Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Środa 24 czerwca 2026 20:26   tydzień gry: 1139  imieniny:  Danuty, Jana, Janiny
 
 
Wiadomosci


Awaria !!
Z uwagi na awarię serwera do tej chwili nie było wyników baraży. W tym momencie już wszystko wróciło do normy. Za wynikłe problemy przepraszamy !! ...

2008-11-11 19:13:29
skomentuj (10)

tosieek 2008-11-12
10:28:02
1. 1538 Bolton - Liverpool 2 1.65 2. 1542 Manch.Utd. - Stoke 1 1.20 3. 1497 Wisla - Lechia G. 1 1.25 4. 2180 Gornik - Cracovia 2 3.80 5. 2181 Lech - Polonia W. 2 3.90 wytypowałem ale nie wiem czy sie zapisze więc posyłam moje typy w komentarzu

adik241282 2008-11-12
11:00:11
Ja też nie mogę typować. Zawsze robiłem to bez problemu... Wybieranie lig mam, ale jak zaznacze typ, to się nie zapisuje...

Admin 2008-11-12
11:21:48
Tosiek - zapisało ok !! adik - jeżeli używasz IE lub Opery to po kliknięciu w typ musisz chwilkę poczekać !! nie wiemy dlaczego tak się dzieje. Na FF wszystko śmiga aż miło.

adik241282 2008-11-12
15:10:29
No ja cały czas używam Opery, nigdy nie miałem problemów. Teraz pierwszy raz mi sie takie coś zdarzyło... Spróbuje jeszcze raz...

morasiem 2008-11-13
07:03:35
Adminie niestety pod FF nie mam możliwości typowania kolejki. Mogę wytypować tylko kupon 100. Proszę o interwencję w mojej sprawie :D

pepe.nh 2008-11-13
12:40:07
Ja równiez moge typowac tylko kupon 100! Nie mam wogole ikonki szybkiego typowania!! Przegladarka FF!!

Admin 2008-11-13
14:22:13
Już powinno się dać !!!!! Przepraszamy za problemy !!

vipek 2008-11-13
15:16:57
1. 1539 Arsenal-Aston Villa 1 , 1.57 2. 1677 Le Havre - PSG 2, 2.30 3. 2304 Ajax- PSV 1, 2.1 4. 1762 Inverness- Hearts 2, 2.40 5. 2393 Cagliari-Fiorentina 2, 2.40 --wytypowałem ale mam kłopoty z wpisaniem do "tabelki", ponieważ pokazuje mi że już wytypowałem

morasiem 2008-11-13
16:54:30
dzięki Adminie za interwencje. Podziałało :D

adik241282 2008-11-14
09:27:42
1. 1731 Leverkusen - Schalke X 3.20 2. 2181 Lech - Polonia W. X 3.25 3. 2252 Huelva - Barcelona 2 1.37 4. 1693 Valladolid - Real M. 2 1.85 5. 1732 MGladbach - Bayern X2 1.08. To mije typowania... Jesli kurs zbyt maly to mam nadzieje ze nie dostane żółtej kartki za brak typowania... Nadal nie mogę typować normalnie...



To szok !!
Po raz pierwszy w historii ligi typera mecz zakończył się wynikiem 5:5 !!! Ten historyczny wyczyn stał się udziałem byłejbabybiga i mico. Gratulacje !!!
Po emocjonujących barażach w pierwszej lidze pozostają:
- byłabababiga
- motyl (podwójne zwycięstwo)
- monvon69 (tylko lepszym kursem 14.53 do 12.56)
do ligi awansował RysioNH (lepszym kursem 193.34 do 69.04 kaprala)
W drugiej lidze pozostają:
- Mista (w decydującym pojedynku wygrał 3:1 z roman_c)
- lozik (tylko lepszym kursem 5.04 do 2.53 nad bigiem)
Do 2-ej ligi awansowali:
- basia86 (podwójne zwycięstwo nad Lęborkiem)
- simao (pokonując w drugim meczu Pegaza 2:1) ...

2008-11-11 18:27:32
skomentuj (2)

byłabababiga 2008-11-12
08:31:35
micio ty to masz nosa do wyników

dzidek 2008-11-12
09:07:00
Gratulacje:)



Baraże
Baraże były bardzo zacięte o czym świadczy liczba strzelonych 43 goli, średnia 5.38 na mecz. I za zwyczaj mecze kończyły się remisem 3:3 (4-y). Jedną nogą w 1-ej lidze jest już byłabababiga, która bez wysiłku pokonała micia 3:1. W równie dobrej sytuacji jest motyl, który nie dość że wygrał 4:3 to jeszcze bardzo zawyżył kurs ogólny(Preston-Southampton 3.90) swoich meczy, co przy remisie w dwu meczu daje mu awans. Bliżej 2-ej ligi jest big i basia86, choć strata jednej bramki, przy niskich kursach nie wydaje się nie do odrobienia. ...

2008-11-03 21:47:41
skomentuj (11)

Perez2012 2008-11-05
19:07:15
Czemu nie moge znów obstawic!!...przecież chyba nie będę wpisywał w komentarzu swoich typów przez cały czas, tak długo jak będę grał!!... Jeżeli można to proszę o naprawę tego błędu...używam dwóch przeglądarek IE i FF no i na żadnej nie działa...

Admin 2008-11-05
20:02:31
Na FF i Operze działa bez zarzutu,tylko musi być włączona obsługa jawy.

Admin 2008-11-05
20:48:28
Typowanko już działa na wszystkich przeglądarkach !!

lozik 2008-11-06
10:46:16
Na Firefoxie dalej nie mogę typować. Moje typy: Manch.City - Tottenham 1, Sheffield W. - Doncaster 1, Wolves - Burnley 1, Pruszkow - Jastrzebie 1, Nijmegen - PSV X - Kurs: 35,35

Perez2012 2008-11-06
21:08:28
No mam jave i nie mogę...no ale trudno: Moje typy: 1928 Hertha-Hoffenheim- 2 2,50; 1112 Polonia-Jagiellonia- 1 1,40; 1282 Nijmegen-PSV- 2 2,15; 2006 Chievo-Juventus- 2 1,62; 1388 Torino-Palermo- X 2,90; Kurs ogólny: 35,35...

Admin 2008-11-07
23:34:10
Spróbujcie usunąć cała zawartość offline w przeglądarce i napiszcie co u was nie działa ?

Perez2012 2008-11-07
20:18:45
Usunąłem zawartośc offline...dalej nie działa...gdy się loguję to mam od razu kurs 1 bez zadnych typów...gdy wybieram mecz do obstawienia to znikają mi typy przeciwnika a u mnie jest tylko kurs meczu a kurs ogólny nadal 1...a i pamiętajcie zapisac moje typy...

Perez2012 2008-11-07
20:21:31
Próbowałem juz na dwóch różnych komputerach u znajomych i było tak samo...

Admin 2008-11-08
10:48:26
a klikasz w opcję szybkie typowanie ?

Perez2012 2008-11-08
17:44:39
tak...

micio 2008-11-08
18:31:09
dzięki za pokazanie gdzie jest moje miejsce- byłabigababo życzę piątki. Pozdrawiam



7-miu wspaniałych
Jak na razie tylko siedmiu graczy zakasowało dodatkowe pieniądze w kuponie 100. Najbardziej zadowolony jest na pewno udo, któremu udało się zarobić aż 220 PLW. Super odwagą i jasnym umysłem wykazał się misoo23, którego typ 2:0 dla Wisły za 40 PLW okazała się przysłowiowym strzałem w 10-kę. Z grą pożegnało się już 9-ciu graczy, w tym taka sława jak roksana (mistrz ligi !!) ...

2008-11-03 21:38:54
skomentuj (0)



Simao
Ponieważ, wierzba112 nie za typował do Niedzieli godz 20:20, a nasi gracze dali przyzwolenie simao żeby grał zamiast wierzby. Stąd w barażach mamy ostatecznie simao. ...

2008-11-02 20:21:59
skomentuj (2)

simao 2008-11-02
22:08:30
dziekuje za glosy, a mam pytanie, co sie dzieje w przypadku remisu w barazach?

Admin 2008-11-02
22:41:54
przy remisie w dwumeczu decyduje kurs ogólny trafionych meczy.



Błąd w barażach !!
W Naszych wyliczeniach dotyczących baraży wkradł się błąd.
Przed ostatnią kolejką 3-ej ligi grupa C na 2-gim miejscu znajdował się wierzba112 z dorobkiem 14pkt i bramkami 23:21. Na 3-im miejscu był simao z 13pkt i bramkami 23:24.
Ostatniej kolejki nie typował wierzba112 i poległ w meczu z Alex1992 0:1, czyli po ostatnim meczu miał: 14pkt i 23:22. Simao w ostatniej kolejce nieszczęśliwie zremisował z bobparis 1:1 i tym samym z dorobkiem też 14pkt i bramkami 24:25 zajął 3-cie miejsce. Na skutek pomyłki systemu został wpisany do baraży, zamiast właściwego gracza. Po reklamacji wierzby112 pary baraży zostały zaktualizowane. Za wynikłe problemy serdecznie przepraszamy w szczególności zainteresowanych wierzbę i simao. ...

2008-10-31 17:33:28
skomentuj (11)

simao 2008-10-31
18:34:51
mam pytanie, czy jesli wierzba nie zatypuje, to czy moge ja zagrac? bo w tym przypadku on dostanie czerwona kartke;p i bylo by wolne miejsce

Admin 2008-10-31
21:45:16
Dajemy tą propozycje pod osąd naszych graczy. Głosujcie !

Icelander 2008-10-31
22:49:59
Pierwsza sprawa. W końcu po tygodniu prób udało mi się otworzyć stronę. Już mam typować a tu mail przychodzi " Twoje typy".. Czasami życie nas zaskakuje :-))))))).

Icelander 2008-11-01
23:02:16
Druga sprawa. To ciekawe bo zostanią simao typy niedzielne. Pegaz zawsze może powiedzieć iż nie ma tego w regulaminie. więc należałoby jego zapytać - czy się zgadza. Takie jest moje zdanie. Z drugiej strony to zabawa ale zabawa która wciąga. Więc w regulaminie mimo wszystko powinien się znależć zapis który ujmowałby podobne sytuacje np. tak jak wy proponujecie by to inni gracze w podobnych sytuacjach decydowali.

dzidek 2008-11-01
23:07:10
Trzecia sprawa to taka, czemu wierzba miałby zapomnieć obstawić??

Lebork 2008-11-01
09:20:14
dlatego ze, nie opstawil tez, ostatniej kolejki, a teraz na kilka h przed 14 jego typow tez nie ma

Admin 2008-11-01
11:32:27
Jeżeli czegoś nie ma w regulaminie to zawsze decyduje Admin. I to w tym wszystkim jest najpiękniejsze ;-)))

Admin 2008-11-01
11:34:16
Chłop ma czas nawet do Niedzieli !!! A w przypadku, gdy zdecydujecie,że to on i tak ma grać w barażach to może obstawić tylko 2-gi mecz i po sprawie. Jeden można przecież przegrać !!

byłabababiga 2008-11-01
12:52:14
bigowie dziekują dzidkowi.....

Lebork 2008-11-01
19:25:26
ale jesli nie obstawi tej kolejki to dostanie druga zolta, a w konsekwencji czerwona kartke

dzidek 2008-11-01
20:40:23
W barażach czerwone kartki nie obowiązują.



Błąd !!
Bardzo przepraszamy ale błąd w typowaniu występuje tylko na przeglądarkach IE. Usunięcie błędu potrwa jeszcze chwilkę, dlatego jeżeli ktoś ma problemy z typowaniem prosimy o przesiadkę na FF ...

2008-10-31 12:48:53
skomentuj (2)

Perez2012 2008-10-31
14:28:48
Oto moje typy: 1921 Hoffenheim-karlsrucjer 1 ; 2422 jagiellonia-Cracowia 1 ; 1737 tottenham-Liverpool 2 ; 2494 Gijon-Numancia 1 ; 2423 Wisła-Ruch X ;

micio 2008-11-01
06:53:28
to moje typy niestety nie mogę typować normalnie1737 Tottenham - Liverpool 2, kurs-2.02. 2755 Ruch Ch. (strz./nie strz.)2,kurs1,86. 2651 Udinese - Genoa 1 . kurs 1.79. 2437 Austria W. - Sturm Graz 1kurs 2.05. 1954 Falkirk - Dundee Utd. 2 kurs 2,60 kurs ogólny 35,84 pozdrawiam



Zapisy !!
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XII edycji ligi typera.
Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 15-go Listopada godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 3-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do 3-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 10.11.2008 do Soboty 15.11.2008 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 3-ej lidze. Gracze, którzy się zapiszą, a obecnie jeszcze znajdują się w którejś z lig,zostaną dopisani do tabeli ligi 3-ej po zakończeniu bieżących rozgrywek. ...

2008-10-27 22:25:00
skomentuj (7)

kwiatoo 2008-10-28
11:34:21
Chciałem zapytać, gdzie mogę znaleźć tabele po ostatniej kolejce bieżącego sezonu w każdej z lig?

Admin 2008-10-28
11:47:32
Tabele są już przygotowane do nowych rozgrywek !! Archiwalne tabele nie są dostępne

morasiem 2008-10-28
12:19:22
szkoda że nie robicie chociaż zrzutów ekranów i takich "zdjęć" nie udostępniacie. Czasami fajnie byłoby spojrzeć na swoje - nie zawsze najlepsze - wyniki... :D

Icelander 2008-10-30
16:12:04
Nie mogę typować. Ta sama sytuacja co tydzień temu "błąd na stronie". Oto moje typy MALAGA-BARCELONA 2 BAYERN-BIELEFELD 1 CHELSEA-SUNDERLAND 1 STOKE-ARSENAL 2 DORTMUND-BOCHUM 1 za 20 zł. Nie znam kursów więc proszę dopisać. :-)

lozik 2008-10-30
20:32:57
Ja również nie mogę typować meczy w barażach: Malaga - Barcelona X, Stuttgart - FC Koeln 1, MBrough - West Ham 1, Derby - Nottingham 1, Hoffenheim - Karlsruher 1 - kurs ogólny - 35,97

RysioNH 2008-10-31
11:32:01
Witam i pozdrawiam,rowniez nie moge typowac.Prosze o zapisanie admina moich typow.1866 Aris-Larisa x 3.00.1858 Auxerre-Valenciennes 1 1.81.2486 Rennes-Sochaux 1 1,71.2422 Jagiellonia-Cracovia 1 1.90.2565MGladbach-Frankfurt 1 2.10. Kurs ogolny 37.04. DZIEKUJE.

basia86 2008-11-01
07:08:09
1737 Tottenham - Liverpool 2- 2,02, 2002 Juventus - Roma 1-2,05 .2649 Sampdoria - FC Torino 1-1,79, 2651 Udinese - Genoa 1-1,79,2421 Gornik - Belchatow 2-2,85 kurs ogólny 37,81 to moje typy pozdrawiam.



Baraże !!
Baraże czas zacząć !!
Od dziś do Soboty rozgrywamy pierwszą kolejkę baraży o 1-szą i 2-gą ligę. ...

2008-10-27 10:47:06
skomentuj (2)

lasot20 2008-10-27
21:57:20
Kiedy zaczynamy "nowy sezon"?

lasot20 2008-10-27
22:24:23
Drodzy koledzy typerzy i szanowni administratorzy tak sobie pomyslalem zeby stworzysc takie forum typerow z prawdziwego zdarzenia,zeby mozna bylo tam pisac swoje typy poparte doglebnymi analizami itd,wymiana pogladow,opinianii i typow. Piszcie swoje komentarze i co o tym myslicie. Podzielmy sie swoja wiedza na forum... P.S.A jesli pomysl nie wypali piszcie do mnie na gg 12976723 Pozdro

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: