| |
|
| Dzisiaj:Środa 24 czerwca 2026 23:07 tydzień gry: 1139 imieniny:
Danuty, Jana, Janiny
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Zapisy do nowej edycji !!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XII edycji ligi typera. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 15-go Listopada godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do 3-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 10.11.2008 do Soboty 15.11.2008 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 3-ej lidze. Gracze, którzy się zapiszą, a obecnie jeszcze znajdują się w którejś z lig,zostaną dopisani do tabeli ligi 3-ej po zakończeniu bieżących rozgrywek. ...
2008-10-17 21:25:02 |
skomentuj (14) |
|
|
|
| kleman |
2008-10-18 14:35:03 |
Dlaczego nie widać mnie w NOWEJ III LIDZE choć już się zapisałem, a adika241282 widać...? |
|
| simao |
2008-10-18 22:14:27 |
ZAWIADAMIAM ADMINA,
że w obecnej kolejce doszlo do sprzedania meczu, w 1lidze, w meczu kapral-roksana, kapral przed meczem, pewny byl ze wystapi w barazach, natomiast roksana miala realne szanse na mistrzostwo, w przypadku swojego zwyciestwa, kurs kaprala wyniosl 290,60, a po wytypowanych przez niego meczach widac ze nie chcial wygrac swojego pojedynku z roksana. TO jest KORUPCJA, a z czyms takim musimy walczyc, zatem wnosze o zdegradowanie o 1 klase rozgrywkawa gracza kapral, nie wiem czy roksana miala w tym, swoj udzial, ale uwazam ze przynajmniej kapral za swoje naganny zachowanie musi byc zdegradowany, bo inaczej taka gra nie miala by sensu
a oto typy kaprala:
kapral
Poz Nr Zdarzenie Typ Kurs -Wynik-
1. 1821 Szachtar - K.Rog X2 3.33 1(4:2)
2. 1529 Liverpool - Wigan X2 2.82 1(3:2)
3. 1850 Fiorentina - Reggina X2 2.36 1(3:0)
4. 1530 Manch.Utd. - West Brom. X2 3.55 1(4:0)
5. 1476 Wisla - Piast X2 3.77 1(2:0)
przypominan kurs jego to ponad 290!! |
|
| lasot20 |
2008-10-18 22:34:58 |
Ja uwazam ze kapral typowal troche z przymruzeniem oka bo wiedzial ze ma pewnw baraze:) i nie sadze aby "sprzedal mecz".Ale jesli tak zrobil to popieram kolege simao i domagam sie kary za takie zachowanie. |
|
| Admin |
2008-10-19 23:07:00 |
Niestety nie mamy żadnych dowodów na korupcję. Jesteśmy na tropie fryzjera.... Ale jak na razie każdy może typować jak mu się podoba. Na przykład RysioNH postawił wszystkie wyniki na przekór lozikowi i wygrał ten mecz!!! (kurs ogólny 320 !!!). |
|
| Admin |
2008-10-19 23:12:31 |
Kleman nie ma cię w lidze ponieważ jesteś w 4-ej C. Jak skończą się rozgrywki zostaniesz wpisany do 3-ej ligi. |
|
| Icelander |
2008-10-19 02:02:29 |
Ciekawe co napisał simao ale......... Ani mnie to ziębi ani grzeje ale biorąc pod uwagę ostatnie występy drużyn które obstawił nie jest to całkowicie bez sensu. zdarzało się już ciekawsze obstawianie np. same remisy i nikt sprzeciwu nie wnosił a kursy były zdecydowanie wyższe. Więc dla mnie są dwa założnia. Kapral nie mając nic do stracenia obstawił jak obstawił lub simao ma coś wspólnego z graczem pawgaw nie ubliżając temu ostatniemu bo nie chce mi się wierzyć iż kapral odpuścił sobie ostatni mecz . Jeśli kogoś obraziłem przepraszam nie takie było założenie tej wypowiedzi. Jest to mój prywatny osąd i żaden z graczy nie ma z tą wypowiedzią nic wspólnego. P.S. za taką wypowiedż nie można chyba podać do sądu :-))) |
|
| kapral |
2008-10-19 09:05:53 |
He,He ale historia-KORUPCJA co za brednie!! nie znam Roksany?Hoć wien ze to jest córka Artka. Nie znam pawgaw? Hoć wiem że to jest brat Maćka. Nie widziałem ich na swoje oczy. Zagrałem tak bo chciałem coś zmienić/kurde nigdy jnie wygrałem z Roksaną/ Tyle mam do powiedzenia w tej sprawie . Może jeszcze Simao nie zauwazył że paw gaw jak wygra z dzitkiek to te pare baniek co wziłem od Roksany nie pomoże |
|
| kapral |
2008-10-19 09:21:52 |
I jeszcze dodam ze cieszę sie z takiego obrotu sprawy. Wręcz odwrotnie obstawiłem w nowej zabawie i w sts ico to znaczy ? bedzie kasa hehe -buzka simao |
|
| KING |
2008-10-19 11:19:26 |
Admin czemu zablokowaliscie mi konto?Nie dostalem od was maila wiec nie moglem go potwierdzic wiec zablokowaliscie mi konto i przez to nie moglem typowac ostatniej kolejki:( Moze sprobuj jeszcze raz i uprzejmie prosze o odblokownie konta.Z gory wielkie dzieki.KING |
|
| Admin |
2008-10-19 12:41:49 |
Nie masz zablokowanego konta !!! Wyniki typujemy do Soboty 14:00 później system automatycznie blokuje możliwość typowania. Podaj swoje typy w komentarzu, ale przed rozpoczęciem prawdziwych spotkań. Taka możliwość wytypowania meczy też istnieje ;-) |
|
| KING |
2008-10-19 13:16:26 |
Za kazdym razem jak probuje sie zalogowac-nawet teraz pojawia sie wiadomosc: "Sorry KING ale nie potwierdziłeś(aś)
maila wysłanego do Ciebie!
wyślij do typer@liga.typera.pl
prośbę o odblokowanie konta."-wyslalem wiec maila ale wrocil bo nieznaleziono takiego adresu:( |
|
| dzidek |
2008-10-19 14:13:23 |
Roksana przez miesiąc nie dostanie kieszonkowego!!!! Nie będę wydawał pieniędzy na korupcje!!!! a jak przyjdzie do domu to dostanie wpi****l, bo jest duża szansa że to ja byłbym mistrzem;)))) |
|
| Admin |
2008-10-19 22:21:00 |
Odblokowaliśmy ci konto na 3-y logowania. Po zalogowaniu wejdź na "zmień swoje dane" i wprowadź właściwy e-mail. Po odebraniu poczty potwierdź rejestrację zawartym w nim linkiem. |
|
| KING |
2008-10-19 22:55:25 |
Dzieki Admin.pozdro |
|
|
3 liga
Super skuteczność w grupie A . Krasnalek22 - roman_c 4:4 !! Biszkopt - morasiem 4:3 ! średnia 6.67 gola na mecz !!! Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy biszkoptem a roman_c. Kto wygra będzie miał otwartą drogę do awansu. W grupie B cracovia1974 po remisie 4:4 z piomiciu, już jedną nogą w 2-ej lidze. W grupie C tabela może wywrócić się jeszcze do góry nogami, bo ostatni zawodnik ma tylko 5-ć punktów straty do lidera. Grupa D: Witamy Ironusa w 2-ej lidze !! Basia udowodniła w meczu z Januszem 4:3, że to ona chce grać w barażach o 2-gą ligę. ...
2008-10-15 21:40:51 |
skomentuj (6) |
|
|
|
| piomiciu |
2008-10-17 10:41:25 |
. 1473 Polonia B. - Belchatow X 3.20
2. 1474 Slask W. - Arka 2 3.60
3. 1475 LKS - Legia 2 1.55
4. 1476 Wisla - Piast 1 1.18
5. 2243 Ruch Ch. - Lech 2 1.90
Kurs ogólny: 40.03
|
|
| Perez2012 |
2008-10-18 06:52:57 |
1664 Atl.Madryt - Real M.-X 3,00 ; 2243 Ruch Ch. - Lech -2 1,90 ; 1524 MBorough - Chelsea -2 1,55 ; 1706 Brema - Dortmund -1 1,70 ; 1709 Hannover - Hoffenheim -2 2,75 ; Kurs ogólny: 40,30 |
|
| Perez2012 |
2008-10-18 16:43:37 |
Czy zostaną mi zapisane mecze na tydzień 214 , które podałem dziś około 7-00? Chciałem obstawic w piątek ale nie mogłem bo nie zapisywało mi typów...no i dziś znowu to samo. a do 14 juz nie miałem mozliwosci postawienia. |
|
| bobparis |
2008-10-20 22:14:05 |
Dlaczego tabele rozgrywek pokazują coś innego niż w rzeczywistości
tydzień213 bobparis-Lasot20 wynik0:2 a było 2:2
tydzień 214 bobparis-wierzba112 wynik 1:2 a wogóle w tabeli nie ma moich typów.W jaki sposób mam cokolwiek kontrolować? |
|
| Admin |
2008-10-21 21:44:09 |
Już poprawione !! |
|
| bobparis |
2008-10-21 22:00:59 |
Kurcze pieczone wytypowałem 5 pozycji przeciwko typom wierzby 112 a moja tabela jest pusta,czyżbym nie dał opcji zatwierdź?Widocznie tak skoro ich nie ma.Chyba że znowu pojawił się jakiś błąd na stronie. |
|
|
2 liga
Mamy pierwszego finalistę,a został nimpo zwycięstwie z Icelanderem2:1 kempes, gratulacje !!! Bardzo ciekawie było w meczu doberman - lozik 3:4 i stało się jak zawsze w tym sezonie. doberman poległ.Tym zwycięstwem lozik wydobył się ze strefy spadkowej i w ostatnim meczu powalczy o utrzymanie z RysioNH. Może nie być tak ciężko jakby się mogło wydawać, bo RysioNH jest już w barażach, gratulacje !!! W meczu o utrzymanie pm36 poległ z Lukim 1:3 i wydaje się, że będzie ciężko o utrzymanie. W drugiej grupie doszło do małego zamieszania na szczycie tabeli, a stało się to za sprawą porażki HKS-a z Perezem2012 2:3. W ostatnim meczu HKS musi wygrać z Mistą, który jeszcze walczy o utrzymanie i może być ciężko o zwycięstwo. Ostatnie zwycięstwa LOdzia dają mu pewne nadzieje na utrzymanie bez baraźy. ...
2008-10-15 21:28:38 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Usunięto błąd
Informujemy, że usunęliśmy już błąd w typowaniu kuponu 100 PLW. Graczom, którzy nie typowali pierwszej kolejki pojawiał się komunikat: "Brak środków na koncie". W tej chwili już wszystko wróciło do normy, dlatego zapraszamy do typowania. Jeżeli chcesz postawić swój kupon - zaloguj się, a następnie pod oknem logowania pojawi się opcja:"typuj testowy kupon 100". Kliknij w niego i już możesz typować swoje mecze. ...
2008-10-15 20:22:13 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Podsumowanie !!
Kolejna edycja ligi typera zbliża się do końca. W pierwszej i drugiej lidze pozostała do rozegrania już tylko jedna kolejka spotkań, a później już tylko dwu mecz w barażach i zaczynamy nową edycję !!! Mijający tydzień należał do bardzo ekscytujących ! Każdy miał jakieś swoje marzenia odnośnie kończącej się rywalizacji. W Ekstraklasie doszło do zaskakujących rozstrzygnięć. Już na kolejkę przed zakończeniem znamy spadkowiczów i barażowców. Motylowi nie pomogło niestety zwycięstwo 3:1 na byłą, a tej drugiej mocno zaszkodziło !! Polegli przede wszystkim liderzy roksana - pawgaw 2:3 i dzidek - pepe.nh 1:3. Tym samym finisz rozgrywek będzie emocjonujący ! Najciekawszy mecz sezonu pomiędzy pawgaw-em a dzidkiem zdecyduje o mistrzostwie ...
2008-10-14 09:51:40 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| adik241282 |
2008-10-14 14:14:44 |
Jestem w IV lidze testowej, czy musze sie znow zapisac do ligi, by grac dalej? Jesli tak, to od kiedy? |
|
| kleman |
2008-10-14 16:33:32 |
Jak długo będę rywalizował w lidze IVC? Mam w tabeli tylko jednego przeciwnika, a wolałbym dołączyć do szerszego grona... |
|
| dzidek |
2008-10-14 17:42:09 |
Witaj, zaczniesz w trzeciej lidze. Czwarta jest tylko testowa. |
|
| adik241282 |
2008-10-17 11:32:02 |
Do ADMINA. Od kiedy bedzie mozna sie zapisywac do ligi, mniej wiecej o date bym prosil, co nie przegapie... |
|
|
Zmiany w tabelach !!
Tabele zostały zaktualizowane !!! Prosimy o sprawdzenie poprawności !! ...
2008-10-14 09:38:39 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Pewniaki
Mamy już nowych pierwszo i drugo ligowców: Gratulacje dla : kempesa i Ironus-a za awans odpowiednio do 1-ej i 2-ej ligi. Mamy również wszystkich barażowiczów z 1-ej ligi: - byłabababiga - kapral - monvon69 - motyl Pewny barażu o 2-gą ligę jest Lebork ...
2008-10-13 10:31:58 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| micio |
2008-10-13 19:55:22 |
witam serdecznie, Powinienem mieć o trzy pkt więcej,tzn 14 pkt. Myślę że w tabeli nie jest uwzglednione zwyciestwo z ostatniej kolejki. Pozdrawiam |
|
|
Mamy pierwszego mistrza !!
Dado okazał się super typerem w nowej grze "kupon 100" !! Pobił wszystkich na głowę 4-y razy zwiększając swoją pulę !!! Gratulacje !!! W następnym tygodniu będziemy kontynuować wersję testową, a za 2-a tygodnie rozpoczynamy już na serio !! Niestety 9-ciu graczy już odpadło z zabawy. ...
2008-10-12 19:51:19 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| pepe.nh |
2008-10-12 20:58:52 |
Pogratulowac:):) |
|
| Icelander |
2008-10-13 22:54:42 |
Wytypowałem w tej zabawie ale nigdzie nie ma śladu po tym. Mówi sie trudno. Gratulacje dla Dado !!!!!!!!!!!! |
|
| Admin |
2008-10-14 09:35:07 |
Kiedy typowałeś ? Mamy Twoje typu postawione w środę, ale tylko na ligę typera !! |
|
| Icelander |
2008-10-14 22:56:27 |
Tak zgadza się. Ligę 100 PLW typowałem w piątek bo dopiero wtedy pokazała się u mnie ikonka pod "Typowaniem" |
|
|
Nowa gra
Aby zobaczyć kupony wszystkich graczy wystawione w danym tygodniu to należy kliknąć w napis "Liga 100 PLW". Jeżeli natomiast życzymy sobie zobaczyć typy tylko danego gracza to klikamy w jego nick. Wszystkie wspomniane przyciski znajdują się po lewej stronie portalu. Odsłanianie poszczególnych 10-tek to kliknięcie w belkę opisu danej 10-ki. Przypominamy, że gra jest w wersji testowej, a prawdziwa zabawa rozpocznie się za 2-a tygodnie. ...
2008-10-12 00:55:14 |
skomentuj (0) |
|
|
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|