| |
|
| Dzisiaj:Środa 24 czerwca 2026 20:26 tydzień gry: 1139 imieniny:
Danuty, Jana, Janiny
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Awaria !!
Z uwagi na awarię serwera do tej chwili nie było wyników baraży. W tym momencie już wszystko wróciło do normy. Za wynikłe problemy przepraszamy !! ...
2008-11-11 19:13:29 |
skomentuj (10) |
|
|
|
| tosieek |
2008-11-12 10:28:02 |
1. 1538 Bolton - Liverpool 2 1.65
2. 1542 Manch.Utd. - Stoke 1 1.20
3. 1497 Wisla - Lechia G. 1 1.25
4. 2180 Gornik - Cracovia 2 3.80
5. 2181 Lech - Polonia W. 2 3.90
wytypowałem ale nie wiem czy sie zapisze więc posyłam moje typy w komentarzu |
|
| adik241282 |
2008-11-12 11:00:11 |
Ja też nie mogę typować. Zawsze robiłem to bez problemu... Wybieranie lig mam, ale jak zaznacze typ, to się nie zapisuje... |
|
| Admin |
2008-11-12 11:21:48 |
Tosiek - zapisało ok !!
adik - jeżeli używasz IE lub Opery to po kliknięciu w typ musisz chwilkę poczekać !! nie wiemy dlaczego tak się dzieje. Na FF wszystko śmiga aż miło. |
|
| adik241282 |
2008-11-12 15:10:29 |
No ja cały czas używam Opery, nigdy nie miałem problemów. Teraz pierwszy raz mi sie takie coś zdarzyło... Spróbuje jeszcze raz... |
|
| morasiem |
2008-11-13 07:03:35 |
Adminie niestety pod FF nie mam możliwości typowania kolejki. Mogę wytypować tylko kupon 100. Proszę o interwencję w mojej sprawie :D |
|
| pepe.nh |
2008-11-13 12:40:07 |
Ja równiez moge typowac tylko kupon 100! Nie mam wogole ikonki szybkiego typowania!! Przegladarka FF!! |
|
| Admin |
2008-11-13 14:22:13 |
Już powinno się dać !!!!!
Przepraszamy za problemy !! |
|
| vipek |
2008-11-13 15:16:57 |
1. 1539 Arsenal-Aston Villa 1 , 1.57 2. 1677 Le Havre - PSG 2, 2.30 3. 2304 Ajax- PSV 1, 2.1 4. 1762 Inverness- Hearts 2, 2.40 5. 2393 Cagliari-Fiorentina 2, 2.40 --wytypowałem ale mam kłopoty z wpisaniem do "tabelki", ponieważ pokazuje mi że już wytypowałem |
|
| morasiem |
2008-11-13 16:54:30 |
dzięki Adminie za interwencje. Podziałało :D |
|
| adik241282 |
2008-11-14 09:27:42 |
1. 1731 Leverkusen - Schalke X 3.20 2. 2181 Lech - Polonia W. X 3.25 3. 2252 Huelva - Barcelona 2 1.37 4. 1693 Valladolid - Real M. 2 1.85 5. 1732 MGladbach - Bayern X2 1.08. To mije typowania... Jesli kurs zbyt maly to mam nadzieje ze nie dostane żółtej kartki za brak typowania... Nadal nie mogę typować normalnie... |
|
|
To szok !!
Po raz pierwszy w historii ligi typera mecz zakończył się wynikiem 5:5 !!! Ten historyczny wyczyn stał się udziałem byłejbabybiga i mico. Gratulacje !!! Po emocjonujących barażach w pierwszej lidze pozostają: - byłabababiga - motyl (podwójne zwycięstwo) - monvon69 (tylko lepszym kursem 14.53 do 12.56) do ligi awansował RysioNH (lepszym kursem 193.34 do 69.04 kaprala) W drugiej lidze pozostają: - Mista (w decydującym pojedynku wygrał 3:1 z roman_c) - lozik (tylko lepszym kursem 5.04 do 2.53 nad bigiem) Do 2-ej ligi awansowali: - basia86 (podwójne zwycięstwo nad Lęborkiem) - simao (pokonując w drugim meczu Pegaza 2:1) ...
2008-11-11 18:27:32 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| byłabababiga |
2008-11-12 08:31:35 |
micio ty to masz nosa do wyników |
|
| dzidek |
2008-11-12 09:07:00 |
Gratulacje:) |
|
|
Baraże
Baraże były bardzo zacięte o czym świadczy liczba strzelonych 43 goli, średnia 5.38 na mecz. I za zwyczaj mecze kończyły się remisem 3:3 (4-y). Jedną nogą w 1-ej lidze jest już byłabababiga, która bez wysiłku pokonała micia 3:1. W równie dobrej sytuacji jest motyl, który nie dość że wygrał 4:3 to jeszcze bardzo zawyżył kurs ogólny(Preston-Southampton 3.90) swoich meczy, co przy remisie w dwu meczu daje mu awans. Bliżej 2-ej ligi jest big i basia86, choć strata jednej bramki, przy niskich kursach nie wydaje się nie do odrobienia. ...
2008-11-03 21:47:41 |
skomentuj (11) |
|
|
|
| Perez2012 |
2008-11-05 19:07:15 |
Czemu nie moge znów obstawic!!...przecież chyba nie będę wpisywał w komentarzu swoich typów przez cały czas, tak długo jak będę grał!!...
Jeżeli można to proszę o naprawę tego błędu...używam dwóch przeglądarek IE i FF no i na żadnej nie działa... |
|
| Admin |
2008-11-05 20:02:31 |
Na FF i Operze działa bez zarzutu,tylko musi być włączona obsługa jawy. |
|
| Admin |
2008-11-05 20:48:28 |
Typowanko już działa na wszystkich przeglądarkach !! |
|
| lozik |
2008-11-06 10:46:16 |
Na Firefoxie dalej nie mogę typować. Moje typy: Manch.City - Tottenham 1, Sheffield W. - Doncaster 1, Wolves - Burnley 1, Pruszkow - Jastrzebie 1, Nijmegen - PSV X - Kurs: 35,35 |
|
| Perez2012 |
2008-11-06 21:08:28 |
No mam jave i nie mogę...no ale trudno:
Moje typy:
1928 Hertha-Hoffenheim- 2 2,50;
1112 Polonia-Jagiellonia- 1 1,40;
1282 Nijmegen-PSV- 2 2,15;
2006 Chievo-Juventus- 2 1,62;
1388 Torino-Palermo- X 2,90;
Kurs ogólny: 35,35... |
|
| Admin |
2008-11-07 23:34:10 |
Spróbujcie usunąć cała zawartość offline w przeglądarce i napiszcie co u was nie działa ? |
|
| Perez2012 |
2008-11-07 20:18:45 |
Usunąłem zawartośc offline...dalej nie działa...gdy się loguję to mam od razu kurs 1 bez zadnych typów...gdy wybieram mecz do obstawienia to znikają mi typy przeciwnika a u mnie jest tylko kurs meczu a kurs ogólny nadal 1...a i pamiętajcie zapisac moje typy... |
|
| Perez2012 |
2008-11-07 20:21:31 |
Próbowałem juz na dwóch różnych komputerach u znajomych i było tak samo... |
|
| Admin |
2008-11-08 10:48:26 |
a klikasz w opcję szybkie typowanie ? |
|
| Perez2012 |
2008-11-08 17:44:39 |
tak... |
|
| micio |
2008-11-08 18:31:09 |
dzięki za pokazanie gdzie jest moje miejsce- byłabigababo życzę piątki. Pozdrawiam |
|
|
7-miu wspaniałych
Jak na razie tylko siedmiu graczy zakasowało dodatkowe pieniądze w kuponie 100. Najbardziej zadowolony jest na pewno udo, któremu udało się zarobić aż 220 PLW. Super odwagą i jasnym umysłem wykazał się misoo23, którego typ 2:0 dla Wisły za 40 PLW okazała się przysłowiowym strzałem w 10-kę. Z grą pożegnało się już 9-ciu graczy, w tym taka sława jak roksana (mistrz ligi !!) ...
2008-11-03 21:38:54 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Simao
Ponieważ, wierzba112 nie za typował do Niedzieli godz 20:20, a nasi gracze dali przyzwolenie simao żeby grał zamiast wierzby. Stąd w barażach mamy ostatecznie simao. ...
2008-11-02 20:21:59 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| simao |
2008-11-02 22:08:30 |
dziekuje za glosy, a mam pytanie, co sie dzieje w przypadku remisu w barazach? |
|
| Admin |
2008-11-02 22:41:54 |
przy remisie w dwumeczu decyduje kurs ogólny trafionych meczy. |
|
|
Błąd w barażach !!
W Naszych wyliczeniach dotyczących baraży wkradł się błąd. Przed ostatnią kolejką 3-ej ligi grupa C na 2-gim miejscu znajdował się wierzba112 z dorobkiem 14pkt i bramkami 23:21. Na 3-im miejscu był simao z 13pkt i bramkami 23:24. Ostatniej kolejki nie typował wierzba112 i poległ w meczu z Alex1992 0:1, czyli po ostatnim meczu miał: 14pkt i 23:22. Simao w ostatniej kolejce nieszczęśliwie zremisował z bobparis 1:1 i tym samym z dorobkiem też 14pkt i bramkami 24:25 zajął 3-cie miejsce. Na skutek pomyłki systemu został wpisany do baraży, zamiast właściwego gracza. Po reklamacji wierzby112 pary baraży zostały zaktualizowane. Za wynikłe problemy serdecznie przepraszamy w szczególności zainteresowanych wierzbę i simao. ...
2008-10-31 17:33:28 |
skomentuj (11) |
|
|
|
| simao |
2008-10-31 18:34:51 |
mam pytanie, czy jesli wierzba nie zatypuje, to czy moge ja zagrac? bo w tym przypadku on dostanie czerwona kartke;p i bylo by wolne miejsce |
|
| Admin |
2008-10-31 21:45:16 |
Dajemy tą propozycje pod osąd naszych graczy. Głosujcie ! |
|
| Icelander |
2008-10-31 22:49:59 |
Pierwsza sprawa. W końcu po tygodniu prób udało mi się otworzyć stronę. Już mam typować a tu mail przychodzi " Twoje typy".. Czasami życie nas zaskakuje :-))))))). |
|
| Icelander |
2008-11-01 23:02:16 |
Druga sprawa. To ciekawe bo zostanią simao typy niedzielne. Pegaz zawsze może powiedzieć iż nie ma tego w regulaminie. więc należałoby jego zapytać - czy się zgadza. Takie jest moje zdanie. Z drugiej strony to zabawa ale zabawa która wciąga. Więc w regulaminie mimo wszystko powinien się znależć zapis który ujmowałby podobne sytuacje np. tak jak wy proponujecie by to inni gracze w podobnych sytuacjach decydowali. |
|
| dzidek |
2008-11-01 23:07:10 |
Trzecia sprawa to taka, czemu wierzba miałby zapomnieć obstawić?? |
|
| Lebork |
2008-11-01 09:20:14 |
dlatego ze, nie opstawil tez, ostatniej kolejki, a teraz na kilka h przed 14 jego typow tez nie ma |
|
| Admin |
2008-11-01 11:32:27 |
Jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to zawsze decyduje Admin. I to w tym wszystkim jest najpiękniejsze ;-))) |
|
| Admin |
2008-11-01 11:34:16 |
Chłop ma czas nawet do Niedzieli !!! A w przypadku, gdy zdecydujecie,że to on i tak ma grać w barażach to może obstawić tylko 2-gi mecz i po sprawie. Jeden można przecież przegrać !! |
|
| byłabababiga |
2008-11-01 12:52:14 |
bigowie dziekują dzidkowi..... |
|
| Lebork |
2008-11-01 19:25:26 |
ale jesli nie obstawi tej kolejki to dostanie druga zolta, a w konsekwencji czerwona kartke |
|
| dzidek |
2008-11-01 20:40:23 |
W barażach czerwone kartki nie obowiązują. |
|
|
Błąd !!
Bardzo przepraszamy ale błąd w typowaniu występuje tylko na przeglądarkach IE. Usunięcie błędu potrwa jeszcze chwilkę, dlatego jeżeli ktoś ma problemy z typowaniem prosimy o przesiadkę na FF ...
2008-10-31 12:48:53 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| Perez2012 |
2008-10-31 14:28:48 |
Oto moje typy:
1921 Hoffenheim-karlsrucjer 1 ;
2422 jagiellonia-Cracowia 1 ;
1737 tottenham-Liverpool 2 ;
2494 Gijon-Numancia 1 ;
2423 Wisła-Ruch X ; |
|
| micio |
2008-11-01 06:53:28 |
to moje typy niestety nie mogę typować normalnie1737 Tottenham - Liverpool 2, kurs-2.02. 2755 Ruch Ch. (strz./nie strz.)2,kurs1,86.
2651 Udinese - Genoa 1 . kurs 1.79.
2437 Austria W. - Sturm Graz 1kurs 2.05.
1954 Falkirk - Dundee Utd. 2 kurs 2,60 kurs ogólny 35,84 pozdrawiam
|
|
|
Zapisy !!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XII edycji ligi typera. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 15-go Listopada godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do 3-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 10.11.2008 do Soboty 15.11.2008 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 3-ej lidze. Gracze, którzy się zapiszą, a obecnie jeszcze znajdują się w którejś z lig,zostaną dopisani do tabeli ligi 3-ej po zakończeniu bieżących rozgrywek. ...
2008-10-27 22:25:00 |
skomentuj (7) |
|
|
|
| kwiatoo |
2008-10-28 11:34:21 |
Chciałem zapytać, gdzie mogę znaleźć tabele po ostatniej kolejce bieżącego sezonu w każdej z lig? |
|
| Admin |
2008-10-28 11:47:32 |
Tabele są już przygotowane do nowych rozgrywek !! Archiwalne tabele nie są dostępne |
|
| morasiem |
2008-10-28 12:19:22 |
szkoda że nie robicie chociaż zrzutów ekranów i takich "zdjęć" nie udostępniacie. Czasami fajnie byłoby spojrzeć na swoje - nie zawsze najlepsze - wyniki... :D |
|
| Icelander |
2008-10-30 16:12:04 |
Nie mogę typować. Ta sama sytuacja co tydzień temu "błąd na stronie". Oto moje typy MALAGA-BARCELONA 2 BAYERN-BIELEFELD 1 CHELSEA-SUNDERLAND 1 STOKE-ARSENAL 2 DORTMUND-BOCHUM 1 za 20 zł. Nie znam kursów więc proszę dopisać. :-) |
|
| lozik |
2008-10-30 20:32:57 |
Ja również nie mogę typować meczy w barażach: Malaga - Barcelona X, Stuttgart - FC Koeln 1, MBrough - West Ham 1, Derby - Nottingham 1, Hoffenheim - Karlsruher 1 - kurs ogólny - 35,97 |
|
| RysioNH |
2008-10-31 11:32:01 |
Witam i pozdrawiam,rowniez nie moge typowac.Prosze o zapisanie admina moich typow.1866 Aris-Larisa x 3.00.1858 Auxerre-Valenciennes 1 1.81.2486 Rennes-Sochaux 1 1,71.2422 Jagiellonia-Cracovia 1 1.90.2565MGladbach-Frankfurt 1 2.10. Kurs ogolny 37.04. DZIEKUJE. |
|
| basia86 |
2008-11-01 07:08:09 |
1737 Tottenham - Liverpool 2- 2,02, 2002 Juventus - Roma 1-2,05 .2649 Sampdoria - FC Torino 1-1,79, 2651 Udinese - Genoa 1-1,79,2421 Gornik - Belchatow 2-2,85 kurs ogólny 37,81 to moje typy pozdrawiam.
|
|
|
Baraże !!
Baraże czas zacząć !! Od dziś do Soboty rozgrywamy pierwszą kolejkę baraży o 1-szą i 2-gą ligę. ...
2008-10-27 10:47:06 |
skomentuj (2) |
|
|
|
| lasot20 |
2008-10-27 21:57:20 |
Kiedy zaczynamy "nowy sezon"? |
|
| lasot20 |
2008-10-27 22:24:23 |
Drodzy koledzy typerzy i szanowni administratorzy tak sobie pomyslalem zeby stworzysc takie forum typerow z prawdziwego zdarzenia,zeby mozna bylo tam pisac swoje typy poparte doglebnymi analizami itd,wymiana pogladow,opinianii i typow.
Piszcie swoje komentarze i co o tym myslicie.
Podzielmy sie swoja wiedza na forum...
P.S.A jesli pomysl nie wypali piszcie do mnie na gg 12976723 Pozdro |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|