Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Wtorek 23 czerwca 2026 02:59   tydzień gry: 1139  imieniny:  Albina, Wandy, Zenona
 
 
Wiadomosci


adik24128 jednak w 3-ej
Z uwagi na błąd jaki popełniliśmy wstawiając zawodnika cukier (był ostatni w tabeli ligi 3D, taki sam stosunek bramek jak adik, lecz przegrany bezpośredni mecz) tabela została skorygowana. Ponieważ adik24128 był kolejnym w barażu o utrzymanie w 3-ej lidze zajął miejsce "słodkiego" zawodnika cukier, a ten znalazł się w tabeli 4-ej ligi. ...

2009-04-14 11:29:38
skomentuj (0)



Typowanie
Typowanie wyjątkowo od Wtorku, ze względu na święta kursy bookmacherów tylko dla meczy pon,wto,śro i czw. We wtorek kursy na Sobotę i Niedzielę. U nas również pojawią się we wtorek.
Do wtorku 23:59 czekamy na ewentualne reklamacje. ...

2009-04-13 13:19:21
skomentuj (0)



Ale wyczyn, ale walka
Jak ze stówy zrobić 1860 "kawałków" lub 1753 PLW ??? O radę do cukier i Blokada. Cukier rzucił na szalę wszystko po kursie 6.76 tak jak Blokada, z jedną różnicą, że kurs ogólny Blokady był o 4,20 mniejszy. Gdyby nie trafili choć jednego meczu to zwycięstwo zgarnąłby zibi, który oszczędził swoje środki i puścił tylko za 80 PLW po kursie 7,45 !! Gdyby zagrał za wszystko to byłby pierwszy z imponującym wynikiem 2632 PLW !! No cóż asekuranctwo czasem nie popłaca, dlatego tylko 3-cia lokata na finiszu.
Gratulacje dla cukier za zwycięstwo w Lidze 100. ...

2009-04-13 11:06:00
skomentuj (13)

LOdzio 2009-04-13
11:07:13
Cukier - szacun

monvon69 2009-04-13
13:24:59
Ale wszystkim do...słodziłeś! Gratulacje Cukier!

ikson 2009-04-13
14:04:37
ja do adminów. widze ze w ostatniej fazie play down w 3 lidze byly tez rewanze. zgodnie z tym co ustalilismy w komentarzach i tym co napisaliscie w newsie, ze wzgledu na awarie strony nie bylem w stanie wytypowac pierwszego meczu z queue. przyznaliscie mi racje informujac ze mecz zostanie rozegrany tydzien pozniej. wygralem 1-0 i ku mojemu zaskoczeniu napisaliscie ze spadlem do 4 ligi a ja czekam na rewanz z queue by tak jak pozostali gracze miec mozliwosc rozegrania dwoch meczow ze swoim przeciwnikiem. na dzien dzisiejszy mam rozegrany jeden mecz, a drugi anulowany ze wzgledu na awarie strony!

Admin 2009-04-13
14:34:33
do ikson, przeczytaj news "Baraże o 3-cią ligę scenariusz II" i wszystko będzie jasne.

dzidek 2009-04-13
14:37:48
Gratulacje!!!!Miazga!!!!

pawlo 2009-04-13
15:56:07
BrAvO !!! cukier bRaVo gratulacje !!!

roman_c 2009-04-13
17:44:06
Wydaje mi się, że ikson to kolega kwiatoo, albo sam kwiatoo ! Podobny tok myślenia... :-)

cukier 2009-04-13
20:10:41
Wielkie dzięki panowie!!!

ikson 2009-04-14
23:50:56
Do prowadzacych - No ok ale chodzi o to ze podajecie w klasyfikacji po barazach bilans bramkowy z dwumeczów, a mój pierwszy mecz zakończył się 0-0 i to z winy serwera, wiec nie mialem szansy powiekszyc swojego dorobku bramkowego, poza tym wszystko jak na tacy jest w tabelce po prawej.

Admin 2009-04-14
11:16:39
tabela 2-u meczu została ułożona tylko dla Misia i adik !! ponieważ mieli taki sam kurs ogólny. Okazuje się jednak, że był to zabieg niepotrzebny, ponieważ awans wywalczył również adik(niesłusznie w 3-ej lidze znalazł sie cukier).

motyl 2009-04-14
12:30:55
Kapral WYBACZ MI ;-)

kapral 2009-04-14
13:02:16
Nie WYBACZAM !!!!! Bo się nie GNIEWAM !!!! to była XIII Edycja i jest na co zwalić moją nieudolność. Jeszcze umiem przegrywać . Pozdrawiam iksona!!!!!!!!!!!!pewnie wie dlaczego????????????

ikson 2009-04-15
23:09:44
aha rozumiem przeoczylem chyba fakt rownego bilansu dwumeczu, tak czy siak troche to dziwne rozwiazanie bo moze gdybym tez mial mozliwosc rozegrania dwoch meczow to moze moj bilans bylby lepszy no ale ok przyznaje wam racje choc uwazam ze to dziwny zabieg. zglaszam sie zatem do 4 ligi.m pozdrawiam



Baraże
Niesamowity przebieg miały baraże o 1-szą ligę. Tylko monvon69 zachował statusquo. Zawdzięcza to tylko lepszemu kursowi ogólnemu. Dwóch przegranych z pierwszych meczy barażowych pokazało swym adwersarzom, że walczyć będą do ostatniej chwili. Szczególnie na podziw zasługuje wyczyn LOdzia, który w tak ważnym momencie ustrzelił 5-kę i tym samym zmiażdżył rywala lasot20 5:1 !!!. Aosta równie pewnie pokonał RysioNH 4:2 i tylko Cracovia sprawiła mu zawód w meczu z Legią. Jedynie motyl wszedł do elity "tylnymi dzwiami" wygrywając pierwszy meczy tylko 2:1 i drugi remisując 2:2.
Gratulacje dla zwycięzców awansu do elity !!!, a przegranym życzymy szybkiego powrotu.
Walka o 2-gą ligę już nie była tak emocjonująca i wyniki 3:3,2:2,1:1 oraz 3:2 nie powalają. Tylko jeden awans bartekrk po zaledwie 1:1 i 2:2 z włatcą móch, ale lepszym kursem ogólnym, gratulacje !
Ze względu na spore zamieszanie związane z niesprawnym serwerem w 3-ej lidze pozostali lub awansowali:
- pawlo po zwycięstwie 4:2 na adikiem24128 (w dwumeczu strzelił 6goli)
- danielcok po trafieniu 3-ch goli, (6goli)
- Misia po 2-ch golach (4gole)
niestety do 3-ej ligi nie awansowali:
- adik24128 2-trafienia i kurs ogólny taki sam jak Misia (jednak w dwumeczy tylko 3-y gole)
- Janusz72 2-gole i najsłabszy kurs ogólny, (2gole)
- ARTI (2gole)
- ikson (1 bramka)
- Queue (nie obstawił) ...

2009-04-13 10:52:18
skomentuj (4)

animal 2009-04-13
12:08:13
Witam. Od kiedy będzie można typować w 3lidze grupa E?

Admin 2009-04-13
12:21:53
Sorry, to pomyłka. Nie ma 3-ej E tylko 4-a A. Typować można już od tej chwili.

Admin 2009-04-13
17:54:55
Ponieważ zawodnicy Misia,adik24128 i Janusz72 mieli tyle samo goli, pod uwagę zostały wzięte kursy ogółem. Okazało się, że i to nie daje rozstrzygnięcia, ponieważ Misia i adik24128 mieli dokładnie taki sam kurs ogólny. W tym przypadku musieliśmy się posiłkować wynikami pierwszej kolejki barażowej, w której lepszy okazała się Misia (ogółem 4-y gole).

włatca móch 2009-04-14
15:54:46
w kapsko dziuni, ale dałem dópy!!! Ale nie matfcie sie, jeszcze tó wruce i za dwa lata bende miszczem siwiata!!!!



Wesołych Świąt
Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych swoim graczom i sympatykom ligi typera życzy administracja portalu liga.typera.pl ...

2009-04-11 09:26:42
skomentuj (2)

piotrek12325 2009-04-11
16:05:48
Wesołych świąt:) I mam pytanie. Kiedy teraz rusza liga?

Admin 2009-04-11
19:44:01
XIV edycji ligi typera rusza od Poniedziałku t.j. 13.04.2009



Baraże o 3-cią ligę scenariusz II
Zgodnie z wcześniejszą informacją 3-ch zawodników z największą liczbą goli(w pierwszej kolejności) i ew.kursie ogólnym( 2-ej kolejności) zostaną wpisani do rozgrywek 3-ej ligi. W przypadku ponownego braku typów zawodników: ikson i Queue zostanie zastosowany scenariusz I play-down (jak to pięknie nazwał ikson). Decyzja jest nieodwołalna i nie podlega dyskusji. ...

2009-04-07 21:28:49
skomentuj (2)

byłabababiga 2009-04-10
13:31:33
Wesołych Pisanek....:)

big 2009-04-10
13:32:52
Wesołych Świąt dla wszystkich....



Liga 100
przypominamy że bieżący tydzień będzie ostatnim w Lidze 100. ...

2009-04-07 12:27:58
skomentuj (0)



Zapisy do XIV edycji ligi typera
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XIV edycji ligi typera.
Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 18-go Kwietnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 4-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do 4-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 13.04.2009 do Soboty 18.04.2009 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 4-ej lidze.
...

2009-04-06 15:03:27
skomentuj (0)



Reklamacje !!
W związku z problemami z obstawieniem spotkań w sobotę czekamy na informację od graczy, którzy nie obstawili swoich spotkań. Czekamy na info do wtorku 23:59.
W tym momencie są rozważane 2-a scenariusze.
I-szy scenariusz:
W tygodniu 239 zostaną rozegrane 3-y mecze rewanżowe:
Misia-Janusz72(2:0),ARTI-danielcok(2:3),adik24128 -pawlo(1:2)
Utrzymanie uzyskają zwycięzcy 2-u meczu

II-scenariusz:
W przypadku reklamacji odwołamy kolejkę 238 i wszyscy gracze rozegrają mecze o najlepszy bilans, czyli w 3-ej lidze pozostaną 3-ej gracze, którzy strzelą najwięcej goli i będą mieli najlepszy kurs ogólny. ...

2009-04-06 14:54:28
skomentuj (2)

danielcok 2009-04-06
18:55:38
Wydaje się być rozsądna opcja nr 1. Troche było by nie fair gdyby anulowani spotkania wcześniejsze i typy poszły na marne.

ikson 2009-04-07
10:19:59
Zgłaszam reklamacje, ze wzgledu na problemy z uruchomianiem sie strony w dniach od piatku do niedzieli - nie bylem w stanie wytypowac swoich meczow. Rozumiem ze mecze zostana powtorzone? Bede mogl typowac swoje mecze na nadchodzacy weekend? Na jakiej zasadzie odbywaja sie dalsze play down? Zwyciezcy 1/4 finalu awansuja do dalszej fazy play down? do polfinalow, co pokazuje tabelka po prawej stronie?

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 5704.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 110000PLW
Gotówka: 86647PLW
Strata: -21.23%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 Icelander 23 2
5 ADAM 23 1.95
6 HKS 23 1.93
7 saszka 22 2.11
8 zibi 22 2.06
9 ekstra 22 2.04
10 Wiktoria 22 1.97
11 Astral 22 1.96
12 golf 22 1.86
13 simon 21 2.04
14 susu 21 2.01
15 rover 21 1.96
16 zibi3 21 1.95
16 micio 21 1.95
18 hans4468 21 1.94
19 dacia 21 1.87
20 BERGSON 21 1.84
21 maly 21 1.78
22 VIVERO 21 1.73
23 roksana 21 1.7
24 dzidek 21 1.57
25 reno 20 2.1
26 wojtek58 20 2.02
27 lepik97 20 2
28 Hutnik N.H 20 1.97
29 NowaHuta 20 1.93
30 doberman 20 1.86
31 Korona 20 1.85
32 lubusz27 20 1.84
32 Bayern 20 1.84
34 gregor8585 19 1.96
34 basia86 19 1.96
36 remik 19 1.93
37 włatca móc 19 1.74
37 stones 19 1.74
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 pm36 17 1.8
44 Browar1988 16 1.96
45 zibi2 16 1.74
46 SJ76 15 2.09
47 czarek 15 1.98
48 agusiacz 15 1.87
49 darson47 15 1.84
50 Dado 15 1.83
51 pepe.nh 15 1.78
52 Roni 14 2.09
53 darwar100 12 1.65
54 Qdlaty 11 2.23
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
Niebezpieczne typy
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18 X
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13 X
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2, X
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2, X
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 roman_c 4 2.18
2 ekstra 3 2.4
3 Korona 3 2.33
4 zibi3 3 2.12
5 simon 3 2.05
5 roksana 3 2.05
7 NowaHuta 3 2.01
8 susu 3 1.98
9 dacia 3 1.72
10 Astral 3 1.69
11 hans4468 3 1.47
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: