Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Wtorek 23 czerwca 2026 07:01   tydzień gry: 1139  imieniny:  Albina, Wandy, Zenona
 
 
Wiadomosci


Dzidek mistrzem !!
Gratulacje dla dzidka za zdobycie mistrza. W ostatniej kolejce na dzidku ;-) potknęła się również byłabababiga przegrywając 4:3. No cóż w tym sezonie jak na razie na dzidka nie ma bata !!!! ...

2009-03-16 14:03:59
skomentuj (11)

monvon69 2009-03-16
13:58:45
Wielkie GRATKI za kolejny tytuł mistrza dla DZIDKA (w pięknym stylu).Jeszcze tylko utrzymaj skuteczność i będzie podwójna korona!

Blokada 2009-03-16
16:05:54
gratulacje Dzidek

kempes 2009-03-16
16:51:39
Gratulacje Dzidek!!!

pepe.nh 2009-03-16
17:54:22
GRATULACJE Dzidek:)!! Jeszcze 2 zwycięstwa i historyczne osiągnięcie!!!! Tego rekordu by już NIKT nie wymazał!! Powodzenia w ostatnich kolejkach!!:)

była 2009-03-16
18:46:40
nie ma bata na dzidka......:) a miało być tak pięknie...

cukier 2009-03-16
20:05:10
Brawooooo Dzidek!!!

kapral 2009-03-16
21:26:35
?

dzidek 2009-03-17
23:16:21
Dziękuje;)

roksana 2009-03-17
19:47:35
Gratulacje tatku ;-)

VIVERO 2009-03-19
09:23:06
dołączam sie do gratulacji dla dzidka :)

włatca móch 2009-03-21
19:06:53
Gratólacje mistżó.



Zapisy do XIV edycji ligi typera
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XIV edycji ligi typera.
Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 18-go Kwietnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 4-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do 4-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 13.04.2009 do Soboty 18.04.2009 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 4-ej lidze.

Dodano nowe linki:
Wyniki Wiosna 2009

Wyniki ostatniej kolejki
...

2009-03-16 13:56:44
skomentuj (4)

Blokada 2009-03-16
16:34:15
witam mam pytanie - czy wszyscy muszą się zapisywać do nowej edycji czy tylko nowi? jak chciałem się zapisać pokazał mi się komunikat że administrator zapisze mnie do 3 ligi pozdrawiam

Admin 2009-03-16
16:43:59
Zapisy są do 4 ligi, Ty awansowałeś do 2 ligi i nie musisz się zapisywać.

Blokada 2009-03-17
07:58:00
ok dzięki i pozdrawiam

adik241282 2009-03-18
10:47:39
Jeśli przegram baraże to muszę się zapisywać do IV ligi, czy będę tam automatycznie??



Przypominamy
Zawodnikom 4-ej ligi przypominamy, że za 2-a tygodnie pawlo i Queue, grają baraże o 3-ą ligę. ...

2009-03-16 10:50:55
skomentuj (0)



Gratulacje !!
Witamy w 2-ej lidze zawodników:
- Blokada
- Stan1983
- Icelander
- Legia_Warszawa
- krasnalek22
- Qdlaty
Gratulacje !!

Niestety do 4-ej ligi nieuchronnie spadli:
- sport7
- Mista
- adik241282
- misioo23 (mistrz ligi) !!
- krzysiek
- kreeg

życzymy tej 6-tce szybkiego powrotu !!
...

2009-03-16 10:44:03
skomentuj (3)

Admin 2009-03-16
11:57:09
korekta !!! adik241282 walczy o utrzymanie a spada cukier, ponieważ przy równej ilości punktów, bramek oraz różnicy bramek decyduje wynik bezpośredniego spotkania. A ten zakończył się zwycięstwem adik241282 5:3

kwiatoo 2009-03-17
14:47:32
Nie sądze, żeby walczący w 2 lidze Mista w dodatku mający do rozegrania jeszcze 2 mecze tak nieuchronnie spadł do IV ligi (o dwie klasy rozgrywkowe niżej!). Ten los czekać może zawodnika Mata, który zajął w III lidze ostatnie miejsce a nie znalazł się na liście spadkowiczów w tym newsie.

Admin 2009-03-17
15:24:41
Oczywiście masz racje !!! Do 4-ej ligi spadł Mata !! czeski błąd



Baraże !!
Zgodnie z życzeniem naszych graczy rozpis par w walce o 2-gą ligę jest taki sam jak baraży o spadek.
Drużyna 2 z grupy A gra z drużyną z miejsca 3 grupy B ... itd.
Zaktualizowano tabele i uwzględniono reklamacje. Od tej chwili do czwartku 23:59 czekamy na reklamacje !!
Po tym terminie reklamacje dotyczące baraży nie będą uwzględniane. ...

2009-03-16 10:26:57
skomentuj (1)

morasiem 2009-03-16
15:43:09
I o to Adminie właśnie chodziło. Teraz będzie ciekawiej :D



Blokada
zdominował całkowicie KUPON 100 i ma już ponad 1000 PLW. Z wszystkich do tej pory wytypowanych meczy nie trafił tylko jednego!!! Gratulujemy. ...

2009-03-10 21:31:21
skomentuj (12)

roman_c 2009-03-13
11:30:19
Łał...

morasiem 2009-03-14
16:00:01
Blokada demolkę zrobił :D Gratulacje. A może byś tak publikował swoje typy przed ich rozstrzygnięciem :D

dzidek 2009-03-14
18:37:35
Wystarczy że klikniesz w zawodnika w Lidze 100 ( w tym wypadku "Blokada") i zobaczysz jego typy. W tym tygodniu są bardzo ciekawe. Stawka: 80.00 Stan konta: 1001.09 Kurs ogólny: 62.38 Do wygrania: 4491.36 PLW 1 1892 Belchatow - Wisla 2 ( ) 2.20 2 1925 Arsenal - Blackburn 1 1(4:0) 1.40 3 2055 AEK Ateny - OFI 1 ( ) 1.25 4 2096 Bochum - Bayern 2 2(0:3) 1.70 5 2786 Lyon - Auxerre 1 ( ) 1.47 6 2791 Olympiakos - Iraklis 1 ( ) 1.25 7 2800 Almeria - Barcelona 2 ( ) 1.75 8 2848 Ajax - Graafschap 1 ( ) 1.18 9 2889 FC Porto - Naval 1 ( ) 1.25 10 2942 Siena - Milan 2 ( ) 2.00 Trzymam kciuki!!!!

morasiem 2009-03-14
21:40:40
Heh saint i Legia_Warszawa to albo dobrzy znajomi, albo mają tego samego znajomego który obu typuje mecze. Oto jakie typy wystawili: SAINT: Lublin - Stalowa Wola, Almeria - Barcelona, Siena - Milan, Bochum - Bayern, Belchatow - Wisla Legia_Warszawa: Lublin - Stalowa Wola, Siena - Milan, Odra W. - Slask W., Bochum - Bayern, Belchatow - Wisla. Od razu widać że tylko 1 mecz jest inny. Typy też są podobne. A może to przypadek? Chłopaki nie wciskajcie kitu, że nie kombinujecie... Adminie zrób tak, żeby następnym razem nie byli razem w grupie, bo widać koledzy mają jednego znajomego - fryzjera...

Blokada 2009-03-15
11:29:00
witam no i niestety przez Wisłę kupon nie wszedł a był ciekawy - pozdrawiam

Legia_Warszawa 2009-03-15
11:40:44
witam Morasiem nie tylko tym jednym meczem się te kupony różnią zobacz u Sainta typ meczu: Motor-Stal pozdrawam P.S. Zobacz po ligach dużo jest podobnych kuponów

Blokada 2009-03-15
11:45:58
zobaczcie kupon Queue, jeżeli Lech nie zawali to powinno wejśc, chociaż w realu ja postawiłem 50zł na Górnik...

motyl 2009-03-15
19:07:58
Z przykrością muszę stwierdzić, że kolega Martel ma powtórzone dwa moje mecze!!!! Bełchatów-Wisła i Arsenal-Blackburn!!! Dodam tylko że ja obstawiałem pierwszy;)

motyl 2009-03-15
20:15:16
oto podobna sytuacja z 2 kolejki ubiegłego sezonu: dzidek 2008-11-29 16:17:50 HKS!!!!!! Masz trzy takie same typy jak ja, a może być tylko jeden!!!! Ponieważ moje mecze są w niedziele wpisz nowe typy jako komentarz do tej wiadomości do godziny 20.00. Wtedy zaczyna się pierwszy Twój mecz. Pozdrawiam. Villa 2008-11-29 20:18:13 nie wiem czy hks zmienil to czy nie ale: dzidek zauwaz ze hks ma te same mecze ale typy rozne: Chelsea - Arsenal ty X on X2 Manch.City - Manch.Utd. ty X on 1X jedyny powtarzajacy sie mecz to: Sporting - Guimaraes ty i on 1 Admin 2008-11-30 00:42:40 Z uwagi na niezgodne z regulaminem obstawienie spotkań, administracja ligi postanowiła zastąpić sporne mecze meczami z listy za zawieszone !! Pozdrawiam.

Admin 2009-03-15
21:13:52
Z uwagi na niezgodne z regulaminem obstawienie spotkań, administracja ligi postanowiła zastąpić sporne mecze meczami z listy za zawieszone !! Pozdrawiam.

była 2009-03-16
10:28:40
dostałem baty

LOdzio 2009-03-16
10:52:33
Chyba dostałam ?? to po pierwsze, a po drugie - to co ty sobie myślałaś !!!



Ostatnia kolejka !!
Przypominamy, że w ostatniej kolejce sędziowie nie pokazują czerwonych kartek.
Plan baraży (awansów):
Tydzień 236: 3-a liga 1-en mecz drużyn z miejsc 2-3 o prawo gry z przeciwnikiem z innej 3-ej ligi.
Tydzień 237: 1-en mecz barażowy zwycięzców wcześniejszych meczy.
mecz A-B: Zwycięzca meczu drużyn z miejsc 2-3 grupy A ,ze zwycięzcą meczu drużyn z miejsc 2-3 grupy B.
mecz C-D: Zwycięzca 2-3 grupy C ,ze zwycięzcą 2-3 grupy D
mecz E-F: Zwycięzca 2-3 grupy E ,ze zwycięzcą 2-3 grupy F
Tydzień 238 i 239: dwu-mecz zwycięzców meczy z tygodnia wcześniejszego z drużynami z 2-ch lig.
Zwycięzca meczu A-B z 7-mą drużyną 2-ej ligi grupa A
Zwycięzca meczu C-D z 7-mą drużyną 2-ej ligi grupa B
Zwycięzca meczu E-F z 6-tą drużyną 2-ej ligi grupy A lub grupy B(z gorszym bilansem).

Plan baraży(spadków):
Tydzień 236 i 237: Dwu-mecz zawodników 3-ch lig:
mecz 1- Zawodnik z miejsca 6 Gr.A - zaw. z miejsca 7 Gr.B
mecz 2- Zawodnik z miejsca 6 Gr.B - zaw. z miejsca 7 Gr.C
mecz 3- Zawodnik z miejsca 6 Gr.C - zaw. z miejsca 7 Gr.D
mecz 4- Zawodnik z miejsca 6 Gr.D - zaw. z miejsca 7 Gr.E
mecz 5- Zawodnik z miejsca 6 Gr.E - zaw. z miejsca 7 Gr.F
mecz 6- Zawodnik z miejsca 6 Gr.F - zaw. z miejsca 7 Gr.A

Tydzień 238: jeden-mecz przegranych w meczach 1..6
mecz1b- Przegrany z meczu 1 z przegranym z meczu 4
mecz2b- Przegrany z meczu 2 z przegranym z meczu 5
mecz3b- Przegrany z meczu 3 z 1-szą drużyną 4-ej ligi
mecz4b- Przegrany z meczu 6 z 2-gą drużyną 4-ej ligi

Tydzień 239: jeden-mecz przegranych w meczach 1b..4b
mecz1c- Przegrany z meczu 1b z przegranym meczu 3b
mecz2c- Przegrany z meczu 2b z przegranym meczu 4b


...

2009-03-09 15:07:18
skomentuj (4)

LOdzio 2009-03-14
13:36:07
Sprawiedliwiej będzie jak zawodnik 2 z grupy A zagra z zawodnikiem 3 grupy B (3 liga) tak jak w meczach o spadek

VIVERO 2009-03-14
16:19:19
Uważam iż LOdzio ma rację i taki sposób byłby ciekawszy dla rozgrywek

dzidek 2009-03-14
18:42:02
Popieram.

włatca móch 2009-03-14
18:57:32
tesz tak uwarzam ...



Podsumowanie !!
Mijający tydzień okazał się bardzo dobry dla większości graczy.
Ogółem padło 219 goli (śr.5.34) dla porównania w poprzednim tygodniu padło tylko 169 goli.
Najwięcej goli (śr 6,5 gola na mecz) padło w 3-ej lidze grupa D.
Najmniej 3-y gole na mecz padło w 4-ej lidze.

Ekstraklasa:
Tu ewidentnie jest tylko jeden kandydat na mistrza i każdy z graczy wychodzi do meczu z nim z trzęsącymi się kolanami ;-). A mowa oczywiście o rewelacji tego sezonu dzidku.Nie chcemy oczywiście straszyć , ale wieść gminna niesie, że mistrz w następnym sezonie musi spaść. Patrząc jednak na wyczyny dzidka jesteśmy pewni, że klątwa ta się nie spełni. Widząc, że na szczytach raczej się nic nie zmieni skupiamy się teraz na dołach tabeli. Dzielnie w nich o utrzymanie zawalczył lasot20 pokonując HKS-a 4:2 !!, który gonił do tej chwili dzidka. Niestety znów porażka kempes-a 2:3 z monvon69 i chyba już spadek do 2-ej ligi.
2-ga liga
Grupa A:
Po przywróceniu typów aosty niestety nie wygrana doberman-a 3:0, a porażka 4:3. No cóż awans odłożony w czasie... Piękne zwycięstwa lozika i motyla po 4:3 i tłok w czołówce stał się faktem.Z outsliderów tylko włatca móch urwał punkt w meczu z cracovia1974 3:3. Gruś ewidentnie miał pecha, bo taka ilość strzelonych goli dała by mu tydzień wcześniej zwycięstwo. Forma było nie było jednak rośnie...
Grupa B:
napster (3:2 z vipek)w końcu dogonił i przegonił lepszym stosunkiem bramek gremsona (tylko 3:3 z pepe.nh). LOdzio (3:3 z Mistą) zachował statusquo bo bezpośredni rywal mały uległ outsiderowi Ironus-owi 2:3. W meczu o 6-ć punktów, podział roksana-prezes73 3:3.
3-cia liga
Grupa A:Blokada już po raz drugi zatrzymany w pochodzie po awans, tym razem z Dado 3:3. Wykorzystał tą sytuację saszka pokonując tośka 3:2. W meczu o 6-ć punktów i miejsce premiowe wiktor pokonał roman_c 4:2. Ostatni mecz Blokada - saszka zdecyduje, który z graczy awansuje !! kreeg porażką z ARO 1:4 przypieczętował swój spadek do 4-ej ligi.
Grupa B:Zadyszka lidera !! tylko 2:2 Stann-a ze sławnym big-iem.
Grupa C:kwiatoo po zwyciestwie 2:0 dopędził Icelander-a i ma największe szanse na awans, ponieważ w ostatnim meczu Icelander zagra o awans z misioo23, który z kolei będzie walczył o utrzymanie !!
Grupa D:Legia po wygranej 4:3 z piomiciu już praktycznie w 2-ej lidze, bo saint pewnie odpuści ;-). adik241282 w ostatnim meczu powalczy o utrzymanie w bezpośrednim meczu z cukier.
Grupa E:Sansacja !! Lider krasnalek22-basia86 2:3. W ostatnich meczach awans może wywalczyć krasnalek, pm36 i Bayern, choć ten ostatni ma najmniejsze szanse.
Grupa F:W ostatnim meczu Qdlaty musi tylko zremisować z wierzba112, aby awansować.
liga 4:Podział punktów w meczu na szczycie pawlo-Krzeszov 2:2 ...

2009-03-09 14:53:17
skomentuj (2)

saint 2009-03-09
20:33:05
no no bez takich :-)

szary_wilk 2009-03-09
20:34:00
czemu nie ma nic o kuponie 100 - przecież tam Blokada miażdzy wszystkich - pozdrawiam



Typy aosty
Przywrócono typy aosty. Z uwagi na otrzymany email z ID=372064147, a brak typów w systemie przywracamy typy aosty. ...

2009-03-09 13:57:41
skomentuj (0)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: