| |
|
| Dzisiaj:Poniedziałek 22 czerwca 2026 23:57 tydzień gry: 1139 imieniny:
Pauliny, Sabiny, Tomasza
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Typowanie
Od tej chwili do środy 16:00 czekamy na typy graczy 4-ej ligi. Od piątku do Soboty godz 16:00 czekamy na typy wszystkich w następnej kolejce ligowej. Wszyscy zawodnicy mają prawo obstawiania na środę i czwartek swoje typy w lidze 100. ...
2009-05-12 12:36:24 |
skomentuj (5) |
|
|
|
| ikson |
2009-05-13 18:53:27 |
Wigan - Manch.Utd. 2, Sochaux - Monaco X, Nancy - Lorient 2, Panathinaikos - AEK Ateny 1, Sochaux - Monaco 2, Barcelona - Bilbao 1. To moje typy na dziś. Maila informującego o typowaniu dzisiaj otrzymałem już po g.16, poza tym zawsze tego typu przypadki byly uwzgledniane wobec tego ze jest to tylko formalnosc prosze o uwzglednienie moich typow podanych w tym komentarzu. |
|
| NowaHuta |
2009-05-14 23:35:26 |
Witam, przedstawie wszystkim chytry plan iksona. Całkiem przez przypadek postawił w opóźnionym typowaniu mecz sochaux-monaco X (kurs 3,1), by później przez przypadek obstawić sochaux-monaco 2!!! a razem sześć meczów!! Normalnie się tego nie da zrobić ale w komentarzu jest to możliwe. Pisząc wiadomość o godzinie 18.53 wiedział już że mecz za zawieszony o kursie 3,1 jest trafiony, bo przed chwilą się skończył!!! (Gorz.Wielkopolski-Znicz 0-0). Jeżeli w meczu sochaux-monaco padłby remis to ja złożyłbym reklamację, jeżeli padłoby 2 reklamacje składa ikson. W przypadku reklamacji mecz za zawieszony jest trafiony;))) Niestety nie przewidział tego że Monaco może przegrać!!! Pozdrawiam. |
|
| ikson |
2009-05-15 18:36:53 |
DO NowaHuta: twoja wypowiedz oczywiscie jest logiczna i faktycznie moje typowanie moglo cos takiego sugerowac. prawda jest jednak taka, ze maila informujacego o typowaniu w srode do g.16 otrzymalem w srode tuz po godzinie 16. jako ze z nie mojej winy zostalem pozbawiony rownych szans czyli typowania, postanowilem skopiowac typy jednego z innych graczy (z innej pary) by nie dostac zoltej kartki. kopiujac typy przypadkowo skopiowal sie tez mecz sochaux - monaco 2 (to byl typ przeciwnika tego gracza, ktorego typy skopiowalem). oczywiscie zarowno moja wypowiedz jak i twoje podejrzenia nic juz nie zmieniaja ale chce tylko zaznaczyc ze nie bylo tu zadnego chytrego planu a zwykly pospiech z powodu bledu ligi typera, ktora maila dostarczyla mi po terminie typowania. nie skladalbym protestu bo z tego co tu obserwuje - protesty zazwyczaj nic tu nie daja nawet w sytuacjach w ktorych ewidentnie wina nie lezy po stronie gracza. no ale to nie miejsce na taka dyskusje. tak czy siak przegralem a moje niefortunne (6 meczow) typowanie to efekt pospiechu i zwyklej nieuwagi. |
|
| Admin |
2009-05-16 11:18:11 |
Nie bardzo wiemy o jakim błędzie ligi typera piszesz???? Na początku ubiegłego tygodnia 4 maja była pierwsza informacja o tym że 13/14 maja będzie dodatkowa kolejka dla czwartej ligi. Następnie 11 maja "Ważna informacja" i 12 maja "Typowanie". Podaj nam adres domowy to jeszcze będziemy Ci wysyłać przypomnienia o typowaniu "POLECONYM"!!! |
|
| ikson |
2009-05-16 14:02:52 |
Do Admin: Nie no ja rozumiem ze byla ta informacja tyle ze byla wtedy w archiwum wiadomosci, przywrocona na strone glowna zostala pozniej, tak czy siak nie zglaszam jakis pretensji do was, powinienem oczywiscie jej nie przegapic i tyle, wiec to moje niedopatrzenie. szkoda ze mail przypominajacy o typowaniu w srodku tygodnia (bo takie bodaj zawsze sa przysylane gdy kolejka wypada w srode) przyszla do mnie juz po g.16 wiec w zasadzie zupelnie bez potrzeby. tak czy owak przegralem typujac byle jak i to moj problem, jak dla mnie nie ma juz tematu. pozdrawiam. |
|
|
Ważna informacja!!!!
Przypominamy graczom 4 LIGI, że najbliższa kolejka odbędzie się środa/czwartek. Obstawianie będzie możliwe do godz 16 w środę. Natomiast od piątku będzie można obstawiać mecze na weekend. ...
2009-05-11 12:27:30 |
skomentuj (15) |
|
|
|
| lasot20 |
2009-05-11 19:43:40 |
WItam Admin ale chyba nastapil blad.Obstawilem mecz 2265 Chievo-Inter(+1) jako typ 2.Mecz zakonczyl sie remisem 2:2 czyli mecz trafilem jako wynik 2:3.Na poczatku zaakceptowales to,dzisiaj jednak zmieniles typ na Chievo(+1) i to zmienilo postac rzeczy i w tej sytuacji wynik mam nie trafiony.Dlaczego?Dobrze wiem co obstawialem i dlaczego to zmieniles?.Nie karz mnie za wlasne pomylki. |
|
| dzidek |
2009-05-11 20:25:37 |
Twoja sytuacja została opisana w komentarzu "Ostrzeżenie" |
|
| roksana |
2009-05-11 21:05:14 |
Witam, ponieważ jestem stroną w tej sprawie postanowiłam zabrać głos. Mecze "za zawieszone" zostały stworzone po to aby z nich korzystać w przypadku gdy nadejdzie taka potrzeba. (mecz się nie odbędzie lub inna sporna sytuacja). Ponieważ jest to gra którego MOTTO to (wyc. z regulaminu) "Rozgrywki prowadzone w lidze typera są wspaniałą zabawą i tylko temu celowi służą.
Gracze są najważniejszą częścią gry. Wszelkie spory ekipa typera
będzie rozwiązywać biorąc pod uwagę tylko dobro graczy", proponuje dyskusję na temat meczu 2265 który obstawił lasot20. Lecz nie jako "sonda" gdzie każdy może oddać dowolną ilość głosów a jako komentarze do tej wiadomości z podpisanym swoim nickiem.
Pozdrawiam |
|
| motyl |
2009-05-11 21:45:15 |
Dla mnie sprawa jest oczywista!!! 1-0 dla roksany. Pozdro. |
|
| dzidek |
2009-05-11 21:56:46 |
Drugi punkt dla roksany. Propozycja dla typerów: jeżeli zauważycie jakikolwiek błąd w typach to zamiast go typować, opiszcie ten mecz w komentarzu i unikniemy takich sytuacji. Nie gramy tu o pieniądze ani żadne nagrody rzeczowe;)) przynajmniej narazie.
Pozdrawiam |
|
| NowaHuta |
2009-05-11 22:36:47 |
Witam, jestem tu nowy i generalnie to chciałem zapytać, kiedy będzie można obstawiać mecze 4 ligi na środe i czwartek? bo próbowałem teraz i nic nie moge zrobić. Ale skoro już jestem to przyznaje punkt dla Roksany, bo nie wieżę w to że lasot nie wiedział że jest to błąd!!! no chyba że nie ma zielonego pojęcia o zakładach bukmacherskich.
PS. ale miałem treme, jeszcze mi się ręce trzęsą. |
|
| pepe.nh |
2009-05-11 22:59:02 |
Witam:) Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie( meczu Chievo-Inter) Lasot20 jeżeli kiedykolwiek stawiałeś zakłady sportowe a myślę że tak i coś w tym temacie kumasz to powinieneś się zorientować że jezeli na ten mecz zwykła dwójka czyli zwycięstwo Interu jest oceniana np na1.80 to jak może +1na Inter być oceniany na kurs większy? Wiem że może taki kurs Ci się pojawił ale to nie jest wina Admina lecz błędu u buków! Admim nie jest odpowiedzialny za typy jakie się pojawiają podczas typowania meczów! Są one ściągane jak myślę automatycznie ze strony buków! Oni ten błąd zauważyli i kurs poprawili!I właśnie w takich przypadkach jest coś takiego jak mecze zawieszone by takie jak to Roksana już opisała sprawy rozstrzygać! Nie wiem jak by ta sprawa sie potoczyła u buków bo oni maja pare furtek odnosnie takiego meczu np mecz zawieszony lub pod innym numerem lecz tu regulamin jest prosty! Z całym szacunkiem dla Ciebie Lasot20 stawiam 1:0 dla Roksany ! Pozdrawiam i proszę o rzeczową dyskusję w tym temacie:) |
|
| kapral |
2009-05-12 08:03:04 |
oczywiście punkt dla ROKSANY-pozdrawiam:)
|
|
| big |
2009-05-12 08:48:01 |
punkt dla roksany ! |
|
| LOdzio |
2009-05-12 08:55:55 |
Kurde... odezwała się rodzinka ;-) |
|
| LOdzio |
2009-05-12 09:15:06 |
punkt dla roksany !! |
|
| włatca móch |
2009-05-12 10:18:32 |
Zdecydowane nie dla cfaniaczkuf!!!! Jesli dobrze policzylem to jósz hyba 8-0 dla roksany. |
|
| lasot20 |
2009-05-12 12:03:41 |
Czyli to ja oszukiwalem???:) he he
A admin sie wypowie? |
|
| micio |
2009-05-12 15:22:44 |
jestem za Roksaną!!!! dawno dawno temu Ja i niejaki ?!!!!? obstawiliśmy mecz z 3,95 i też zmienili Mi typ bo inny był gospodarz / polska druga liga no sorki teraz już pierwsza/ więc Roksana!!!! górą |
|
| Admin |
2009-05-12 22:21:40 |
Administracja zabrała już swój głos w tej sprawie. Nawet reklamacja, czyli zamiana meczy na zazawieszone w tej sytuacji nie pomoże lasotowi, bo typ zazawieszony jest również nie trafiony ! |
|
|
Tradycja
Tradycji stało się zadość. Naszym graczom weszły 4-ry z 5-ciu pewniaków. Znów zawiodła Barcelona !! tym razem zremisowała z Villarreal 3:3.(poprzednio wygrała, choć miała zremisować ;-) ...
2009-05-11 23:03:05 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Ostrzeżenie !!
Ostrzeżenie dla zawodnika maciejoszi !! Przypominamy, że niedopuszczalne jest obstawianie zawodów, które już się rozpoczęły. Następne typowanie takich zdarzeń przez maciejoszi będzie skutkować żółtą kartką. Zawody które obstawił maciejoszi zostały zawieszone i zostaną za nie obstawione mecze zazawieszone. ...
2009-05-09 18:39:58 |
skomentuj (1) |
|
|
|
| Admin |
2009-05-11 10:56:49 |
Poprawiono typy maciejoszi. Już w tym momencie wszystkie jego typy zostały zamienione za typy "zazawieszone".
Został zweryfikowany mecz "2265. Chievo (+1) - Inter" na 1-kę. Początkowo w typach mecz ten figurował jako Chievo-Inter(+1) z kursem na 2-kę 3.10 co mogło zmylić "niewprawionych" graczy. Oczywisty czeski błąd został już skorygowany. Niestety w przypadku reklamacji mecz zazawieszony 2128.Getafe - Osasuna z typem 2-a, po kursie 3.10, również nie wchodzi. |
|
|
Na plusie !!
Na razie liga 100 jest na plusie. Wszystkim zawodnikom w sumie rozdaliśmy 6200PLW, a w tym momencie wartość wszystkich walorów to 7024PLW. Oznacza to że stawiając u bookmachera wszystkie zakłady naszych graczy bylibyśmy 13% do przodu. Czy znacie jakiś bank, który oferuje taki zysk !! ...
2009-05-06 09:52:46 |
skomentuj (6) |
|
|
|
| dzidek |
2009-05-06 17:16:24 |
Zobaczymy jakie będą odsetki na koniec umowy;)) |
|
| big |
2009-05-08 08:42:03 |
a podatek bellllllki...:)) |
|
| Logi |
2009-05-09 15:41:50 |
Prośba do Admina o wpisanie typów-2064 Wisła-legia 1 kurs 1,90 2132 Barcelona-Villarreal 1 kurs 1.35 1573 Sevilla-Mallorca 1 kurs 1,62 2227 Atlanta-Genoa X kurs 2,90 1574 Valencia-Real M X kurs 3,20. Łaczny kurs 38.5.Dzięki wielkie!!! |
|
| gruś |
2009-05-09 15:57:21 |
prośba do admina o wpisanie typów:
2064 Wisła-Legia 1 kurs 2
1574 Valencia-Real M 1 kurs 2.3
1572 Bilbao-Betis 2 kurs 2.25
1509 west ham-Liverpool 2 kurs 1.53
2232 Siena-Palermo 2 kurs 2.4
Kurs ogólny:38,01
|
|
| Zygi1994 |
2009-05-10 10:04:51 |
zwracam sie do adminów dlaczego maciejoszi ma postawione 2 takie same zakłady chodzi mi o spotkanie wisła-legia? prosze coś z tym zrobić |
|
| Admin |
2009-05-11 11:01:42 |
Zygi1994-patrz komentarz wyżej |
|
|
UWAGA 4 LIGA!!!
Ponieważ w CZWARTEJ LIDZE będzie rozegranych 10 kolejek, jedna z nich odbędzie się środa/czwartek. Nastąpi to w przyszłym tygodniu, czyli 13 i 14 maja. ...
2009-05-04 20:05:16 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Trzecia kolejka.
Tylko 221 goli czyli troszkę lepiej niż w drugiej kolejce, ale dużo gorzej niż w pierwszej!!!! Siedmiu zawodników z kompletem zwycięstw, a pięciu bez punktu!!! Znów trafione zostały 4-ry mecze z 5-ciu w pozycji najczęściej typowane !!
Ekstraklasa: Strzelono tylko 22 gole z czego siedem padło w najciekawszym meczu LOdzio-napster 3-4. Na prowadzeniu HKS (7pkt), a tuż za nim pięciu zawodników z sześcioma punktami!!! Coraz gorsza sytuacja LOdzio, byłejbaby i monvona69, który nie zdobył jeszcze punktu. Ciekawostką jest fakt, że w trzech kolejkach padły tylko trzy remisy i wszystkie były zasługą dobermana!!!
2 Liga: grupa A: Po trzech wygranych z rzędu liderem jest blokada, kroku starają się dotrzymać lozik i RysioNH, którzy nie doznali jeszcze smaku porażki.
Grupa B: Szczęście dopisało Legii w sobotę... na Łazienkowskiej, a opuściło ją w niedzielę, a to za sprawą Anderlechtu, który tylko zremisował, co odebrało szansę Legii_Warszawa na remis i dało pozycję lidera roksanie. Bardzo wyrównana grupa, pomiędzy drugim Stann1983, a przedostatnim Mistą są tylko trzy punkty różnicy. Bez punktu pozostaje krasnalek22.
3 Liga: Bardzo symetrycznie ułożyła się trzecia liga po trzech kolejkach. Na prowadzeniu z kompletem zwycięstw pozostają wiktor, pm36, morasiem, który zaliczył "piątkę" i zibi.
4Liga: W grupie A na prowadzeniu dwóch zawodników rufus i Mazi1992 z kompletem punktów. W grupie B, w której padły dwie "piątki" prowadzi ARTI ,a w grupie C liderem jest kreeg. ...
2009-05-04 17:20:24 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Znowu trzy "PIĄTKI"
tym razem morasiem, DreamCatcher i piotrek12345!!! Gratulacje!!! Statystyki popsuł tym razem NowaHuta. Po trzech kolejkach 7-3 dla piątek!!!! ...
2009-05-04 15:44:45 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Liga 100
Po przegranym kuponie za 80PLW na prowadzeniu nadal Misia (1707.99) na drugiej pozycji umocnił się kempes i po trzech trafionych z rzędu ma już 651,65PLW. 21 zawodników jest na plusie a 17-nastu spłukało się do 0!!! ...
2009-05-04 15:37:05 |
skomentuj (0) |
|
|
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|