| |
|
| Dzisiaj:Poniedziałek 22 czerwca 2026 10:38 tydzień gry: 1139 imieniny:
Pauliny, Sabiny, Tomasza
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Podsumowanie
Strzelono 218 goli śr.4.84 gola/mecz (poprzedni tydzień 199 śr.4.42). Najlepiej spisała się 3-a liga grupa C (29goli śr.5.8), najgorzej było w 3-ej grupa B (20 goli śr. 4,0). W mijającym tygodniu zanotowaliśmy 2-ie piątki ratpoisona_18 i bartkark. Mamy tylko 2-a rozstrzygnięcia (mistrza i 1-en awans) !? Ekstraklasa: Tytuł i utrzymanie już raczej rozstrzygnięte. Walka toczyć się będzie tylko o jedno miejsce spadkowe, bo drugie zapewnił sobie HKS nie obstawiając meczu z dzidkiem. Jednak wydaje się, że i tak niewiele by zdziałał w tej kolejce bo dzidek ustrzelił 4-kę. Karty utrzymania będzie rozdawać drużyna bigów i od ich formy będzie zależeć kto spadnie jako drugi. Czy Blokada podtrzyma tradycję ;-(
...
2009-12-28 08:25:19 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Mamy mistrza !!
Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek nowym mistrzem ligi typerów został Icelander. To już drugi tytuł tego zawodnika ! Gratulacje !! ...
2009-12-28 08:08:00 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Wesołych Świąt
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim graczom Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz samych "PIĄTEK" w naszej lidze. ...
2009-12-24 11:08:09 |
skomentuj (8) |
|
|
|
| dzidek |
2009-12-24 11:57:31 |
Dużo Zdrowia:) |
|
| dzidek |
2009-12-24 11:59:59 |
HKS, tych życzeń o samych piątkach nie przybieraj sobie jakoś specjalnie do głowy:) |
|
| roman_c |
2009-12-24 12:11:09 |
Super typów i dużo piątek wszystkim graczom na święta życzy roman_c |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-24 13:25:16 |
Admin opcja ZAPISZ TYPY jest u mnie nieaktywna więc kolejny raz proszę o zapisanie moich typów. 3030 Fulham-Tottenham X(3.20); 3040 Charleroi-Roeselare 1(1.75); 1081 Port Talbot-Neath 1(2.10); 3034 Man.City-Stoke 1(1.45); 3032 West Ham-Portsmouth 1(2.15). Kurs ogólny 36.66. Dzięki. Wesołych Świąt. |
|
| gruś |
2009-12-26 13:59:02 |
prosze o wpisanie typów: 775-X (3.2) 778- X(3.05) 777- 1 (1.45) 846-1 (1.22) 774-X(3.1) kurs ogólny 53.52 i dla gremsona teżte same typy prosze z góry dziękuje |
|
| gruś |
2009-12-26 14:02:16 |
chciałem napisać to przed 14 i teraz jakie kto gra żeby nie było problemów West Ham - Portsmouth-X Manch.City - Stoke-1 Sunderland - Everton-X Celtic - Hamilton-1 Fulham - Tottenham-X |
|
| animal |
2009-12-28 23:02:39 |
W 2 lidze grupa A jest blad poniewaz doberman zremisowal swoj mecz z kapralem 3-3 a nie jak podajecie w tabeli wygral 3-2 prosze to skorygowac tu sie waza losy o ekstraklase a tu taki blad ;P |
|
| Admin |
2009-12-28 08:23:02 |
ratpoison_18 wyczyść zawartość off-line przeglądarki. Narzędzia-opcje-... |
|
|
Nowa funkcjonalność
Od tej kolejki dodajemy nową funkcjonalność do naszego portalu. W oknie logowanie pojawił się nowy przycisk Typuj. Służy on do szybkiego zalogowania i wczytania typów dla danej kolejki tzw. szybkie typowanie. ...
2009-12-15 10:42:58 |
skomentuj (20) |
|
|
|
| kwiatoo |
2009-12-17 16:10:27 |
Pomysł godny pochwały. |
|
| kwiatoo |
2009-12-17 16:35:16 |
... szkoda że nie działa. Wytypowałem mecze w kilka minut ale system zamiast je zapisać - wylogował mnie. Prosze o odzyskanie moich typów. |
|
| Admin |
2009-12-17 17:29:34 |
Kwiatoo brak Twoich typów |
|
| kwiatoo |
2009-12-18 23:37:18 |
Ehh, no cóż, wytypuje raz jeszcze ale sprawdźcie, bo coś nie działa za dobrze, zresztą to nie pierwszy raz kiedy moje typy przepadają nie wiedzieć czemu i gdzie. Pozdrawiam. |
|
| adik241282 |
2009-12-18 06:55:40 |
Nie mogę zapisać moich typów. Prosiłbym o wpisanie. Oto one: 1705 Bologna-Atalanta 1;2,2 1654 Stuttgart-Hoffenheim 1;2,3 1650 Dortmud-Freiburg 1;1.5 2285 FC Koeln-Nuernberg 1;2.05 1706 Fiorentina-Milan 2;2.6. Kurs ogólny 40,46 |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-18 18:02:14 |
nie mogę dodać typów |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-18 18:30:54 |
Proszę o zapisanie moich typów (z góry zaznaczam że jutro nie będę miał możliwości obstawienia)
1653 Leverkusen-Mgladbach 1
1654 Stuttgart-Hoffenheim 2
2313 Roma-Parma 1
1624 St.Etienne-Marsylia 2
2280 Nijmegen-Vitesse 2
Dzięki |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-18 18:32:53 |
kurs ogólny 38,8 |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-18 18:37:23 |
admin co się dzieje??? |
|
| szczepan86 |
2009-12-19 21:19:02 |
admin milan ma mecz odwołany a zarowno ja jak i moj przeciwnik mamy ten mecz obstawiony? |
|
| Hutnik N.H |
2009-12-20 12:19:08 |
Niezly balagan sie robi! Mecze za zawieswzone sa tez zawieszone!! |
|
| Admin |
2009-12-20 13:25:32 |
Nie bałagan, tylko kursy będą większe !! |
|
| Admin |
2009-12-20 13:25:52 |
Nie bałagan tylko kursy będą większe !! |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-20 14:21:38 |
Nijmegen - Vitesse przełożony? |
|
| VIVERO |
2009-12-20 20:36:49 |
Mam pytanie .... Dlaczego niektórym system zaliczył mecz Utrecht - Twente 1 a mnie dołożył Aston Villa - Stoke X zamiast wyżej wymienionego?
Co i tak nie zmienia faktu iż z typami w ten weekend była kołomyja (bardzo dużo meczy zawieszono), oby już aura nie płatała takich figli :)) |
|
| Icelander |
2009-12-20 21:04:48 |
hehehe wiedziałem że tak będzie. Już kiedys big lub była mieli taka sytuację. Nieżle im szło do czasu az ktos skopiował typy :))) |
|
| Hutnik N.H |
2009-12-20 22:37:50 |
Chociazby miliard chinczykow skopiowalo Twoje typy jak sa dobre to je trafisz!! |
|
| HKS |
2009-12-21 10:12:24 |
Icelander nie płacz bo znowu skopiuje:-) HKS-owi zawsze wiatr w oczy. Gratuluje MISTRZA. |
|
| Admin |
2009-12-21 10:13:24 |
VIVERO już wszyscy wymienieni otrzymali Aston Villa - Stoke X |
|
| Blokada |
2009-12-22 17:41:54 |
Icelander - sorki za przerwanie passy, taki jest sport:-) sam ratuje się przed spadkiem |
|
|
Icelander miażdży.
Jeżeli Icelander wygra w najbliższej kolejce to wyrówna rekord dzidka z przed trzech sezonów (7 kolejnych zwycięstw od pierwszej kolejki) i zdobędzie koronę na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. ...
2009-12-14 14:35:27 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| big |
2009-12-14 17:06:54 |
oj miażdży......starałem sie jak mogłem i poległem z mistrzem |
|
| Icelander |
2009-12-14 22:38:40 |
Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca :))
Jest jeszcze 9 pkt.do zdobycia a ja muszę aż dwa uciułać z tego.
Big 7 min brakło i byłby remis :)) |
|
| pm36 |
2009-12-15 12:06:42 |
Ice napiera aż miło.Ale jeszcze jest szansa teoretyczna jak w naszej reprezentacji :-)
p.s. Dzidek wymiatacz tylko remisik z beniaminkiem. |
|
| dzidek |
2009-12-15 19:53:35 |
pm36 ja też jestem beniaminkiem w tym sezonie;) |
|
|
Zapraszamy do typowania
Już od teraz można typować tydzień 276. Zapraszamy. ...
2009-12-10 08:38:53 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| LOdzio |
2009-12-13 12:25:51 |
prosze o przywrocenie moich typow. Wytypowalem swoje typy w piatek. |
|
| admin |
2009-12-13 14:19:15 |
Typy przywrócone. |
|
| krzysiek |
2009-12-13 14:23:06 |
Adminie brak moich typów !!! |
|
| admin |
2009-12-13 14:28:20 |
Typy przywrócone krzysiek |
|
|
Przypominamy
Przypominamy, że ponieważ w tym tygodniu rozgrywana jest kolejka 4-ej ligi, przy okazji można wytypować mecze ligi100 na środę do 20:00 ...
2009-12-09 08:57:08 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Półmetek rywalizacji
Na półmetku rywalizacji o tytuł typera ZIMA 2009 niepodzielnie rządzi Icelander. Banicja w niższej klasie rozgrywkowej spowodowała u tego gracza niesamowity przypływ adrenaliny. Na półmetku brak znaczących przeciwników do walki. Już 6-ć punktów przewagi daje jednoznaczną odpowiedz, że tylko kataklizm może odebrać mu tytuł. W historii ligi typera nie przypominamy sobie tak jednostronnej walki. W dole tabeli poprzedni mistrz BLOKADA i również w tym przypadku klątwa mistrzów ma zastosowanie !! O dziwo przed ostatnie miejsce okupują "etatowi" gracze ekstraklasy dzidek i HKS. Bardzo silna reprezentacja rodziny bigów nie daje sobie w "kaszę dmuchać" i co rusz pokazuje "swoje" ogrywając rywali. Słabe wyniki ostatniej kolejki (śr.4 gole na mecz) daje na pewno do myślenia pozostałym graczom z niższych lig, że nie taki diabeł straszny jak go malują i pewnie i im udało by się coś ugrać w rozgrywkach elity. ...
2009-12-08 10:18:24 |
skomentuj (4) |
|
|
|
| LOdzio |
2009-12-08 10:21:43 |
Tak..;. wiem coś o tym. Ja Wam jeszcze pokaże.... |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-08 15:30:32 |
Admin mam e-maila z 4.12.2009 godz.18:52 potwierdzającego obstawienie moich typów ale moje typy nie zostały zapisane przez system i dostałem w łeb 0:1. Możesz sprawdzić???dz. |
|
| admin |
2009-12-08 15:45:34 |
Faktycznie jest mail z Twoimi typami z 04.12.2009 godz. 18:53 o temacie:Twoje typy ratpoison_18 ID=434074836
Więc wszystko w porządku. Twoje typy zostały właśnie przywrócone i zostanie poprawiona tabela wyników. |
|
| ratpoison_18 |
2009-12-08 16:15:47 |
Fajnie. Wielkie dzięki :-) |
|
|
Kolejka 275 !!!
Kolejka 275 4-ej ligi grupa B zostanie rozegrana w środę 9.12.2009 !!! Kolejkę 276 będzie można typować od Czwartku. ...
2009-11-30 13:11:09 |
skomentuj (9) |
|
|
|
| ARO |
2009-12-05 20:08:47 |
Witam, oto moje typy 1783 Bordeaux - PSG X, 1795La Coruna - Barcelona 2, 1898 Juventus - Inter , 2476 Odense - FC Kopenhaga , 2514 Schalke - Hertha 1X, kurs ponad 50. Pozdrawiam. |
|
| ARO |
2009-12-05 20:17:55 |
Witam, oto moje typy 1783 Bordeaux - PSG X, 1795 La Coruna - Barcelona 2, 1898 Juventus - Inter X, 2476 Odense - FC Kopenhaga X, 2514 Schalke - Hertha 1X, kurs ponad 50. Poprawka bo w meczu 1898 i 2476 nie obstawiłem wyniku;) |
|
| ARTI |
2009-12-05 20:24:15 |
Przepraszam za spóźnienie, 1783 Bordeaux - PSG X, 1795La Coruna - Barcelona 2, 2476 Odense - FC Kopenhaga X, 2425 Ruch v Wisla K. 2, 2514 Schalke - Hertha 1, kurs ponad 50. Pozdrawiam. |
|
| RAJSKO |
2009-12-05 21:23:25 |
1795 La Coruna - Barcelona 2, 2476 Odense - FC Kopenhaga X, 2425 Ruch v Wisla K. 2, 2477 Auxerre - Nancy 1 , 2579 Roma - Lazio X. |
|
| włatca móch |
2009-12-06 21:09:20 |
a dlaczegószto maly ma dwa takie same meczyki s takimi samymi typami jak ja arsenal 1 i real 1 ???? czyszby mikołaj?? |
|
| Admin |
2009-12-06 22:23:02 |
władca masz rację. Mały otrzyma za jeden z meczy mecz rezerwowy. |
|
| zibi |
2009-12-07 09:08:06 |
Reklamacja.
Moje typowania do gry nr 8108 zniknęły.Obstawiałem 2 grudnia i dostałem potwierdzenie.Proszę o sprawdzenie.
E-MAIL WYSŁANY Z WITRYNY WWW
************************************************
Twoje typowane mecze:
3370.Aston Villa - Hull 1 1.47
3375.Manch.City - Chelsea X 3.25
3378.Rennes - Lorient 1 1.85
3404.Villarreal - Getafe 1 1.80
3383.Hamburger - Hoffenheim 1 2.20
e-mail wysłany automatycznie przez system
prosze nie odpowiadaj na niego.
Zibi. |
|
| Admin |
2009-12-07 09:47:11 |
Typy zibi-ego przywrócone. Wytypowane 01-12-2009 15:05 |
|
| Qdlaty |
2009-12-07 11:59:25 |
Czemu mam zapisaną przegraną2:0 kiedy trafiłem mecz? Mój typ był taki: 3409. Fiorentina - Atalanta 1 1.55 a wynik: Fiorentina - Atalanta 2:0 |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
Icelander |
23 |
2 |
| 5 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 6 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 7 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 8 |
zibi |
22 |
2.06 |
| 9 |
ekstra |
22 |
2.04 |
| 10 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 11 |
Astral |
22 |
1.96 |
| 12 |
golf |
22 |
1.86 |
| 13 |
simon |
21 |
2.04 |
| 14 |
susu |
21 |
2.01 |
| 15 |
rover |
21 |
1.96 |
| 16 |
zibi3 |
21 |
1.95 |
| 16 |
micio |
21 |
1.95 |
| 18 |
hans4468 |
21 |
1.94 |
| 19 |
dacia |
21 |
1.87 |
| 20 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 21 |
maly |
21 |
1.78 |
| 22 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 23 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 24 |
dzidek |
21 |
1.57 |
| 25 |
reno |
20 |
2.1 |
| 26 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 27 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 28 |
Hutnik N.H |
20 |
1.97 |
| 29 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 30 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 31 |
Korona |
20 |
1.85 |
| 32 |
lubusz27 |
20 |
1.84 |
| 32 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 34 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 34 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 36 |
remik |
19 |
1.93 |
| 37 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 37 |
stones |
19 |
1.74 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
pm36 |
17 |
1.8 |
| 44 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 45 |
zibi2 |
16 |
1.74 |
| 46 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 47 |
czarek |
15 |
1.98 |
| 48 |
agusiacz |
15 |
1.87 |
| 49 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 50 |
Dado |
15 |
1.83 |
| 51 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 52 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 53 |
darwar100 |
12 |
1.65 |
| 54 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
X |
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
X |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
X |
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
X |
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
roman_c |
4 |
2.18 |
| 2 |
ekstra |
3 |
2.4 |
| 3 |
Korona |
3 |
2.33 |
| 4 |
zibi3 |
3 |
2.12 |
| 5 |
simon |
3 |
2.05 |
| 5 |
roksana |
3 |
2.05 |
| 7 |
NowaHuta |
3 |
2.01 |
| 8 |
susu |
3 |
1.98 |
| 9 |
dacia |
3 |
1.72 |
| 10 |
Astral |
3 |
1.69 |
| 11 |
hans4468 |
3 |
1.47 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|