| |
|
| Dzisiaj:Poniedziałek 22 czerwca 2026 06:40 tydzień gry: 1139 imieniny:
Pauliny, Sabiny, Tomasza
|
| |
Proszę czekać !!
|
 |
Błędy w rejestracji
Otrzymaliśmy maila od użytkownika, który nie mógł się zarejestrować na naszej stronie. Okazało się, że skrypt rejestracyjny jest uszkodzony i od jakiegoś już czasu rejestrujący się gracze nie mogli się logować. W tym momencie już wszystko wróciło do normy po poprawieniu skryptu. Prosimy nowych graczy, aby nie zrażali się nie powodzeniami przy rejestracji i głośno :-) dawali na naszym forum o sobie i swoich problemach znać. Gdyby nie zawodnik ARoSwindoN o tego typu kłopotach pewnie byśmy jeszcze długo nie wiedzieli. Za wynikłe komplikacje serdecznie przepraszamy. ...
2010-03-27 22:53:28 |
skomentuj (6) |
|
|
|
| MARTEL |
2010-03-28 13:09:42 |
Niestety , ale nadal nie można dokonać rejestracji do końca ... :-( |
|
| aroswindon |
2010-03-28 14:55:53 |
Po otrzymaniu linka aktywujacego i potwierdzeniu nicka i hasla nadal nie moge sie zalogowac. |
|
| admin |
2010-03-28 14:58:12 |
Prosimy o wiecej szczegółów. Aroswindon - twoim nickiem i hasłem logujemy się bezproblemowo. |
|
| PASY |
2010-03-29 19:12:13 |
Coś jest nie tak z tą rejestracją !! Od 26.03. tj. po otrzymaniu maila nie ma możliwości zakończenia !!! |
|
| Admin |
2010-03-30 08:51:44 |
Tak !!! Wszystkie rejestracje przed 28-03-2010 14:58:12 są nieaktualne i błędnie wykonane. Stąd konieczna potrzeba kolejnej rejestracji dla tych co próbowali zarejestrować się między 01-02-2010 a 28-03-2010. |
|
| nowy |
2010-03-30 16:18:38 |
now |
|
|
Zapisy do XVIII edycji Ligi Typera
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XVIII edycji ligi typera. Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 10-go Kwietnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 4-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link: Zapisz się do 4-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 05.04.2010 do Soboty 10.04.2010 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 4-ej lidze. ...
2010-03-22 16:21:18 |
skomentuj (8) |
|
|
|
| Bayern |
2010-03-25 17:58:29 |
Mam nadzieję, że Martel zapisał się do IV ligi... bo tam będzie walczył o awans...
Bayern |
|
| MARTEL |
2010-03-25 18:03:24 |
Bayern, TY SZYDERCO !!! Poczekaj jak się spotkamy to skopię Ci dup..... |
|
| maly |
2010-03-25 18:07:50 |
Może DZIDEK zacznie grę od II ligi, bo w myśl tradycji Jego dni są policzone... |
|
| Korona |
2010-03-25 18:16:03 |
Zakładam spółdzielnię "JAJKO" - kto wchodzi?????? a zatrzęsiemy IV ligą... |
|
| MARTEL |
2010-03-26 19:58:54 |
KORONA - jako pierwszy "CZŁONEK" proszę o wpisanie mnie do spółdzielni... |
|
| Korona |
2010-03-26 20:09:23 |
Witam. Na pewno nie będziesz osamotniony w lidze. Już my zrobimy pożądek w Polskiej Piłce... |
|
| MARTEL |
2010-03-26 21:34:49 |
KORONA - jako pierwszy "CZŁONEK" proszę o wpisanie mnie do spółdzielni... |
|
| Hutnik N.H |
2010-03-26 22:49:09 |
ADMIN chwal AUTKA bo "chlopaki" sie jaraja ze hej! (pozytywnie bez urazy) Kiedys inny zawodnik lubil byc w centrum uwagi ale cos chyba sie zestarzal!! Pozdro!! |
|
|
Korona
został mianowany "jajcarzem sezonu" nikomu do tej pory nie udało się zaliczyć serii trzech meczów bez gola!!! Korona zwiastuje zbliżające się Święta Wielkanocne;)) ...
2010-03-22 16:16:28 |
skomentuj (3) |
|
|
|
| włatca móch |
2010-03-23 11:48:43 |
uuuuuuuuuu tótaj to jusz najżczersze gratólacje!!!!!!!!! sfienta, sfienta, sfienta, Pan buk zastempuf, pełne som niebiosa i ziemia...... |
|
| MARTEL |
2010-03-25 14:48:10 |
KORONA - Wesołego Alleluja !!! :-)) |
|
| Bayern |
2010-03-25 17:22:49 |
Gratulacje KORONO, dzięki twej chojności utrzymałem się w lidze sam... "był bym głupi jak bym za głupie 200000 się nie zapisał do spółdzielni..."
Pozdrawiam Mutrę, Białą Białystok i Powiśle Warszawa... |
|
|
Baraże
Przypominamy, że baraże odbywają się systemem mecz-rewanż, a w przypadku remisu w dwumeczu liczy się większy kurs trafionych spotkań. ...
2010-03-22 16:11:10 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Gratulacje
Królem strzelców z liczbą 31 trafień (trzy piątki) został "reno". Jednego gola zabrakło do wyrównania rekordu LIGI Typera który należy do pm36 (32 gole). Reno wygrał też wszystkie swoje mecze i choć zadanie miał bardzo ułatwione (opisał to włatca móch) wyczyn ten nie udał się do tej pory żadnemu zawodnikowi. Piękną serie zanotował też "tosiek" i gdyby nie wpadka w pierwszej kolejce 1-1 również zaliczyłby komplet punktów (jeden mecz z pustakiem) ...
2010-03-22 16:00:11 |
skomentuj (5) |
|
|
|
| reno |
2010-03-22 22:16:05 |
Witam typerów.Absurdy można wypisywać , ale w rywalizacji nie było podkładów są to całkowicie inne osoby (fakt że rodzina i znajomi)ale rywalizacja między nami była również osobista,miałem awans a mimo to nie podłożyłem się(zobaczcie na typowania), rover i dacia muszą walczyć w barażach, pecha miał rover 3 razy 4 trafienia i remis to chyba rzadkość.max remisy to 3-3.Pozdrawiam Nową Hutę kopia nie wystarczyła na Tośka 3-4.a tak na marginesie 31 trafień chyba o czymś świadczy(mogę ewent.pominąć fakt kpl.punktów ale niech ktoś to powtórzy)Pozdro dla wszystkich typerów i powodzenia w następnej rundzie. |
|
| Qdlaty |
2010-03-23 01:48:20 |
A może by tak zrobić zakładkę REKORDY i umieszczać tam np. największą liczbę bramek w sezonie, największy zarobek w lidze typera, najwięcej ustrzelonych"piątek", wygranych z rzędu itp.? Propozycji jest mnóstwo więc będzie wiele pozycji do ewentualnych rankingów :) |
|
| dzidek |
2010-03-23 09:07:46 |
Gratuluje pięknego wyniku i trafionych 3X5, ale nikt kolego nie musi Cię powtarzać, bo lepszy był pm36!! 32 GOLE!! i to jego wynik próbujemy powtórzyć;) |
|
| włatca móch |
2010-03-23 10:04:20 |
Gratólóje;) |
|
| LOdzio |
2010-03-27 14:47:04 |
Uważam,że rywalizacja ze samym sobą (nie podkładanie się) to już raczej zboczenie ;-0 |
|
|
Awanse i spadki
Do ekstraklasy awansowali:lepik97 i motyl,a spadli z ekstraklasy:kempes i Icelander (syndrom Mistrza) Do 2-ej ligi awansowali:wiktor, tosiek, golf, lubusz27, a spadli LOdzio, Blokada (zaawansowany syndrom Mistrza), włatca móch, bartekrk Do 3-ej ligi awansowali:micio, Fanatyk1351, Qdlaty, reno, cracovia1974 i kieliszek, a spadli bobparis, przemcio123, danielcok, misioo23, ARO i wiktoria ...
2010-03-21 18:50:18 |
skomentuj (0) |
|
|
|
|
Mamy mistrza !!
rzutem na taśmę został nim dzidek. Gratulacje !!! ...
2010-03-21 23:56:56 |
skomentuj (7) |
|
|
|
| Roni |
2010-03-21 00:03:37 |
Gratuluję i nie zazdroszczę !! Następny sezon 2-a liga :-) |
|
| Mamut679 |
2010-03-21 18:03:04 |
Proszę o poprawienie błędu w lidze 4A- W meczu Rajsko- Qdlaty padł remis, a pisze, że Rajsko wygrał 1:0 |
|
| big |
2010-03-21 20:17:35 |
Gratulacje........już wiem dlaczego obstawia w domu żebym nie mógł podpatrywać mistrza |
|
| lubusz27 |
2010-03-22 22:38:08 |
Gratulacje.To jednak miłe być mistrzem, myślę że w typowaniach na kasę również jesteś do przodu.W tabeli na wyjście Admin już dał Cię do baraży, nie podtrzymuj passy spadkowiczów, powalcz aby nie spaść -powodzenia. |
|
| dzidek |
2010-03-23 09:31:39 |
Dziękuje, w sts-ie generalnia na plusie;) tylko z tą różnicą że 4-5 spotkań i kurs przeważnie nie większy niż 5;) |
|
| kempes |
2010-03-23 11:12:39 |
Wielkie GRATULACJE za mistrzostwo! Z Tobą to tak jak kiedyś z Wisłą,wszyscy wiedzą jak grasz a i tak dostają baty.Pozdrawiam. |
|
| włatca móch |
2010-03-23 11:42:47 |
gratólóje;) |
|
|
Podsumowanie
W ostatniej kolejce strzelono 202 gole. Najwięcej (30) w 1 lidze i 2 lidze grupie B. Piątkami popisali się krasnalek22 i bartekrk, dla którego były to pierwsze punkty w tym sezonie i niestety żegna się z drugą ligą. Żadnego gola w ostatniej kolejce nie strzelił Mista, caviar i Korona dla którego jest to grugi mecz z rzędu bez bramki!!!!
W pierwszej lidze dzidek niczym Wisła robi wszystko, żeby nie zostać MISTRZEM. W trzech ostatnich kolejkach roztrwonił 5-cio punktową przewagę nad animalem, który wygrał trzy ostatnie mecze. Pierwsze zwycięstwo zanotował Icelander i tym samym ma jeszcze cień szansy na opuszczenie miejsca spadkowego. O pozostanie w elicie walczy też doberman, adik241282 i kempes.
W Grupie A drugiej ligi pierwsze miejsce i awans wywalczył lepik97. O dwa miejsca barażowe walczą kapral, krasnalek22 i HutnikN.H. Dwa kolejne zwycięstwa zanotował Blokada i jeżeli podtrzyma passę to prawdopodobnie opuści miejsce spadkowe. Zagrożeni są również caviar, MARTEL, LOdzio i HKS.
W grupie B oprócz pogodzonego już ze swoim losem bartekrk, mamy same niewiadome. Zgudek potrzebuje punktu do zajęcia pierwszego miejsca, ale gra z nieobliczalną i zagrożoną spadkiem byłąbabąbiga. Motyl przy wygranej ma szansę na lidera, ale jeśli przegra może grać w barażach o utrzymanie!!! Szanse na baraże o pierwszą ligę ma też siódmy saint, który jednocześnie jest zagrożony spadkiem.
Z trzeciej ligi awans wywalczył tosiek i ciekawie zapowiada się rywalizacja o pozostałe trzy miejsca. W grupie A walczą wiktor i aosta, w grupie C bezpośredni mecz golf-szary_wilk, a w grupie D saszka, gremson i lubusz27 z tym że gremson gra z "pustakiem", a pozostała dwójka między sobą. Z trzeciej ligi spada szóstka graczy, którzy nie obstawiali swoich spotkań. Pozostała szóstka, która zajmie miejsca od 8 do 10, ale regularnie grała, zagra w barażach o utrzymanie.
Z czwartej ligi awans wywalczyli micio, Fanatyk1351, reno i cracovia1974. W grupie A Qdlatemu wystarczy remis do awansu, natomiast w grupie B zapowiada się zacięta walka.
...
2010-03-16 19:25:08 |
skomentuj (17) |
|
|
|
| ratpoison_18 |
2010-03-16 19:47:54 |
admin atletico - osasuna 1:0 |
|
| Lodzio |
2010-03-16 20:54:01 |
Lepik graty !! |
|
| dzidek |
2010-03-17 21:29:57 |
Animal, zastanów się co ty robisz!!!! Chcesz spaść w przyszłym sezonie do drugiej ligi??:) |
|
| reno |
2010-03-17 21:41:19 |
Witam Admina.Ociągasz się w komentarzach po poszczególnych kolejkach.Nie zauważyłeś że reno ma po 8 kolejkach kpl. punktów i być może zrobi maxa a ponadto w 8 kolejkach miało 3 razy maxa po 5 trafień.Jak również prowadzi w klasyfikacji strzelców czyli 4 liga (debiut) rządzi , po analizie sezonu zima 2009 było 6 x 5 trafień a obecnie mamy już 20 trafień czyli poziom się podniósł , głównie dzięki debiutantom, Pozdro dla wszystkich typerów.Powodzenia |
|
| animal |
2010-03-18 13:43:07 |
Ha ha jak już będę mistrzem to mogę spadać do drugiej ligi :D ale mądry człowiek uczy się na cudzych błędach :) |
|
| włatca móch |
2010-03-18 15:35:52 |
W kapsko dziuni gośćó, nie bardzo wiem czym sie tak podniecasz?? Wygrałeś osiem meczuf sczego tży z nikim i dwa sam ze sobom!!!! ;-) Niesamowity wyczyn!! Natomiast szyczeże gratólóje czeh piontek, bo to jurz jest cuś. Czymaj sie... |
|
| lasot 20 |
2010-03-20 13:28:52 |
Witam.Prosze o zapisanie moich typow:
Arsenal - West Ham (+1) typ-1 1.76, Frankfurt (+1) - Bayern typ-X 3.7, Auxerre - Le Mans typ-1 1.57, Blackburn - Chelsea typ-2 1.5, Marsylia - Lyon typ-X 2.9.Kursy wedlug sts.pl.Kurs ogolny 44.47.Dziekuje |
|
| ratpoison_18 |
2010-03-20 13:55:31 |
proszę o zapisanie typów 2045 Bilbao-Getafe 1 2.10 2046 La Coruna-Valladolid 1 1.67 2049 Espanyol-Sevilla 2 2.30 2096 Frankfurt-Bayern 2 1.50 2098 Nurnberg-Hoffenheim X 3.00 Kurs ogólny 36.29 |
|
| kieliszek |
2010-03-20 14:42:02 |
Ze względu ze nie moglem sie dzisiaj połączyć ze strona proszę o zapisanie moich typów: West Brom - Preston typ - 1 1.50, Swindon - Norwich typ-1 2.70, Kettering - Forest Green typ - 1 1.50, Auxerre - Le Mans typ-1 1.57, Stocke - Tottenham typ-2 2.20 kurs ogolny - 36.90. Dziękuje |
|
| dzidek |
2010-03-20 14:51:38 |
Moje gdzieś zaginęły. 2271;Dortmund - Leverkusen (1p.) ; X; 3.75;
1938;Arsenal - West Ham ; 1 ; 1.25;
1914; Widzew-Ząbki;1;1,3;
2034;Auxerre - Le Mans ;1 ;1.60;
2099;Stuttgart - Hannover; X; 3.85.
|
|
| kieliszek |
2010-03-20 14:53:23 |
Przepraszam popełniłem błąd w obliczeniach, proszę wykreślić Auxerre - Le Mans a wstawić York - Wimbledon typ-2 2.80. Pozostałe mecze pozostają bez zmian. Kus ogólny - 36.59. Dziekuje i przepraszam za moja pomyłkę |
|
| kieliszek |
2010-03-20 15:02:49 |
West Brom - Preston typ - 1 1.50 1947, Swindon - Norwich typ-1 2.70 1955, Kettering - Forest Green typ - 1 1.50 1973, York - wimbledon typ - 2 2.80 1975 , Stocke - Tottenham typ-2 2.20 1945 - jeszcze raz dodalem numery zakladow, dzieki |
|
| Qdlaty |
2010-03-20 15:44:39 |
Proszę o zapisanie typów:
1936;Sunderland-Birmingham;X,3,10;
2046;La Coruna - Valladolid;1;1,65;
2057;PSV-Twente;1;1,90;
2201;Palermo-Inter;1;3,00;
2729;Manchester Utd-Liverpool;1;1.76;
Kurs ogólny 51,31 |
|
| maly |
2010-03-20 15:47:30 |
A moje typy?? |
|
| lasot20 |
2010-03-20 16:45:59 |
A co z moimi typami na niedziele? Nie typujemy niedzielnych zdarzen? |
|
| golf |
2010-03-20 17:28:24 |
Witam.Admin gdzie się podziały moje typy prze 14.00 jeszcze były i zmieniałem 1 pozycję.Wisiały chyba od środy.Pozdrawiam |
|
| Admin |
2010-03-20 17:38:07 |
Lasot20 Twoje mecze niedzielne będą dopisane później, golf Twoje typy zostaną przywrócone z środy ( nie możemy uznać Twojej poprawki ponieważ dwa mecze już trwały). |
|
|
Handicap +1
W handicap-ie wkradł się błąd i zawodników którzy obstawili mecze 2039.Vitesse - Alkmaar (+1) i 2044.Mainz - Brema (+1) prosimy o zmianę typów na inne mecze. Jeżeli typy nie zostaną zmienione mecze te zostaną zamienione na zazawieszone. ...
2010-02-26 14:55:04 |
skomentuj (19) |
|
|
|
| włatca móch |
2010-02-26 18:36:58 |
Zaóważyłem rze meczyki wyczajił PAN PARKINGOWY, a to spryćószek;) |
|
| ratpoison_18 |
2010-02-26 18:39:35 |
proszę o zapisanie typów: 3814 MGladbach-Freiburg 1 1.91 3831 Getafe-Saragossa 1 1.80 3833 Santander-Almeira 2 3.25 1868 Lorient-Sochaux 1 1.95 2002 Haverfordwest-Newtown 1 1.85 kurs ogólny 40.33 |
|
| gruś |
2010-02-26 21:11:39 |
proszę o zapisanie kursów: 1787;Bolton - Wolverhampton;1;2,0; 1788;Burnley-Portsmouth;1;2,20; 1785;Chelsea-Manch.City;1;1,50; 3832;Gijon-Osasuna,x;2,5; 3834;Sevilla-Bilbao;1;1,67; kurs ogólny 35,82; |
|
| gruś |
2010-02-26 21:25:55 |
proszę o poprawienie kursu w meczu 3832;Gijon - Osasuna;x,3,25; w którym wystąpiła pomyłka. |
|
| gremson |
2010-02-27 23:34:42 |
prosze o wpisanie moich typów: 1788Burnley - Portsmouth X(3.2) 1789Stoke - Arsenal 2(1.7) 1889Getafe - Saragossa 1(1.85) 2422Valladolid - Mallorca X(3.2) 1891Barcelona - Malaga 1(1.17) kurs ogólny:36.84 |
|
| ratpoison_18 |
2010-03-05 18:51:33 |
Proszę o zapisanie typów: 3071 Cagliari-Catania X 3.25 3073 Sampdoria-Lazio 1 1.91 1514 West Ham-Bolton 1 1.80 3042 Fiorentina-Juventus X 2.90 3010 Arsenal-Burnley 1 1.17 . Kurs ogólny 37.93 |
|
| gremson |
2010-03-06 08:56:09 |
prosze o wpisanie moich typów: 2290Osasuna - Getafe X(3.2) 2291Bilbao - Valladolid X(3.25) 2383Palermo - Livorno 1(1.55) 1623La Coruna - Tenerife 1(1.67) 1625Real M. - Sevilla 1(1.41) kurs ogólny: 37.11 |
|
| gruś |
2010-03-06 12:52:25 |
proszę o wpisanie moich typów: 3012;West Ham - Bolton;1,85; 3044;Everton-Hull;1;1,40; 3054;Osasuna-Getafe;x,3.20; 3056;Saragossa - Atl.Madryt;1;2.60; 3064;Hoffenheim-Mainz;1;1,70; kurs ogólny- 36,61; |
|
| saszka |
2010-03-06 21:28:07 |
mam pytanie do admina,czy moze mi ktos odpowiedziec gdzie sa moje typy na 7 kolejke?????,dostalem nawet maila potwierdzajacego moje typy na adres:saszka9@op.pl,dzieki |
|
| Admin |
2010-03-06 22:03:08 |
Witam, typy odnalezione i zapisane. Obstawione były 03.03.10 o godz 21.39. Pozdrawiam |
|
| saszka |
2010-03-07 09:08:04 |
dzieki,pozdro |
|
| Ironus |
2010-03-07 09:44:09 |
proszę o wstawienie typów: 2226;LKS - Widzew;1;2.90; 2257;Apollon L. - Anorthosis F.;1;2.45; 2292;Saragossa - Atl.Madryt;1;2.60; 2355;Ankaragucu - Gaziantep;1;2.04; 2259;Kladno - Sparta P;2;1.45; kurs ogólny 53.42 |
|
| Admin |
2010-03-07 10:30:50 |
Przykro nam bardzo ale typów w niedzielę nie przyjmujemy. Przed bieżącym sezonem zostało to przegłosowane przez zawodników. |
|
| reno |
2010-03-07 12:29:53 |
Wtam.W typach reno real-sevila (3-2) handi +1 dla sevili czyli x trafiony -prosze poprawić. |
|
| ratpoison_18 |
2010-03-12 18:07:05 |
Proszę o zapisanie typów 3146 Tottenham - Blackburn 1 1.45 3198 Hoffenheim - Brema 2 2.50 3183 Toulouse - Marsylia 2 2.10 3185 Atl.Madryt - Osasuna 1 1.67 2189 Cracovia - Korona X 3.10 Kurs ogólny 39.46 Dzięki |
|
| gruś |
2010-03-13 09:44:00 |
proszę o zapisanie kursów:
3148;Bolton-Wigan;1;2.10; 3151;Stoke-Aston Villa;2;2.38; 3190;Sevilla-La Coruna;1;1.67; 3193;Villareal-Xerez;1;1.40; Gijon-Bolbao;x;3. 3.15; kurs ogólny 36.80; |
|
| gremson |
2010-03-13 13:49:54 |
prosze o wpisanie moich typów: 2365Getafe - Mallorca X(3.1) 2367Sevilla - La Coruna 1(1.67)
3308Almeria - Malaga 1(2.1) 2242Chelsea - West Ham 1(1.23) 2366Gijon - Bilbao X(3.1) kurs ogólny:40.53 |
|
| kleman |
2010-03-14 12:16:58 |
Moj przeciwnik w tej kolejce obstawil ten sam mecz i ten sam typ, tzn. Tottenham - Blackburn - wygrana londynczyków. Zaznaczam, że moje typy wpłynęły pierwsze...Czy mogl tak zrobic? |
|
| pepe.nh |
2010-03-14 16:20:48 |
Gracz moze wytypowac jeden taki sam mecz z takim samym typem co przeciwnik! Pozdrawiam:) |
|
| |
|
...strona główna...
|
|
|
|
| |
|
|
Liga 100
|
Pierwsza 10-ka
2-a
0
3-a
0
4-a
0
5-a
0
|
|
|
Klasyfikacja strzelców
|
|
| 1 |
Wiki |
25 |
1.99 |
| 2 |
roman_c |
24 |
1.9 |
| 3 |
oli |
23 |
2.08 |
| 4 |
ADAM |
23 |
1.95 |
| 5 |
HKS |
23 |
1.93 |
| 6 |
saszka |
22 |
2.11 |
| 7 |
Icelander |
22 |
2.03 |
| 8 |
Wiktoria |
22 |
1.97 |
| 9 |
zibi |
21 |
1.98 |
| 10 |
rover |
21 |
1.96 |
| 11 |
micio |
21 |
1.95 |
| 12 |
golf |
21 |
1.88 |
| 13 |
BERGSON |
21 |
1.84 |
| 14 |
VIVERO |
21 |
1.73 |
| 15 |
roksana |
21 |
1.7 |
| 16 |
wojtek58 |
20 |
2.02 |
| 17 |
Astral |
20 |
2 |
| 17 |
lepik97 |
20 |
2 |
| 17 |
simon |
20 |
2 |
| 20 |
hans4468 |
20 |
1.98 |
| 20 |
ekstra |
20 |
1.98 |
| 22 |
NowaHuta |
20 |
1.93 |
| 23 |
dacia |
20 |
1.87 |
| 24 |
doberman |
20 |
1.86 |
| 25 |
Bayern |
20 |
1.84 |
| 26 |
maly |
20 |
1.81 |
| 27 |
dzidek |
20 |
1.59 |
| 28 |
reno |
19 |
2 |
| 29 |
Hutnik N.H |
19 |
1.99 |
| 29 |
susu |
19 |
1.99 |
| 31 |
gregor8585 |
19 |
1.96 |
| 31 |
basia86 |
19 |
1.96 |
| 33 |
zibi3 |
19 |
1.88 |
| 34 |
lubusz27 |
19 |
1.85 |
| 35 |
włatca móc |
19 |
1.74 |
| 35 |
stones |
19 |
1.74 |
| 35 |
Korona |
19 |
1.74 |
| 38 |
remik |
18 |
1.95 |
| 39 |
LOdzio |
18 |
1.93 |
| 40 |
cukier |
18 |
1.88 |
| 41 |
krystian21 |
18 |
1.71 |
| 42 |
kapral |
17 |
1.88 |
| 43 |
Browar1988 |
16 |
1.96 |
| 44 |
pm36 |
16 |
1.81 |
| 45 |
SJ76 |
15 |
2.09 |
| 46 |
darson47 |
15 |
1.84 |
| 47 |
pepe.nh |
15 |
1.78 |
| 48 |
zibi2 |
15 |
1.6 |
| 49 |
Roni |
14 |
2.09 |
| 50 |
czarek |
14 |
2 |
| 51 |
agusiacz |
14 |
1.9 |
| 52 |
Dado |
14 |
1.84 |
| 53 |
Qdlaty |
11 |
2.23 |
| 54 |
darwar100 |
11 |
1.45 |
| 55 |
itpsport |
9 |
2.08 |
| 56 |
BASIA |
9 |
1.96 |
| 57 |
BigQ |
3 |
1.5 |
|
|
|
|
|
Wasze Typy
| Najczęściej typowane |
| tydzień bieżący | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1 |
1.53 |
22 |
1 |
| 2. |
Tunezja - Japonia |
2 |
1.51 |
18 |
2 |
| 3. |
Belgia - Iran |
1 |
1.39 |
18 |
|
| 4. |
Holandia - Szwecja |
X |
4.02 |
16 |
1 |
| 5. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1 |
1.43 |
13 |
|
| Niebezpieczne typy |
| tydzień bieżący | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Niemcy Wybrzeże Kości Słoniowej |
1,1X,X2, |
1 |
| 2. |
Belgia - Iran |
1,X2, |
|
| 3. |
Holandia - Szwecja |
1,X,X2, |
1 |
| 4. |
Urugwaj Republika Zielonego Przylądka |
1,X2, |
|
| 5. |
Szkocja - Maroko |
1,1X,2,X, |
2 |
| Najczęściej typowane |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
kurs |
ile |
Wyn |
| 1. |
Haiti - Szkocja |
2 |
1.49 |
21 |
2 |
| 2. |
Brazylia - Maroko |
1 |
1.63 |
16 |
X |
| 3. |
Katar - Szwajcaria |
2 |
1.21 |
14 |
X |
| 4. |
Wybrzeże Kości Słoniowej Ekwador |
1 |
3.63 |
9 |
1 |
| 5. |
USA - Paragwaj |
X |
3.34 |
9 |
1 |
| Niebezpieczne typy |
| tydzień poprzedni | |
Mecz |
1x2 |
Wyn |
| 1. |
Haiti - Szkocja |
1,2,X2, |
2 |
| 2. |
Wybrzeże Kości Słoniowej Ekwador |
1,2,X, |
1 |
| 3. |
USA - Paragwaj |
1,X,X2, |
1 |
| 5. |
Szwecja - Tunezja |
1,1X,X,X2, |
1 |
|
| |
|
| |
|
|
Mecze za zawieszone
| |
| Mecz |
|
Kurs |
| Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds |
1X |
1.30 |
| Las Vegas Lights - Orange County SC |
X2 |
1.60 |
| Sacramento Republic FC - New Mexico United |
X2 |
1.90 |
| Holandia - Szwecja |
X2 |
2.20 |
| Tunezja - Japonia |
1X |
2.50 |
| FK Moss - Sandnes Ulf |
2 |
3.10 |
| Osters IF - Falkenbergs FF |
X |
3.40 |
| Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset |
X |
3.85 |
| |
|
|
|
| |
|
|
Mistrz kolejki
|
gracz |
gol |
sred |
| 1 |
simon |
4 |
2.7 |
| 2 |
rover |
4 |
2.53 |
| 3 |
reno |
4 |
2.44 |
| 4 |
Icelander |
4 |
2.41 |
| 5 |
Wiktoria |
4 |
2.1 |
| 6 |
golf |
4 |
2.05 |
| 7 |
dacia |
3 |
2.86 |
| 8 |
Hutnik N.H |
3 |
2.35 |
| 9 |
oli |
3 |
2.33 |
| 10 |
ekstra |
3 |
2.13 |
| 11 |
remik |
3 |
2.04 |
|
|
|
typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
|
|