 40,505. Pozdrawiam.

Admin 2008-08-23
23:56:07
To taki mały błędzik, że od 23:00 do 0:00 system nie pozwala typować. Po 0:00 już powinno być ok.

piomiciu 2008-08-23
12:57:02
lechia -Cracovia x , fulham -arsenal 2, gorzów- lęczna 2,lech -górnik 1, lks -polonia 2, kurs 38,3 pozdrawiam



Mamy mistrza !!!
Gratulujemy micio-wi wygrania w elitarnych rozgrywkach Pucharu LATA !!!
Z wielką radością przyklejamy gwiazdkę przy nicku MICIO !!! ...

2008-08-17 19:51:52
skomentuj (6)

Luki 2008-08-17
20:07:09
Micio gratki !!! Zagramy razem w lidze i myślę, że ten sukces przewróci Ci troszkę w głowie i odpuścisz sobie ligę :-)))

MICIO 2008-08-17
20:28:17
taaaak ! dzięki za gwiazkę. Chciałem podziękować Artkowi za to że powiedział mi o tej grze. Namawiał mnie na różne ciekawe zabawy w których swietnie się bawię. Dzięki Artek :)

misioo23 2008-08-17
21:39:27
No to gratulacje !!!!!

big 2008-08-18
10:13:42
gratulacje

pepe.nh 2008-08-18
12:57:22
Gratuluje Gwiazdki przy nicku:):):)

micio 2008-08-18
21:36:09
dzięki !!!! wszystkim . Jeszcze dla ststystyk to trafiłem 4 razy w finale !!! pozdrawiam :)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: