Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Wtorek 23 czerwca 2026 05:39   tydzień gry: 1139  imieniny:  Albina, Wandy, Zenona
 
 
Wiadomosci


Król jest nagi !!!
I znów oberwał... tym razem z lewej. Król jest nagi !! Tym razem nie sprostał pawgaw-owi. Dobrze, że zła forma przyszła teraz ;-)
Po porażce 1:0 !!! z byłąbabąbiga do 2-ej ligi wyleciał Perez2012. Tym samym była utrzymała się w elicie. HKS rozgromił 4:1 monvon69 i zdobył srebrny medal. Monvon69 musi teraz walczyć w barażach o utrzymanie. Kempes rzutem na taśmę tylko zremisował 3:3 z lasot20, ale i tak nie dał rady uratować ekstraklasy. Żegnamy i życzymy szybkiego powrotu.
2-ga liga:
Gratulujemy awansu !! Po minimalnym zwycięstwie 2:1 dobermana nad ostatnim grusiem poznaliśmy spadkowicza(gruś) i beniaminka ekstraklasy(doberman). Zwycięstwo motyla 4:1 nad micio nie dało spodziewanego awansu do ekstraklasy, ale miejsce w barażach i szansę zdobycia go. W meczu aosta-Luki stawka była bardzo wysoka. Zwycięstwo 4:1 tego pierwszego dało mu udział w barażach, a drugiemu spadek do 3-ej ligi.Zwycięstwo lozika 3:2 z cracovia1974 dało utrzymanie w 2-ej lidze,a cracovi niestety spadek o szczebel niżej.

Fatalna porażka aż 1:4 lidera gremsona z wszechmistrzynią roksaną pozbawiło tego pierwszego awansu. Roksana po słabym początku rozgrywek potrafiła wydźwignąć się z dołka i utrzymać na zapleczu ekstraklasy. Ironus - napster 1:2 takiego scenariusza nie napisał by nawet Spielberg !! Znów dla jednego radość (awans napstera), dla drugiego smutek (spadek Ironusa).LOdzio remisując w ostatnich sekundach meczu (dosłownie i w przenośni ostatni mecz Ekwador-Brazylia przyniósł w 89 minucie upragnione wyrównanie dla Ekwadoru i tym samym upragniony remis LOdzia 2:2 ). Fatalna porażka prezes73 2:3 z Mista i vipka 0:2 z małym dały niestety spadek (prezesowi i vipkowi) do 3-ej ligi. ...

2009-03-30 10:43:01
skomentuj (0)



Baraże !!
Już wiemy, że o 2-ga ligę zagrają:
- morasiem i tosiek gratulacje !!
- w parze Pegaz-bartekrk prawdopodobnie ten drugi (ma jeszcze 3-y spotkania

W 3-ej lidze zostają:
-ARO, udo, kleman (5-ka), Hutnik N.H, VIVERO i Dado gratulacje !!

Przegrani w barażach o 3-cią ligę powalczą jeszcze w kolejnych barażach.... ...

2009-03-29 13:11:10
skomentuj (4)

VIVERO 2009-03-29
14:41:25
A mogło być odwrotnie gdyby mój przeciwnik obstawił w pierwszym meczu. Powodzenia danielcok :)))

danielcok 2009-03-29
19:35:29
hehehe mogło też tak być ale niestety wróciłem w sobotę o 16 i już niestety nie mogłem obstawić. Dzięki i powodzenia mam nadzieję ze nie spadne:) pozdrawiam

Admin 2009-03-30
09:53:42
Pamiętajcie !!!!!!!! jeżeli nie obstawicie do 14:00 w sobotę to wpiszcie swoje typy jako komentarz !! i to wszystko. Typy, kursy i numery meczy można wziąć ze strony sts.pl

danielcok 2009-03-30
21:11:47
Nom to dobrze wiedzieć... szkoda że za póżno ehh ;) Następnym razem nie dam się ;)



Podsumowanie
W walce o 2-gą ligę mamy juz pierwsze rozstrzygnięcia. Z walki odpadli niestety:
- roman_c po dramatycznej końcówce, gdzie gdyby porto zremisowało w pucharze to roman przeszedł by dalej dzięki lepszemu kursowi ogólnemu.
- caviar właśnie tu objawił się ten punkt o wyższym kursie ogólnym.
- kwiatoo choć strzelił 3-y gole to saint trafił o tę jedną bramkę więcej. Zawiodła taktyka na trzy pewniaki.
- pm36 zawiódł całkowicie i przegrał aż 1:3. Taktyka na 3-y pewniaki w tym przypadku dała aż 2-a pudła.
- bercioch choć trafił trzy mecze i miał lepszy kurs ogólny to niestety przeciwnik miał o jednego gola więcej.
- Korona .... ta pisanka była przedwczesna ! W końcu święta wielkiej nocy dopiero za 3-y tygodnie.

Baraże o utrzymanie były bardzo zacięte i tylko danielcok miał pisankę nie klasyczną, czyli nie obstawił swoich spotkań. Nikt nie może czuć się pewniakiem w tej grupie, ani faworytem. ...

2009-03-26 21:50:13
skomentuj (0)



Awaria serwera !!
Z uwagi na zmianę delegacji serwera portal był niedostępny w dniu 25.03.2009 15:30 do 26.03.2009 9:00. Z uwagi na prace z przywracaniem całości portalu liga typera będzie niedostępna w dniu 27.03.2009 od 7:00 do ok.12:00
Za wynikłe niedogodności wszystkich serdecznie przepraszamy !! ...

2009-03-26 16:01:29
skomentuj (0)



Gratulacje
dla włatcy móch za ustrzelenie jedynej "piątki". Po dwóch kolejkach bez pisanki korona przełamał passę:) ...

2009-03-25 11:11:28
skomentuj (1)

włatca móch 2009-03-27
22:47:29
aaaa tak se szczeliłem...



Zaktualizowano tabele
W tym momencie stan meczy i tabel został zaktualizowny. ...

2009-03-23 09:28:02
skomentuj (0)



Przerwana passa..
lasot20 stał się katem dzidka !! Jak na razie to tylko jemu udało się wygrać z naszym mistrzem !!
Zbyt długie i intensywne ;-) świętowanie mistrzostwa nie popłaca !!! ...

2009-03-23 09:25:38
skomentuj (5)

kapral 2009-03-24
08:20:53
Jakim Tam K atem -? dzidek grał a teraz się z nami B A W I - Pozdrawiam MISTRZA

LOdzio 2009-03-24
12:29:08
Po twojej wypowiedzi kapral ...to mnie gęsia skórka wyszła na całym ciele...

włatca móch 2009-03-24
12:37:31
w kapsko dzióni, mistż pokonany! a hcialem byc taki jak ty!!! ale teraz to nie wiem czy hce?? morze trohe ale mniej nisz wczesińej!!

kapral 2009-03-25
08:00:20
LOdzio --- nie komentuję twojej skórki . Dzidek bawi się z nami -jak my wszyscy grając w lidze typera. Zobacz na tabelę i klasyfikację strzelców i pozdrów MISTRZA - GĘSIA skórko na całym /malowane/ciele

dzidek 2009-03-25
10:36:59
a miało być tak pięknie ;-)



Oj działo się....
209-goli, śr.5.36 na mecz. Najlepsza liga - 3d(śr.6.5), najsłabsza - 3b - 3f (śr.4.75).
Ekstraklasa
Dzidek super star !!! Taki wyczyn nie zdarzył się jeszcze nikomu w ekstraklasie - 7-my mecz bez straty punktu i 10-cio punktowa przewaga nad rywalami.
W walce o utrzymanie RysioNH niespodziewanie uległ outsliderowi kempesowi 1:2. Podźwignął się lasot20 pokonując 3:2 pawgaw-a.
Liga 2
Grupa A
Najciekawiej na dole tabeli. cracovia1974 zremisowała z liderem dobermanem 3:3, Luki pokonał włatce móch 3:2 w meczu o 6-ć punktów. Zaskakująco zakończył się mecz ostatniego grusia z 2-gim micio. Wynik 4:4 wlał otuchę w serce grusia.
Grupa B
LOdzio fatalnie zagrał w meczu z liderem gremsonem i poległ zaledwie 1:2. Pogrzebał tym sposobem szanse bezpośredniego awansu do elity. Zaskakujący remisy ostatniej !!! roksany z mały 4:4. Czyżby powiew optymizmu pozwalający mieć jeszcze nadzieje na utrzymanie ?? ...

2009-03-20 15:41:06
skomentuj (3)

Ironus 2009-03-22
18:57:35
Zauważyłem błąd w tyg.234 źle wpisany wynik Mały - Ironus jest 4:3 a powinno być 2:3

Admin 2009-03-22
20:25:27
Już poprawiono

była 2009-03-22
22:19:46
dzidek coś ty zrobił..............



Gratulacje
dla Blokada i adik241282 za ustrzelenie piątek, dla adika tym cenniejsze że dało mu szansę gry w barażach. Jajek w tej kolejce nie stwierdzono!!!!! ...

2009-03-19 13:25:54
skomentuj (2)

adik241282 2009-03-20
13:07:36
Dałem zapytanie w zapisach do IV ligi... Czy Admin moze odpowiedziec? Narazie gram, a co dalej?

Admin 2009-03-20
13:27:29
Jeżeli spadniesz do IV ligi to musisz się zapisać. Pozdrawiam

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: