Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Poniedziałek 22 czerwca 2026 06:40   tydzień gry: 1139  imieniny:  Pauliny, Sabiny, Tomasza
 
 
Wiadomosci


Błędy w rejestracji
Otrzymaliśmy maila od użytkownika, który nie mógł się zarejestrować na naszej stronie. Okazało się, że skrypt rejestracyjny jest uszkodzony i od jakiegoś już czasu rejestrujący się gracze nie mogli się logować. W tym momencie już wszystko wróciło do normy po poprawieniu skryptu. Prosimy nowych graczy, aby nie zrażali się nie powodzeniami przy rejestracji i głośno :-) dawali na naszym forum o sobie i swoich problemach znać. Gdyby nie zawodnik ARoSwindoN o tego typu kłopotach pewnie byśmy jeszcze długo nie wiedzieli. Za wynikłe komplikacje serdecznie przepraszamy.
...

2010-03-27 22:53:28
skomentuj (6)

MARTEL 2010-03-28
13:09:42
Niestety , ale nadal nie można dokonać rejestracji do końca ... :-(

aroswindon 2010-03-28
14:55:53
Po otrzymaniu linka aktywujacego i potwierdzeniu nicka i hasla nadal nie moge sie zalogowac.

admin 2010-03-28
14:58:12
Prosimy o wiecej szczegółów. Aroswindon - twoim nickiem i hasłem logujemy się bezproblemowo.

PASY 2010-03-29
19:12:13
Coś jest nie tak z tą rejestracją !! Od 26.03. tj. po otrzymaniu maila nie ma możliwości zakończenia !!!

Admin 2010-03-30
08:51:44
Tak !!! Wszystkie rejestracje przed 28-03-2010 14:58:12 są nieaktualne i błędnie wykonane. Stąd konieczna potrzeba kolejnej rejestracji dla tych co próbowali zarejestrować się między 01-02-2010 a 28-03-2010.

nowy 2010-03-30
16:18:38
now



Zapisy do XVIII edycji Ligi Typera
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów do XVIII edycji ligi typera.
Zapisy do bieżących rozgrywek odbywają się do Soboty 10-go Kwietnia godz 14:00. Jeżeli chcesz zapisać się do 4-ej ligi zaloguj się, a następnie kliknij w poniższy link:
Zapisz się do 4-ej ligi. Jeżeli nie masz jeszcze konta wpisz się na stronę (prawy góry róg), a następnie kliknij w link powyżej. Od Poniedziałku 05.04.2010 do Soboty 10.04.2010 typuj swoje mecze. Osoby, które nie są zapisane w żadnej lidze automatycznie po zapisie zostaną umieszczone w 4-ej lidze. ...

2010-03-22 16:21:18
skomentuj (8)

Bayern 2010-03-25
17:58:29
Mam nadzieję, że Martel zapisał się do IV ligi... bo tam będzie walczył o awans... Bayern

MARTEL 2010-03-25
18:03:24
Bayern, TY SZYDERCO !!! Poczekaj jak się spotkamy to skopię Ci dup.....

maly 2010-03-25
18:07:50
Może DZIDEK zacznie grę od II ligi, bo w myśl tradycji Jego dni są policzone...

Korona 2010-03-25
18:16:03
Zakładam spółdzielnię "JAJKO" - kto wchodzi?????? a zatrzęsiemy IV ligą...

MARTEL 2010-03-26
19:58:54
KORONA - jako pierwszy "CZŁONEK" proszę o wpisanie mnie do spółdzielni...

Korona 2010-03-26
20:09:23
Witam. Na pewno nie będziesz osamotniony w lidze. Już my zrobimy pożądek w Polskiej Piłce...

MARTEL 2010-03-26
21:34:49
KORONA - jako pierwszy "CZŁONEK" proszę o wpisanie mnie do spółdzielni...

Hutnik N.H 2010-03-26
22:49:09
ADMIN chwal AUTKA bo "chlopaki" sie jaraja ze hej! (pozytywnie bez urazy) Kiedys inny zawodnik lubil byc w centrum uwagi ale cos chyba sie zestarzal!! Pozdro!!



Korona
został mianowany "jajcarzem sezonu" nikomu do tej pory nie udało się zaliczyć serii trzech meczów bez gola!!! Korona zwiastuje zbliżające się Święta Wielkanocne;)) ...

2010-03-22 16:16:28
skomentuj (3)

włatca móch 2010-03-23
11:48:43
uuuuuuuuuu tótaj to jusz najżczersze gratólacje!!!!!!!!! sfienta, sfienta, sfienta, Pan buk zastempuf, pełne som niebiosa i ziemia......

MARTEL 2010-03-25
14:48:10
KORONA - Wesołego Alleluja !!! :-))

Bayern 2010-03-25
17:22:49
Gratulacje KORONO, dzięki twej chojności utrzymałem się w lidze sam... "był bym głupi jak bym za głupie 200000 się nie zapisał do spółdzielni..." Pozdrawiam Mutrę, Białą Białystok i Powiśle Warszawa...



Baraże
Przypominamy, że baraże odbywają się systemem mecz-rewanż, a w przypadku remisu w dwumeczu liczy się większy kurs trafionych spotkań. ...

2010-03-22 16:11:10
skomentuj (0)



Gratulacje
Królem strzelców z liczbą 31 trafień (trzy piątki) został "reno". Jednego gola zabrakło do wyrównania rekordu LIGI Typera który należy do pm36 (32 gole). Reno wygrał też wszystkie swoje mecze i choć zadanie miał bardzo ułatwione (opisał to włatca móch) wyczyn ten nie udał się do tej pory żadnemu zawodnikowi. Piękną serie zanotował też "tosiek" i gdyby nie wpadka w pierwszej kolejce 1-1 również zaliczyłby komplet punktów (jeden mecz z pustakiem) ...

2010-03-22 16:00:11
skomentuj (5)

reno 2010-03-22
22:16:05
Witam typerów.Absurdy można wypisywać , ale w rywalizacji nie było podkładów są to całkowicie inne osoby (fakt że rodzina i znajomi)ale rywalizacja między nami była również osobista,miałem awans a mimo to nie podłożyłem się(zobaczcie na typowania), rover i dacia muszą walczyć w barażach, pecha miał rover 3 razy 4 trafienia i remis to chyba rzadkość.max remisy to 3-3.Pozdrawiam Nową Hutę kopia nie wystarczyła na Tośka 3-4.a tak na marginesie 31 trafień chyba o czymś świadczy(mogę ewent.pominąć fakt kpl.punktów ale niech ktoś to powtórzy)Pozdro dla wszystkich typerów i powodzenia w następnej rundzie.

Qdlaty 2010-03-23
01:48:20
A może by tak zrobić zakładkę REKORDY i umieszczać tam np. największą liczbę bramek w sezonie, największy zarobek w lidze typera, najwięcej ustrzelonych"piątek", wygranych z rzędu itp.? Propozycji jest mnóstwo więc będzie wiele pozycji do ewentualnych rankingów :)

dzidek 2010-03-23
09:07:46
Gratuluje pięknego wyniku i trafionych 3X5, ale nikt kolego nie musi Cię powtarzać, bo lepszy był pm36!! 32 GOLE!! i to jego wynik próbujemy powtórzyć;)

włatca móch 2010-03-23
10:04:20
Gratólóje;)

LOdzio 2010-03-27
14:47:04
Uważam,że rywalizacja ze samym sobą (nie podkładanie się) to już raczej zboczenie ;-0



Awanse i spadki
Do ekstraklasy awansowali:lepik97 i motyl,a spadli z ekstraklasy:kempes i Icelander (syndrom Mistrza)
Do 2-ej ligi awansowali:wiktor, tosiek, golf, lubusz27, a spadli LOdzio, Blokada (zaawansowany syndrom Mistrza), włatca móch, bartekrk
Do 3-ej ligi awansowali:micio, Fanatyk1351, Qdlaty, reno, cracovia1974 i kieliszek, a spadli bobparis, przemcio123, danielcok, misioo23, ARO i wiktoria
...

2010-03-21 18:50:18
skomentuj (0)



Mamy mistrza !!
rzutem na taśmę został nim dzidek.
Gratulacje !!! ...

2010-03-21 23:56:56
skomentuj (7)

Roni 2010-03-21
00:03:37
Gratuluję i nie zazdroszczę !! Następny sezon 2-a liga :-)

Mamut679 2010-03-21
18:03:04
Proszę o poprawienie błędu w lidze 4A- W meczu Rajsko- Qdlaty padł remis, a pisze, że Rajsko wygrał 1:0

big 2010-03-21
20:17:35
Gratulacje........już wiem dlaczego obstawia w domu żebym nie mógł podpatrywać mistrza

lubusz27 2010-03-22
22:38:08
Gratulacje.To jednak miłe być mistrzem, myślę że w typowaniach na kasę również jesteś do przodu.W tabeli na wyjście Admin już dał Cię do baraży, nie podtrzymuj passy spadkowiczów, powalcz aby nie spaść -powodzenia.

dzidek 2010-03-23
09:31:39
Dziękuje, w sts-ie generalnia na plusie;) tylko z tą różnicą że 4-5 spotkań i kurs przeważnie nie większy niż 5;)

kempes 2010-03-23
11:12:39
Wielkie GRATULACJE za mistrzostwo! Z Tobą to tak jak kiedyś z Wisłą,wszyscy wiedzą jak grasz a i tak dostają baty.Pozdrawiam.

włatca móch 2010-03-23
11:42:47
gratólóje;)



Podsumowanie
W ostatniej kolejce strzelono 202 gole. Najwięcej (30) w 1 lidze i 2 lidze grupie B. Piątkami popisali się krasnalek22 i bartekrk, dla którego były to pierwsze punkty w tym sezonie i niestety żegna się z drugą ligą. Żadnego gola w ostatniej kolejce nie strzelił Mista, caviar i Korona dla którego jest to grugi mecz z rzędu bez bramki!!!!

W pierwszej lidze dzidek niczym Wisła robi wszystko, żeby nie zostać MISTRZEM. W trzech ostatnich kolejkach roztrwonił 5-cio punktową przewagę nad animalem, który wygrał trzy ostatnie mecze. Pierwsze zwycięstwo zanotował Icelander i tym samym ma jeszcze cień szansy na opuszczenie miejsca spadkowego. O pozostanie w elicie walczy też doberman, adik241282 i kempes.

W Grupie A drugiej ligi pierwsze miejsce i awans wywalczył lepik97. O dwa miejsca barażowe walczą kapral, krasnalek22 i HutnikN.H. Dwa kolejne zwycięstwa zanotował Blokada i jeżeli podtrzyma passę to prawdopodobnie opuści miejsce spadkowe. Zagrożeni są również caviar, MARTEL, LOdzio i HKS.

W grupie B oprócz pogodzonego już ze swoim losem bartekrk, mamy same niewiadome. Zgudek potrzebuje punktu do zajęcia pierwszego miejsca, ale gra z nieobliczalną i zagrożoną spadkiem byłąbabąbiga. Motyl przy wygranej ma szansę na lidera, ale jeśli przegra może grać w barażach o utrzymanie!!! Szanse na baraże o pierwszą ligę ma też siódmy saint, który jednocześnie jest zagrożony spadkiem.

Z trzeciej ligi awans wywalczył tosiek i ciekawie zapowiada się rywalizacja o pozostałe trzy miejsca. W grupie A walczą wiktor i aosta, w grupie C bezpośredni mecz golf-szary_wilk, a w grupie D saszka, gremson i lubusz27 z tym że gremson gra z "pustakiem", a pozostała dwójka między sobą.
Z trzeciej ligi spada szóstka graczy, którzy nie obstawiali swoich spotkań. Pozostała szóstka, która zajmie miejsca od 8 do 10, ale regularnie grała, zagra w barażach o utrzymanie.

Z czwartej ligi awans wywalczyli micio, Fanatyk1351, reno i cracovia1974. W grupie A Qdlatemu wystarczy remis do awansu, natomiast w grupie B zapowiada się zacięta walka.

...

2010-03-16 19:25:08
skomentuj (17)

ratpoison_18 2010-03-16
19:47:54
admin atletico - osasuna 1:0

Lodzio 2010-03-16
20:54:01
Lepik graty !!

dzidek 2010-03-17
21:29:57
Animal, zastanów się co ty robisz!!!! Chcesz spaść w przyszłym sezonie do drugiej ligi??:)

reno 2010-03-17
21:41:19
Witam Admina.Ociągasz się w komentarzach po poszczególnych kolejkach.Nie zauważyłeś że reno ma po 8 kolejkach kpl. punktów i być może zrobi maxa a ponadto w 8 kolejkach miało 3 razy maxa po 5 trafień.Jak również prowadzi w klasyfikacji strzelców czyli 4 liga (debiut) rządzi , po analizie sezonu zima 2009 było 6 x 5 trafień a obecnie mamy już 20 trafień czyli poziom się podniósł , głównie dzięki debiutantom, Pozdro dla wszystkich typerów.Powodzenia

animal 2010-03-18
13:43:07
Ha ha jak już będę mistrzem to mogę spadać do drugiej ligi :D ale mądry człowiek uczy się na cudzych błędach :)

włatca móch 2010-03-18
15:35:52
W kapsko dziuni gośćó, nie bardzo wiem czym sie tak podniecasz?? Wygrałeś osiem meczuf sczego tży z nikim i dwa sam ze sobom!!!! ;-) Niesamowity wyczyn!! Natomiast szyczeże gratólóje czeh piontek, bo to jurz jest cuś. Czymaj sie...

lasot 20 2010-03-20
13:28:52
Witam.Prosze o zapisanie moich typow: Arsenal - West Ham (+1) typ-1 1.76, Frankfurt (+1) - Bayern typ-X 3.7, Auxerre - Le Mans typ-1 1.57, Blackburn - Chelsea typ-2 1.5, Marsylia - Lyon typ-X 2.9.Kursy wedlug sts.pl.Kurs ogolny 44.47.Dziekuje

ratpoison_18 2010-03-20
13:55:31
proszę o zapisanie typów 2045 Bilbao-Getafe 1 2.10 2046 La Coruna-Valladolid 1 1.67 2049 Espanyol-Sevilla 2 2.30 2096 Frankfurt-Bayern 2 1.50 2098 Nurnberg-Hoffenheim X 3.00 Kurs ogólny 36.29

kieliszek 2010-03-20
14:42:02
Ze względu ze nie moglem sie dzisiaj połączyć ze strona proszę o zapisanie moich typów: West Brom - Preston typ - 1 1.50, Swindon - Norwich typ-1 2.70, Kettering - Forest Green typ - 1 1.50, Auxerre - Le Mans typ-1 1.57, Stocke - Tottenham typ-2 2.20 kurs ogolny - 36.90. Dziękuje

dzidek 2010-03-20
14:51:38
Moje gdzieś zaginęły. 2271;Dortmund - Leverkusen (1p.) ; X; 3.75; 1938;Arsenal - West Ham ; 1 ; 1.25; 1914; Widzew-Ząbki;1;1,3; 2034;Auxerre - Le Mans ;1 ;1.60; 2099;Stuttgart - Hannover; X; 3.85.

kieliszek 2010-03-20
14:53:23
Przepraszam popełniłem błąd w obliczeniach, proszę wykreślić Auxerre - Le Mans a wstawić York - Wimbledon typ-2 2.80. Pozostałe mecze pozostają bez zmian. Kus ogólny - 36.59. Dziekuje i przepraszam za moja pomyłkę

kieliszek 2010-03-20
15:02:49
West Brom - Preston typ - 1 1.50 1947, Swindon - Norwich typ-1 2.70 1955, Kettering - Forest Green typ - 1 1.50 1973, York - wimbledon typ - 2 2.80 1975 , Stocke - Tottenham typ-2 2.20 1945 - jeszcze raz dodalem numery zakladow, dzieki

Qdlaty 2010-03-20
15:44:39
Proszę o zapisanie typów: 1936;Sunderland-Birmingham;X,3,10; 2046;La Coruna - Valladolid;1;1,65; 2057;PSV-Twente;1;1,90; 2201;Palermo-Inter;1;3,00; 2729;Manchester Utd-Liverpool;1;1.76; Kurs ogólny 51,31

maly 2010-03-20
15:47:30
A moje typy??

lasot20 2010-03-20
16:45:59
A co z moimi typami na niedziele? Nie typujemy niedzielnych zdarzen?

golf 2010-03-20
17:28:24
Witam.Admin gdzie się podziały moje typy prze 14.00 jeszcze były i zmieniałem 1 pozycję.Wisiały chyba od środy.Pozdrawiam

Admin 2010-03-20
17:38:07
Lasot20 Twoje mecze niedzielne będą dopisane później, golf Twoje typy zostaną przywrócone z środy ( nie możemy uznać Twojej poprawki ponieważ dwa mecze już trwały).



Handicap +1
W handicap-ie wkradł się błąd i zawodników którzy obstawili mecze 2039.Vitesse - Alkmaar (+1) i 2044.Mainz - Brema (+1) prosimy o zmianę typów na inne mecze. Jeżeli typy nie zostaną zmienione mecze te zostaną zamienione na zazawieszone. ...

2010-02-26 14:55:04
skomentuj (19)

włatca móch 2010-02-26
18:36:58
Zaóważyłem rze meczyki wyczajił PAN PARKINGOWY, a to spryćószek;)

ratpoison_18 2010-02-26
18:39:35
proszę o zapisanie typów: 3814 MGladbach-Freiburg 1 1.91 3831 Getafe-Saragossa 1 1.80 3833 Santander-Almeira 2 3.25 1868 Lorient-Sochaux 1 1.95 2002 Haverfordwest-Newtown 1 1.85 kurs ogólny 40.33

gruś 2010-02-26
21:11:39
proszę o zapisanie kursów: 1787;Bolton - Wolverhampton;1;2,0; 1788;Burnley-Portsmouth;1;2,20; 1785;Chelsea-Manch.City;1;1,50; 3832;Gijon-Osasuna,x;2,5; 3834;Sevilla-Bilbao;1;1,67; kurs ogólny 35,82;

gruś 2010-02-26
21:25:55
proszę o poprawienie kursu w meczu 3832;Gijon - Osasuna;x,3,25; w którym wystąpiła pomyłka.

gremson 2010-02-27
23:34:42
prosze o wpisanie moich typów: 1788Burnley - Portsmouth X(3.2) 1789Stoke - Arsenal 2(1.7) 1889Getafe - Saragossa 1(1.85) 2422Valladolid - Mallorca X(3.2) 1891Barcelona - Malaga 1(1.17) kurs ogólny:36.84

ratpoison_18 2010-03-05
18:51:33
Proszę o zapisanie typów: 3071 Cagliari-Catania X 3.25 3073 Sampdoria-Lazio 1 1.91 1514 West Ham-Bolton 1 1.80 3042 Fiorentina-Juventus X 2.90 3010 Arsenal-Burnley 1 1.17 . Kurs ogólny 37.93

gremson 2010-03-06
08:56:09
prosze o wpisanie moich typów: 2290Osasuna - Getafe X(3.2) 2291Bilbao - Valladolid X(3.25) 2383Palermo - Livorno 1(1.55) 1623La Coruna - Tenerife 1(1.67) 1625Real M. - Sevilla 1(1.41) kurs ogólny: 37.11

gruś 2010-03-06
12:52:25
proszę o wpisanie moich typów: 3012;West Ham - Bolton;1,85; 3044;Everton-Hull;1;1,40; 3054;Osasuna-Getafe;x,3.20; 3056;Saragossa - Atl.Madryt;1;2.60; 3064;Hoffenheim-Mainz;1;1,70; kurs ogólny- 36,61;

saszka 2010-03-06
21:28:07
mam pytanie do admina,czy moze mi ktos odpowiedziec gdzie sa moje typy na 7 kolejke?????,dostalem nawet maila potwierdzajacego moje typy na adres:saszka9@op.pl,dzieki

Admin 2010-03-06
22:03:08
Witam, typy odnalezione i zapisane. Obstawione były 03.03.10 o godz 21.39. Pozdrawiam

saszka 2010-03-07
09:08:04
dzieki,pozdro

Ironus 2010-03-07
09:44:09
proszę o wstawienie typów: 2226;LKS - Widzew;1;2.90; 2257;Apollon L. - Anorthosis F.;1;2.45; 2292;Saragossa - Atl.Madryt;1;2.60; 2355;Ankaragucu - Gaziantep;1;2.04; 2259;Kladno - Sparta P;2;1.45; kurs ogólny 53.42

Admin 2010-03-07
10:30:50
Przykro nam bardzo ale typów w niedzielę nie przyjmujemy. Przed bieżącym sezonem zostało to przegłosowane przez zawodników.

reno 2010-03-07
12:29:53
Wtam.W typach reno real-sevila (3-2) handi +1 dla sevili czyli x trafiony -prosze poprawić.

ratpoison_18 2010-03-12
18:07:05
Proszę o zapisanie typów 3146 Tottenham - Blackburn 1 1.45 3198 Hoffenheim - Brema 2 2.50 3183 Toulouse - Marsylia 2 2.10 3185 Atl.Madryt - Osasuna 1 1.67 2189 Cracovia - Korona X 3.10 Kurs ogólny 39.46 Dzięki

gruś 2010-03-13
09:44:00
proszę o zapisanie kursów: 3148;Bolton-Wigan;1;2.10; 3151;Stoke-Aston Villa;2;2.38; 3190;Sevilla-La Coruna;1;1.67; 3193;Villareal-Xerez;1;1.40; Gijon-Bolbao;x;3. 3.15; kurs ogólny 36.80;

gremson 2010-03-13
13:49:54
prosze o wpisanie moich typów: 2365Getafe - Mallorca X(3.1) 2367Sevilla - La Coruna 1(1.67) 3308Almeria - Malaga 1(2.1) 2242Chelsea - West Ham 1(1.23) 2366Gijon - Bilbao X(3.1) kurs ogólny:40.53

kleman 2010-03-14
12:16:58
Moj przeciwnik w tej kolejce obstawil ten sam mecz i ten sam typ, tzn. Tottenham - Blackburn - wygrana londynczyków. Zaznaczam, że moje typy wpłynęły pierwsze...Czy mogl tak zrobic?

pepe.nh 2010-03-14
16:20:48
Gracz moze wytypowac jeden taki sam mecz z takim samym typem co przeciwnik! Pozdrawiam:)

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 6204.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 107500PLW
Gotówka: 87147PLW
Strata: -18.93%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 ADAM 23 1.95
5 HKS 23 1.93
6 saszka 22 2.11
7 Icelander 22 2.03
8 Wiktoria 22 1.97
9 zibi 21 1.98
10 rover 21 1.96
11 micio 21 1.95
12 golf 21 1.88
13 BERGSON 21 1.84
14 VIVERO 21 1.73
15 roksana 21 1.7
16 wojtek58 20 2.02
17 Astral 20 2
17 lepik97 20 2
17 simon 20 2
20 hans4468 20 1.98
20 ekstra 20 1.98
22 NowaHuta 20 1.93
23 dacia 20 1.87
24 doberman 20 1.86
25 Bayern 20 1.84
26 maly 20 1.81
27 dzidek 20 1.59
28 reno 19 2
29 Hutnik N.H 19 1.99
29 susu 19 1.99
31 gregor8585 19 1.96
31 basia86 19 1.96
33 zibi3 19 1.88
34 lubusz27 19 1.85
35 włatca móc 19 1.74
35 stones 19 1.74
35 Korona 19 1.74
38 remik 18 1.95
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 Browar1988 16 1.96
44 pm36 16 1.81
45 SJ76 15 2.09
46 darson47 15 1.84
47 pepe.nh 15 1.78
48 zibi2 15 1.6
49 Roni 14 2.09
50 czarek 14 2
51 agusiacz 14 1.9
52 Dado 14 1.84
53 Qdlaty 11 2.23
54 darwar100 11 1.45
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
tydzień bieżący
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13
Niebezpieczne typy
tydzień bieżący
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2,
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2,
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Haiti - Szkocja 2 1.49 21 2
2. Brazylia - Maroko 1 1.63 16 X
3. Katar - Szwajcaria 2 1.21 14 X
4. Wybrzeże Kości Słoniowej
Ekwador
1 3.63 9 1
5. USA - Paragwaj X 3.34 9 1
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Haiti - Szkocja 1,2,X2, 2
2. Wybrzeże Kości Słoniowej
Ekwador
1,2,X, 1
3. USA - Paragwaj 1,X,X2, 1
5. Szwecja - Tunezja 1,1X,X,X2, 1
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 simon 4 2.7
2 rover 4 2.53
3 reno 4 2.44
4 Icelander 4 2.41
5 Wiktoria 4 2.1
6 golf 4 2.05
7 dacia 3 2.86
8 Hutnik N.H 3 2.35
9 oli 3 2.33
10 ekstra 3 2.13
11 remik 3 2.04
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: