Logo Ligi Typera
Dzisiaj:Poniedziałek 22 czerwca 2026 04:16   tydzień gry: 1139  imieniny:  Pauliny, Sabiny, Tomasza
 
 
Wiadomosci


Baraże !!!
Awans lub utrzymanie w Ekstraklasie:
- Hutnik N.H (5:5 z motyl, jednak lepszy kurs ogólny 35.07 do 15.21)
- Icelander
- big
- lasot20

Zagrają w 2-ej lidze:
- motyl
- doberman
- adik241282
- monvon69
- Pegaz (6:6 z maly, lepszy kurs 40,5 - 24,63)
- tosieek
- Roni
- reno
- Fanatyk1351
- dacia (4:4 kurs 10.36 - 4.66)
- Mamut679
- pawgaw

Zagrają w 3-ej lidze:
- maly
- włatca móch
- Dado
- piomiciu
- wiktor
- kapral
- aosta
- kempes
- Michal2518 !!! (6:6 niesamowita różnica w kursach równa 0,25 !!! 64,59 do 64,24 !!!)
- MARTEL
- Bayern
- Antolak7
- kwiatoo
- kiubiks
- rover
- messi10

pozostałym graczom z baraży życzymy wielu sukcesów i czekamy na ponowny ich start tym razem w 4-ej lidze. ...

2010-06-21 13:55:50
skomentuj (4)

VIVERO 2010-06-24
17:24:19
Jeśli już to róznica między mną a Michal2518 - 64,54 do 64,29 :)

admin 2010-06-24
22:18:30
Wszystko zalezy od metody liczenia. Liczenie kursu nalezy prowadzic zaokraglajac kolejne iloczyny do 2-ch miejsc po przecinku. Ty liczyles nie zaokraglajac nic i stad wyszedl ci wynik np. 64,295209125 co zaokragliles blednie do 64,29 a powinienes podac 64,30 !!! Nasza metoda jest jedynie sluszna i zgodna z regulaminem!!

Icelander 2010-06-26
08:12:34
Ależ ja nie mam żadnych pretensji do sposobu liczenia!!!!!!! Chciałem tylko pokazać iż przy sposobie liczenia który podałem wychodzi różnica w kursach którą podaliście :)))) Gdybym miał pretensje do sposobu liczenia to napisałbym coś innego :)))

Admin 2010-06-26
10:22:13
Nikt nie twierdził, że masz pretensje!!! A nasz tekst powstał również z myślą o innych graczach, którzy mogą mieć podobne wątpliwości ;-)



UWAGA!!!
Niedopuszczalne jest obstawianie kilku typów z tego samego spotkania, z jednego meczu może być tylko jeden typ! Prosimy zawodników o zmiany, w innym przypadku mecz o niższym kursie będzie zamieniony na zazawieszony.
PS na obecną chwilę dotyczy to reno i aosty. ...

2010-06-16 10:13:05
skomentuj (15)

Stann1983 2010-06-16
22:42:44
Witam :) Długo mnie nie było ale powróciłem. Mam zatem pytanie czy mógłbym znowu zacząć grać w jakiejś lidze? Pozdrawiam.

Admin 2010-06-17
09:05:47
Ligi ruszają po wakacjach (Sierpień). Teraz możesz zalogować się i zapisać do pucharu lata

KING 2010-06-19
12:21:29
Prosze o zapisanie moich typow: 2549 Brazylia - W.K.Sloniowej X 3,5 2547 Paragwaj - Slowacja 1 2,1 2548 Wlochy - Nowa Zelandia 1 1.2 2104 Ghana - Australia 1 1,9 2106 Dania - Kamerun 1 2,6 DZIEKUJE

Admin 2010-06-19
14:08:13
KING, masz dwa takie same typy przeciwnika!!! Masz możliwość zmiany jednego spotkania na inne do momentu rozpoczęcia pierwszego Twojego meczu. Jeżeli nie dokonasz zmiany, mecz o niższym kursie (Paragwaj - Slowacja) zostanie zamieniony na mecz za zawieszony.

KING 2010-06-19
15:09:36
OK. To tak na szybko zamieniam oba te co sie powtarzaja: Paragwaj -Slowacja typ 2, Dania-Kamerun typ X.Dzieki

Dado 2010-06-19
17:23:07
Proszę o wpisanie: 2089; 18:00; Neman Grodno - BATE Borisov;2;1.75; 2097; 18:00; Szachtar D. - Spartak M.;1; 2.55; 2106; 20:30; Dania - Kamerun;1; 2.60; 2547; 13:30; Paragwaj - Slowacja;X; 3.25; 2549; 20:30; Brazylia - W.K.Sloniowej;1; 1.65 Kurs ogólny: 62

tossiek 2010-06-19
20:32:23
2106.Dania -kamerun 1,2.40- 2554Włochy -Nowa Zelandia+1. 1.60 reszte zaraz dopiszę ale o 20, 30 zaczynaja grać/dania/

tosieek 2010-06-19
20:50:56
ciąg dalszy 2547 Paragwaj-Słowacja 1 -1,95. 2555 Brazylia-W.K.Słoniowej(+1) X kurs 3,5.2780 Inter Turku-HJK 2-2,10 co daje razem kurs 55,0368 pozdrawiam kruleztvo móch

Fanatyk1351 2010-06-20
00:05:26
Admin mam pytanie. czemu mam zapisane mecze po starych kursach, tzn. we srode kurs Holandia-Japonia wynosił 1.40 natomiast w sobote rano byl on juz 1.45 albo Dania-Kamerun we srode 2.40 a w sobote rano 2.50. Ja stawialem mecze dzis rano wiec nie wiem jak moge miec zapisane typy po starych kursach. Prosze o skorygowanie bledu. Z gory dziekuje. Pozdrawiam: Fanatyk1351

włatca móch 2010-06-20
20:01:28
Gratólacie tosieeku;)

Admin 2010-06-21
13:42:38
Na kuponie znajdują się kursy zaakceptowane przez stawiającego swój kupon. W przypadku zmiany kursów i wyszczegółnieniu ich w tabeli kursowej nie są one automatycznie zmieniane na kuponie stawiającego !!! Bo co to byłby za ambaras gdyby kurs w tabeli spadł i kurs ogólny kuponu zmieniłby się na poniżej 35 !!! Taka sama zasada obowiązuje w drugą stronę. Stąd chcąc mieć lepsze kursy należy zmienić swój kupon logując się na stronie i klikając w opcję typuj !!!

Fanatyk1351 2010-06-21
13:47:58
Właśnie tak zrobiłem tylko mi nie zapisało nowych kursów nie wiem dlaczego.

Fanatyk1351 2010-06-21
13:51:50
Wszedłem na lige zalogowalem sie zmienilem kursy i zapisalem mecze po nowych kursach. to juz chyba nie moja wina ze mi meczy nie zapisalo tylko wasza. teraz kursy juz nie maja znaczenia bo wygralem swoj mecz barazowy ale moga zdarzyc sie sytuacja ze w obu spotkaniach bylby remis 3:3 i w taki m wypadku liczy sie kurs, ktory mialem wiekszy po zmianie na wiekszy kurs. w innym wypadku mialbym mniejszy i przegralbym rywalizacje o 2 lige przez wasz blad

Admin 2010-06-21
14:42:59
Zmiana polega na: usunięcie danego typu i zaznaczeniu go ponownie !! A następnie zapisanie kuponu. Jeżeli wszedłeś w zmianę kuponu i nacisnąłeś tylko zapis to oczywiste jest że nic nie zostało zmienione !!!

Fanatyk1351 2010-06-21
21:24:31
Chyba wyraznie napisalem ze zmienilem kursy czyli odznaczylem dany mecz i ponownie go zaznaczylem z wyzszym kursem. Nie wiem czego tu mozna nie rozumiec??



WAŻNE!!!!!
Prosimy nie typować spotkań które nie będą rozstrzygnięte do poniedziałku. (np 1856.Niemcy (grupa D) 1 1.85). W takim przypadku będą one zamieniane na mecze za zawieszone.
...

2010-06-11 12:17:17
skomentuj (2)

KING 2010-06-12
10:33:31
Prosze o wpisanie moich typow: 1411 Anglia - USA (+1) X 3,45, 1886 Slowenia - Algeria (+1) X 3,65, 1404 Argentyna - Nigeria 1 1,47, 1403 Grecja - Korea Pld. 1X 1,36, 1896 Serbia - Ghana (1p.) 1 2,85. DZIEKUJE

Hutnik N.H 2010-06-13
22:48:40
W rzutach roznych Niemcy-Australia 4-7!!! VIVERO cos Ty zrobil??!!!!



Awanse i spadki
Do I ligi awansował lubusz27 i golf, a opuszcza ją animal i lepik97. Do II ligi awansowali Pinczer72, bartekrk, kleman i saszka, natomiast opuszczają ją Ironus, caviar, szary_wilk i zgudek. Kto awansował do III ligi pisaliśmy wcześniej, opuściła ją cała ósemka która już wcześniej dostała czerwoną kartkę. Resztę zawodników poznamy za dwa tygodnie. ...

2010-06-07 13:41:36
skomentuj (6)

golf 2010-06-07
16:41:51
gratulacje dla lubusza27 z awansu, I liga wita;)pozdrawiam

??? 2010-06-07
18:31:06
To chyba choroba gratulowac sobie samemu?

kapral 2010-06-07
19:27:28
tak facet ma jakiegoś jobla!!! sam mówił i chwalił się samochodzikami. Faktem jest że jest mocnym zawodnikiem- zawodnikami DZIDEK JESTEŚ WIELKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lubusz27 2010-06-08
23:12:39
Witam .Kwestie autek chyba tylko Admin może skomentować po e-mailach i ewent.IP kompa złoslieość i zawiść to natura Naszej Nacji.Golf to akurat syn a autka- loginy autek to akurat kto czym jeżdzi,w lidze są jeszcze inni moi znajomi zarówno z Polski jak i z Anglii i jedynie korzystają z mojej wiedzy i doświadczenia bez ,,głupich"komentarzy a gratulacje od golfa przyjmuje i na wzajem- teraz porywalizujemy razem.Może przerwa urlopowa niektórym dobrze zrobi.Pozdro dla wszyskich.

włatca móch 2010-06-08
14:36:09
Gratólacie dla fszystkih!

VIVERO 2010-06-08
20:52:54
myślę że Kapral miał na myśli alter ego autek :)) A gratulacje owszem dla wszystkich iż następny sezon wytrzymujemy razem :)))



Tytuł obroniony
W meczu na szczycie który bezpośrednio decydował o mistrzostwie dzidek pokonał pm36 4-2. Tym samym obronił tytuł wywalczony w poprzednim sezonie i przerwał zła passę mistrzów. Gratulacje. ...

2010-06-07 13:20:50
skomentuj (3)

maly 2010-06-07
16:43:55
Gratulacje!!! Za obroną tytułu. Brawo!!!!

roman_c 2010-06-07
20:29:41
Duże graty

włatca móch 2010-06-08
14:51:27
Gratólacie.



29 GOLI
wystarczyło w tym sezonie do zdobycia KORONY KRÓLA STRZELCÓW. Z talim właśnie wynikiem KRÓLEM został bartekrk. Gratulujemy. ...

2010-06-07 13:10:43
skomentuj (1)

włatca móch 2010-06-08
15:00:17
Gratólecie, nie pszejmuj sie rze tak mało;) i tak byłeś najlepży;)



Przerwa w rozgrywkach
Jak zwykle o tej porze roku następuje przerwa w rozgrywkach ligowych , a w ich miejsce pojawiają się rozgrywki Pucharu Lata.
Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów: Zapisz się do PUCHARU LATA
Rozgrywki rozpoczną się za 2-a tygodnie i w zależności od ilości graczy potrwają do połowy sierpnia, kiedy to wystartuje regularna liga. ...

2010-06-06 10:54:56
skomentuj (0)



Gratulacje !!
4-te ligi zakończyły rozgrywki. Do 3-ej ligi awansowali:
- Pawel375, macharadza.
- ARoSwindoN, Barca56.
- zibi, Antolak1351.
- ARO, Pawlo7.
W barażach o 3-cią ligę zagrają:
- LuuR, kwiatoo.
- RAJSKO, szczepan86.
- michal2518, Ronaldo7.
- messi10, KING.
Gratulacje !!!

Pozostałych graczy z lig 4-ych zapraszamy w nowym sezonie. ...

2010-05-25 22:03:08
skomentuj (17)

Icelander 2010-05-26
17:47:48
A tak z innej beczki TO JUŻ 300-SETNY ODCINEK LIGI TYPERA !!!!!!!! Więc powodzenia wszystkim - zawodnikom, adminom !!!! Spotkamy się znów w odcinku nr 3000 :))))

KING 2010-05-28
22:42:49
A kiedy te baraze???

Antolak7 2010-05-29
14:12:07
Witam! Wczoraj o 16:52 wytypowałem mecze, dziś o 12:00 wszedłem by sprawdzić jakie mecze obstawili moi koledzy ligowi. Wszedłem na moją ligę a ja niemam obstawionych meczy, na e-maila przyszło podtwierdzenie że mecze są wytypowane a na lidze typera ich niema. Wiem żę jest już po 14:00 ale wcześniej nie dało się wejść na ligę typera bo wyskakiwała biała strona. Proszę o wpisanie meczy: Twoje typowane mecze: 1928.Zenit Caslav - Hlucin 1 1.85 2423.Kolding - Frem Kopenhaga 1 1.80 1935.Mariehamn - HJK 1 3.25 1989.Angelholms - Falkenbergs 1 1.90 1992.Hammarby - Vasby 1 1.70 e-mail wysłany automatycznie przez system prosze nie odpowiadaj na niego. Z góry dziękuje.

Mista 2010-05-29
14:36:33
jak nie zdążyłem wytypowac do 14 to jaki ma byc teraz kurs?

VIVERO 2010-05-29
15:02:42
Mista według sondy kurs powinien być ponad 50

Mista 2010-05-29
15:07:43
Proszę o wpisanie moich typów: 1906; Ukraina - Rumunia X 3,20; 2002; Salt Lake - Kansas City 1 1,70; 1913; Palmeiras - Gremio Prudente 1 1,70; 1898; Kamerun - Słowacja X 3,20; 2402 2 Tunezja - Francja 2 1,70. Z góry dziękuje.

Mista 2010-05-29
15:11:40
Dzięki za info. Pozdro

krasnalek22 2010-05-29
16:03:43
prosze o wpisanie moich typów:1904;Macedonia-Azerbejdżan 1 2.00;1906;Ukraina-Rumunia 1 1.90;2400;Paragwaj-Wybrz.Kości.Słon. X 3.20;2402;Tunezja-Francja X 3.40;2008;Hiszpania-Arabia Sudyjska (+1) 1.53; Kurs:61.85 pozdro i dzięki

Admin 2010-05-29
18:04:54
Baraże będą za dwa tygodnie, typy dopisane.

saszka 2010-06-02
03:49:22
mam propozycje,co powiecie o stworzeniu 3 lig po 16 zespolow kazda a reszta graczy do kilku mniejszych 4 lig,spadaja po 3 z kazdej,dzieki

admin 2010-06-02
09:52:26
propozycja OK tylko jak zgrać baraże z 10-cio osobową 2-ą ligą ?

donosiciel 2010-06-02
12:37:42
Ale przekręt !! najgorszy gracz w lidze 15 goli wygra ligę !!!

saszka 2010-06-02
19:31:26
co do mojej propozycji to chyba zostalem zle zrozumiany,mialem na mysli 1.lige(16 lub 18 zespolow),2.liga tak samo i 3.liga tak samo po16 lub 18 zespolow,awansuja i spadaja po 3 bezposrednio,reszta zawodnikow w 4 lidze,dzieki

lasot20 2010-06-03
21:28:56
Popieram pomysl...

włatca móch 2010-06-04
09:02:11
mojim zdaniem bez sensó, dobze jest jak jest i nie czeba nic zmieniac

Antolak7 2010-06-04
14:31:28
Proszę o wpisanie meczy, bo nie wiem czy się zapisały: 1 1352 Holandia - Wegry 1 1.30 2 1508 Wlochy (strz./nie strz.) 1 1.20 3 1395 Betis - Numancia 1 1.50 4 1434 New York - Chivas USA 2 3.90 5 1435 Seattle - New England 2 3.90 Kurs ogólny 35.61

VIVERO 2010-06-05
11:28:46
A gdzie się podziały moje typy "kupon 100"? I dlaczego po obstawieniu kuponu w dniu następnym czyli w piątek, przyszły mi aż trzy powiadomienia, że niby nic nie obstawiłem? Oczywiście powiadomienie z typami mi przyszło :))



Podsumowanie tygodnia 298
Tylko 187 goli (śr.3.67). Najlepiej w 2-ej lidze grupa A 24 gole (śr. 4.8), najgorzej w 4-ej lidze grupa B 10-ć goli (śr.2.5).
Zanotowaliśmy 2-ie piątki w wykonaniu motyl-a i caviar-a. Były również pisanki, a sprawcami LOdzio, monvon69 i tosieek.
W najciekawszym meczu caviar pokonał aoste 5:4, a wszystko przez wygraną cracovii. Caviar tym sposobem powoli odbija się od dna. W najsłabszym rover pokonał LOdzio 1:0 za sprawą wygranej Bayernu.
W pierwszej lidze już praktycznie o mistrza walczy tylko pm36 z dzidkiem (i gdzie ta klątwa mistrzów ;-). adik241282 już musi mocno się zapierać, żeby pozostać w elicie. Lubusz27 oraz jego autko golf jak na razie mocno naciska na gaz i jest bliski bezpośredniego awansu do elity. Zadyszka aosty i Hutnika N.H
Gratulacje dla ARO i ARoSwindoN awansu do 3-ej ligi !!! ...

2010-05-17 13:30:49
skomentuj (4)

MARTEL 2010-05-18
16:56:47
Skoro gratki dla ARO - przyłączam się i powodzenia !!!

KING 2010-05-22
08:33:39
Prosze o dopisanie moich typow: 1572 Cardiff - Blackpool (+1) X 3,78, 1615 Inter (strz./nie strz.) 1 1,25, 1616 Bayern (strz./nie strz.) 1 1,3, 1446 Katowice - Podbeskidzie X 3,2, 1447 Plock - ¦winoujscie 1 1,8 kurs 35,38 dzieki

Korona 2010-05-22
14:58:36
Proszę o dopisanie moich typów: 1490 Jagiellonia-Pogoń 1; 1.40, 1492 Inter-Bayern 2; 2.70, 1499 Botafogo- Goias 2; 3.80, 1900 Flamengo-Gremio Prudente SP 1; 1.60, 1922 Huelva-Herculec 2, 2.45. Łączny kurs 56.33. Dziękuję

Roni 2010-05-22
23:51:59
Moje typy: 1845;Chorwacja - Walia;1;1.47; 1884;Grecja - KRLD (neutr.);2;3.90;1894;Bate Borisov - Torpedo Zhodino;X;3.75;1925;Villarreal II - Nastic;1;1.95;1858;Stroze - Wolbrom;1;1.20 ogółem: 50.33 

<< poprzednie następne >>



...strona główna...
 
Logowanie
 
 
Nick:
Hasło:
Auto logowanie:
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się tutaj
 
 
Typowanie
Nie jesteś zalogowany
Nie jesteś zalogowany 3
 
Tabele
Ekstraklasa
2 liga grupa A
2 liga grupa B
 
 
 
Liga 100
Liga 2500 PLW
lp. gracz konto
Pierwsza 10-ka
1 itpsport 42867.20
2 remik 24585.00
3 SJ76 8374.00
4 Hutnik N.H 6204.50
5 BigQ 2000.00
6 Qdlaty 1900.00
7 pepe.nh 1025.00
8 simon 200.00
9 reno 0.00
2-a
3-a
4-a
5-a
Wydano: 107500PLW
Gotówka: 87147PLW
Strata: -18.93%
poprzedni tydzień
 
 
Klasyfikacja strzelców
gracz gol sred
1 Wiki 25 1.99
2 roman_c 24 1.9
3 oli 23 2.08
4 ADAM 23 1.95
5 HKS 23 1.93
6 saszka 22 2.11
7 Icelander 22 2.03
8 Wiktoria 22 1.97
9 zibi 21 1.98
10 rover 21 1.96
11 micio 21 1.95
12 golf 21 1.88
13 BERGSON 21 1.84
14 VIVERO 21 1.73
15 roksana 21 1.7
16 wojtek58 20 2.02
17 Astral 20 2
17 lepik97 20 2
17 simon 20 2
20 hans4468 20 1.98
20 ekstra 20 1.98
22 NowaHuta 20 1.93
23 dacia 20 1.87
24 doberman 20 1.86
25 Bayern 20 1.84
26 maly 20 1.81
27 dzidek 20 1.59
28 reno 19 2
29 Hutnik N.H 19 1.99
29 susu 19 1.99
31 gregor8585 19 1.96
31 basia86 19 1.96
33 zibi3 19 1.88
34 lubusz27 19 1.85
35 włatca móc 19 1.74
35 stones 19 1.74
35 Korona 19 1.74
38 remik 18 1.95
39 LOdzio 18 1.93
40 cukier 18 1.88
41 krystian21 18 1.71
42 kapral 17 1.88
43 Browar1988 16 1.96
44 pm36 16 1.81
45 SJ76 15 2.09
46 darson47 15 1.84
47 pepe.nh 15 1.78
48 zibi2 15 1.6
49 Roni 14 2.09
50 czarek 14 2
51 agusiacz 14 1.9
52 Dado 14 1.84
53 Qdlaty 11 2.23
54 darwar100 11 1.45
55 itpsport 9 2.08
56 BASIA 9 1.96
57 BigQ 3 1.5
 
Wasze Typy
Najczęściej typowane
tydzień bieżący
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1 1.53 22 1
2. Tunezja - Japonia 2 1.51 18 2
3. Belgia - Iran 1 1.39 18
4. Holandia - Szwecja X 4.02 16 1
5. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1 1.43 13
Niebezpieczne typy
tydzień bieżący
Mecz 1x2 Wyn
1. Niemcy
Wybrzeże Kości Słoniowej
1,1X,X2, 1
2. Belgia - Iran 1,X2,
3. Holandia - Szwecja 1,X,X2, 1
4. Urugwaj
Republika Zielonego Przylądka
1,X2,
5. Szkocja - Maroko 1,1X,2,X, 2
Najczęściej typowane
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 kurs ile Wyn
1. Haiti - Szkocja 2 1.49 21 2
2. Brazylia - Maroko 1 1.63 16 X
3. Katar - Szwajcaria 2 1.21 14 X
4. Wybrzeże Kości Słoniowej
Ekwador
1 3.63 9 1
5. USA - Paragwaj X 3.34 9 1
Niebezpieczne typy
tydzień poprzedni
Mecz 1x2 Wyn
1. Haiti - Szkocja 1,2,X2, 2
2. Wybrzeże Kości Słoniowej
Ekwador
1,2,X, 1
3. USA - Paragwaj 1,X,X2, 1
5. Szwecja - Tunezja 1,1X,X,X2, 1
 
Sonda
Typy na kuponie przeciwnika
(47 głosy)
 
Wszystkie Inne - 55.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Dop.1 taki sam - 9.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
Bez zmian - 36.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
nie mam zdania - 0.0%
moduly/ankieta/images/brown.gifmoduly/ankieta/images/gold.gif
 
 
Witamy !!!
Wszystkich, którzy lubią ogrywać bukmacherów. Specjalnie dla Was stworzyliśmy ligę typera.

em@il typer@liga.typera.pl
WWW www.liga.typera.pl
 
 
Mecze za zawieszone
 
Mecz   Kurs
Hartford Athletic - Pittsburgh Riverhounds 1X 1.30
Las Vegas Lights - Orange County SC X2 1.60
Sacramento Republic FC - New Mexico United X2 1.90
Holandia - Szwecja X2 2.20
Tunezja - Japonia 1X 2.50
FK Moss - Sandnes Ulf 2 3.10
Osters IF - Falkenbergs FF X 3.40
Kongsvinger IL Toppfotball - Stromsgodset X 3.85
     
 
Kartki dla graczy
2-ga żółtaSJ76
żółta kartkacukier
żółta kartkaczarek
czerwona kartkaQdlaty
żółta kartkasaszka
żółta kartkakapral
czerwona kartkaBASIA
czerwona kartkaikson
żółta kartkaRoni
2-ga żółtaitpsport
czerwona kartkaudo
żółta kartkadarwar100
żółta kartkaBayern
czerwona kartkaBigQ
żółta kartkamicio
czerwona kartkakwiatoo
 
Mistrz kolejki
gracz gol sred
1 simon 4 2.7
2 rover 4 2.53
3 reno 4 2.44
4 Icelander 4 2.41
5 Wiktoria 4 2.1
6 golf 4 2.05
7 dacia 3 2.86
8 Hutnik N.H 3 2.35
9 oli 3 2.33
10 ekstra 3 2.13
11 remik 3 2.04
 

typer.z.pl - design by KingTon - 2005 - All rights reserved © ®Koszykówka Livescore
0
 
 
Strona Główna tyg.1138 tyg.1138 Zarejestruj się Login: Hasło: